به نظر شما تهران چه رنگي است

به نظر شما تهران چه رنگي است

• سياه

رای: 13 44.8%
  • دودي

رای: 15 51.7%
  • آبي

رای: 0 0.0%
  • سبز

رای: 1 3.4%
  • سفيد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    29

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا ابتدا نظر دهيد
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سخنگوي شهرداري تهران اعلام كرد: «بر اساس يك پيمايش ميداني 44 درصد مردم تهران رنگ اين شهر را «دودي» و 20 درصد «سياه» مي‌انگارند».

سيد محمد هادي ايازي در مراسم گشايش همايش ملي «منظر شهري» با اشاره به اين كه طي يك نظر سنجي بيش از يك‌هزار و 500 نفر از شهروندان به سوالاتي در باره انگاره‌هاي خود از شهر تهران پاسخ گفتند، عنوان كرد: «هشت درصد اين پاسخگويان رنگ شهر تهران را «آبي» و شش درصد آن‌ها «سبز» مي‌دانند».

به گفته وي پاسخگويان درباره اين كه ترجيح مي‌دهند شهر تهران را چه رنگي‌ ببينند، تشريح كرد:« 39 درصد در پاسخ به اين سوال رنگ «آبي» را ذكر كردند و 29 درصد «سبز» و 14 درصد نيز رنگ «سفيد» را مورد اشاره قرار دادند».

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران فقط کثیفی و دوده. خدا رو شکر که من اونجا زندگی نمیکنم

گیگیل

عضو جدید
من میگم قرمزه ولی تو نظر سنجیت چرا اسم قرمز رو نیوردی هان زودی بگو

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میگم قرمزه ولی تو نظر سنجیت چرا اسم قرمز رو نیوردی هان زودی بگو
خب بايد از تيره به روشن ميرفتيم
ميشد قرمز هم باشه ولي سبز و آبي مفوم رو ميسونه
تاپيك پس زمينه ذهني محيط زيستي داره

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود من تهران رو خیلی دوست دارم..با تمام آلودگی هواش..کثیفیش...شلوغیش و ترافیکش
تهران به درد زندگی نمیخوره چون دیگه در مرز انفجاره..
خود من شهرهای دیگه رو برای زندگی میپسندم اما وقتی تمامی امکانات زندگی و رفاهی ریخته توی تهران.مردم چیکار کنن؟چطوری بزارن برن؟
تهران فقط به درد میخوره بری توش بگردی خیابوناشو...بالاشهرش با پایین شهرش زمین به آسمون گاهی فرق میکنه...خونه های بالاشهر همه بزرگ...کوچه ها خلوت..همه جا ساکت...
اما به قول یکی از دوستام..توی خونه های کوچیک پایین شهر در هر خونه ای که باز میشه یک استادیوم بچه میریزه بیرون...تازه همه خونه ها قدیمی و دلگیر...کوچه ها تنگ و کثیف...
حتی پارک های جنوب شهر هزار توفیر داره با بالاشهر...
با اینکه توی این چند ساله شهرداری کلی زحمت کشیدن تا جنوب شهر و شمال شهر زیاد باهم فرق نکنن اما هنوزم که هنوزه فرق زیاده
تهران پارک زیاد داره اما اکثریتشون به درد معتادا میخوره...یا پاتوق الواتای شهر...
مناطق تفریحیشم توی این چند وقته خیلی کثیف شدن...پر از آشغال های مردمی که امدن تفریح و آشغالاشون رو ریختن اونجا و رفتن
یه چند سالیه که دیگه صدای قشنگ کبوتر ها و قمری ها و گنجشک ها کمتر به گوش میرسه...
یادمه وقتی بچه بودم صبا یاکریم ها نمی ذاشتن بخوابم اما الان...
کلا دلم برای تهران قدیم تنگ شده...:cry::cry:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خود من تهران رو خیلی دوست دارم..با تمام آلودگی هواش..کثیفیش...شلوغیش و ترافیکش
تهران به درد زندگی نمیخوره چون دیگه در مرز انفجاره..
خود من شهرهای دیگه رو برای زندگی میپسندم اما وقتی تمامی امکانات زندگی و رفاهی ریخته توی تهران.مردم چیکار کنن؟چطوری بزارن برن؟
تهران فقط به درد میخوره بری توش بگردی خیابوناشو...بالاشهرش با پایین شهرش زمین به آسمون گاهی فرق میکنه...خونه های بالاشهر همه بزرگ...کوچه ها خلوت..همه جا ساکت...
اما به قول یکی از دوستام..توی خونه های کوچیک پایین شهر در هر خونه ای که باز میشه یک استادیوم بچه میریزه بیرون...تازه همه خونه ها قدیمی و دلگیر...کوچه ها تنگ و کثیف...
حتی پارک های جنوب شهر هزار توفیر داره با بالاشهر...
با اینکه توی این چند ساله شهرداری کلی زحمت کشیدن تا جنوب شهر و شمال شهر زیاد باهم فرق نکنن اما هنوزم که هنوزه فرق زیاده
تهران پارک زیاد داره اما اکثریتشون به درد معتادا میخوره...یا پاتوق الواتای شهر...
مناطق تفریحیشم توی این چند وقته خیلی کثیف شدن...پر از آشغال های مردمی که امدن تفریح و آشغالاشون رو ریختن اونجا و رفتن
یه چند سالیه که دیگه صدای قشنگ کبوتر ها و قمری ها و گنجشک ها کمتر به گوش میرسه...
یادمه وقتی بچه بودم صبا یاکریم ها نمی ذاشتن بخوابم اما الان...
کلا دلم برای تهران قدیم تنگ شده...:cry::cry:
من خودم به همين دلايل شيراز رو گذاشتم كنار و اومدم بيرون

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا ابتدا نظر دهيد
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
سخنگوي شهرداري تهران اعلام كرد: «بر اساس يك پيمايش ميداني 44 درصد مردم تهران رنگ اين شهر را «دودي» و 20 درصد «سياه» مي‌انگارند».

سيد محمد هادي ايازي در مراسم گشايش همايش ملي «منظر شهري» با اشاره به اين كه طي يك نظر سنجي بيش از يك‌هزار و 500 نفر از شهروندان به سوالاتي در باره انگاره‌هاي خود از شهر تهران پاسخ گفتند، عنوان كرد: «هشت درصد اين پاسخگويان رنگ شهر تهران را «آبي» و شش درصد آن‌ها «سبز» مي‌دانند».

به گفته وي پاسخگويان درباره اين كه ترجيح مي‌دهند شهر تهران را چه رنگي‌ ببينند، تشريح كرد:« 39 درصد در پاسخ به اين سوال رنگ «آبي» را ذكر كردند و 29 درصد «سبز» و 14 درصد نيز رنگ «سفيد» را مورد اشاره قرار دادند».

از اون نظر شاید

اما از این نظر مشکی

مشکی هم رنگ عشقه

پس تهران رنگ عشقه