راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mkf

عضو جدید
سلام من مریمم کارشناسی ناپیوسته معماری سمنان میخونم
اگخ خواستید رابطه درسی با هم داشته باشیم برام pm بذارید خوشحال میشم

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیزم

من یه سوال برام پیش اومده من دفترچه کنکور رو پر کردم و فقط رشته شناور رو زدم

و می خوام تکنولوژی معماری بخونم

کدی که وارد کردم برا هر سه رشته مدیریت پروژه و تکنولوژی معماری و انرژی معماری

الان برا کنکور برم کتابای شاخه تکنولوژی رو بگیرم؟

ولی تو کنکور از کجا مشخص میشه قصد من کدوم رشتس

ممنون میشم راهنماییم بکنین

مینا بهروزی

عضو جدید
سلام
چرا مهندسی نمیدن عزیزم
اگه نمیدن پس چرا اسمش مهندسی تکنولوژی معماریه؟
دانشگاه ازادو سراسری مهندسی میده ولی علمی کاربردی میگن نمیده
حق امضا و نظارت و طراحی رو هم باید ازمون نظام مهندسی بدیم تا بهمون بدن
چه پیوسته چه ناپیوسته
نگران نباش عزیز من

maryam28

عضو جدید
سلام من مریمم کارشناسی ناپیوسته معماری سمنان میخونم
اگخ خواستید رابطه درسی با هم داشته باشیم برام pm بذارید خوشحال میشم

منم مریمم کارشناسی ناپیوسته معماری سمنان
با این تفتوت که کاردانیمو شهرسازی خوندم
دوستان معماری و شهرسازی سوال داشتن درخدمتم

واژه ی تکنولوژی برای همه ی کارشناسی ناپیوسته ها به کار میره
این برای مشخص شدن ناپیوسته بودنه و در محتوای درسی با هم تفاوتی ندارن
اما رشته ی تکنولوژی معماری در ارشد با معماری_معماری متفاوته و بیشتر جنبه ی سازه ای داره

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چه خبر از کجا ؟
درس و مشق چه خبر ؟
شنیدم کنکور رو برداشتن !
اخبار گفت
D-:

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
اونجوری که من شنیدم کاردانی رو برداشتن . یعنی دیگه کاردانی نداریم همه کارشناسی قبول میشن !

سلام میشه بیشتر توضیح بدین؟من گیج شدم یعنی برای مایی که کارشناسی ناپیوسته میخوایم کنکور بدیم هم صدق میکنه؟

jijil joon

عضو جدید
سلام میشه بیشتر توضیح بدین؟من گیج شدم یعنی برای مایی که کارشناسی ناپیوسته میخوایم کنکور بدیم هم صدق میکنه؟

سلام .
بچه های کارشناسی ناپیوسته کنکورشون سر جاش هست . این موضوع واسه بچه هایی که تازه دیپلم گرفتن و میخوان وارد دانشگاه بشن صدق میکنه .

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
عيدتون مبارك باشه !
كارنامه نهايي كنكور كارشناسي ناپيوسته از كجا بايد ديد ؟
اگه كسي لينكش بزام ممنون مي شم.​

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی"راستی بچه ها نمی دونم تاپیکی هست راجع به گفتگو در مورد UNI ها شایدم باشه ولی خواستم از UNIM بگم که خیلی سطحش بالاست و اسنپتاداشم واقعا سختگیرن بیشتر بچه ها رو هم میندازن یعنی درسایی هستش که استادا نزدیکه 80% انداختن هر جارو میزنید واقعا دکتراش دسیپرینه خاصی دارن ما که از آزاد رفتیم سراسری ترم 1 کم اوردیم قلقش کم کم داره میآد دستمون ولی UNISH سطح 1 هستش چند تا از استاداش هم معروفن و هم دانشگاه های سراسری تهران و رشت و سوره تهرانم هستن ولی خیلی و بالاتر از NUI های آزادیاد میدن البته چندتا از آزادا خوبن"همین این جابر ابن حیان نزنید...موفق باشید دختر پسرا

oli

عضو جدید
سلام به همه
کسی از کارت های ورود به جلسه خبر نداره ؟ نمی دونین کی میاد ؟
لطفاً فهمیدید یه پیغام برام بذارید .
شرمنده ها ... دارم درس میخونم وقت گشتن تو سایت رو ندارم

2050061439

عضو جدید
سلام به همه
کسی از کارت های ورود به جلسه خبر نداره ؟ نمی دونین کی میاد ؟
لطفاً فهمیدید یه پیغام برام بذارید .
شرمنده ها ... دارم درس میخونم وقت گشتن تو سایت رو ندارم
متن خبر : به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون، آزمون كارشناسي ناپيوسته سال 89 دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه مورخ 12.9.89 برگزار خواهد شد. بيش از 274 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد بيش از 91 هزار نفر معادل 33 درصد زن و بيش از 183 هزار نفر معادل 67 درصد مرد هستند.
این گزارش می افزاید، توزیع کارت این آزمون بصورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت 11 صبح روز سه شنبه 9.9.89 مورخ آغاز می شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت. داوطلبان این آزمون می توانند با وارد نمودن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت نموده اند نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
در ادامه این گزارش آمده است، اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در خلال روزهای چهارشنبه مورخ 10.9.89 و پنج شنبه مورخ 11.9.89 صبحها از ساعت 8 الی 12 و بعد از ظهر از ساعت 13 الی 17 با مراجعه به باجه رفع نقص پیش بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام نمایند. داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه ای که روز دوشنبه مورخ 8.9.89 از طریق روزنامه آفرینش منتشر شده است و بطور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.net قابل مشاهده است مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز آزمون
دانشگاه آزاد اسلامی

• Like
واکنش ها: oli

hamed behdad

عضو جدید

سلام دوستان کتابی مرجع میخواستم برای ترسیم نقشه های معماری و سازه معرفی کنین ممنون میشم​

ghasemzadeh

عضو جدید
با سلام لطفا کسی سوالات کارشناسی ناپیوسته معماری ازاد 88 داره برام بذاره ممنون می شم

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها تروخدا بیاید بگید وضعیتتون برای جمعه چطوریه؟خوندین؟
من که خیلی استرس گرفتم .تروخدا یکی بیاد یکم روحیه بده

feri.lynn

عضو جدید
بابا دانشگاه آزاد که روحیه نمی خواد :D پول می خواهددددددددددددددددددددد پپپپپپپپپپپپپپپپولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها تروخدا بیاید بگید وضعیتتون برای جمعه چطوریه؟خوندین؟
من که خیلی استرس گرفتم .تروخدا یکی بیاد یکم روحیه بده

سلام به همگي .
من پارسال ازاد ازمايشي كنكور دادم . علاوه بر اينكه سوال هاش اسون خوب بود . نكته ديگه اين بود كه رقيباي جدي نسبت به سراسري توي ازاد شركت نمي كنن.
منظور اينه كه خيلي هاشون سياه لشكر هستن . پس به خودتون ايمان داشته باشيد . حتما موفق مي شيد.:)

jijil joon

عضو جدید
سلام به همگي .
من پارسال ازاد ازمايشي كنكور دادم . علاوه بر اينكه سوال هاش اسون خوب بود . نكته ديگه اين بود كه رقيباي جدي نسبت به سراسري توي ازاد شركت نمي كنن.
منظور اينه كه خيلي هاشون سياه لشكر هستن . پس به خودتون ايمان داشته باشيد . حتما موفق مي شيد.:)

سلام .
من اینو قبول ندارم که گفتی رقبا جدی نیستن . اگه نسبت به سراسری راحتتر قبول میشن به خاطر اینه که ظرفیت پذیرش بیشتره . وگرنه تو کنکور سراسری هم سیاه لشگر هست !

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
يه سوال دلرم . خواهشا جواب بديد .
اگه كسي توي كنكور مجاز شده باشه و توي يه غيرانتفاهي ثبت نام كرده باشه و الان رفته باشه ثبت نامه كرده باشه . دانشجو باشه . مي تونه واسه تكميل ظرفيت ثبت نام بكنه؟
من از چندتا اموزش غير انتفاهي پرسيدم گفتن نميشه . چون جاي يه نفر تو دانشگاه گرفته .
ولي يكي از بچه هاي خوابگاهيمونبا قاطعيت تمام گفت ميشه.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
يه سوال دارم . خواهشا جواب بديد .
اگه كسي توي كنكور مجاز شده باشه و توي يه غيرانتفاهي ثبت نام كرده باشه و الان رفته باشه ثبت نامه كرده باشه . دانشجو باشه . مي تونه واسه تكميل ظرفيت ثبت نام بكنه؟
من از چندتا اموزش غير انتفاهي پرسيدم گفتن نميشه . چون جاي يه نفر تو دانشگاه گرفته .
ولي يكي از بچه هاي خوابگاهيمون با قاطعيت تمام گفت ميشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا