Ulead VideoStudio 11

computer127

عضو جدید
سلام دوستان.
من ی چندتا فیلم با دوربین دیجیتال گرفتم. حالا میخواستم با نرم افزار Ulead VideoStudio 11 میکس کنم، ولی نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ی سوال؟؟؟؟
این نرم افزار چ پسوندایی را به عنوان ورودی میپذیره؟
بعدشم میتونید بهم بگید اگه ی قسمتی از فیلم هامو بخوام حذف کنم چجوری باید انجام بدم؟؟؟

computer127

عضو جدید
کسی نبود جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سوالم اینقدر سخت بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من ی چندتا فیلم با دوربین دیجیتال گرفتم. حالا میخواستم با نرم افزار Ulead VideoStudio 11 میکس کنم، ولی نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ی سوال؟؟؟؟
بعدشم میتونید بهم بگید اگه ی قسمتی از فیلم هامو بخوام حذف کنم چجوری باید انجام بدم؟؟؟

سلام دوست من
وقتی open رو بزنی خودش نشون میده که چه پسوندهایی رو می خونه
برای حذف فیلم هم می تونی با بردن موس روی اون قسمت اول و سپس انتخاب قیچی فیلم رو برش و حذف کنی
الان نصب ندارم که عکس برات بزارم

computer127

عضو جدید
ممنون. دیگه داشتم ناامید میشدم.
برنامه فیلمای منو نمیشناسه.
نمیدونم باید به چه پسوندی convert ش کنم.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه ميتوني تبديلش كن به همونايي كه جواد جان گفت يعني avi , mp4 و يا dat و ... كه اون نرم افزار هم راحت بتونه بخونه.البته يذره كيفيتش مياد پايين ولي كارتو راه ميندازه

صادق جابری

عضو جدید
اگه ميتوني تبديلش كن به همونايي كه جواد جان گفت يعني avi , mp4 و يا dat و ... كه اون نرم افزار هم راحت بتونه بخونه.البته يذره كيفيتش مياد پايين ولي كارتو راه ميندازه

براي تبديل هم ميتوني از نرم افزاراي مختلفي استفاده كني يكيش x-video converter ultimate هست كه واقعا قويه.تقريبا هر پسوندي رو تبديل ميكنه

ghazale7

عضو جدید
یه درخواست

یه درخواست

سلام دوستان.
ی سوال؟؟؟؟

سلام
امکان داره که این نرم افزار رو تو سایت بزارید تا ما هم از اون استفاده کنیم. من قبلا نسخه 9 اون رو داشتم ولی با ویندوز 7 سازگار نیست. نمی دونم که شما با این نرم افزار قبلا کار کردید یا نه . ولی من هم بار اول مشکل باز کردن فیلمها رو داشتم که این مشکل با کپی اونها رو دسکتاپ و باز کردن آنها از دستکتاب حل شد. شاید مشکل شماهم اینطوری حل بشه.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
امکان داره که این نرم افزار رو تو سایت بزارید تا ما هم از اون استفاده کنیم. من قبلا نسخه 9 اون رو داشتم ولی با ویندوز 7 سازگار نیست. نمی دونم که شما با این نرم افزار قبلا کار کردید یا نه . ولی من هم بار اول مشکل باز کردن فیلمها رو داشتم که این مشکل با کپی اونها رو دسکتاپ و باز کردن آنها از دستکتاب حل شد. شاید مشکل شماهم اینطوری حل بشه.

سلام اینم لینکش
hwww.asandownload.com/archives/multimedia/video_editor/download_corel_video_studio_pro_full

ت
وضیحات
از سال 2010 کمپانی ulead توسط کمپانی corel خریداری شده

ميلاد 0202

عضو جدید
سلام ، پوشه اي را كه فيلم مورد نظر داخل آن است بايد اسم پوشه يا اسم فيلم لاتين باشد ( انگليسي )

سلام ، پوشه اي را كه فيلم مورد نظر داخل آن است بايد اسم پوشه يا اسم فيلم لاتين باشد ( انگليسي )

:heart:
سلام اینم لینکش
hwww.asandownload.com/archives/multimedia/video_editor/download_corel_video_studio_pro_full

ت
وضیحات
از سال 2010 کمپانی ulead توسط کمپانی corel خریداری شده

بالا