[ درخواست پروژه مصالح ساختمانی ]►

8816863

عضو جدید
بروزه گچ و کناف

بروزه گچ و کناف

عنوان بروزه من گچ وکنافه به کمک نیاز دارم
ممنونم

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
[ تحقیق در خصوص مصالح ساختمان ]

[ تحقیق در خصوص مصالح ساختمان ]

من میخوام راجع به مصالح ساختمانی جدید تحقیق کنم ولی هیچ مصالحی رو نمیشناسم یعنی اطلاعات زیاد ندارم دوس دارم مصالح جدید باشه اگه بهم معرفی کنید و یکم راجع بهشون بگید خ ممنون میشم واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

aryaei

عضو جدید
دامنه بحث مصالح نوین خیلی زیاده اگر بصورت جز مصالح خاصی مد نظرته بگو ؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میخوام راجع به مصالح ساختمانی جدید تحقیق کنم ولی هیچ مصالحی رو نمیشناسم یعنی اطلاعات زیاد ندارم دوس دارم مصالح جدید باشه اگه بهم معرفی کنید و یکم راجع بهشون بگید خ ممنون میشم واقعا به راهنماییتون نیاز دارم

یه سری به تالار مواد و متالوژی بزن مطالب خوبی در مورد سرامیک ها ، کامپوزیت ها و ... داره

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميتوني در مورد ليكا و پوميس تحقيق كني

كه توي ساخت بلوكهاي جديد و سبك نقش دارن

يا در مورد الياف جايگزين فولاد - يه سرچ توي گوگل

يا ورقهاي frp و سازه اي سبك

بنتونيت

گل حفاري

و .....

البته بعضي ها قديدين ولي زياد نميدونن و جاي كار داره

shakibaa77

عضو جدید
سلام

سلام

کتاب مصالح ساختمانی (سیاوش کباری )تا حدودی شمارو با مصالح آشنا میکنه بعد میتونی مشخص کنی دقیقا چی میخوایی تا اگه سوادشو داشتیم کمک کنیم
شاد باشید:smile::smile::smile:

sara-archi

عضو جدید
در خواست کمک برای عناصر

در خواست کمک برای عناصر

سلام دوستان عزیزم
من برای درس عناصر جزییات در مورد یکی از مواد و مصالح جدید می خواهم تحقیق کنم
اما نمی دونم چیو انتخاب کنم
میشه موضوعاتی بدرد بخور را که منبعی و اطلاعات خوب وزیادی وجای مطالعه و تحقیق خوبی داشته باشه رو بهم معرفی کنید
لطفا تا 11 /8/ 89 به این تاپیک پاسخ بدید تا اون موقع فرصت دارم ممنون میشم جوابمو بدید باید این هفته موضومونو به اساتید بگم
خیلی کلافه و گیج شدم
:confused::cry:

kalmishi

عضو جدید
سلام دوستان عزیزم
من برای درس عناصر جزییات در مورد یکی از مواد و مصالح جدید می خواهم تحقیق کنم
اما نمی دونم چیو انتخاب کنم
میشه موضوعاتی بدرد بخور را که منبعی و اطلاعات خوب وزیادی وجای مطالعه و تحقیق خوبی داشته باشه رو بهم معرفی کنید
لطفا تا 11 /8/ 89 به این تاپیک پاسخ بدید تا اون موقع فرصت دارم ممنون میشم جوابمو بدید باید این هفته موضومونو به اساتید بگم
خیلی کلافه و گیج شدم
:confused::cry:

نمیدونم به دردت میخوره یا نه به نظر دانشجوی معماری میای.میتونی در مورد ترمیم سازه ها توسط نوعی الیاف تحقیق کنی اسمش یادم نمیاد اما میتونی از جستجوی پیشرفته گوگل استفاده کنی و بعد در مورد ترمیم سازه های بتنی SERCH کنی فقط یادت باشه تو بخش نوع فایل PDF رو انتخاب کنی.و ملیت ایران یادت نره ایرانی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

reza sagittarius

عضو جدید
3d panel

3d panel

سلام به همه دوستان. مطالب کاملی راجع به 3d panel میخواستم. منتظرم:reza_sagittarius@hotmail.com

Mohammad.aryan

اخراجی موقت
سلام

منم میخوام

راستی شنیدم نرم افزاری که بتونه سازه های تری دی پانل رو تحلیل کنه توی بازار نیست ولی فکر نمیکنم این حرف درست باشه
احتمالا نرم افزارهای تحلیل سازه های تری دی پانل توی بازار باشند

به نظر شما نرم افزارهائی مانند sap, etabs, teckla و غیره امکان تحلیل سازه های تری دی پانل را دارند؟

با تشکر

aznavarta

اخراجی موقت
سلام چون اغلب 3D پنل ها نقش جدا کننده دارند معمولا از تحلیل مبرا هستند

دوست عزیز من خیلی وقته دنبال نرم افزار تحلیل تری دی پانل هستم که فقط شنیده ام گران قیمت هستند و پیدا نمیشوند.

اما نتوانسته ام پیدا کنم.

طبق آئین نامه سازمان تحقیقات مسکن سازه یک ساختمان چهار طبقه کلا میتواند از تری دی پانل ساخته شود
بدون اسکلت فولادی و یا بتنی!

که در طبقه پائین تری دی پانل دو لایه استفاده میشود و بعنوان اسکلت در نظر گرفته میشود.

اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید لطفا زکات خود را پرداخت نمائید :)

sarbezir90

عضو جدید
سلاااااام.....................

به مهندسین گل........................

نیاز شدید به پروژه ای مانندپانل گچی یا یکی از مصالح صنعتی....................

لطفاکمک کنید................

باتشککککککککککککککرررررررررررررررر;)

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلاااااام.....................

به مهندسین گل........................

نیاز شدید به پروژه ای مانندپانل گچی یا یکی از مصالح صنعتی....................

لطفاکمک کنید................

باتشککککککککککککککرررررررررررررررر;)

با سلام
ورودتون با تالار رو خوش امد ميگم .

يه فايل PDF در مورد پانل هاي پيش ساخته هست ، اميدوارم به دردتون بخوره .

با تشكر

پیوست ها

• Aquapanel_indoor(kenaf).pdf
    6.2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Aquapanel_outdoor(kenaf).pdf
    9.1 مگایابت · بازدیدها: 0

sarbezir90

عضو جدید
سلام.مرسی دوست عزیز...................فقط ببخشیدفایل رو saveمیکنم باز نمیشه.................erorمیده.............لطفا راهنمایی کنید......

مرسی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام.مرسی دوست عزیز...................فقط ببخشیدفایل رو saveمیکنم باز نمیشه.................erorمیده.............لطفا راهنمایی کنید......

مرسی

سلام
دوست عزيز ، فايل رو دانلود كنيد ، بعدش باز ميشه !! من امتحان كردم ، اشكالي نداره و Error نميده !!
(يك نكته : هنگام Save كردن ، فارسي Save نكنيد ، اسمش لاتين يا عدد باشه !!)

با تشكر

sarbezir90

عضو جدید
سلام
دوست عزيز ، فايل رو دانلود كنيد ، بعدش باز ميشه !! من امتحان كردم ، اشكالي نداره و Error نميده !!
(يك نكته : هنگام Save كردن ، فارسي Save نكنيد ، اسمش لاتين يا عدد باشه !!)

با تشكر

مرسسسسسی.................ولی بازنشد.............راهنمایی کنیدلطفا.....................

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
مرسسسسسی.................ولی بازنشد.............راهنمایی کنیدلطفا.....................

دوست عزيز ، نميدونم چرا براتون باز نشد ، به هر حال اجازه بديد ، يكي از دوستان هم فايل رو دانلود كنند و ببينيم كه ايا براي ايشون هم باز ميشه يا نه !!

سپاسگذارم

middbox

کاربر بیش فعال

مرسی

دوست عزیز فایلها مشکلی ندارند، دانلود شما ناقص بوده به همین خاطر فایل باز نشده

از چه نرم افزاری برای دانلود استفاده میکنید؟

ببینید آیا حجم هر کدام از فایلهایی که دانلود کردید با حجم فایل اصلی گفته شده مطابقت میکنه یا نه
احتمالا کامل دانلود نشده

sarbezir90

عضو جدید
دوست عزيز ، نميدونم چرا براتون باز نشد ، به هر حال اجازه بديد ، يكي از دوستان هم فايل رو دانلود كنند و ببينيم كه ايا براي ايشون هم باز ميشه يا نه !!

سپاسگذارم

مرسسیییییییییی.حل شد....................لطف کردید.................واقعاکمکم کردید..............:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام بچه ها
من يه پروژه درباره معرفي انواع بتن انجام دادم اگه به درد كسي مي خوره ايميل بزنه
sbcc313@gmail.com
دوست عزيز سلام

درصورت امكان پروژتونو در سايت قرار بدين ، تا دوستاني كه لازم دارن ازش استفاده كنند . اگر كسي در مورد موضوع و مطالب توي پروژه ندونه ، نميتونه كه بدونه به دردش ميخوره يا نه ؟؟!!

با تشكر

arash090

عضو جدید
جدیدترین مصالح ساختمانی

جدیدترین مصالح ساختمانی

سلام دوستای گلم

قرار شده من یه پروژه در مورد جدیدترین مصالح ساخته شده ببرم و کنفرانس بدم
ولی هر چی تونی نت می گردم مصالح جدیدی پیدا نکردم یا اگر هم پیدا کردم اینقدر مطالب کم بوده که ارزش ارایه رو نداشته
ممنون میشم ه یه مقاله یا لینک که بتونه بهم کمک کنه برام بزارید

با تشکر

سلام دوست عزیز به نظر من مقاله ای نمیتونی گیر بیاری که تمام و کمال همه ی مصالح نوین داخلش باشه...............

باید اسم یک سری مصالح جدید رو لیست وار در بیاری بعد تک تک مقاله براشون گیر بیاری.....

مثلا آجر های سیپورکس یا بتن لایتراکان یا نسل جدید شاتکریت ها و............

ara88

عضو جدید
پروژه درباره اندود کاری و مصالح

پروژه درباره اندود کاری و مصالح

دوستان من دمبال یک پروژه درباره اندود کاری هستم که ذرباره مصالح و روش اجرا با عکس هستم اگه کسی میتونه کمک کنه