زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممم................... خوش اومدیییییییییییییییییییییی.............. دلم برا دایی خوشگله تنگ شده بودددددددددددددددد!!!!!!!!!!!!!!!
دستتون درد نکنه آقا امیر علی!!!.......

نقره بارون

عضو جدید

بهترین دوست اون دوستی كه بتونی باهاش روی یك سكو ساكت بنشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس كنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی

نقره بارون

عضو جدید
هميشه فكركن تو يه دنياي شيشه اي زندگي ميكني پس سعي كن به طرف هيچكس سنگ پرتاب نكني چون اولين چيزي كه ميشكنه دنياي خودته

نقره بارون

عضو جدید
موقعي که داري واسه بدست آوردن کسي ميدوي آروم بدو چون شايد يکي هم داره واسه بدست آوردن تو ميدوه

نقره بارون

عضو جدید
هر روز ما آف هامونو باز مي کنيم و پيام هايي رو که دوستامون فرستادن مي خوني ... اما تا حالا چند بار "قرآن" رو باز کرديم تا پيام هايي رو که خداوند فرستاده بخونيم.

نقره بارون

عضو جدید
به خاطر داشته باشیم که : عمر کوتاه است ٬رسیدن به خواسته هایمان را طولانی نکنیم. راه ما هموار است ٬ آن را پیچیده نکنیم . نگهداشتن دوستان خوب گرانبها است ٬ به سادگی از دست ندهیم . سخن گفتن سهل است ٬گوش کردن را تمرین کنیم. طبیعت پر از لطف است ٬ نامهربانی نکنیم. زندگی آسان است ٬ آن را مشکل نکنیم . دنیا پر از زیبائی است ٬ چشمانمان را به سادگی نبندیم . ذهن ما پر از جواب است ٬ سوالاتمان را بپرسیم. رسیدن به آرزوها آسان است ٬ راه سخت تر را نرویم

نقره بارون

عضو جدید
روزی مردی نزد عارفی رفت و گفت ای عارف جمله ای بگو که وقتی ناراحتم خوشحالم کند و وقتی خوشحالم ناراحتم کند! عارف گفت : "این نیز بگذرد

نقره بارون

عضو جدید

صداقت يعني از مرز افق ها
به قصد ديدن رويت گذشتن
ميان كوچه هاي سبز احساس
به دنبال قدم هاي تو گشتن
نجابت يعني از باغ نگاهت
به رسم عاطفه يك پونه چيدن
ميان سايه روشن هاي احساس
ترا از پشت يك آئينه ديدن

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز

AMIR-ALI

عضو جدید

بهترین دوست اون دوستی كه بتونی باهاش روی یك سكو ساكت بنشینی و چیزی نگی و وقتی ازش دور میشی حس كنی بهترین گفتگوی عمرت رو داشتی

دقیقا همینطوره از خودت بود ؟
سلاممممممممممممممممم................... خوش اومدیییییییییییییییییییییی.............. دلم برا دایی خوشگله تنگ شده بودددددددددددددددد!!!!!!!!!!!!!!!
دستتون درد نکنه آقا امیر علی!!!.......
دست خودش درد نکنه
ما که کاری نکردیم
اولی از بالا یا اولی از پایین؟؟؟
از بالا
سلام سلام
من اومدم البته با تلاشهای پیگیر امبر علی تونستم بیام
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={6CFE23E7-30D3-4E1C-9AA7-80551E19A257}
مخلصیم استاد
چوبکاری نکن

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نیمیدونم چرا همیشه بعد بهار میام!!!

سیلاااااااااااااااام

زود میرویم...

بالا