طراحی لولای مفصلی

western2be

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دانشجویان محترم مکانیک:)

بنده میلاد عطایی فارق التحصیل مهندسی برق در اجرا و تولید یک پروژه با مشکل چرخش بازوها به طور 360 درجه برخوردم که باید از لولای مفصلی مانند عکس ضمیمه استفاده کرد لولای مفصلی.jpg
این لولا (ظاهرآ پلاستیکی) سبک است و شعاع خارجی ان 5-6 سانتی متر میباشد و قابلیت تحمل حدود 20 کیلو گرم را دارد و میتواند دو بازو را 0 تا 180 درجه بچرخاند (از دو طرف) و سپس ثابت شود.

از دوستان شدیدآ خواهش دارم در این مورد راهنمایی نمایید. (مقاله، سایت، کارگاه یا کارخانه سازنده) و در صورت موافقت از نظر هزینه ساخت، سفارش تولید انبوه (حدود 6000 )

Western_naughty_boy@yahoo.com

rattling_boy

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دانشجویان محترم مکانیک:)

بنده میلاد عطایی فارق التحصیل مهندسی برق در اجرا و تولید یک پروژه با مشکل چرخش بازوها به طور 360 درجه برخوردم که باید از لولای مفصلی مانند عکس ضمیمه استفاده کرد مشاهده پیوست 16059
این لولا (ظاهرآ پلاستیکی) سبک است و شعاع خارجی ان 5-6 سانتی متر میباشد و قابلیت تحمل حدود 20 کیلو گرم را دارد و میتواند دو بازو را 0 تا 180 درجه بچرخاند (از دو طرف) و سپس ثابت شود.

از دوستان شدیدآ خواهش دارم در این مورد راهنمایی نمایید. (مقاله، سایت، کارگاه یا کارخانه سازنده) و در صورت موافقت از نظر هزینه ساخت، سفارش تولید انبوه (حدود 6000 )

Western_naughty_boy@yahoo.com

سلام مهندس خسته نباشید.

من دقیقا متوجه منظورت نشدم:confused::razz: در چه موردی راهنمایی می خوای؟!