وایسادنیا...وایسادنیا...من میخوام پیاده شم

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر دلم برات تنگ شده ......
کودکی من ....

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غرق شي نالوتي.......

خزان مون كردي.........:cry:

چه دوراني بود خدااااااااااااااااااااااا:cry::cry::cry:
یادتونه همیشه وسواس داشتیم نوک مدادامون تیز ه تیز باشه ....خودکارمیخریدیم ...یکی آبی یکی قرمز بیشتراز خود خودکار سر خودکارها برامون مهم بود حتی بااینکه نمیتونستیم با خودکاربنویسیم ....

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادتونه همیشه وسواس داشتیم نوک مدادامون تیز ه تیز باشه ....خودکارمیخریدیم ...یکی آبی یکی قرمز بیشتراز خود خودکار سر خودکارها برامون مهم بود حتی بااینکه نمیتونستیم با خودکاربنویسیم ....

اره هميشه انشا هامونو بابامون ميگفت .............يادش بخير

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.......................

.......................

دستت درد نکنه . یاد دوران شاد و ساده زندگیم افتادم
دورانی با آرزوهای بزرگ و دغدغه های کوچیک

اما حالا

آرزوهای کوچک
دغدغه های
بزرگ:cry:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دلیل همه پسروی های ما اینه که دست از گذشته بر نمیداریم. همش نگاهمون به پشت سرمونه. حالا به هر بهانه ای . باورهایمان هم همینجوریه. همش مال اون قدیماست.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل همه پسروی های ما اینه که دست از گذشته بر نمیداریم. همش نگاهمون به پشت سرمونه. حالا به هر بهانه ای . باورهایمان هم همینجوریه. همش مال اون قدیماست.

ایجا گیر نده . خاطره چه ربطی به پیشرفت نکردن داره آخه؟
دیگه داری گیر میدیا!

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاد دوران خوش بچگی بخیر
دستت درد نکنه برای چند دقیقه رفتم به اون دوران

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میل خودتونه شایدشما دوست دارید بچگیتونو فراموش کنید...

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه نمیشه خاطرات رو فراموش کرد.اگه فراموشش کنی دیگه از پیشرفتهات لذت نمیبری
خاطرات کودکی خیلی شیرینه. اما وقتی یه مهندس گنده هنوزم با این خاطرات طرح موضوع میکنه برام یکم عجیب میاد. چقدر خوبه که تو این تالار بجای راه انداختن خاطرات کودکی از تجارب و راهکار های موفقیت امیز زندگیمون بگیم تا همه استفاده کنیم و چیزی یاد بگیریم. من منظورم اینه.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاطرات کودکی خیلی شیرینه. اما وقتی یه مهندس گنده هنوزم با این خاطرات طرح موضوع میکنه برام یکم عجیب میاد. چقدر خوبه که تو این تالار بجای راه انداختن خاطرات کودکی از تجارب و راهکار های موفقیت امیز زندگیمون بگیم تا همه استفاده کنیم و چیزی یاد بگیریم. من منظورم اینه.

خودت شروع کن.شاید ما نیاز به یک الگو داریم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظرتون این بچگیشو فراموش کرده..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون میدونه کجا از حالات بچگی ش استفاده کنه. اما ما میایم تو تالار گفتگوی مهندسان از این خاطرات حرف میزنیم. تالاری که برای طرح مباحث آزاد یک مهندس راه اندازی شده.
لطفا بدتون نیاد . من نظرمو میگم. قصد رد موضوع یا راهنمایی یا چیز دیگری رو ندارم.
در بین ایرانی ها مد شده که هر کس نظر خودشو بر خلاف نظرات دیگران بده میگن گیر نده. این رفتار در هیچ جای دنیا مرسوم نیست. گیر دادن نیست . فقط بیان صادقانه نظر هست. حالا میخوای روش فکر بکن نمیخوای نکن. من هر تاپیکی ببینم میام نظر خودمو میگم. بقول شاعر : تو خواه از سخنم پند گیر خواه ملال .

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما کدوم تاپیک جز اونایی که مربوط به دوس دختر ودوس پسر وازدواج و ...دیدید که مربوط به مسایل جدی ومهم باشه که اگر حذف نشه ...به جایی برسه ؟؟؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما کدوم تاپیک جز اونایی که مربوط به دوس دختر ودوس پسر وازدواج و ...دیدید که مربوط به مسایل جدی ومهم باشه که اگر حذف نشه ...به جایی برسه ؟؟؟
خوب اونا هر چی میخوان بذار حذف کنن. ولی این دلیل نمیشه که ما برای خالی نبودن عریضه بیایم تاپیکهای مهدکودکی یا خاله زنکی بزنیم. ( البته بلا نسبت این تاپیک )
من الان خیلی وقته که دیگه تاپیک نمیزنم. اگه همه نزنند اونام بازارشون کساد میشه و از رو میرن. ولی با این اوضاع که ما رو از در بیرون میکنند از دیوار میایم اونام از ما حساب نمیبرند. درسته؟

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اونا هر چی میخوان بذار حذف کنن. ولی این دلیل نمیشه که ما برای خالی نبودن عریضه بیایم تاپیکهای مهدکودکی یا خاله زنکی بزنیم. ( البته بلا نسبت این تاپیک )
من الان خیلی وقته که دیگه تاپیک نمیزنم. اگه همه نزنند اونام بازارشون کساد میشه و از رو میرن. ولی با این اوضاع که ما رو از در بیرون میکنند از دیوار میایم اونام از ما حساب نمیبرند. درسته؟
همین حالا میخوای یه تاپیک بزنم که جدی با معنی و لایق تالار باشه ...باهات شرط میبندم کمتر از یک ساعت حذف بشه ...سیاسی و...هم نیست ولی سکوت دردی رو دوا نمیکنه باید زندگی کرد چون باتمام عظمت وزیباییش مثل رودخونه جاریه اگر بمونی فسرده میشی و سرخورده
....

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودت شروع کن.شاید ما نیاز به یک الگو داریم
من بخاطر طرز رفتار مدیران این تالار دیگه تاپیک نمیزنم. چون با رفتار هاشون یه مشت جوان 15 تا 18 ساله رو ریختن تو این تالار که همه مطالب رو گند بزنند. از این رو من دیگه تاپیک نمیزنم. اون مقاله شما رو هم که هنوز نتونستم بفرستم برای همینه که نمیخوام همه ببینند. البته بعدا میفرستم. در کل تنها الگوی خوب به نظر من اینه که همه کاربران قدیمی با روش من ( انتقاد از پائین آوردن سطح موضوعات ) برخورد کنند تا بلکه این جوونای کوچولو یکم ملاحظه کنند. اونوقت کم کم همه چی درست میشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین حالا میخوای یه تاپیک بزنم که جدی با معنی و لایق تالار باشه ...باهات شرط میبندم کمتر از یک ساعت حذف بشه ...سیاسی و...هم نیست ولی سکوت دردی رو دوا نمیکنه باید زندگی کرد چون باتمام عظمت وزیباییش مثل رودخونه جاریه اگر بمونی فسرده میشی و سرخورده
....
نه نزن. اول با همین روش من همه تاپیکهای آبکی و استاتر هاشونو از رو میبریم تا اونجا که دیگه نتونن هر تاپیکی رو بزنند . بعدش که اونا از رو رفتند خودمون تاپیکهای خوب میزنیم و تالار رو هم مدیریت میکنیم. الان زوده. باید اول محیط رو اماده بکنیم بعدش روبراهش میکنیم.