چگونگی دسترسی به وبکم

olk_63

عضو جدید
سلام
من دارم یه سایت برگزاری آزمون اینترنتی طراحی میکنم. من میخوام روی کاریرانم نظارت داشته باشم. نظر خودم استفاده از وبکم کاربره.
اگر کسی از چگونگی دسترسی به وبکم اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه یا اگه پیشنهادی دیگه ای واسه نظارت داره ممنون میشم کمک کنه
با تشکر

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایده ی وبکم به نظر من منطقی نیست.
با این سرعت اینترنت شما می خوای تصویر بفرستی + اینکه سرور باید خیلی قدرتمند باشه تا بتونه این همه دیتا رو دریافت و ارسال کنه. ضمن اینکه همه webcam ندارن. و در آخر توی وب شما دسترسی به سخت افزار یوزر نداری (شاید با ActiveX بتونی کاری کنی که اونم Permission کاربر رو می خواد. )

olk_63

عضو جدید
حرفتون کاملا صحیحه , ولی خوب چیزی به زهنم نمیرسید
خانوم مهندس پیشناد شما واسه نظارت روی کاربرام چیه؟

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید با محدود کردن تایم هر سوال امکان تقلب رو از کاربر بشه تا حدودی سلب کرد.
مثلا" استفاد هاز تایمر در هر سوال
»» در کل چیزی به ذهنم نمی رسه !

نکته ی آخر اینکه احسان هستم ;)

olk_63

عضو جدید
نکته ی آخر اینکه احسان هستم ;)[/QUOTE]

شرمنده احسان جان , قصد جسارت نداشتم . به هر حال معذرت

microsoft

کاربر فعال
سلام
من دارم یه سایت برگزاری آزمون اینترنتی طراحی میکنم. من میخوام روی کاریرانم نظارت داشته باشم. نظر خودم استفاده از وبکم کاربره.
اگر کسی از چگونگی دسترسی به وبکم اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه یا اگه پیشنهادی دیگه ای واسه نظارت داره ممنون میشم کمک کنه
با تشکر
عزیز.شما میخواید بجای کباب ، قورمه سبزی بدید به کاربر و انتظار داری انگشتشو لیس نزنه.
اصلا نفس استفاده از آزمون اینترنتی ، برای اینه که امتحانی اوپن بوک باشه.اونوقت شما دنبال نظارت و مراقب امتحان هستی؟
بهتره قبل از شروع به هر کاری اقلا تاریخچه خسته کنندشو بخونی تا متوجه باشی داری چیکار میکنی