تست ارتباط شما با خودتان =====> جالبه بیا تو....

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]به این ده سوال پاسخ دهید تا دریابید که چه اندازه با احساسات و عواطف خود در ارتباط هستید سپس امتیاز های خود را جمع کرده و نتیجه حاصل را مشاهده نمایید[/FONT].

[FONT=&quot]هنگامی که غمگین و ناراحت هستید، آیا می توانید علت ناراحتی خود را پیدا کنید؟[/FONT]
[FONT=&quot]همیشه [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]بیشتر اوقات [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]برخی مواقع [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]به ندرت [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]هر چند وقت یک بار شما چیزهایی را خریداری می کنید، ولی واقعا نمی توانید از پس هزینه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]های آن[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ها برآیید؟[/FONT]
[FONT=&quot]همیشه [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot]امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]بیشتر اوقات [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]به ندرت [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]هرگز [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]آیا شده که حرفی بزنید و بعد از گفتن آن پشیمان شده باشید؟[/FONT]
[FONT=&quot]اغلب [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]گاهی [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]خیلی کم [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]هیچ وقت [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]وقتی کسی شما را عصبانی کند، در این صورت شما با[/FONT] [FONT=&quot]عصبانیت در مقابل او: [/FONT]
[FONT=&quot]می ایستید [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]به هیچ کس هیچ حرفی نمی زنید [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]همه جا از آن شخص گله و شکایت می کنید [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]به صورت آرام مساله را مطرح نمایید [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]معمولا چند مدت طول می کشد که به خواب بروید؟[/FONT]
[FONT=&quot]معمولا تا به رختخواب می روید می خوابید [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]بیست دقیقه طول می کشد که بخوابی [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]خواب راحتی ندارید و سر جایتان می غلتید [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]یک ساعت یا بیشتر [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]معمولا در چه شرایطی به خود این اجازه را می دهید که گریه کنید؟[/FONT]
[FONT=&quot]وقتی ناراحتم و فقط دوستان نزدیک یا خانواده ام حضور دارند [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]هر زمان که احساس کنم نیاز به گریه دارم [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]هر کاری می کنم تا گریه نکنم [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT] [FONT=&quot]امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]وقتی که تنها هستم [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]آیا احساس می کنید که دوستان خوبی دارید؟[/FONT]
[FONT=&quot]جمع صمیمی از دوستان و اعضای خانواده دارم [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]افراد کمی در زندگی ام هستند [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]به سختی می توانم با دیگران ارتباط بر قرار کنم [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]تنها متکی به خودم هستم و نیاز به کسی ندارم [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]تا چه حد به توانایی ها و استعدادهایتان اطمینان دارید؟[/FONT]
[FONT=&quot]خیلی زیاد [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]زیاد [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]کم [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]اصلا [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]چه چیزی باعث شادی و رضایت بیشتر در شما می شود یا به عبارتی باعث ایجاد انگیزه بیشتر در کارهایتان است؟[/FONT]
[FONT=&quot]تحسین و تشویق دیگران [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]حس درونی خود [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]ترس از شکست [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]زنده ماندن و حفظ حیات [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]

[FONT=&quot]از نظر من شادی و خوشبختی هر کس عمدتا بر پایه[/FONT]:
[FONT=&quot]راه و روشی است که هر شخص در زندگی پیش می گیرد [/FONT][FONT=&quot]4[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]اقتصاد جامعه [/FONT][FONT=&quot]3[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]از همان کودکی با آن تربیت شده [/FONT][FONT=&quot]2[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT]
[FONT=&quot]شانس و اقبال فرد است [/FONT][FONT=&quot]1[/FONT][FONT=&quot] امتیاز[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه گیری

نتیجه گیری

[FONT=&quot]این هم نتیجه که میتونید با عدد بدست اومده خودتون مقایسه کنید[/FONT]
[FONT=&quot]امتیاز بین 32 تا 40 [/FONT]
[FONT=&quot]در این صورت باید به شما تبریک گفت. چرا که شما از لحاظ روحی و عاطفی در سلامت کامل هستید و باید به وجود خودتان افتخار کنید. شما توانسته اید با احساسات خود ارتباط خوبی بر قرار کنید [/FONT].[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]امتیاز بین 24 تا 32 [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot]لازم است تا شما در شیوه زندگی خود کمی تجدید نظر کنید ، شرایط روحی شما به طرز نابسامانی در حالت نوسان است و اگر به همین منوال پیش بروید از لحاظ سلامت روحی دچار مشکل خواهید شد. شاید یافتن یک شغل جدید و یا حتی مشاوره کار مفید باشد[/FONT] .
[FONT=&quot]به هر حال شما گاهی به خودتان اطمینان کامل دارید و برخی مواقع قادر هستید تا به احساسات خود به خوبی کنار بیایید [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]پیروز باشید و موفق و همچنین شاد و سلامت[/FONT]

tela

عضو جدید
من امتيازم 35 شد :cool:
وااااااااااااااااااااااااااااااي خيلي خوشحالم;)

computer_soft

اخراجی موقت
فکر کنم توی جوابا یک مشکلی پیش اومده!!
همه ی حالات رو نداره در اصل باید یک حالت واسه ی کمتر از 24 هم داشته باشه
ممنون میشم اگه از جایی که جوابا رو گذاشتین دوباره یک خبر بگیرین و یه نگاهی بیندازین

من 19 شدم یعنی چی؟