آمنه،اسيدپاش را بخشيد(موافقید یا مخالف؟)

آمنه،اسيدپاش را بخشيد(موافقید یا مخالف؟)

• موافقم

رای: 17 39.5%
  • مخالفم

رای: 26 60.5%

• مجموع رای دهندگان
    43

alborz_2000

اخراجی موقت
iran behesh komak nakard.amene mitunest az in mogheiat estefade kone.ba sharyet hazinasho midad.vali iran chi ovordatesh tu barname mah asal gedae
خوب اسپانیا چرا الان هزینه رو نمیده؟ این شرایط چی بوده؟ در ضمن قرار بود فارسی تایپ کنیم رستمانی جان

Hamid.e.t

عضو جدید
بی شک از نظر تفکر الهی، کار آمنه صحیح و قابل تحسین است
به امید روزگاری که روز به روز شاهد کاهش یافتن این موارئ و معزلات باشیم
یاحق

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که تو جامعه ما بخشش چند تا جوون که به هم آب پاشیدن کار سخت و بدیه ولی این جور جاها که اسید پاشیدن از بخشش طرفداری می کنن و میشه کار اسلامی !!!!!!!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که تو جامعه ما بخشش چند تا جوون که به هم آب پاشیدن کار سخت و بدیه ولی این جور جاها که اسید پاشیدن از بخشش طرفداری می کنن و میشه کار اسلامی !!!!!!!!
اخه خیلی باهم فرق دارن!!! متوجهش باش دیگه مهندس!

Sarp

مدیر بازنشسته
کاربر rostamani
در صورت بالا رفتن پستهای فینگلیش شما ، به غیر اینکه اخطار دریافت خواهید کرد ، همه پستها و امتیازات شما هم پاک خواهد شد .
لطفا رعایت کنید
اگر هم کیبرد فارسی ندارید بگید تا آموزش نصبش رو بگم بهتون

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من از مخالفین اعدام هستم ولی برای اسیدپاشها انتظار اعدام بدون حق هیچگونه بخششی از طرف هیچ کس دارم :mad:

alborz_2000

اخراجی موقت
والا من از مخالفین اعدام هستم ولی برای اسیدپاشها انتظار اعدام بدون حق هیچگونه بخششی از طرف هیچ کس دارم :mad:

با اعدام موافق نیستم، همون کور کردن بهترین راه بود. بخشش هم لازم نبود. باید مجازات میشد.

mina.polymer.88

عضو جدید
اگه می خواستن اعدامش کنن من100% مخالف بودم ولی اینو فقط می خواستن کورش کنن تازه همینم به نظرم کمه باید مثل
خودش رو کل صورتش اسید می پاشیدن که بشه مثل امنه.

alborz_2000

اخراجی موقت
اگه می خواستن اعدامش کنن من100% مخالف بودم ولی اینو فقط می خواستن کورش کنن تازه همینم به نظرم کمه باید مثل
هفرین.100% باهات موافقم. طرف میره هر کاری میخواد میکنه، پای مجازات که میرسه گریه زاری که ای غلط کردم منو ببخشید. این تقصیر اون سریال مزخرف "در شهر" بود که هی تبلیغ بخشش میکرد واسه این اعدامیا

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شدت با بخشش توی این موارد مخالفم. البته واسه خود آمنه که خیلی بهتر شد کلی هم عکس و مصاحبه و ... ولی بهتر بود آمنه فکر بقیه قربانی های بالقوه ای می بود که ممکنه به این داستان دچار بشن.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مخالف اعدامی فقط جاهایی که احساست میگه، موافقی با قاطعیت تمام.
جبهه اعتدال رو رعایت کنید نه اونطوری ببخشید نه اینطوری اعدام کنید.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین حکم قصاص رو هم به زور گرفته بودن، اعدام کجا بود!

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مخالف اعدامی فقط جاهایی که احساست میگه، موافقی با قاطعیت تمام.
جبهه اعتدال رو رعایت کنید نه اونطوری ببخشید نه اینطوری اعدام کنید.
من اعتدال رو رعایت میکنم من همیشه و همه جا مخالف اعدام هستم فقط در شرایط خاص که اسید پاشی هم یکی از اوناس موافقم وگرنه تو تایپیک اعدامم گفتم 90 درصد قتلها اتفاقی هست که نیازی به اعدام ندارن

NILUFAR2

عضو جدید
اون شبی که تو ماه عسل آوردنش گفتم نه! نباید می بخشید! اشتباه کرد. اینطوری همه جرات می کنن هر غلطی دلشون می خواد بکنن تازه دلایلی هم می آورد که برای همه ی جرم و جنایت ها صدق می کنه! ینی طبق دلایلش هیچ مجرمی نباید قصاص شه!!!!!! " من ایران و دوس دارم" یا " خدا گفته ببخشین" ولی الآن که خواستم بنویسم دسم لرزید. یه لحظه خودم و جای اون پسره گذاشتم بستگی به اون هم داره اگه اون موقه ای که این کار و می کرد تو حال خودش نبود و الان خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی پشیمون بوده باشه شاید قابل بخشش بود که این حرفمم از رو احساسه.

As7az

عضو جدید
بزرگترین الگو تو زندگیه من این جملس: اونجوری که دوس داری بقیه با تو رفتار کنن با اونا رفتار کن.....

با همین یه جمله به خیلی از جوابا میرسیم....

alborz_2000

اخراجی موقت
بزرگترین الگو تو زندگیه من این جملس: اونجوری که دوس داری بقیه با تو رفتار کنن با اونا رفتار کن.....

با همین یه جمله به خیلی از جوابا میرسیم....

اخر موافق قصاصی یا نه؟ در ضمن این جمله اصلا اینجا مفهومی نداره. هیچ ادم عاقلی اسید نمیپاشه رو صورت بقیه، که موقع قصاص بخواد ببخشنش. اون احمقیم که این کارو کرده، خربزه خورده و باید پای لرزش بشینه.

As7az

عضو جدید
اخر موافق قصاصی یا نه؟ در ضمن این جمله اصلا اینجا مفهومی نداره. هیچ ادم عاقلی اسید نمیپاشه رو صورت بقیه، که موقع قصاص بخواد ببخشنش. اون احمقیم که این کارو کرده، خربزه خورده و باید پای لرزش بشینه.
خسته شدم منتظر این حرف بودم تا توضیحش رو بدم.....
این جمله اینقدر پرکاربرده که حد نداره و بهش پی می بری به شرط این که از قبل قصدت این نباشه که ردش کنی.....

اگه همه این جملرو رعایت کنن این دنیا بهشتی میشه بی انتها.....

اونی که اسید پاشید باس به این فکر می کرد که آیا من این کارو دوست دارم و دوست دارم این بلا سر من بیاد؟ جوابش نه است پس این کارو نمی کرد...

اشتباه کرد و این کارو انجام داد حالا یکی دیگه باس قصاص کنه به این فک کنه که آیا من دوست داشتم قصاص شم؟ جوابش نه است پس این کارو نمیکنه....

داری به این فک می کنی که من دارم خیلی راحت حرف میزنم......

ولی من عمل کردم اون حالی که بخشش به آدم میده قصاص نمیده.....
علاوه که تو اون دنیام پاداش داره....

به اعتقاد من بهترین کارو کرد
تا دم قصاص برد و به طور کلی طرف رو نابود کرد و در نهایت بخشید....
اینجوری به همه اونایی که ازین نقشه ها دارن فهموند ممکنه این بلا سر خودشونم بیاد
و باز به اونایی که تو دوراهیه بخشش و قصاصن طعم بخشش رو چشوند....

نمی دونم اگه تو شرایطش بودم این کارو می کردم یا نه ولی کارش رو قبول دارم.....

در ضمن اگه این جمله رو تو تمام مراحل زندگیت و تو هر شرایطی اجراش کنی میشی یه فرشته واس بقیه که دوریتو تو خوابم نمیبینن، ازین حرفم مطمئینم....
امتحانش کن

از وراجی عذر

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اعتقاد من بهترین کارو کرد
تا دم قصاص برد و به طور کلی طرف رو نابود کرد و در نهایت بخشید....
اینجوری به همه اونایی که ازین نقشه ها دارن فهموند ممکنه این بلا سر خودشونم بیاد....
چه جوری فهموند؟ این جوری فقط فهموند که اونا هر کاری خواستن می تونن بکنن در آخرش هم بخشیده میشن..

alborz_2000

اخراجی موقت
چه جوری فهموند؟ این جوری فقط فهموند که اونا هر کاری خواستن می تونن بکنن در آخرش هم بخشیده میشن..
اره. اینایی که میگن قصاص بدهف قصاص اوفه، رو ول کن. دختره اشتباه کرد. باید قصاص میکرد تا اون نفهم بدی حساب کار دستش بیاد. همین الا 4تا پرونده اسید پاشی دیگه، پرونده دختره که رو پل کشته شد، و کلی پرونده تجاوز رو هوا مونده.

As7az

عضو جدید

فرض کن تو اسید پاشیدی رو صورت یکی....
دستگیر شدی....
میخوان قصاصت کنن....
قراره قطره هاش بچکه....

اگه الآن ولت کنن بازم این کارو میکنی؟......

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کن تو اسید پاشیدی رو صورت یکی....
دستگیر شدی....
میخوان قصاصت کنن....
قراره قطره هاش بچکه....

اگه الآن ولت کنن بازم این کارو میکنی؟......

من این قدر بی وجدان نیستم که به همچین کاری بخوام حتی فکر کنم. و این وجدان از این صحنه توصیف شده خیلی موثر تره... ولی من نوعی رو اگه بگی شاید نه ، ولی مسلما کسانی که چنین افکاری دارن با دیدن نتیجه جری تر میشن ، مهم نتیجه بوده که بخشیده.

alborz_2000

اخراجی موقت
من این قدر بی وجدان نیستم که به همچین کاری بخوام حتی فکر کنم. و این وجدان از این صحنه توصیف شده خیلی موثر تره... ولی من نوعی رو اگه بگی شاید نه ، ولی مسلما کسانی که چنین افکاری دارن با دیدن نتیجه جری تر میشن ، مهم نتیجه بوده که بخشیده.
راست میگه، یه ادم معمولی هیچوقت این کارو نمیکنه. این جنایته! از کشتن سخت تره! در ضمن اشتباهی کرده که باید تاوان بده، درس عبرتی هم هست برای بقیه. منم بیام شما رو بکشم، موقع اعدام بگم، من خیلی پشیمونم، میشه منو ببخشید!!!!!!!!

As7az

عضو جدید
به سؤالم جواب دادی: نه.....

این روند سؤال من روند فکر آدمیه که این نقشه تو سرشه.....
اینجوری آمنه به اونا فهموند که عاقبتشون چیه....