وقتي پسرا دور هم خلوت ميکنند چي ميگن؟؟!!

sasams

عضو جدید
وقتي پسرا دور هم خلوت ميکنند چي ميگن؟؟!!

1- بدبخت حسين دلت بسوزه همون دختري که به تو پا نميداد من رفتم شمارشو گرفتم :question:

2- واي پسر ! اين دختره دانشجو که توي کلاس ماست رو ديدين عجب هيكلي داره ! :love:

3- من بدجوري عاشقش شدم . اگه اين خوشکله با من دوست بشه من همه ي دوست دخترهام رو کنار ميگذارم . :victory:

4- ...ها ! حوصله مون سر رفت ! دو تا ...شعر بگين تا بخنديم !:w15:

5- يک سي دي توپسي گيرم اومده که خيي باحاله . جديدترين شوي جني فر لوپر و شکيراست . :w17:

6- بچه ها اين دختره رو ديدين که مانتو صورتي ميپوشه و يه عينک آفتابي هم ميزنه . وقتي هم که توي دانشگاه را ميره هيچکي رو تحويل نميگيره . بايد حالشو بگيريم ....بهش!:w13:

7- ما اينيم ديگه بالاخره شماره رو داديم به دختره فقط دنبال خونه ....... ميگرديم .:w20:

8- بچه ها من ميخونم شماها دست بزنيد ... توي کوچمون دختره قد بلنده ... :w19:

9- بر و بچ جاتون خالي امروز رفتيم کافي نت يه رومي رو به گند کشيديم:w15:

البته پسر ها كشته مرده دختر ها هستن ولي اينجا با اغراق نوشته شده فقط و فقط براي خنده:w15::w15::w15:

اگر كسي ميخواد چيزي اضافه كنه لطفا شماره بزنه

مثلا:
10- ديشب جاتون خالي.مامانم اينا نبودن يه غذاي توپ!!! درست كردم.
فقط يه كم زيادي رو گاز موند كه اونم مهم نيست.نميدونيد ته ديگ تخم مرغ چه خوشمزه هست!

sasams

عضو جدید
مشخصات يك پسر خوب از ديد افراد مختلف(طنز)

از ديد مامان بابا يه پسر خوب بايد

1-تلفن مشکوک نداشته باشه

2-درس خون باشه
3-پولکي نباشه (تا روزي 1000 تومن معقوله ولي از اون بيشتر يا دوست دختر داره يا معتاده)

4-سرشب خونه باشه (البته يه پسر خوب فقط واسه کتاب خونه بايد بيرون بره.........در بقيه شرايط حتما دوست دختر داره يا معتاده)

5-در شبانه روز فقط 3 ساعت بخوابه (در غير اين صورت هم معتاده هم دوست دختر داره)

6-در ضمن تو حمومم زياد لفطش نمي ده................

از ديد حراست دانشگاه:

1-بالاي 2 سانتي متر ريش داشته باشه

2-پيراهنش رو شلوارش باشه

3-عضو فعال بسيج باشه

از ديد دخترا يه پسر خوب بايد:

1-سوار اسب باشه(اگه نباشه بي کلاسه........البته اسبه سفيد باشه بهتره)

2-عاشق اونا باشه

3-پولدار باشه(اگه نباشه که خداييش به چه درد مي خوره؟هااااااا....اخه پسري که نتونه روزي 20000تومن خرج کنه که به درد جرز ديوار مي خوره .نه؟

4-هيچ دختري رو قبل از من نديده باشه(مگه مي شه؟)

5-سري بعد از يک ماه دوستي بياد خواستگاري

elman13

عضو جدید
حالا هركس ميتونه بگه كه هر وقت دخترها دور هم جمع ميشن چى ميگن

يا أصولا به چه دخترى ميگن دختر خوب (البته به صورت طنز).....مر30

14سالگی:تازه توی این سن هرروازبرتشخیص میدن!!!اوله بدبختی.....

15سالگی:ازقیافه ی خودشون بدشون میاد...!!!!یادمیگیرن که توی خیابون به مردم نگاه کنن...

16سالگی :توی این سن اصولاراه نمیرن!!!تکنومیزنن!....حرف هم که نمیزنن..!..دادمیزنن!!باراکت تنیس هم گیتارمیزنن...

17سالگی:یه کمی آدم ترمیشن!(باعرض پوزش)دیگه دادنمیزنن!!فقط شعرهاشون روبلندبلندمیخونن!

18سالگی:هرکی رومیبینن تاپس فرداعاشقش میشن!!..آخ... آخ...بازدوباره آهنگهای داریوش مثل چسب دوقلومیچسبه!!

19سالگی:دوست دارن10تارودرآن واحدداشته باشن!!تیزمیشن...آهنگ ابی گوش میدن!

20سالگی:ازهمممممشون رودست میخورن!!!ستارگوش میدن که نفهمن چی شده!

21سالگی :زندگی روچیزی به غیرازاین بچه بازیهامیبینن!!مثلاعاقل میشن

22سالگی :نههه!میفهمن که زندگی همش عشقه!دنباله یه آدم حسابی میگردن!

23سالگی :یکی روپیدامیکنن!...اممممامرموزمیشن!دیدشون عوض میشه!

24سالگی:نه!اون بایه نفردیگه هم دوسته!اصلالیاقته عشقه منونداشت!

25سالگی:عشق سیخی چنده!!!طرف باباش بایدپولدارباشه!!حالاخوشگل هم باشه که چه بهتر!!

26سالگی:این یکی دیگه همونیه که تمامه عمرمیخواستم افتخارمیدین غلامتون بشم؟

27سالگی:آخیش!.....

28سالگی:کاش قلم پام میشکستوخواستگاریه تونمیومدم!!!!!!!!!!!!

سن ۱۴ سالگی : تا پارسال هر کی بهشون می گفت: چطوری؟ می گفتن: خوبم مرسی! حالا میگن : مرسی خوبم .

سن ۱۵ سالگی : هر کی بهشون بگه سلام ، میگن: علیک سلام! ... نقاشیشون بهتر میشه بتونه کاری و رنگ آمیزی و غیره .

سن ۱۶ سالگی : یعنی یه عاشق واقعین! ... فردا صبح هم می خوان خودکشی کنن! ... شوخی هم ندارن .

سن ۱۷ سالگی : نشستن و اشک می ریزن! ... بهشون بی وفایی شده! ... آخ آخ شعرهای سیاوش قمیشی مثل چسب دوقلو میچسبه .

سن ۱۸ سالگی : دیگه اصلا عشق بی عشق! ... توی خیابون جلوی پاشون رو هم نگاه نمی کنن .

سن ۱۹ سالگی : از بی توجهی یه نفر رنج می برن! ... فکر می کنن اون یه آدم به تمام معناست .

سن ۲۰ سالگی : نه ، نه! ...اون منو نمی خواست!...آخرش منو یه کور و کچلی می گیره! می دونم .

سن ۲۱ سالگی : فقط ۲۷-۲۸ سالگی قصد ازدواج دارن ! فقط .

سن ۲۲ سالگی : خوش تیپ باشه! پولدار باشه! تحصیلکرده باشه! قد بلند باشه!خوش لباس باشه .

سن ۲۳ سالگی : همه ء خواستگارا رو رد می کنن.

سن ۲۴ سالگی : زیاد مهم نیست که چه ریختیه یا چقدر پول داره! فقط شجاع باشه! ما رو به اون چیزی که نرسیدیم برسونه .

سن ۲۵ سالگی : اااااااه! پس چرا دیگه هیچکی نمیاد؟! ... هر کی می خواد باشه ، باشه .

سن۲۶ سالگی : یه نفر میاد! ... همین خوبه! ... بــــــــــله

سن ۲۷ سالگی : آخیـــــــــــش

سن ۲۸ سالگی : کاش قلم پات می شکست و خواستگاری من نمی اومدی .​

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اصلا خنده دار نیست اینجا؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
وقتی دخترا دور هم خلوت میکنن چی میگن ؟؟؟

مهشید دیشب دوست پسرت بهت زنگ زد ؟/ نه یه هفته هست بی محلی میکنه / تودلش میگه/ خاک تو سرت آخه خودم مخشو زدم

- راستی یه پسره ای هست بدجورمایه داره هر کاری میکنم بی محلی میکنه / سعی کن جلوش تو جمع خود شیرینی کنی شاید خوشش بیاد

- همه دخترای فامیلمون ازدواج کردن فقط من موندم چی کار کنم آخه / خب خاک توی اون سرت تو هم مثل ما خودتو بند یکی از همین پسرای دانشکده کن دیگه

- راستی دیشب تو مهمونی هانیه خاک تو سر لباسهای مد پارسال رو تنش کرد ه بود کلی بهش خندیدیم / بر عکس دوست پسرش اینقدر ماهه حیف اون پسر واسه اون کاش ماله من بود

- راستی الهه قرار بود گلچین کامل کارهای گلزار رو واسم بیاری چی شد؟ / آخ الهی که من قربونش بشم . تا دو روز دیگه میاد دستم

- الان هیچی دیگه نداری / چرا کلیپ ها و عکس های حسین تهی رو رو DVD دارم میخوای؟ / جون الهه راست میگی بده من

- راستی کامران هومن جدید ندادن ؟/ نه فعلاً

- دیشب بابام خواستگارم رو رد کرد / چرا ؟ / اونا مهریه رو قبول نکردن بابام هم گفت نه اصلاً فکر من نیستند / آخه با خودشون نگفتن الان دیگه شوهر پیدا نمیشه ؟ چقدر بی فکرن ها / حاصل 3 سال زحمتم به باد رفت

- اینها همه رو ول کنید دعا کنید مخ اون بچه مایه دار بزنم نونم تو روغنه /چرا مگه‌؟ / دیونه حداقل یه کارت شارژ رو که برام میخره/ بعدشم اگه خودمو بتونم واسه همیشه بهش بندازم که فوق العادست.

nazanin_mz

عضو جدید
man fekr konam 90% harfe hameye dokhtara darbareye pesaraye atrafeshon va albate tahlile raftare onas
in vaghean raste ke ye negaho dar hade ye ketab va3 ham tarif mikonan
pesara chetor?

sanam_el

عضو جدید
وقتی دخترا دور هم خلوت میکنن چی میگن ؟؟؟

مهشید دیشب دوست پسرت بهت زنگ زد ؟/ نه یه هفته هست بی محلی میکنه / تودلش میگه/ خاک تو سرت آخه خودم مخشو زدم

- راستی یه پسره ای هست بدجورمایه داره هر کاری میکنم بی محلی میکنه / سعی کن جلوش تو جمع خود شیرینی کنی شاید خوشش بیاد

- همه دخترای فامیلمون ازدواج کردن فقط من موندم چی کار کنم آخه / خب خاک توی اون سرت تو هم مثل ما خودتو بند یکی از همین پسرای دانشکده کن دیگه

- راستی دیشب تو مهمونی هانیه خاک تو سر لباسهای مد پارسال رو تنش کرد ه بود کلی بهش خندیدیم / بر عکس دوست پسرش اینقدر ماهه حیف اون پسر واسه اون کاش ماله من بود

- راستی الهه قرار بود گلچین کامل کارهای گلزار رو واسم بیاری چی شد؟ / آخ الهی که من قربونش بشم . تا دو روز دیگه میاد دستم

- الان هیچی دیگه نداری / چرا کلیپ ها و عکس های حسین تهی رو رو DVD دارم میخوای؟ / جون الهه راست میگی بده من

- راستی کامران هومن جدید ندادن ؟/ نه فعلاً

- دیشب بابام خواستگارم رو رد کرد / چرا ؟ / اونا مهریه رو قبول نکردن بابام هم گفت نه اصلاً فکر من نیستند / آخه با خودشون نگفتن الان دیگه شوهر پیدا نمیشه ؟ چقدر بی فکرن ها / حاصل 3 سال زحمتم به باد رفت

- اینها همه رو ول کنید دعا کنید مخ اون بچه مایه دار بزنم نونم تو روغنه /چرا مگه‌؟ / دیونه حداقل یه کارت شارژ رو که برام میخره/ بعدشم اگه خودمو بتونم واسه همیشه بهش بندازم که فوق العادست.

اینکه حرفای پسرا بود با عوض کردن اسمشون
اصلا هم جالب نبود.ببخشیدا البته

amin karmania

عضو جدید
وقتی ما پسرا محفل میگیریم درباره همه چی صحبت میکنیم،از جمله:
.
.
.
شرمنده نمیشه بلند گفت آخه موجب حذف تاپیک میشه،خودمم از باشگاه میندازن بیرون!!!
دیگه خودت بفهم ما با هم چی میگیم!

مهندس شکوفه

عضو جدید
چه تاپیک خوبی
حیلی دوس داشتم بدونم پسرا وقتی دور هم جمع میشن چی میگن:D
فضولیم برطرف شد مرسی:smile:

sasams

عضو جدید
وقتی ما پسرا محفل میگیریم درباره همه چی صحبت میکنیم،از جمله:
.
.
.
شرمنده نمیشه بلند گفت آخه موجب حذف تاپیک میشه،خودمم از باشگاه میندازن بیرون!!!
دیگه خودت بفهم ما با هم چی میگیم!

شما وضعيتتون خرابه
مال ما بچه مثبت ها كه نهايتا همون اوليه!!!

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به عنوان یه پسر اصلا اینا رو قبول ندارم
اصولا ما سرشب یه موضوع میدیم تا صبح میخندیم
یا سر شب یکی رو دست میندازیم بعد اون یکی که داره به این یکی زیادی میخنده اونو دست میندازیم و یه ضد حال مشتی میخوره همه کیفور میشیم
مورد دیگه ......سوتی های یکدیگر را یاداور میشیم و باز هم کلی میخندیم

Sarp

مدیر بازنشسته
اینکه حرفای پسرا بود با عوض کردن اسمشون
اصلا هم جالب نبود.ببخشیدا البته
از کی واسه پسرا خواستگار میاد؟
یا واسه هر عروسی 300 - 400 تومن خرج فقط لباسشونه ؟
دقیقاً ;););)
الان ، اکثره پسرا از دخترها ، خاله تر شدن:D:D
حالا خوبه خاله بودنتون رو اعتراف میکنید
مجمع علافان باشگاه که میگن اینجاست؟؟؟؟
اونی هس که اومدم بهت رای دادم :D

sasams

عضو جدید
من به عنوان یه پسر اصلا اینا رو قبول ندارم
اصولا ما سرشب یه موضوع میدیم تا صبح میخندیم
یا سر شب یکی رو دست میندازیم بعد اون یکی که داره به این یکی زیادی میخنده اونو دست میندازیم و یه ضد حال مشتی میخوره همه کیفور میشیم
مورد دیگه ......سوتی های یکدیگر را یاداور میشیم و باز هم کلی میخندیم

به عنوان یه پسر .......واقعا دمت گرم

شما خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بچه مثبتین (البته به جای بچه مثبت یه چیز دیگه بهتون میگن)