مطالعه گروهی؛ آمادگی جهت کارشناسی ارشد90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

لوتوس

عضو جدید
سلام به مهندسای جوون.اینقدر خودتونو اذیت نکنید اسکیس مهمترین فاکتور در قبولی ارشد.منابع کم مفید با تمرکز بهتر از منابع زیاده.کمکی خواستید در خدمتم.من هنر اصفهان میخونم.امسال تمومه ایشالا

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
دوستان عزیز

یکی از دوستام پارسه ثبت نام کرده با اینکه از معایبش بهش گفتم ولی به حرفم گوش نکرد.

حالا پشیمونه یه هفته ای هم از ثبت نامش گذشته.

میتونه کنسلش کنه و پولش. پس بگیره ؟

کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟؟؟؟.....

با تشکر

dokhtare darya :gol::gol:

حتما از دوستت خسارت میگیرند و کامل پولش رو پس نمی دهند ، به سایت پارسه سری بزن ، توضیحات کامل رو در سایتشون گذاشتن. حالا چطور دوستت به این سرعت پشیمون شده ؟!

dokhtare darya

عضو جدید
حتما از دوستت خسارت میگیرند و کامل پولش رو پس نمی دهند ، به سایت پارسه سری بزن ، توضیحات کامل رو در سایتشون گذاشتن. حالا چطور دوستت به این سرعت پشیمون شده ؟!

آخه عزیزم معمولا کسانی که میرن ثبت نام میکنن بهشون کتاباشونم میدن.

قبلا بهش گفته بودم کتاباش بدرد نمیخوره اما به حرفم گوش نکرد حالا رسیده به حرفم.

دوستان گلم تو این سایت هم گفتن آزمونش استاندارد نیست و بار علمی نداره.

نظر شما چیه؟؟؟........

با تشکر

dokhtare darya

bambo

عضو جدید

نظر شما چیه؟؟؟........

با تشکر

dokhtare darya

سلام به نظر من تنها خوبی آزمون پارسه تعداد زیاد شرکت کنندگانشه که میتونی خودتو بسنجی و به خودت بیای:cry:

dokhtare darya

عضو جدید
سلام به نظر من تنها خوبی آزمون پارسه تعداد زیاد شرکت کنندگانشه که میتونی خودتو بسنجی و به خودت بیای:cry:

دوست عزیز تعداد زیاد شرکت کننده هاش بخاطر موفقیت در کتابها و آزمونهای کاردانی به کارشناسیشه.:razz:

با تشکر

dokhtare darya :gol::gol:

milad.jalalvand

عضو جدید
هیجکی درس نخونه تا من اول شم.
در دنیایی که هیچ ندارد هیچ بودن نیز بی معنیست ،ما به آن معنی دادیم ما به آن حیات،و در آخر نیز هیچ جز استخوانی پوسیده برایم نمیماند،پس بگذار در این دو روز بودن کمی خوش باشیم،آنچه که میخواهی پرواز است،اول بدان چه چیز میتواند بالت باشد،آنگاه بال بگشا

milad.jalalvand

عضو جدید
فقط مرگ مرا به زانو میکشاند،ولی هنوز نیز زنده ام
من فرهنگ تصویر معماری رو خوندم،خلاصه ای از همه درساس لذت بخشه،و خیلی از کتب داخلی کاملتره،تازه خیلی از جاهاشم لازم نیست بخونی70درصدش رو لازم نیست بخونی سر سری رد کن مهماش رو نت برداری کن

GHASEDAK728

عضو جدید
من پارسال واسه زبان عمومی 504 و زبان عمومی پوران پژوهش رو خوندم ولی لغت هایی که تو کنکور اومد از اینا نبود،کسی هست که زبان عمومی رو خوب زده باشه؟ پیشنهادی؟

Nasim_Feiz_A

عضو جدید

نظر شما چیه؟؟؟........

با تشکر

dokhtare darya

پارسه آزموناش تعريفي نداره ، اما اون کتابهايي که در برنامه ريزيش از اون ها براي آزمون ها سوال طرح ميکنه کتاب هاي خوبي هستند. من تصميم گرفتم آزمون شرکت نکنم اما از منابعي که پيشنهاد کردن استفاده مي کنم:redface:

afshin_archi

عضو جدید
سلام
اگه میشه بگین که جزوه های اساتید دانشگاه تهران رو از کجا گیر بیاریم؟ مرسی

farinaz_kiani

عضو جدید
تایید و تاکید

تایید و تاکید

خیلی عالیه دوستان عزیز از همین حالا اسم منم بذارید توی لیست شاید دیر باشه ولی غمی نیست پیش به سوی پیشرفت

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال :»
یه صفحه تو پارسه واسه تنظیم شرایط محیطی نوشته: معمولا سطوح پرداخت شده مثل فلزات براق تشعشعات حرارتیو به سختی می تابانند به این مفهوم است که آن ها در درجه حرارت داده شده گرمای خیلی کمی را می تابانند.
بعد چند خط پایین ترش نوشته :

به طور کلی تنها سطوح پرداخت شده و صیقلی مثل آلومینیوم فویل مقادیر زیادی از تشعشعات حرارتی را باز میتابانند .

خوب بالاخره خیلی باز می تابونن یا کم ؟ راستی متذکر شم که: تشعشعات حرارتی نه مرئی خورشیدی!!!! به نظر خودم دومی درسته ولی چرا انقدر رو جمله ی اول تاکید کرده؟

راستی یه سوال دیگه کسی کار با نقاله خورشیدی روی دیاگرام مسیر خورشیدو بلده توضیح بده؟ممنون میشم!

آخرین ویرایش:

allameyememar

عضو جدید
من پارسال واسه زبان عمومی 504 و زبان عمومی پوران پژوهش رو خوندم ولی لغت هایی که تو کنکور اومد از اینا نبود،کسی هست که زبان عمومی رو خوب زده باشه؟ پیشنهادی؟

vocabulary for high school student خوبه ولی خوب سطحش نسبت به 504 خیلی بالاتره

GHASEDAK728

عضو جدید
[vocabulary for high school student خوبه ولی خوب سطحش نسبت به 504 خیلی بالاتره

شما زبان عمومی رو تونستی خوب بزنی؟ من معنی سوالا رو میفهمیدم ولی اکثرا لغاتای گزینه ها واسم آشنا نبود!

sanaz-m

عضو جدید
سلام بچه ها
من چند ماه پیش تصمیم داشتم که شروع کنم به خوندن ولی یه حادثه بد اتفاق افتادو نتونستم . به نظرتون اگه از الان شروع کنم می شه که قبول بشم من حتی کارمو هم 2 ماه قبل به خاطر خوندن ول کردم ولی خوب نشد .
از امروز می خوام روزی 8 ساعت بخونم ایشالا اگه بشه.
اگه توصیه ای دارین بهم بگین یا اینکه از چی شروع کنم ؟؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شروع کنیم دیگه...
بچه ها کسی عکس از شیشه اسفنجی ( کف شیشه) برای عایق صوتی و حرارتی داره؟می خوام ببینمش!
ممنون دوستان

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیزم

من یه سوال برام پیش اومده من دفترچه کنکور رو پر کردم و فقط رشته شناور رو زدم

و می خوام تکنولوژی معماری بخونم

کدی که وارد کردم برا هر سه رشته مدیریت پروژه و تکنولوژی معماری و انرژی معماری

الان برا کنکور برم کتابای شاخه تکنولوژی رو بگیرم؟

ولی تو کنکور از کجا مشخص میشه قصد من کدوم رشتس

ممنون میشم راهنماییم بکنین

azadeh_875

عضو جدید
سلام رها جون؛ تو آزمون به تو دفترچه سوالای مجموعه مدیریت رو می دن و تو فقط مباحثی که مربوط به تکنولوژی می شه رو جواب میدی!یعنی زبان-ایستایی-سیستم های ساختمانی و طراحی فنی!

elham omidi

عضو جدید
سلام بچه ها من یک سوال اساسی دارم میخوام بدونم امتحان اسکیس ازاد چطوری ؟؟؟؟ یعنی چیو باید طراحی کنیم ؟؟ طرحمون باید ذهنی باشه یا نه ؟؟؟ بر اساس اطلاعاتی که خودشون میدنه ؟؟؟ اسکیس 89 رنگی بود یا سیاه و سفید ؟ سوال در اسکیس چطوریه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

white_chalk

عضو جدید
اصولا هر اسکیسی به مدارکی احتیاج داره که به اون مدارک اشاره میشه و یه سری اطلاعات کلی خودشون میدن و قسمت بیشتر اطلاعات رو باید باتوجه به اطلاعات ذهنی وقبلی خودت روکار پیاده کنی.موفق باشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.