ما از باشگاه مهندسان ایران چه ها میدانیم ؟

مجتبی ورشاوی2

عضو جدید
ایران من

ایران من

توی این مملکت هیچ کسی بدون نظر بعضی ها اجازه نفس کشیدن هم ندارد
خودتان سالهاست که دارید نتیجه عملی آن را در هرچیز حتی کوچک می بینید

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر ارشد تا جایی که بتوانند وظایف ایشان رو انجام می دهند

روزی که خواستن برن حتی نتونستن از ما خدافظی کنن

نتشون خراب بود

من تا انجایی که در جریانم مدیر ارشد خیلی از وظایف ایشان رو انجام می دهند
امیدواریم که این چنین باشد و لااقل در مدت مرخصی ایشون بشود

قوانین ...! خودت را گول میزنی یا من را
:surprised:

توی این مملکت هیچ کسی بدون نظر بعضی ها اجازه نفس کشیدن هم ندارد
خودتان سالهاست که دارید نتیجه عملی آن را در هرچیز حتی کوچک می بینید
فکر نمیکنم این مسائل به تاپیک بنده ربطی داشته باشد ........................ خواهشا صفحه اول را دوباره بخوانید :cool:
در ضمن داشتن دو نام کاربری غیر مجاز است و خلاف قوانین .......... به قوانین احترام بذارید :cool:

قوانین دنیای مجازی نقض شود وای به حال دنیای ...........

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدانیم که هر بار که می خواهیم login کنیم به باشگاه مهندسان ایران باید رمز عبور جدید را بازیابی کنیم!!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدانیم که هر بار که می خواهیم login کنیم به باشگاه مهندسان ایران باید رمز عبور جدید را بازیابی کنیم!!!

یعنی چی بازیابی کنی ؟

یعنی باید تغییر بدی ؟

اگه تیکه ذخیره ی رمزو بزنی که نیازی به رمز زدن نیست هر بار

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سمیرا خانم ........... ما فکر میکنیم اینبار شما نا درست میدانید ............. چون ما همین که ذخیره رو تیک میزنیم ........ دیگه نیازی نیست به بازیابی !!!!

شایدم منظور شما چیز دیگری بود که بهتر است بازش کنید

یعنی چی بازیابی کنی ؟

یعنی باید تغییر بدی ؟

اگه تیکه ذخیره ی رمزو بزنی که نیازی به رمز زدن نیست هر بار
کاملا موافق

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سمیرا خانم ........... ما فکر میکنیم اینبار شما نا درست میدانید ............. چون ما همین که ذخیره رو تیک میزنیم ........ دیگه نیازی نیست به بازیابی !!!!

شایدم منظور شما چیز دیگری بود که بهتر است بازش کنید

کاملا موافق

این چند روز هر بار که میخوام login کنم میگه رمز عبورت اشتباه است چند بار بازیابی کردم ولی باز دفعه بعد همین مشکل رو داشته. ذخیره رو هم تیک میزنم. اما باز دفعه بعد همون مشکل رو دارممممم!!!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم نمی دونم

واسه من اینجوری نشده تا حالا

ولی واسه اون دوستم هم که اینجور شده بود بعد از یه هفته خوب شد

suave girl

اخراجی موقت
ترکیدم از خنده:D

خیلی خوب گفتین.

واقعا اینجا اینجوریه.

ضمن اینکه اگه بعضی دوستان نبودن انرژیمون کلا هدر میرفت و دیگه حال نداشتیم بیایم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چند روز هر بار که میخوام login کنم میگه رمز عبورت اشتباه است چند بار بازیابی کردم ولی باز دفعه بعد همین مشکل رو داشته. ذخیره رو هم تیک میزنم. اما باز دفعه بعد همون مشکل رو دارممممم!!!

آآآآآآ

یکی دیگه هم همین مشکل رو داشته
جدی میشویم !!!!!!!!!!

سلام عجب که اینطور !!!!!!!
من فکر میکنم مشکل از مرورگر شما باشه .......... با یه مرور گر دیگه مثلا فایر فاکس امتحان کنید
فکر میکنم با اکسپلور کار میکنید ....... اگه میخواید با اونم کار کنید یه بار کوکی باشگاه رو پاک کنید دوباره وارد شید ........... دفعه اول خب با رمز و ........ وارد شید ذخیره هم بکنید ............ دفعه بعد احتمالا به نظرتون میاد رمز میخواد .......... ولی اگه شما هر کدوم تالارها رو باز کنید میبینید که این چنین نیست ........... امتحان کنید ......... ببینید درست میشه یا نه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

آآآآآآ

یکی دیگه هم همین مشکل رو داشته

والا منم نمی دونم

واسه من اینجوری نشده تا حالا

ولی واسه اون دوستم هم که اینجور شده بود بعد از یه هفته خوب شد
آری درسته .......برای اکسپلور این چنین میشود .......... الآن نمیدانیم چه شده که کوکیش کامل ذخیره نمیشه !!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل سرماخوردگیه..... با استراحت خوب میشه :دی

:D:D:D:D:D:D:D:D

ما می دانیم که الان محممد اقا حرص می خورد که در تاپیکش اسپم می کنیم :D
اصلا یک وقت فکر نکنیم ما اینجا از اسپم بازار ناراحت میشویما:mad::surprised:

ترکیدم از خنده:D

خیلی خوب گفتین.

واقعا اینجا اینجوریه.

ضمن اینکه اگه بعضی دوستان نبودن انرژیمون کلا هدر میرفت و دیگه حال نداشتیم بیایم.
خب دانستینهایی است در باشگاه ......... که البته خدا رو شکر خیلیهاش نیز برطرف گشته

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میشویم !!!!!!!!!!

سلام عجب که اینطور !!!!!!!
من فکر میکنم مشکل از مرورگر شما باشه .......... با یه مرور گر دیگه مثلا فایر فاکس امتحان کنید
فکر میکنم با اکسپلور کار میکنید ....... اگه میخواید با اونم کار کنید یه بار کوکی باشگاه رو پاک کنید دوباره وارد شید ........... دفعه اول خب با رمز و ........ وارد شید ذخیره هم بکنید ............ دفعه بعد احتمالا به نظرتون میاد رمز میخواد .......... ولی اگه شما هر کدوم تالارها رو باز کنید میبینید که این چنین نیست ........... امتحان کنید ......... ببینید درست میشه یا نه

من کلا از فایرفاکس استفاده میکنم همه اینا رو هم انجام دادم......

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

chelsea2011

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...است؟پس-بوشهری-های-خونگرم-هم-بیان-اینجا/page14

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...است؟پس-بوشهری-های-خونگرم-هم-بیان-اینجا/page15
...
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...است؟پس-بوشهری-های-خونگرم-هم-بیان-اینجا/page16

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه دیگه :D

خودم شروع میکنم :cool:

.........ما میدانیم به خاطر اسم باشگاه مهندسان ایران و رفع نیازهای علمیمون عضوش شدیم ولی هر وقت ارسالهای جدید رو میزنیم همه چیز میبینیم غیر بحث علمی !
.......... ما میدانیم اسم باشگاه ، باشگاه مهندسانه ولی تایپیکهایی میزنیم در حد نونهالان و کودکان !
.......... ما میدانیم زدن تایپیکهای تکراری خلاف اخلاق و قانونه و اگه کسی تایپیکی مثل ما بزنه کلی بهمون برمیخوره ولی چون میدانیم جستجو گر باشگاه خرابه ! بدون جستجو تایپیک میزنیم !
.......... ما میدانیم تایپیکهای سیاسی و البته آنهایی که خلاف شئونات اسلامیس در باشگاه جایی ندارند ولی شرایط ایجاب میکند که از زدن آنها معذور باشیم !
............ ما میدانیم که مدیر سایت این باشگاه رو تدارک دیده که استفاده کنیم ولی گاهی با کلی توهین نه انتقاد خواستار تعویض مدیر میشویم !
......... ما میدانیم چقدر مدیران با هم هماهنگن ، مثلا با یک مدیر هماهنگ میکینیم که فلان تایپیک رو ما میزنیم و اون مدیر موافقت میکنن ولی فرداش میبینیم مدیر دیگر همون تایپیک رو زدن !
......... ما میدانیم بعضی مدیرا حرفشون ناحقه و حتی در پروفایلامون اینو به هم میگیم ولی وقتی همون مدیر یه پست برخلاف نظر هممون میده کلی ازشون تشکر میکنیم !
....... ما میدانیم فلان مدیری هفته ای یه بارم به باشگاه نمیاد ولی همون مدیر میشه یکی از منتخبان بچه ها به عنوان یکی از چهره های ماندگار باشگاه !
........ ما میدانیم که برای این جور تایپیکها در تالار زنگ تفریح کسی تره هم خرد نمیکنه ولی ازآنجا که میدانیم هر جای دیگر بزنیم فردا منتقل میشه به این جا میگیم خب چه کاریه از همون اول میزاریم !
........ما میدانیم که آقا حمید از روال زنگ تفریح با همه تایپیکهای تکراریش و ........ راضیه ولی چه کنیم اگه نگیم این حرفها در گلومون گیر میکنه و ..........

........ در آخر ما خیلی چیزا میدونیم و خیلی خوب بهش عمل میکنیم !

........ البته این ما میدانیم بیرون باشگاه هم هست
مثلا ما میدانیم سیگار چیز خوبی نیست ولی چه کنیم از وقتی سیگاریها شدن افراد باشخصیت ما هم میکشیم

و خیلی دانسته های دیگر که در بحث این تایپیک نمیگنجد

آخریشم بگم که شامل حال خودم همین الآن میشه و بعدشم شما البته اگه چیزی میدونین

........ ما میدانیم در تاپیک باید فقط حول موضوع مورد بحث که عنوان اصلی تاپیک هست بحث کنیم
ولی خب اسپم کردنو دوس داریم و کلا در مورد همه چی بحث میکنیم جز بحث اصلی که عنوان تاپیک هست !
خیلی جالب بود.ممنون
چه چیزایی میدونیمو...............

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدانیم مدیر اصلی میان ولی به طرز مشکوکی به دفترشون که کلی سوال بی پاسخ هست سر نمیزنن :surprised:

ما میدانیم مدیریت کار دشواریست ................ ولی ای کاش با حرفامون از همون ابتدا سطح توقعات رو بالا نمیبردیم :cool:
وقتی میگیم من تو چنتا فروم عضو هستمو مدیریت اینجا برام خیلی کوچیکه و جاهای دیگه هم مدیریت کردم
به نظرتون توقع کاربران باید بیاد پایین :eek:
ما میدانیم ما کاربرا تخلف زیاد میکنیم ولی آیا مدیران حق دارن فهم و شعور ما رو زیر سوال ببرن :mad:

ما میدانیم بعضی تالارها شدیدا همکارمدیر میخوان حتی بعضیهاشون بیشتر از یکی ............. ولی مانده ایم چرا انقدر دس رو دس میزارن :surprised:

ما میدانیم تاپیکمون ممکنه منتقل بشه حتی در خود تالاری به یک زیر تالار ولی آیا استارتر حق ندارد بداند چه بلایی سرتاپیکش اومده و شایسته نیست بهش گفته بشه تا شکه نشه
ما خیلی موارد دیگه هم میدانیم که فعلا صلاح نمیدانیم بازگو کنیم :cool:

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما میدانیم مدیر اصلی میان ولی به طرز مشکوکی به دفترشون که کلی سوال بی پاسخ هست سر نمیزنن :surprised:

ما میدانیم مدیریت کار دشواریست ................ ولی ای کاش با حرفامون از همون ابتدا سطح توقعات رو بالا نمیبردیم :cool:
وقتی میگیم من تو چنتا فروم عضو هستمو مدیریت اینجا برام خیلی کوچیکه و جاهای دیگه هم مدیریت کردم
ما میدانیم ما کاربرا تخلف زیاد میکنیم ولی آیا مدیران حق دارن فهم و شعور ما رو زیر سوال ببرن :mad:

ما میدانیم بعضی تالارها شدیدا همکارمدیر میخوان حتی بعضیهاشون بیشتر از یکی ............. ولی مانده ایم چرا انقدر دس رو دس میزارن :surprised:

ما میدانیم تاپیکمون ممکنه منتقل بشه حتی در خود تالاری به یک زیر تالار ولی آیا استارتر حق ندارد بداند چه بلایی سرتاپیکش اومده و شایسته نیست بهش گفته بشه تا شکه نشه

دستت درد نکنه محممد آقا ......واقعا مرسی .

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما دلمون نميخواد شمام اخراج بشين!توروخدا كوتاه بيا!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دلمون نميخواد شمام اخراج بشين!توروخدا كوتاه بيا!
سلام
جدی میشویم
اگر قرار باشد به دلیل گفتن حقایق اخراج شویم خوب است که این امر محقق گردد
تاپیک ما میدانیم انتقادی با رویکرد طنز هست ............. افرادی که تحمل این قبیل تاپیکها رو نداشته باشن ..............

محمد محمد عوض میشه . دی
ما میدانیم اخراج شدن تو باشگاه شده عین نقل و نبات !!!!!!
ولی چه کنیم اگر نگیم سبب آشفته بازار بیشتر باشگاه میشویم .......... می گوییم که صدایی شنیده شود

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
جدی میشویم
اگر قرار باشد به دلیل گفتن حقایق اخراج شویم خوب است که این امر محقق گردد
تاپیک ما میدانیم انتقادی با رویکرد طنز هست ............. افرادی که تحمل این قبیل تاپیکها رو نداشته باشن ..............

محمد محمد عوض میشه . دی
ما میدانیم اخراج شدن تو باشگاه شده عین نقل و نبات !!!!!!
ولی چه کنیم اگر نگیم سبب آشفته بازار بیشتر باشگاه میشویم .......... می گوییم که صدایی شنیده شود
:دي!
بسي موافقيم!
ايشالا كه به يه نتيجه ي خوب منجر بشه!