دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

دخترا کدوم رو ترجیح میدید؟؟؟ (واسه یکبار هم که شده جدی جواب بدین)

• مجموع رای دهندگان
    239

haleh_sharif

عضو جدید
چه ربطی داشت!!!! خانم ها می تونن همزمان چندتا کارو باهم انجام بدن!! اون آقایونن که یا باید درس بخونن یا رو اخلاقشون کار کنند برادر عزیز :)
اگر تحصیلات 4 مین گزینه هست پس چرا وقتی میری خواستگاری همش میگن میخوام درس بخونم!
نمیگن میخوام اخلاقم بهتر بشه؟

hot849

عضو جدید
به نظر من با گذشت و با حیا بودن حرف اول و آخر را می زنه که البته متاسفانه موقعی متوجه آن میشوید که کار از کار گذشته! یعنی فکر نکنم موقع خواستگاری یا نامزدی متوجه چنین چیز هایی بشویم:cry::heart::que:

hot849

عضو جدید
چه ربطی داشت!!!! خانم ها می تونن همزمان چندتا کارو باهم انجام بدن!! اون آقایونن که یا باید درس بخونن یا رو اخلاقشون کار کنند برادر عزیز :)

اولا:
مثلا خانم ها چه کار هایی را با هم انجام می دهند؟
دوما:
خانم شما چقدر فعال هستید! همین دیروز پریروز بود دیدم پست اول و دومتون را زدید تا در ارسال مقاله برای آی اس آی لعنتی به بچه ها کمک کنید. حالا به این سرعت رسیدید به پست 46 با 23 تشکر. من پس از دوسال تازه نزدیک شما شدم!
پاینده باشید

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسراي عزيز باور نكنيد

بعضي ها كه طرف بي پول باشه بد بخت باشه هرچي فكر كني باشه فقط خوشتيپ باشه كافيه واسشون
سه نفر به نام های حسن، علی و جعفر می رن خواستگاری یه دختری.
اولی پولدار بوده، دومی خوشتیپ بوده و سومیم مرد زحمتکش و کاری ای وده.
مادر دختره به دخترش می گه: خوب دخترم کدوم یکی از اینارو انتخاب می کنی تا بهشون جواب بدیم.
دخترم که از شرم لپهاش گل انداخته بود و با پاهاش با گلای قالی بازی می کرد در حالیکه سرش پایین انداخته بود می گه:
من حسنعلی جعفرو می خوام

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این دوره زمونه بهتون توصیه میکنم بچسبین به اخلاق چون کسی که خوشتیپه و این حرفا مطمئنا تو دل خیلیای دیگه هم غیر شما هس!!!

F.H

عضو جدید
اول خانواده و اخلاق
دوم ثروت و تحصيلات
يعني يه تحصيلكرده ي با اخلاق با خانواده كه درآمدش در حد اداره يه زندگي هست
از نظر من بايد همه اينا رو داشته باشه،به كمترش راضي نيستم وگرنه تاحالا صد بار ازدواج كرده بودم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214127-دخترا-کدوم-رو-ترجیح-میدید؟؟؟-(واسه-یکبار-هم-که-شده-جدی-جواب-بدین)/images/smilies/smile.gif

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو این دوره زمونه بهتون توصیه میکنم بچسبین به اخلاق چون کسی که خوشتیپه و این حرفا مطمئنا تو دل خیلیای دیگه هم غیر شما هس!!!

.
.
.
گل گفتي .....

چه نونی به هم قرض میدن

haleh_sharif

عضو جدید
این یکی از کارایی بود که خانم ها همزمان میتونن انجام بدن! :) اثبات شد جناب آقا؟
اولا:
مثلا خانم ها چه کار هایی را با هم انجام می دهند؟
دوما:
خانم شما چقدر فعال هستید! همین دیروز پریروز بود دیدم پست اول و دومتون را زدید تا در ارسال مقاله برای آی اس آی لعنتی به بچه ها کمک کنید. حالا به این سرعت رسیدید به پست 46 با 23 تشکر. من پس از دوسال تازه نزدیک شما شدم!
پاینده باشید

hot849

عضو جدید
اول خانواده و اخلاق
دوم ثروت و تحصيلات
يعني يه تحصيلكرده ي با اخلاق با خانواده كه درآمدش در حد اداره يه زندگي هست
از نظر من بايد همه اينا رو داشته باشه،به كمترش راضي نيستم وگرنه تاحالا صد بار ازدواج كرده بودم http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/214127-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%DB%8C%D8%AD-%D9%85%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%9F%D8%9F%D8%9F-%28%D9%88%D8%A7%D8%B3%D9%87-%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D9%85-%DA%A9%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%86%29/images/smilies/smile.gif

خب، خودتو آماده کن برای ترشی انداختن.
به هر حال همه آدم ها یکسری معایبی دارند دیگه....

hot849

عضو جدید
این یکی از کارایی بود که خانم ها همزمان میتونن انجام بدن! :) اثبات شد جناب آقا؟

یه اسفند برای خودت دود کن!
شما دختر ها دیگه چه شیرین کاری هایی بلدید؟

راستی دیروقت است و من هم دارم می رم لا لا. بنابراین اگر جواب دادی و من آف بودم به حساب بی ادبی ما نزار خواهشا!

haleh_sharif

عضو جدید
کم کم رو می شه آقای خوابالو!
یه اسفند برای خودت دود کن!
شما دختر ها دیگه چه شیرین کاری هایی بلدید؟

راستی دیروقت است و من هم دارم می رم لا لا. بنابراین اگر جواب دادی و من آف بودم به حساب بی ادبی ما نزار خواهشا!

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اخلاق از همه مهمتره ولی کار میبره ادم اخلاقش درست بشه .توزندگی اگه اخلاقت رو خدایی کنی خیلی از بدیای همسرت رو راحت ازش میگذری.

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي از ملاكا در طول همن و نميشه عرضي انتخاب كرد.خوب اخلاقو تحصيلاتو خانواده مي تونه باعث خوشبختي شه.خوشبختي خودش يه كليته.اما ثروتو تو ملاكاي اخرم قرار ميدم چون با تلاش كم كم به وجود مياد.

h.parsa

عضو جدید
سلام
آقایون محترم زیاد واسه هم نوشابه باز نکنید
شرط اول برای همه اخلاق و خانواده است
خوش تیپی فقط واسه آینه خوبه

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
نه ديگه آقا حامد داري ميري تو خط بي وفايي ها من همشو باهم ميخوام تازشم همين الان ميخوام ................فهميدي همين الان:(