هيچكدام از ما وجود نداريم......

scorpio20

عضو جدید
سلام....
يك نگاه به تايپك ها بندازيد ......يه نگاه به صفحه مشخصات بچه هاي باشگاه بندازيد مي بينيد كه بچه ها اكثرا!!! با چه احترامي با هم صحبت مي كنن ....درد دل مي كنن...از دلتنگياشون مي گن از ازدواج از معياراشون از آرزوهاشون از درساشون.....
وقتي آدميزاد!! اينا رو مي بينه يه فكري يخورده قلقلكش ميده!!! اي كاش تو عالم واقع هم يه جاهايي بود كه مي شد اينطوري حرف زد بهدون اينكه آخرش كار به جاهاي باريك اعمال سريه!!! بكشه...بدون اينكه آخرش كار به گلاويز شدن بكشه!!!
خب البته همونطور كه سل خودشو بصورت كهير جلدي نشون ميده!! اين آرزو هم خودشو گاها بصورت تايپكاي قرار ملاقات كه مي خوان بچه ها همديگرو تو عالم واقعي ديدار كنن....ولي اين ممكن نخواهد بود چرا؟..........
چون ما ...هيچكدام از ما وجود نداريم ما فقط يه مشت صفر و يكيم....فقط يه مشت صفر ويك!!!!!!

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
يك نگاه به تايپك ها بندازيد ......يه نگاه به صفحه مشخصات بچه هاي باشگاه بندازيد مي بينيد كه بچه ها اكثرا!!! با چه احترامي با هم صحبت مي كنن ....درد دل مي كنن...از دلتنگياشون مي گن از ازدواج از معياراشون از آرزوهاشون از درساشون.....
وقتي آدميزاد!! اينا رو مي بينه يه فكري يخورده قلقلكش ميده!!! اي كاش تو عالم واقع هم يه جاهايي بود كه مي شد اينطوري حرف زد بهدون اينكه آخرش كار به جاهاي باريك اعمال سريه!!! بكشه...بدون اينكه آخرش كار به گلاويز شدن بكشه!!!
خب البته همونطور كه سل خودشو بصورت كهير جلدي نشون ميده!! اين آرزو هم خودشو گاها بصورت تايپكاي قرار ملاقات كه مي خوان بچه ها همديگرو تو عالم واقعي ديدار كنن....ولي اين ممكن نخواهد بود چرا؟..........
چون ما ...هيچكدام از ما وجود نداريم ما فقط يه مشت صفر و يكيم....فقط يه مشت صفر ويك!!!!!!
:cry::cry::cry:

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وجود دارم [SIZE=-1]
[/SIZE]

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....

فیلم the game رو دیدی؟
ما هم مثل اوناییم
یه مشت اواتار که داریم آرزوهای اربابان نفسمون رو پیش میبریم

scorpio20

عضو جدید
نه متاسفانه شما هم براي همهي ما يه آواتار و چند جمله اي كه همهي اينا ميشه يه مشت صفر ويك!!

scorpio20

عضو جدید
آره THe Game رو ديدم همون كه دو تا برادرن يكيشون يه هديه تولد عجيب به اون يكي ميده....
ولي خب ارباب نفسمون ...نه بابا ما حتي اين كار رو هم نميتونيم بكنيم!!!

scorpio20

عضو جدید
مي دونين چرا نمي شه چون ما يعني اكثر ما ها هيچكدوم عكس واقعيمون رو نمي زاريم...هيچكدوم از ما اسم فاميلمون رو نمي گيم..
البته من متاسفانه شاهد اين بودم كه كساني كه اينقدر با خودشون صلح داشتن كه عكس و مشخصات واقعيشون رو گذاشتن با واژه هايي مثل كوتوله!! پيري!!! تپل!!! هويچ!! و....مخاطب قرار گرفتن گويي بعضي از ما گمان برده ايم همان عكس آواتار خويشيم!!!
يه مشت صفر ويك!!

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره THe Game رو ديدم همون كه دو تا برادرن يكيشون يه هديه تولد عجيب به اون يكي ميده....
ولي خب ارباب نفسمون ...نه بابا ما حتي اين كار رو هم نميتونيم بكنيم!!!

ببخشین r جا موند
the gamer
همونی که رباتها جای ادما کار و زندگی میکنن
بروس ویلیس با جرالد باتلر ، توش بازی کردن

scorpio20

عضو جدید
تو یه عالم واقعیت هم همین اوضاعه.....فقط خدا میدونه پشت نقاب چهره هر کسی چی پنهونه!

درسته ....درسته شايد چون ما اينجا هويت همو نمي دونيم واقعياتي از خودمون رو نشون ميديم كه اگه همو ببينيم اينو نشون نميديم..ولي اي كاش ميشد اين جو رو خارج صفر ويك هم داشتيم چشماتو ببند من هيچي نيستم من ممكنه يه پسر يه دختر يا هر چيز ديگه اي باشم اصلا يه ماشين!!!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ....درسته شايد چون ما اينجا هويت همو نمي دونيم واقعياتي از خودمون رو نشون ميديم كه اگه همو ببينيم اينو نشون نميديم..ولي اي كاش ميشد اين جو رو خارج صفر ويك هم داشتيم چشماتو ببند من هيچي نيستم من ممكنه يه پسر يه دختر يا هر چيز ديگه اي باشم اصلا يه ماشين!!!
آره خوب.....
البته خیلی وقتا اصلا مهم نیست که پشت اون اواتارکیه..همین که حرفتو بدون خیلی از عکس العملای عالم واقعیت بتونی بزنی و یکی گوش بده خودش نعمتیه!

scorpio20

عضو جدید
آره خوب.....
البته خیلی وقتا اصلا مهم نیست که پشت اون اواتارکیه..همین که حرفتو بدون خیلی از عکس العملای عالم واقعیت بتونی بزنی و یکی گوش بده خودش نعمتیه!

آره ...ولي نميشه تو واقعيت هم ما با هم اينطوري رفتار كنيم!!
مي دونين به خاطر ساختاري كه وب داره شما هيچوقت نمي تونين تو حرف كسي بپرين صفر ويك عزيز!!

scorpio20

عضو جدید
آره خوب.....

سميه جان كه اگه اون دو رقم تاريخ تولدت باشه خواهر عزيزم هستي ...من از اين لحظه سعي ميكنم هر كسي رو با اسمش لااقل صدا كنم لااقل احساس ديوانگيس كمتري اينجوري به آدم دست ميده !!! من ميلاد هستم وشما؟؟؟(لطفا دوستان جواب بدن ترجيحا راستشو!!)

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
الانم خیلی از این بچه ها تو محیط بیرون با هم آشنا هستن و گرد همیایی دارن

ولی متاسفانه دید مردم ما نسبت به این جور جمع ها مناسب نیست و باید از خودمون شروع کنیم و این رویه رو از بین ببریم تا نسل آینده این نکات ضعف رو

لااقل کمتر احساس کنن

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سميه جان كه اگه اون دو رقم تاريخ تولدت باشه خواهر عزيزم هستي ...من از اين لحظه سعي ميكنم هر كسي رو با اسمش لااقل صدا كنم لااقل احساس ديوانگيس كمتري اينجوري به آدم دست ميده !!! من ميلاد هستم وشما؟؟؟(لطفا دوستان جواب بدن ترجيحا راستشو!!)

منم فاطمه...
اینجا بیشتر بچه ها که منو میشناسن اسم منو میدونن

scorpio20

عضو جدید
الانم خیلی از این بچه ها تو محیط بیرون با هم آشنا هستن و گرد همیایی دارن

ولی متاسفانه دید مردم ما نسبت به این جور جمع ها مناسب نیست و باید از خودمون شروع کنیم و این رویه رو از بین ببریم تا نسل آینده این نکات ضعف رو

لااقل کمتر احساس کنن

والا ما مي رفتيم يه مدت با بچه ها دركه قبلنا البته و بعد از يه گلگشت كوتاه مي شستيمو بحث مي كرديم...خداييشش كسي زياد بهمون گير نمي داد چون هر كي ما رو ميديد مي فهميد ما خودمون اين كاره ايم بابا!!!!
ولي ادامه پيدا نكرد تازه اونجا كه همه همو ميديديم همه دروغ ميگفتيم حتي در مورد آب و هوا اينجا كه راست مي گيم همو نمي بينيم....اي هوار ررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر!!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره ...ولي نميشه تو واقعيت هم ما با هم اينطوري رفتار كنيم!!
مي دونين به خاطر ساختاري كه وب داره شما هيچوقت نمي تونين تو حرف كسي بپرين صفر ويك عزيز!!
من گاهی وب رو دوست دارم به همین دلیل!

درست درسته...البته ربط درست بودنشو به این که خواهرشما باشم نفهمیدم!
میلاد جان اگه میخواین چیزیو درست کنید از خودتون شروع کنین...مثلا اون عبارت زیر شیروونی رو تو مشخصاتتون واقعیش کنید!
البته اگه دوست دارین!

scorpio20

عضو جدید
من گاهی وب رو دوست دارم به همین دلیل!

درست درسته...البته ربط درست بودنشو به این که خواهرشما باشم نفهمیدم!
میلاد جان اگه میخواین چیزیو درست کنید از خودتون شروع کنین...مثلا اون عبارت زیر شیروونی رو تو مشخصاتتون واقعیش کنید!
البته اگه دوست دارین!

خب خواهر عزيزم يعني من كوچمولو هستم و يادم ميمونه كه احترام شما رو ويژه نگاه دارم!!
زير شيروني هم به خاطر اينه كه من همچون آونگي بين دو استان از كشورمون در حال نوسان هستم!!!
خب چون ميدونم از بر و بچ دانشگامون اينجا هستن دوست ندارم شناسايي بشم...ميبيني منم مي ترسم...من از همه انگار بدترم!!!

scorpio20

عضو جدید
يك گل ميخك كز آن يار افسونگر هديه گرفتم با لبخندي جان پرور ديدم دارد عزم رفتن!!!!!

يك گل ميخك كز آن يار افسونگر هديه گرفتم با لبخندي جان پرور ديدم دارد عزم رفتن!!!!!

وااااااااااااا انقدر سخته که اسمم یادت بمونه :surprised::surprised:
نه عزيز جان!! اين سخته كه يادم بمونه آتيش پاره شاهي همون فاطمه خانم...!!!

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب خواهر عزيزم يعني من كوچمولو هستم و يادم ميمونه كه احترام شما رو ويژه نگاه دارم!!
زير شيروني هم به خاطر اينه كه من همچون آونگي بين دو استان از كشورمون در حال نوسان هستم!!!
خب چون ميدونم از بر و بچ دانشگامون اينجا هستن دوست ندارم شناسايي بشم...ميبيني منم مي ترسم...من از همه انگار بدترم!!!

دست شما درد نکنه!
حق میدم بهتون...

بالا