کلوپ آبیدلان.

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
جواب سلام دارم میدم الان ...
سلااام:D

ساموئل هم دیروز بد بازی کرد ، نه؟؟
اصلا کی خوب بازی کرد؟؟ تیم تاکتیکش چی بود؟؟ کسی فهمید ؟؟ چرا قلعه نویی اینجوری شده؟؟
اون سالا با اون بازیکنهای جوان اومد اونجوری پرسپولیس رو سالی یه بار میبرد و اون یکی بازی هم قشنگ میشد اما این سالها ....
تراکتور هم قشنگ تر از این استقلال بازی میکرد ، تراکتورم جباری و خسرو حیدری و تیموریان نداشت ...
قلعه نویی خیلی محتاط شده ، قبول دارید؟؟

سلام ب همه ی آبیا !

آووره من قبول دارم:دی

ساموئل افتضاح بود !ینی همشون افتضاح بودن !!!!!!!!! کاش دیگه این نوری رو نمیاورد توبازی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جواب سلام دارم میدم الان ...
سلااام:D

ساموئل هم دیروز بد بازی کرد ، نه؟؟
اصلا کی خوب بازی کرد؟؟ تیم تاکتیکش چی بود؟؟ کسی فهمید ؟؟ چرا قلعه نویی اینجوری شده؟؟
اون سالا با اون بازیکنهای جوان اومد اونجوری پرسپولیس رو سالی یه بار میبرد و اون یکی بازی هم قشنگ میشد اما این سالها ....
تراکتور هم قشنگ تر از این استقلال بازی میکرد ، تراکتورم جباری و خسرو حیدری و تیموریان نداشت ...
قلعه نویی خیلی محتاط شده ، قبول دارید؟؟

باز ساموئل نسبت به بقیه بهتر بود........ البته مصدومامونم زیاد شده..... نبودن حیدری رو بازیمون خیلی تاثیر میذاره. اصن قلعه نوعی تاکتیکش به خسرو وابسته است ... برا همینم هر جا میره اونو با خودش میبره!!!

خیلی ترسو شده. معلوم نیس از چی میترسه؟؟! این بازیکنا اگه ی تاکتیک خوب داشته باشن خیلی راحت میتونن خیلی از تیما رو ببرن. بنظر من همه این کم کاریا تقصیر قلعه نوعیه!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا استقلال ی جوری شده...دیگه نمیدونم کیو میخان از بازیکن؟؟ این همه بازیکن...تیم دلپسند بازی نمیکنه
این تیم بیماره

این تیم رو قلعه نویی بسته ، خودش مسئول بازی بد بعضی از بازیکنهاست
و اینکه ... باید شجاع باشه و این شجاعت رو به تیم تزریق کنه ،مثل همون سالی که بهترین خط حمله رو داشتیم
تازه اون تیم 5-6 تا بازیه آخرش خیلی افت کرد و شانس آوردیم قهرمان شدیم اما بهترین خط حمله تاریخ لیگ رو داشتیم

سلام ب همه ی آبیا !
آووره من قبول دارم:دی
ساموئل افتضاح بود !ینی همشون افتضاح بودن !!!!!!!!! کاش دیگه این نوری رو نمیاورد توبازی

نوری تو ملوان و پرسپولیس تیم رو میچرخوند ، نوری اصلا دفاع چپ نیست آخه ، تازه من فکر کنم تو این بی هافبک وسطی میتونه به عنوان هافبک وسط بازی کنه بهتر از اکبرپور
حضور همزمان نکونام تیموریان و ساموئل انگاری جوابگو نیست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوع بازی استقلال نمیدونم از کجا نشات میگیره...خیلی عجیبه
ارسنال ی تیمیه که با اندیشه های ونگر هدایت میشه.معمولا دنبال بازیکن بزرگ نیست و بیشتر به پرورش استعدادها توجه میکنن.من خودم ازطرفدارای ارسنالم.ولی خوشم نمیاد ازروندی که ونگر در پیش گرفت.بنابراین از این تیم های ونگر خیلی انتظاری نیست در مقابل غولهای جزیره.تیم ونگر کار خودش رو میکنه....ولی در مقابل قلعه نوعی با اینکه اینهمه بازیکن در اختیارشه معلوم نیست چرا تیمش اینجوری بازی میکنه!! ایا اندیشه های قلعه نوعی داره تیمشو به این سمت سوق میده یا چیز دیگه ای که من نمیدونم...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

باز ساموئل نسبت به بقیه بهتر بود........ البته مصدومامونم زیاد شده..... نبودن حیدری رو بازیمون خیلی تاثیر میذاره. اصن قلعه نوعی تاکتیکش به خسرو وابسته است ... برا همینم هر جا میره اونو با خودش میبره!!!

خیلی ترسو شده. معلوم نیس از چی میترسه؟؟! این بازیکنا اگه ی تاکتیک خوب داشته باشن خیلی راحت میتونن خیلی از تیما رو ببرن. بنظر من همه این کم کاریا تقصیر قلعه نوعیه!!

واقعا متاسفم برای تیمی که بخواد نبود ی بازیکن منقلبش کنه!! پ این همه بازیکن دارن پول بخاطر چیشون میگرن؟؟؟

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نوری تو ملوان و پرسپولیس تیم رو میچرخوند ، نوری اصلا دفاع چپ نیست آخه ، تازه من فکر کنم تو این بی هافبک وسطی میتونه به عنوان هافبک وسط بازی کنه بهتر از اکبرپور
حضور همزمان نکونام تیموریان و ساموئل انگاری جوابگو نیست

آره دیگه همه توهر تیمی ک هستن عالین ! وقتی میان تواستقلال مثل یولا فقط میمونن:دی
نه خداییش اینبار بدقتید همگی !توپ ک ب ساموئل و آندو میرسه2ثانیه نمیشه لو میدن !

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید ی مربی داشتیم با دل و جرات کامل و تفکرات کاملا هجومی....جلالی رو یادتونه تو فولاد؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من این استقلالو نمیخام...خوشم نمیاد از این نوع بازی
من رفتم طرفدار پ ی ر و ز ی بشم....سعید لنگی:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم برای تیمی که بخواد نبود ی بازیکن منقلبش کنه!! پ این همه بازیکن دارن پول بخاطر چیشون میگرن؟؟؟

تازه قلعه نویی میگه برای ما هم مثل پرسپولیس 7 روز یه بار بازی بذارید ، نمیگه بابا اونا اصلا تو آسیا نیستن ، حتی برای دوره بعدی نیستن ، ما تو این دوره هستیم دوره بعدی هم که از زمستون شروع میشه هستیم ، پس یارگیری رو بر چه مبنایی انجام دادی؟؟ هی میگی خسته ایم خسته ایم بازیمون رو عقب بندازید

آره دیگه همه توهر تیمی ک هستن عالین ! وقتی میان تواستقلال مثل یولا فقط میمونن:دی
نه خداییش اینبار بدقتید همگی !توپ ک ب ساموئل و آندو میرسه2ثانیه نمیشه لو میدن !

این ساموئل گاهی عالی بازی میکنه مثل بازی با بوریرام، پاسهاش فوق العادست ، اما گاهی فقط لو میده و حتی توپ گیری هم نمیکنه مثل دیروز

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه قلعه نویی میگه برای ما هم مثل پرسپولیس 7 روز یه بار بازی بذارید ، نمیگه بابا اونا اصلا تو آسیا نیستن ، حتی برای دوره بعدی نیستن ، ما تو این دوره هستیم دوره بعدی هم که از زمستون شروع میشه هستیم ، پس یارگیری رو بر چه مبنایی انجام دادی؟؟ هی میگی خسته ایم خسته ایم بازیمون رو عقب بندازید

این ساموئل گاهی عالی بازی میکنه مثل بازی با بوریرام، پاسهای فوق العادست ، اما گاهی فقط لو میده و حتی توپ گیری هم نمیکنه مثل دیروز

قلعه نوعی رو چیزی انداختن تو غذاش:)
یادش بخیر اون سه سالی که تو استقلال بود........واااااااای...من دلم اون استقلال رو میخاد
:cry:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این استقلالو نمیخام...خوشم نمیاد از این نوع بازی
من رفتم طرفدار پ ی ر و ز ی بشم....سعید لنگی:)
طرفدار چه تیمی هم شدی
دهنوی که با دست بازی میکرد ، جلال حسینی و بنگر با دهن و اخم ، بقیشونم که هیچی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طرفدار چه تیمی هم شدی

نه بابا ...نمیگم اینا خوب بازی میکنن.خاستم بشوخم
اگه با رنده ریز ریزم کنن طرفدار قرمز نمیشم:)...اینو بنویسین سر سنگ قبرم 1000 سال دیگه که به درک واصل شدم

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
طرفدار چه تیمی هم شدی

هه!
خداییش بنگر قیافش خیلی ترسناکه !!!بخصوص چشماش!!!ووویی

ینی دلم میخواد بزنم توسر سیدصالحی و میثم حسینیِ بی غیرت:دی

ولی صادقیان خوب بازی کرد

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه نوعی رو چیزی انداختن تو غذاش:)
یادش بخیر اون سه سالی که تو استقلال بود........واااااااای...من دلم اون استقلال رو میخاد
:cry:

اره اون سالا خیلی خوب بود. چقد هیجان داشت بازی. الان خوابش میگیره ادم!!!!

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بهههههههههههههههه آبيدلان عزيز......:D
بههههههههههههه درك واصل شده هااااااااااااااااااا زيارتشون قبوووووووووووووووووووووول (پليمر بعد از 1000 سااااااااااااااااااااال ديگههههههههه)...... :D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
هه!
خداییش بنگر قیافش خیلی ترسناکه !!!بخصوص چشماش!!!ووویی

ینی دلم میخواد بزنم توسر سیدصالحی و میثم حسینیِ بی غیرت:دی

ولی صادقیان خوب بازی کرد

ی دو تا هم از طرف من بزن!!!!!
سید صالحی که اصن ارزش حرف زدن نداره!
هر جا هزار تومن بهش بیشتر بدن شیرجه میزنه اونجا!!!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بهههههههههههههههه آبيدلان عزيز......:D
بههههههههههههه درك واصل شده هااااااااااااااااااا زيارتشون قبوووووووووووووووووووووول (پليمر بعد از 1000 سااااااااااااااااااااال ديگههههههههه)...... :D

سلااااااام ، کجاااایییییییی؟؟ نیستیییییییی؟؟؟ یههههههه خورده صعود کردیااااااااااااااا
الان شیشمیییییییییییی فکر کنم ، دییییییییگه داااااارییییییییی میای باااااااالا

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

سلااااام ای آبیدل :|

ی دو تا هم از طرف من بزن!!!!!
سید صالحی که اصن ارزش حرف زدن نداره!
هر جا هزار تومن بهش بیشتر بدن شیرجه میزنه اونجا!!!!!!!!!!

باشه میزنم :|

همشون همینطورن باوو ... پول باشه هرتیمی باشه

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااام ، کجاااایییییییی؟؟ نیستیییییییی؟؟؟ یههههههه خورده صعود کردیااااااااااااااا
الان شیشمیییییییییییی فکر کنم ، دییییییییگه داااااارییییییییی میای باااااااالا

مشكلات زندگي زيادههههههههههههههههه وقتم كمههههههههههههه ..... :D
آرههههههههههههههههه خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييي صعودم افتخار آميزههههههههههههههه... :D ولي بازي ديروز اصلا خوووووووووووب نبود.... :eek:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااامــــــــــــــ
باشه میزنم :|

همشون همینطورن باوو ... پول باشه هرتیمی باشه

این اخه دیگه روی همه رو سفید کرده!!!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی این روزنامه پیروزی خیلی جوکه :w15:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام علیکم
ایشالا روزی خودتون بشه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غریبه جات خالی داشتم سوهان میخوردم.خیلی خوشمزه بود لامصب:)
رفتم پیش مغازه داره،خاستم چونه بزنم از اینا بود که میگفت برا مون نداره...ی بزرگ گرفتم برا خودمون.بقیشم سوغاتی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی این روزنامه پیروزی خیلی جوکه :w15:

بابا ول کن اینا رو بذار خوش باشن....مردم ازاریا...اخهع چکارشون داری؟ چی بنویسن پس بنده خداها؟؟ صعود پرسپولیس به اسیا؟؟ قهرمانی پرسپولیس در اسیا؟؟ علی دایی در نیم متری جام اسیا؟؟ اسیا برو اونور پرسپولیس داره میاد؟؟ بذار خوش باشن:)