سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

feri24

عضو جدید
لطفا راهنمایی کنید.

لطفا راهنمایی کنید.

سلام به همگی،من تو برنامه میکس و مونتاژ edius 4.5مشکل دارم وقتی برنامه رو اجرا میکنم و روی فیلم مورد نظر ترنزیشن میدم یا متنی مینویسم وقتی ذخیره میکنم و برنامه رو به طور کامل میبندم وقتی میخوام دوباره برنامه رو اجرا کنم این پیغام رو میده:
this application has requested the runtime to terminate .it is an unusal way.please contact the applhcation's support team for mor information​
حالا باید چیکار کنم؟منظورش چیه؟اگه کسی هست که با این نرم افزار آشنایی داره لطفا به من کمک کنه؟:warn::(ممنون از راهنمایی تک تک شما عزیزان.:gol:

DesireNaNo

عضو جدید
سلام به همگی امیدوارم حال همتون خوب باشه!
همیشه مشکل داشتن بد نیسا ، مشکل من باعث شد با این سایت توپ آشنا بشم اینم اولین پستمه!
دو سه روزه یه مشکل بزرگ دارم اینکه کامم USB نمیخونه هرچی فلشو هاردا گوشیو غیره بش وصل میکنم نمیشناستش نمیدونم چجوریه وقتی فلشا میزنم برنامه USB Disk Security فلشو واسه ویروس چک میکنه تو برنامه USB Flash Security ام فلشو میشناسه اما اصلا درایوش نمیاد هیچ کاریش نمیتونم بکنم لطفا راهنمایی کنید بدجور لنگم اگرم درست نمیشه یه ویندوزه دیگه نصب کنم درضمن ویندوزمم سونه! باتشکر!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دوستان من یه مشکلی برا فلشم پیش اومده با اینکه کلی اطلاعات توش دارم و همشم میخوام چون خیلیاشو کپی دیگه ای ازش ندارم

وقتی میخوام بازش کنم یا اسکنش کنم پیغام فرمت کردن میده.....!!! چیکار کنم که بتونم اول اطلاعاتمو بازیابی کنم ؟با ریکاوری میشه؟
اول فرمتش کنم بعد ریکاوری ؟
با سلام،
اگه اطلاعات فلش تون مهمه، بهتره که اول با Ontrack easy recovery و بخش RAW Recovery از این نرم افزار، عمل ریکاوری رو انجام بدید و بعد فرمتش کنید. البته می تونید از نرم افزارهای دیگه ای هم که این بخش رو دارن استفاده کنید!

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی امیدوارم حال همتون خوب باشه!
همیشه مشکل داشتن بد نیسا ، مشکل من باعث شد با این سایت توپ آشنا بشم اینم اولین پستمه!
دو سه روزه یه مشکل بزرگ دارم اینکه کامم USB نمیخونه هرچی فلشو هاردا گوشیو غیره بش وصل میکنم نمیشناستش نمیدونم چجوریه وقتی فلشا میزنم برنامه USB Disk Security فلشو واسه ویروس چک میکنه تو برنامه USB Flash Security ام فلشو میشناسه اما اصلا درایوش نمیاد هیچ کاریش نمیتونم بکنم لطفا راهنمایی کنید بدجور لنگم اگرم درست نمیشه یه ویندوزه دیگه نصب کنم درضمن ویندوزمم سونه! باتشکر!

گفتی دو سه روز اینجوری شده
یه سیستم ریستور می کردی ببینی دورست نمیشه
شاید ناخاسته بعضی تنظیمات رو تغییر دادی

feri24

عضو جدید
سلام به همگی،من تو برنامه میکس و مونتاژ edius 4.5مشکل دارم وقتی برنامه رو اجرا میکنم و روی فیلم مورد نظر ترنزیشن میدم یا متنی مینویسم وقتی ذخیره میکنم و برنامه رو به طور کامل میبندم وقتی میخوام دوباره برنامه رو اجرا کنم این پیغام رو میده:
this application has requested the runtime to terminate .it is an unusal way.please contact the applhcation's support team for mor information​

حالا باید چیکار کنم؟منظورش چیه؟اگه کسی هست که با این نرم افزار آشنایی داره لطفا به من کمک کنه؟:warn::(ممنون از راهنمایی تک تک شما عزیزان.:gol:

:warn::warn::warn:بچه ها توروخدا به دادم برسید.بد جوری کارم لنگه این مشکله.:que:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
:warn::warn::warn:بچه ها توروخدا به دادم برسید.بد جوری کارم لنگه این مشکله.:que:

با سلام
دوست عزیز
فقط همین رو نوشته بود .
وقتی پروژه رو ذخیره می کنید پیغامی نمی ده ؟
اگر ممکنه از پیغام عکس بگیریر و بذارید .
تنظیمات شروع پروژه رو درست انجام می دید ؟
با تشکر - سیستم 32

feri24

عضو جدید
بعد از ذخیره کردن که هیچ پیغامی نمیده،ام وقتی میخوام دوباره برنامه رو اجرا کنم همون پیغامی رو که قبلا نوشتم رو میده.

amir8809

عضو جدید
سلام دوستان
من یک سی دی توی سی دی رام که گذاشتم و اجرا کردم یک صدای فوق العاده وحشتناک از سی دی رام اومد و بعدم دیگه درش باز نشد...
پشت سی دی رامو باز کردم و دیدم سی دی توش شدیدا خورد شده!!
اشکال از کجاس و چطوری حل میشه؟اصلا قابل تعمیر هست یا باید عوض کنم سی دی رامو؟

venusgol

عضو جدید
سلام
من به یکی که تو ویروس نویسی وارد باشه نیاز دارم. کسی هست بتونه بهم کمک کنه؟

DesireNaNo

عضو جدید
گفتی دو سه روز اینجوری شده
یه سیستم ریستور می کردی ببینی دورست نمیشه
شاید ناخاسته بعضی تنظیمات رو تغییر دادی

دوست عزیز فایده نداشت اگه راه حلی نداره سریع یه خبری بدین تا ویندوزو عوض کنم مرسی!

beehrad

عضو جدید
سلام
یاهو مسینجر من بالا نمیاد
حتی ریمو کردم وباز دوباره نصب کردم ولی باز هم بالا نمیاد
ممنون میشم مهندسین راهنمایی کنند

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
یاهو مسینجر من بالا نمیاد
حتی ریمو کردم وباز دوباره نصب کردم ولی باز هم بالا نمیاد
ممنون میشم مهندسین راهنمایی کنند
برای من هم بدون وی پی ... نمیاد بالا. به احتمال زیاد یا آیپی های ایران بلوکه شده یا *****ه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دوست عزیز فایده نداشت اگه راه حلی نداره سریع یه خبری بدین تا ویندوزو عوض کنم مرسی!
با سلام،
نرم افزاری که گفتید یه قسمت Safe open هم داره که می تونید با استفاده از اون به فلش دسترسی پیدا کنید!
این راه رو هم تست کنید:
فلش تون رو وصل کنید. روی My Computer کلیک راست کنید و به Manage برید. حالا وارد Disk management بشید و روی فلش تون کلیک راست کنید و change Drive Letter رو انتخاب کنید. از بین حروف موجود، حروف بعد از M رو انتخاب کنید!

rahaaaaa

عضو جدید
سلام.توramگوشیم چیزی نمیتونم بریزم .فرمت هم نمیشه.رمز براش نذاشتم اما مینویسه the disk is write-protect
چیکار کنم؟؟؟؟؟
ضمنا یه لپ تاپ میخوام بگیرم برای کارای آرشیکد و تری دی مکس..قیمتشم تا 1.200.000
راهنماییم کنین .ممنونم...

feri24

عضو جدید

با سلام
دوست عزیز
فقط همین رو نوشته بود .
وقتی پروژه رو ذخیره می کنید پیغامی نمی ده ؟
اگر ممکنه از پیغام عکس بگیریر و بذارید .
تنظیمات شروع پروژه رو درست انجام می دید ؟
با تشکر - سیستم

با سلام،متشکر از راهنماییتون،تنظیمات برنامه رو درست کردم مشکلم رفع شد.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.توramگوشیم چیزی نمیتونم بریزم .فرمت هم نمیشه.رمز براش نذاشتم اما مینویسه the disk is write-protect
چیکار کنم؟؟؟؟؟
ضمنا یه لپ تاپ میخوام بگیرم برای کارای آرشیکد و تری دی مکس..قیمتشم تا 1.200.000
راهنماییم کنین .ممنونم...

سلام بعضی رم ریدرها و خشابها ضامن قفل دارند، اگر از رم ریدر یا قفل استفاده میکنید چک کنید ضامن قفل ازاد باشه

atefeh666

عضو جدید
سلام.هر كاري ميكنم vpn وصل نميشه.error 720 ميده.انگار اشكال از ويندوزه.فيس بوك لازمم.كمك كنيد

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام.هر كاري ميكنم vpn وصل نميشه.error 720 ميده.انگار اشكال از ويندوزه.فيس بوك لازمم.كمك كنيد

سلام
720 همون اررور ppp هست؟

این اررو معمولا بخاطر عدم پیکربندی صحیح RAS و یا یکسان نبودن پروتکل مورد استفاده RAS و کامپیوتر شما پیش میاد.
البته اگه فایروال پورت 1723 رو بسته باشه هم ممکنه این اررو بیاد.
بنابراین اول فایروالت رو غیرفعال کن اگه جواب نداد
سیستم ریستور رو امتحان کن اگه بازم جواب نداد
لینک های زیر رو ببین:
http://support.microsoft.com/kb/314869
http://forums.techarena.in/operating-systems/1239140.htm
http://forums.techarena.in/small-business-server/822820.htm
http://social.technet.microsoft.com...g/thread/ff95ed6e-3246-4daf-9555-a331385ad7b6
http://forums.techarena.in/operating-systems/1357525.htm

امیدوارم مشکلت حل بشه
موفق باشی

آخرین ویرایش:

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...از دوستان کسی میدونه adsl صبانت بهتره یا شاتل؟!
سلام
اگه تا حالا نگرفتی سرویس طلایی مخابرات واقعا طلایی

ویژگی هاش:

3 ماهه

حجم دانلود 9G
سرعت 3Mb/s :eek: :eek: :eek: :eek:

ساعت 12 شب تا 7 صبح دانلود رایگان

قیمت 26,520 تومان

M.Reza2008

عضو جدید
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده که امیدوارم بتونین کمکم کنین.
بعد تبلیغها و آمارهایی که جدیدا ارائه شده رفتم آنتی ویروسمو تبدیل کردم به G-Data
حالا هرکاری میکنم آپدیت نمیشه و مثل نود یوزر پسورد میخواد.
یه trial reset 2011 هم بود که میگن از کار افتاده.
اگه برنامه ای داشته باشه یا سایتی برای یوزر پسوردش ممنون میشم معرفیش کنین

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
سیستم یکی از آشناها پس از روشن شدن چند دقیقه کار میکنه هنوز کامل بالا نیومده ری استارت میشه.
میخواستم بدونم اگر مشکل سخت افزاری داره میشه بدون باز کردن کیس اون مشکلو فهمید؟
آیا برنامه ای هست یا سخت افزاری که بشه به کمک اون مشکلات سخت افزاری سیستم رو فهمید؟
ممنون

amir8809

عضو جدید
سلام دوستان
من ویندوز کامپیوترم وقتی بالا میاد بعضی وقتا همون اول صفحه دسکتاپ که میاد همونجا میمونه و آیکونا و منوی استارتو اینا نمیاد(یک دسکتاپ خالی میاد) و alt+ctrl+delete هم که میزنم task maneger نمیاد...فقط ماوس حرکت میکنه و تنها راهش اینه که ریست کنم...این اشکالش از چیه و چطوری باید حلش کنم؟؟
آیا با repair کردن ویندوز حل میشه؟یا باید کلا عوض بشه ویندوز؟
لطفا زود جواب بدید
مرسی :)

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
من چند تا فایل word 2003 ,2007 دارم که باید اونها رو ویرایش کنم . در مورد اونها دو تا مشکل عمده دارم: 1)ازجمله اینکه باید براشون شماره صفحه بذارم به طوریکه چند صفحه اول الف،ب،ج و... باشه و بعد از اون صفحات 1،2،3و... البته چند صفحه ای هم نباید شماره صفحه داشته باشه.من هر کاری میکنم همه صفحات با هم تغییر میکنن و اختیارات page number خیلی کم به نظر میرسه. 2) مشکل بعدی اینه که باید فایلهای 2007 رو به 2003 تبدیل کنم بعد ویرایش انجام بشه که نمیدونم چی کار باید بکنم.

وقت زیادی ندارم .موضوع،پایان نامه است.لطفا کمک کنید.

کربلایی

مدیر بازنشسته
درود
سیستم یکی از آشناها پس از روشن شدن چند دقیقه کار میکنه هنوز کامل بالا نیومده ری استارت میشه.
آیا برنامه ای هست یا سخت افزاری که بشه به کمک اون مشکلات سخت افزاری سیستم رو فهمید؟
ممنون
سلام
هرچند با کمی کنکاش میشه مشکل رو برطرف کرد، اما برای ما ایرانی ها که ویندوز عوض کردن چیزی نیست!
راحت ترین راه اینه که ویندوز عوض کنید، قبل از باز کردن درایو هاتون آنتی ویروس نصب کنید و فول اسکن کنید.
مشکلتون به احتمال زیاد ویروسه

سلام دوستان
من ویندوز کامپیوترم وقتی بالا میاد بعضی وقتا همون اول صفحه دسکتاپ که میاد همونجا میمونه و آیکونا و منوی استارتو اینا نمیاد(یک دسکتاپ خالی میاد) و alt+ctrl+delete هم که میزنم task maneger نمیاد...فقط ماوس حرکت میکنه و تنها راهش اینه که ریست کنم...این اشکالش از چیه و چطوری باید حلش کنم؟؟
آیا با repair کردن ویندوز حل میشه؟یا باید کلا عوض بشه ویندوز؟
لطفا زود جواب بدید
مرسی :)
سلام
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟

سلام.
من چند تا فایل word 2003 ,2007 دارم که باید اونها رو ویرایش کنم . در مورد اونها دو تا مشکل عمده دارم: 1)ازجمله اینکه باید براشون شماره صفحه بذارم به طوریکه چند صفحه اول الف،ب،ج و... باشه و بعد از اون صفحات 1،2،3و... البته چند صفحه ای هم نباید شماره صفحه داشته باشه.من هر کاری میکنم همه صفحات با هم تغییر میکنن و اختیارات page number خیلی کم به نظر میرسه. 2) مشکل بعدی اینه که باید فایلهای 2007 رو به 2003 تبدیل کنم بعد ویرایش انجام بشه که نمیدونم چی کار باید بکنم.

من شخصا اون صفحاتی رو که باید الف ب باشن رو جدا در فایل دیگه ای ذخیره میکنم. نمیدونم راه بهتری هم هست یا نه!
برای تبدیل 2007 به 2003 کافیه فایل رو با 2007 باز کنید و SaveAs کنید(با فرمت 2003)

موفق باشید

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

با سلام
دوست عزیز فایل زیر را دانلود و بخوانید .
فکر کنم کمکتان کند .
http://www.marquette.edu/its/help/office/documents/word-pagenumbering.pdf
ضمنا این فایل به زبان انگلیسی است .
با تشکر - سیستم 32

M.Reza2008

عضو جدید
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده که امیدوارم بتونین کمکم کنین.
بعد تبلیغها و آمارهایی که جدیدا ارائه شده رفتم آنتی ویروسمو تبدیل کردم به G-Data
حالا هرکاری میکنم آپدیت نمیشه و مثل نود یوزر پسورد میخواد.
یه trial reset 2011 هم بود که میگن از کار افتاده.
اگه برنامه ای داشته باشه یا سایتی برای یوزر پسوردش ممنون میشم معرفیش کنین

کسی جواب سوالمو نمیدونه؟!:(:cry:

elham7070

عضو جدید
درود
ممنون

ممکنه ایراد از فن سی پی یو باشه که نمیتونه سی پو یو رو سرد کنه , ممکنه شکسته باشه، یا از جاش دراومده باشه، یا خاک و پرز از کار انداخته باشدش.اینارو چک کنید.

به پیشنهاد دوستمون ویندوز هم عوض کنید البته با مشکلی شما گفتید امکان داره سیستم تو نصب ویندوز هم خاموش یا ریست بشه در این صورت به احتمال زیاد مشکل از فن است.

پاینده باشید

بالا