عذرخواهي رسمي مسئولان بازي‌هاي آسيايي گوانگجو برای استفاده از واژه جعلي

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نماينده ستاد برگزاري شانزدهمين بازي‌هاي آسيايي گوانگجو با ارسال نامه رسمي به علي‌آبادي از درج واژه جعلي به جاي خليج فارس در مراسم افتتاحيه عذرخواهي كرد.

به گزارش فارس از گوانگجو، نماينده رسمي اين دوره از بازي ها با حضور در محل اقامت رئيس كميته ملي المپيك ايران در نامه اي رسمي بابت استفاده از نام جعلي خليج ع ر ب ي به جاي خليج فارس عذرخواهي كرد.

در مراسم افتتاحيه شانزدهمين دوره بازي هاي آسيايي كه روز 21 آبان ماه برگزار شد مسئولان برگزاري مسابقات در اقدامي عجيب از واژه مجعول خليج ع ر ب ي به جاي خليج فارس استفاده كردند.

پس از اين موضوع مسئولان ورزشي ايران مراتب اعتراض خود را اعلام كردند و خواستار پيگيري آن از طريق مسئولان برگزاري شدند.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
نماينده ستاد برگزاري شانزدهمين بازي‌هاي آسيايي گوانگجو با ارسال نامه رسمي به علي‌آبادي از درج واژه جعلي به جاي خليج فارس در مراسم افتتاحيه عذرخواهي كرد.

به گزارش فارس از گوانگجو، نماينده رسمي اين دوره از بازي ها با حضور در محل اقامت رئيس كميته ملي المپيك ايران در نامه اي رسمي بابت استفاده از نام جعلي خليج ع ر ب ي به جاي خليج فارس عذرخواهي كرد.

در مراسم افتتاحيه شانزدهمين دوره بازي هاي آسيايي كه روز 21 آبان ماه برگزار شد مسئولان برگزاري مسابقات در اقدامي عجيب از واژه مجعول خليج ع ر ب ي به جاي خليج فارس استفاده كردند.

پس از اين موضوع مسئولان ورزشي ايران مراتب اعتراض خود را اعلام كردند و خواستار پيگيري آن از طريق مسئولان برگزاري شدند.

متن نامه کو؟؟؟؟؟؟؟؟

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
متن نامش پيش رئيس سازمان تربيت بدنيه:surprised:

ببین بحثم سیاسی نیست
ولی اگه یه روزنامه رسمی امروز اعلام بکنهاسرائیل از مردم لبنان و سوریه عذر خواهی کرده تو باور میکنی؟
من صحبتم اینه وقتی یکی عذر خواهی میکنه
مثل همون بحث اسم خلیج که فکر میکنم یه دانشگاهه اینگیلیسی بو تو روزنامه و تلویزیون اومد و عذر خواهی کرد
تا متن نامه یا خود مسئولین برگزار کننده نیان و اینو نگن باور نکن
مسئولین ما نتونستن بازیهای کشورهای اسلامی رو با نام خلیج فارس برگزار بکنن تو حالا انتظار داری به خاطر یه اسم از چین توضیح بخوان؟

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته
خليج پارس
اينجوري عربها هم نميتونن تلفظش كنن:D

این جمله معروف و که از دکتر شریعتی شنیدین:

من در سرزمینی زندگی می کنم که زبانش پارسی است اما به آن می گویند فارسی چون عربی "پ"ندارد!

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جمله معروف و که از دکتر شریعتی شنیدین:

من در سرزمینی زندگی می کنم که زبانش پارسی است اما به آن می گویند فارسی چون عربی "پ"ندارد!
آره خيلي دوستش داشتم
تو امضاي يكي از بچه هاي همينجا ديدمش:gol::gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
به زبان بوسنی و هرزگوین:w15:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا متن نامه کو؟
دوما باید از ایرانی ها معدرت خواهی میکردند نه از فدراسیون
سوما بعد از این که جلوی 2 میلیارد نفر گفتند خلیج عربی الان میان به 70 میلیون نفر میگن پوزش؟؟

ساده نباشین اونها هیچ وقت عذر خواهی رسمی نمیکنن

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا متن نامه کو؟
دوما باید از ایرانی ها معدرت خواهی میکردند نه از فدراسیون
سوما بعد از این که جلوی 2 میلیارد نفر گفتند خلیج عربی الان میان به 70 میلیون نفر میگن پوزش؟؟

ساده نباشین اونها هیچ وقت عذر خواهی رسمی نمیکنن
بفرماييد اينم متن نامه

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...چيني-ها-در-مورد-خليج-فارس-منتشر-شد?highlight=