راهنمایی ,سوالات , درخواست ها , کمک , مشکلات

ALUK

عضو جدید
darkhaste prpje

darkhaste prpje

ba salam da moredenano tup haye carboni va estefadeye an dar fet ha age linke downloadi darid baram gharar bedid mamnun misham) (m.shirdeli@gmail.com

mamad21

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

با سلام
من دارم راجب سروو موتورها و سروو درايوها تحقيق ميكنم.اما هيچ مطلب فارسي ندارم.ايا كسي هست كه بتونه راجبش مطلب فارسي به من بده؟
تشكر

hosseinassar

مدیر ارشد

پیوست ها

• IMAGE_096.jpg
    IMAGE_096.jpg
    13.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • IMAGE_097.jpg
    IMAGE_097.jpg
    10.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: sh85

PMAMPM

عضو جدید
آموزش PSS/E

آموزش PSS/E

سلام
کسی آموزش نرم افزار PSS/E رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بد چوری گیر کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(

PSS/E برای شبیه سازی سیستم فدرت هستش .

ممنون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
کسی آموزش نرم افزار PSS/E رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بد چوری گیر کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(

PSS/E برای شبیه سازی سیستم فدرت هستش .

ممنون
امیدوارم به دردتون بخوره

پیوست ها

• instructionPSSE.rar
    264.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
www.iue.tuwien.ac.at/phd/gehring/node22.html
http://www.stanford.edu/dept/chemistry/faculty/dai/group/Reprint/63.pdf
ba salam da moredenano tup haye carboni va estefadeye an dar fet ha age linke downloadi darid baram gharar bedid mamnun misham) (m.shirdeli@gmail.com

http://www.nanonet.go.jp/english/event/ws/file/5rd_nsf_abstract.pdf
duste aziz linkaye dade shodero mtalee konid.agar dar fahme mafahimeshkal dashtin mitunam komaketun konam.

سومیتا

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید .سوالی داشتم در مورد ای سی بافر .انواع و اقسام اون و اینکه 26 پایش وجود داره یا نه؟اگه هست اسمش چیه؟مررررررررررررررررسی

آخرین ویرایش:

9111

عضو جدید
باسلام
اگر ممکن اطلاعاتی در مورد روشنایی و نور پردازی زیر سف کاذب با فیبر نوری وچگونگی اجرا این کار و وسایل لازم جهت اجرا عملیات بگین ممنون میشم

fateme.b

عضو جدید
به نظر من گوشیت رو بنداز دور این بهترین راهه حداقل اعصابت ضعیف نمیشه

bargh_8

عضو جدید
آزمایشگاه خانگی

آزمایشگاه خانگی

سلام به همه ی برو بچه های گل باشگاه!
اگه بنده بخوام به عنوان بابا برقی(!)یا به بیان کمی علمی تر مهندس برق(!)یک آزمایشگاه خونگی جمع و جور برای خودم راه بندازم توصیه ی شما چیه ؟
(در مورد وسایلی که باید بخرم ؟چه جور جنسی بهتره؟ووووو...................مطمئنم خیلی از بروبچه ها تو این زمینه یه پا بابا برقین:))
همیشه موفق باشید ...
تا یادم نرفته:
بچه ها مچکریم!
بچه ها مچکریم!
همراه با موج مکزیکی!!
یا علی ................

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بنده بخوام به عنوان بابا برقی(!)یا به بیان کمی علمی تر مهندس برق(!)یک آزمایشگاه خونگی جمع و جور برای خودم راه بندازم توصیه ی شما چیه ؟
(در مورد وسایلی که باید بخرم ؟چه جور جنسی بهتره؟ووووو...................مطمئنم خیلی از بروبچه ها تو این زمینه یه پا بابا برقین:))
همیشه موفق باشید ...
تا یادم نرفته:
بچه ها مچکریم!
بچه ها مچکریم!
همراه با موج مکزیکی!!
یا علی ................
ترم اولی هستی مثل اینکه. هنوز داغی خوش به حالت.
ولی به باشگاه خوش اومدی:gol::heart::):w11::w17::w21:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من سوالی در مورد فیزیک الکترومغناطیس داشتم
خیلی فوریه
ممنون میشم که بتونین کمکم کنین
سوال اینه:
کره ای به شعاع a و چگالی حجمی بار یکنواخت p ، میدان مغناطیسی را برای نقاط داخل و خارج کره بدست اورید
با استفاده از روش قانون کولن
خیلی فوریه ممنون از همتون
q=[Rdv
R چگالی بار حجمی
] انتگرال
v حجم کره

اینجا رو ببینید فرمولها هست

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام براي درس اندازه‌گيري کتاب ساوني سوال کم داره کسي کتابي نداره که سوال زياد داشته باشه يا يه سري سوال بذاريد ممنون ميشم​

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه موفق باشید ...
تا یادم نرفته:
بچه ها مچکریم!
بچه ها مچکریم!
همراه با موج مکزیکی!!
یا علی ................

فعلا که کبکت خروس میخونه پوستت کندس داغی هنوز ولی برا اطلاع خدمتت بگم اگه پولت زیادی کرده اول بعد از منابع تغذیه و وسایل اندازه گیری الکتریکی و برد آموزشی یه اسکوپ هم بخر که موج مکزیکیتو توش نمایش بدی .حتما بعد از یکی دوسال به جای موج مکزیکی تو استادیوم هم موج سینوسی و دندانه اره ای و پالس مربعی و موج ضربه میزنی. تازه میشینی پاسخ سیستمو رو این امواج ورودیت برسی میکنی .:biggrin:
راستی یه سر جمهوری پاساژ امجد و پاساژ توکل بزن:cool:

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سر پیری هوس فوق به سرم زده چهار ساله از درس دورم. یکی یه جزوهای چیزی نداره که یجور خود آموز وخود تمرین باشه من همه چی یادم رفته.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سر پیری هوس فوق به سرم زده چهار ساله از درس دورم. یکی یه جزوهای چیزی نداره که یجور خود آموز وخود تمرین باشه من همه چی یادم رفته.
سلام
بسیار هم عالی
در زیر تالار کنکور بچه ها مطالب خوبی گذاشتن می تونید استفاده کنید

masoud2070

عضو جدید
sensor lm335

sensor lm335

سلام دوستان
من به یک سری اطلاعات در موردسنسوردما lm335 می خوام
اگه کسی تواین زمینه اطلاعاتی یا مقاله ای داره واسم بزاره
ممنون

hamidrayaneh

عضو جدید
سلام به همه دوستان كسي ميتونه به من كمك كنه:
نمودار گشتاور دور موتورهاي تكفاز با سيم پيچ كمكي و خازن دائم و خازن موقت و دوخازنه(هم دائم هم موقت)رو بايد با نرم افزار مطلب رسم كنم
البته همه نمودارها بايد روي هم رسم بشه نه جدا كسي ميتونه كمكم كنه؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

bargh_8

عضو جدید
فعلا که کبکت خروس میخونه پوستت کندس داغی هنوز ولی برا اطلاع خدمتت بگم اگه پولت زیادی کرده اول بعد از منابع تغذیه و وسایل اندازه گیری الکتریکی و برد آموزشی یه اسکوپ هم بخر که موج مکزیکیتو توش نمایش بدی .حتما بعد از یکی دوسال به جای موج مکزیکی تو استادیوم هم موج سینوسی و دندانه اره ای و پالس مربعی و موج ضربه میزنی. تازه میشینی پاسخ سیستمو رو این امواج ورودیت برسی میکنی .:biggrin:
راستی یه سر جمهوری پاساژ امجد و پاساژ توکل بزن:cool:

مگه بده آدم موج سینوسی بزنه؟؟:)))یا مثلا ضربه؟!ولی دیگه بررسی پاسخ سیستم و این حرفاش دست رفقا رو میبوسه !فقط مسئولیت ورودیها با منه!:))
تو مشهد اگه آدرس داری بده تهرانو شرمنده ی اخلاق ورزشیت!!ولی بازم :بچه ها مچکریم!یا علی

eng2006

عضو جدید
نحوه حل معادلات دیفرانسیل با ماشین حساب algebra
چطوریه؟

من میخوام معادلات دیرانسیل مرتبه 2 و 3 و4 را با استفاده از ماشین حساب الجبرا حل کنم کسی هست منو راهنمایی کنه؟
البته این هم بگم که من میخوام جواب ها به صورت پارامتری باشه نه اینکه در یک نقطه خاص حساب کنه

مثلا:به صورت

y"+xy'=asinx+bx
جوابش:
y= c1 cosx +c2...+c3.... +c4
باشه و با قرار دادن شرایط اولیه
c1 ,c2 ,c3,c4
بدست بیاد
y=2 cosx+3sinx

elesa

عضو جدید
greftan ax va ferestadan b paigah

greftan ax va ferestadan b paigah

mikham bedonam chetori mishe ye ax ro dar 10km onvartar gereft o be sorate onlin b paygah ferestad age etlati dari mamnon misham az komaket:heart:

invincible

عضو جدید
mikham bedonam chetori mishe ye ax ro dar 10km onvartar gereft o be sorate onlin b paygah ferestad age etlati dari mamnon misham az komaket:heart:
سلام
دوست عزيز متاسفانه سوالتون خيلي گنگه! :surprised:
نمي دونم چه جور شبكه اي منظورتونه. ولي وقتي از واژه ي online استفاده كردين به نظر مياد منظورتون اينترنت باشه. اونم از نوع وايرلس.
اينجوري مي تونين عكس يا حالا هر Data ديگه اي رو رد و بدل كنين.
البته خيلي راه هاي ديگه اي هم هست.
يكم بيشتر توضيح بدين چي مي خواين تا بشه بهتر راهنمايي كرد.

setiya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااام:heart:
اين سوال يكي از دوستامه:confused:
جون ستي اينو زود جواب بدين پاي آبرو در ميونه:cry:

اينم سوالش:

با استفاده از روش کوین مک لاسکی (نمیدونم درست نوشتم یانه:redface:) یک برنامه که تعداد متغیررهای تابع را به اون بدهیم و همچنین ترم های تابع را هم بهش بدیم بعد دونت کیر های تابع را هم بهش بدهیم و در اخر pi یا epi و همچنین رابطه نهایی F را به ما بدهد
این برنامه با هر زبانی میتونه نوشته بشه
من احتیاج به تکس فایل و همچنین خوده برنامه دارم میتونید کمکم کنید؟:cry:

:gol:

3tare_87

عضو جدید
دوستان عزیز یه جواب در حد 2،3 خط درباره کاربرد مدارهای
AND.OR.NAND.NOR
در مدارات صنعتی خیلی ممنون میشم کمک کنید.

kiasha-gh

عضو جدید
×××فوووووري×××
سلام دوستان
من به کتاب راهنماي حل مسايل کتاب linear and nonlinear circuits نوشته leon o.chua+ charles a.desoer+ ernest s.kuh نياز فوري دارم. اگر کسي کمک کنه ممنون ميشم