سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ایا امکانش هست که اینترنت dail up رو رو دو تا کامپیوتر که
شبکه هستن share کرد؟
البته من این کار رو انجام دادم اما سیستم 2 که باید از اینترنت سیستم
1 استفاده کنه erorr میده و میگه اکسپلورر نمی تونه صفحه وب رو باز کنه.
البته شنیدم که dail up تو این حالت سرعتش فوق العاده پایین میاد
و نمی تونه صفحه ای باز کنه آیا این موضوع درسته؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز اگر نمی دونید از چه نرم افزاری برای ایمیج گرفتن استفاده شده من نرم افزار Demon رو برای باز کردن ایمیج بدون رایت کردن به شما معرفی می کنم .
راستش لینک دانلودشو نمی دونم ولی جستجو می کنم و بعد از پیدا کردن اگر زیاد نبود براتون آپلود می کنم .
با تشکر - سیستم 32

n.mohamadian

عضو جدید
salam 2nbale ye narm afzaram kseda ro ba ferekanse (harchi) zabt kone va ba ye ferekans dg pakhsh...
agar mishnasid behem moarefi konid mamnoonam.

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
تو نرم افزار کسپرسکی از کجا باید بفهمم فایروال جلوی ارتباط من با مثلا یه کامپیوتر دیگه رو گرفته؟

MaSoUd-5

عضو جدید
سلام بچه ها
تو نرم افزار کسپرسکی از کجا باید بفهمم فایروال جلوی ارتباط من با مثلا یه کامپیوتر دیگه رو گرفته؟

تاحالا با کسپر کار نکردم اما باید چیزی به اسم log داشته باشه!!!
عجب گیری دادی به این که یکی آمده رو سیستمت هااا!!!خب شاید بدبخت نیامده باشه

در ضمن اون کامپیوت ممکنه یه سرور باشه

بلخره چی رو نصب کردی؟kasper internet security?

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاحالا با کسپر کار نکردم اما باید چیزی به اسم log داشته باشه!!!
عجب گیری دادی به این که یکی آمده رو سیستمت هااا!!!خب شاید بدبخت نیامده باشه

در ضمن اون کامپیوت ممکنه یه سرور باشه

بلخره چی رو نصب کردی؟kasper internet security?
آره شما گفتی نصبش کن منم نصبش کردم(چه بچه حرف گوش کنی ام)منتها راستش خیلی پیچیده است یه خورده کار کردن باهاش سخته.اینو میپرسم چون وقتی nod32 یا zonealarm رو سیستم داشتم و میخواستم به اینترنت وصل شم پیغام میدادن که اجازه اتصال میدی و وقتی نه رو میزدم مینوشت: access blocked:1
ولی این اونطوری نیست.مال اینو از کجا باید تشخیص بدم.چه پیغامی میده؟

تورج پوربهرام

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

اگه ارتباط یه طرفه باشه یعنی انتی نمیزاره ..............برای غیره فعال کردنش برو غیره فعالش کن.........:cool:

MaSoUd-5

عضو جدید
آره شما گفتی نصبش کن منم نصبش کردم(چه بچه حرف گوش کنی ام)منتها راستش خیلی پیچیده است یه خورده کار کردن باهاش سخته.اینو میپرسم چون وقتی nod32 یا zonealarm رو سیستم داشتم و میخواستم به اینترنت وصل شم پیغام میدادن که اجازه اتصال میدی و وقتی نه رو میزدم مینوشت: access blocked:1
ولی این اونطوری نیست.مال اینو از کجا باید تشخیص بدم.چه پیغامی میده؟

برو توی تنظیمات فایروال دنیال چیزی باش که بهت نهایت کنترل روی ترافیک رو بده یعنی چیزی جم خورد بهت داره به کجا و چی وصل میشه

تازه میفهمم عجب غلطی کردم بهت گفتم کاسپر نصب کن باید میفهمیدم ممکنه با تنظیمات مشکل داشته باشی!!!اما فایروال خوب میخوای روی همون کار کن با تنظیماتش بازی کن

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی میدونه ویندوز xp sp3 نسخه اصلش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ طوری که بتونم بزنم رو سی دی؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه ویندوز xp sp3 نسخه اصلش رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ طوری که بتونم بزنم رو سی دی؟

سلام به این سایت ها سری بزنید.

http://vatandownload.com/2010/03/windows-xp-pro--sp3-march-2010-download-free-rapidshare.php
http://www.freedownload.ir/content/view/275/116

به این تاپیک هم سری بزنید.

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ای-خوب-از-لحاظ-علمی-و-فنی-و-مرتبط-به-کامپیوتر

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چطوری میتونم یه image از سی دی رو رویه یه سی دی دیگه رایت کنم

با سلام،
می تونید از نرم افزار IMGBurn استفاده کنید که کم حجم و رایگانه!
اغلب فرمت ها رو هم می شناسه و رایت می کنه. اما اگر نشد لطفاً فرمت ایمیج رو بفرستید.
اینم لینک دریافت:
http://www.digital-digest.com/software/download.php?sid=470&ssid=0&did=1

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از خیلی ها شنیدم که با نرم افزار گوگل ارث تونستن تصاویر زنده رو ببینن ولی من هر چقدر قسمتهای مختلف گوگل ارث رو دستکاری کردم نتونستم تصاویر زنده رو ببینم کسی میدونه از کجا میشه تصاویر زنده رو دید؟چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام من وقتی میخوام وارد قسمت add hardwar از قسمت کنترل پنل بشم این خطا رو میده:

another device installation us underway ,when it finished you can try this wizard again you can install only one device at a time.

لطفا راهنماییم کنید اگه میشه.مرسی
احتمالا سیستم اتوماتیکوار میخواد یه device دیگه رو نصب کنه !
سلام دوستان
من يك فيلم دانلود كردم با پسوند rar
حالا موقع extract كردن اين پيغامو ميده و هر آدرسي كه ميدم بازم همين صفحه ميمونه. مي تونيد منو راهنمايي كنيد؟
بقیه پارتهاش رو هم دانلود کنی بذاری کنارش درست میشه
دوستان ایا امکانش هست که اینترنت dail up رو رو دو تا کامپیوتر که
شبکه هستن share کرد؟
البته من این کار رو انجام دادم اما سیستم 2 که باید از اینترنت سیستم
1 استفاده کنه erorr میده و میگه اکسپلورر نمی تونه صفحه وب رو باز کنه.
البته شنیدم که dail up تو این حالت سرعتش فوق العاده پایین میاد
و نمی تونه صفحه ای باز کنه آیا این موضوع درسته؟
میشه شیر کرد !
سرعتش هم بله پائیم میاد !

از خیلی ها شنیدم که با نرم افزار گوگل ارث تونستن تصاویر زنده رو ببینن ولی من هر چقدر قسمتهای مختلف گوگل ارث رو دستکاری کردم نتونستم تصاویر زنده رو ببینم کسی میدونه از کجا میشه تصاویر زنده رو دید؟چه تنظیماتی رو باید اعمال کنم؟
دروغ گفتن بهت
تصویر زنده؟
اون تو ایران؟
جوک بود

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروغ گفتن بهت
تصویر زنده؟
اون تو ایران؟
جوک بود
یکی از استادامون میگفت یه همچین آدمی که دروغ نمیگه یه نفر دیگه هم بود که زنش رفته بود خارج با گوگل ارث زنش رو میدید مگه میشه طرف دروغ گفته باشه؟

MaSoUd-5

عضو جدید
یکی از استادامون میگفت یه همچین آدمی که دروغ نمیگه یه نفر دیگه هم بود که زنش رفته بود خارج با گوگل ارث زنش رو میدید مگه میشه طرف دروغ گفته باشه؟

100 درصد دروغ گفته پسر خوب

مشاهده تصاویر زنده ی ماهواره فقط برای سازمانهای امنیتی قابل دسترس هستش

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
البته منم از یه نفر شنیدم که گوگل همچین سرویسی رو البته پولی گذاشته ولی ایران رو سرویس دهی نمیکنه

یه نرم افزار بود مثل گوگل ارث ولی ناسا نوشته بودش تصاویرش مال 2 ساعت قبل بود ولی اونم لحظه ای نبود

xilizax

عضو جدید
درود ؛

به هیچ وجه در هیچ جای دنیا به افراد عادی اجازه استفاده از تصاویر زنده و بلادرنگ ماهواره ای داده نمی شه. حتی سرویسی که حمید عزیز هم ذکر کرد تصاویری (نه فیلم) با تاخیری 60 تا 75 ثانیه ای را نشان می دهد.

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی یه چیز در مورد هک اونروز یادم رفت بگم
وقتی ویرس یاب هشدار داد که یه نفر میخواد داس و رجیستری رو دستکاری کنه من زود بیرون اومدم وقتی نیم ساعت بعد کامپیوتر رو ریستارت کردم ویندوز که بالا اومد پیغام داد که یه نفر به کامپیوترت سوءقصد کرده و میخواسته مرورگر وبت رو عوض کنه و از من خواست که مرورگرو دوباره انتخاب کنم.
قضیه این چیه؟
شرمنده اینهمه سوال میکنم.:crying2:

Sarp

مدیر بازنشسته
راستی یه چیز در مورد هک اونروز یادم رفت بگم
وقتی ویرس یاب هشدار داد که یه نفر میخواد داس و رجیستری رو دستکاری کنه من زود بیرون اومدم وقتی نیم ساعت بعد کامپیوتر رو ریستارت کردم ویندوز که بالا اومد پیغام داد که یه نفر به کامپیوترت سوءقصد کرده و میخواسته مرورگر وبت رو عوض کنه و از من خواست که مرورگرو دوباره انتخاب کنم.
قضیه این چیه؟
شرمنده اینهمه سوال میکنم.:crying2:
بابا اون سرکاری بوده !!

احتمالا میخواسته با این پیامها تو رو به یه جایی راهنمایی کنه تا ازت استفاده کنه !!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا اون سرکاری بوده !!

احتمالا میخواسته با این پیامها تو رو به یه جایی راهنمایی کنه تا ازت استفاده کنه !!
نه بابا اون نگفت که ویندوز گفت.انگار که خواسته باشه تنظیمات ویندوز رو عوض کنه

بالا