راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید من هنوزم نسبت به کارایی های سایت تازه واردم . می خوام بدونم Upload center کجاست؟
سپاسگزارم
سلام
این لینک رو بخونید:
کلیک
فایل های مورد نظرتون رو میتونید تو سایت ضمیمه کنید که توی اون لینک توضیح داده شده:gol:

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
این لینک رو بخونید:
کلیک
فایل های مورد نظرتون رو میتونید تو سایت ضمیمه کنید که توی اون لینک توضیح داده شده:gol:

من فایل های تصویری ام رو به همین شکل بالا می برم ولی اولا هم کوچکند و هم تعدادشون فقط 2 تا باید باشه . آیا اونهایی که می تونند تصاویر بزرگ رو به صورت آشکار و نه به صورت Thumb که کمی بزرگتر می شه بعد از باز شدن بالا ببرن افراد با سابقه فعالیت بالان؟
از توضیحاتتون سپاسگزارم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
من فایل های تصویری ام رو به همین شکل بالا می برم ولی اولا هم کوچکند و هم تعدادشون فقط 2 تا باید باشه . آیا اونهایی که می تونند تصاویر بزرگ رو به صورت آشکار و نه به صورت Thumb که کمی بزرگتر می شه بعد از باز شدن بالا ببرن افراد با سابقه فعالیت بالان؟
از توضیحاتتون سپاسگزارم

سلام ...

شما می توانید برای قرار دادن تصویر در اندازه های بزرگتر و تعداد بیشتر می توانید تصاویر خودتان را در سایت های اپلود عکس آپلود کننید و بعد ان عکس ها را درگ(drag) کنید توی پیامتون ....

http://upload7.ir/

http://www.8pic.ir/

ثریا قدوسی

عضو جدید

سلام ...

شما می توانید برای قرار دادن تصویر در اندازه های بزرگتر و تعداد بیشتر می توانید تصاویر خودتان را در سایت های اپلود عکس آپلود کننید و بعد ان عکس ها را درگ(drag) کنید توی پیامتون ....

سلام مجدد و عرض تشکر
یه پرسش دیگه هم دارم واون اینه که چه طور می شه چند تا نقل قول رو توی یه پست گذاشت؟
بازم ممنون

P O U R I A

مدیر تالار
سلام مجدد و عرض تشکر
یه پرسش دیگه هم دارم واون اینه که چه طور می شه چند تا نقل قول رو توی یه پست گذاشت؟
بازم ممنون

دوباره سلام

کنار پاسخ با نقل قول یک شکل هست اگر روی ان کلیک کنید یک تیک می خورد ... شما می توانید تاپیک هایی که می خواهید نقل قول کنید را تیک بزنید و سپس بر روی پاسخ به نقل قول یکی از پیام ها کلیک کنید ...

ثریا قدوسی

عضو جدید

سلام ...

من عضو سایت مربوطه شدم تصویر رو هم آپلود کردم ، ولی نتونستم drag اش کنم یا بکشونم اش توی صفحه ارسال مطلب ، چون توی 2 صفحه جداگانه اند. می فرمایید چطوری باید این کارو کرد؟

P O U R I A

مدیر تالار
من عضو سایت مربوطه شدم تصویر رو هم آپلود کردم ، ولی نتونستم drag اش کنم یا بکشونم اش توی صفحه ارسال مطلب ، چون توی 2 صفحه جداگانه اند. می فرمایید چطوری باید این کارو کرد؟

شما خیلی راحت می تونید یک عکس رو از یک صفحه به صفحه دیگه ای درگ کنید ... با موس عکسو بگیرید .. ببرید روی اسم صفحه ی دیگه تا اون صفحه باز بشه .. بعد بذاریدش توی قسمت متن پست ...

ثریا قدوسی

عضو جدید
شما خیلی راحت می تونید یک عکس رو از یک صفحه به صفحه دیگه ای درگ کنید ... با موس عکسو بگیرید .. ببرید روی اسم صفحه ی دیگه تا اون صفحه باز بشه .. بعد بذاریدش توی قسمت متن پست ...
از راهنمایی تون بی نهایت سپاسگزارم. با موفقیت انجام شد.

WPF001

عضو جدید
موتور جستجوگر

موتور جستجوگر

سلام
یه سوال نسخه آزمایشی چه فرقی با نسخه اصلی داره
http://googler.ir:question:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راهنماهای گرام سلام
عاقا ما می خوایم فقط امتیازی که کنار آواتار نشون میده برای خودمون، رو فقط خودمون ببینیم، از چشم بقیه پنون باشه، مثل بعضی مدیران بلند پایه:D اگر کسی می دونه یک کمکی بکنه،
یه بنده خدایی گفت راهش اینه که مثل پیرجو باشی(لامصب انقدر منطقی بود بدجور قانع شدم:biggrin:) ، ما می خوایم خودمون باشیم، راهنمایی بفرمایید ما را
:gol:

P O U R I A

مدیر تالار
راهنماهای گرام سلام
عاقا ما می خوایم فقط امتیازی که کنار آواتار نشون میده برای خودمون، رو فقط خودمون ببینیم، از چشم بقیه پنون باشه، مثل بعضی مدیران بلند پایه:D اگر کسی می دونه یک کمکی بکنه،
یه بنده خدایی گفت راهش اینه که مثل پیرجو باشی(لامصب انقدر منطقی بود بدجور قانع شدم:biggrin:) ، ما می خوایم خودمون باشیم، راهنمایی بفرمایید ما را
:gol:

سلام دوست من ...

خیر چنین امکانی وجود ندارد ....اگر دقت کنید متوجه می شوید که تنها 2 کاربر هیچ مقدار مشخصی امتیاز ندارند و آن هم پیرجو مدیر سایت و ستایش عزیز مدیر ارشد هستند .. پس دوست من بی خیاب این قضیه شو !!
:D

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوست من ...

خیر چنین امکانی وجود ندارد ....اگر دقت کنید متوجه می شوید که تنها 2 کاربر هیچ مقدار مشخصی امتیاز ندارند و آن هم پیرجو مدیر سایت و ستایش عزیز مدیر ارشد هستند .. پس دوست من بی خیاب این قضیه شو !!
:D
حال سوال من همینه، ,عایا نمی شود من و ستایش و پیرجو این امکان را داشته باشیم عایا؟:biggrin:

P O U R I A

مدیر تالار
حال سوال من همینه، ,عایا نمی شود من و ستایش و پیرجو این امکان را داشته باشیم عایا؟:biggrin:

خب تنها راهش اینه که یه پیام خصوصی به آقای پیرجو بدید ببینید چنین کاری امکان داره یا نه !!! ایشون تنها کسی هستند که می تونند امتیاز شما را سیاه کنند !!:D

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید چرا قسمت From Computerبرای من اصلا وجود نداره؟

melikappp

عضو جدید
سلام

من یه چند وقتیه که میام اینجا و پست ها رو نگاه می کنم و می خوام تشکر بزنم، گزینه تشکر اصلا وجود نداره یا من نمی بینمش. یعنی همه چیز زیر پست ها هست مثل: پاسه، پاسخ با نقل قول و... به جز تشکر.

می خواستم ببینم مشکل چیه؟
مرسی

P O U R I A

مدیر تالار
سلام

من یه چند وقتیه که میام اینجا و پست ها رو نگاه می کنم و می خوام تشکر بزنم، گزینه تشکر اصلا وجود نداره یا من نمی بینمش. یعنی همه چیز زیر پست ها هست مثل: پاسه، پاسخ با نقل قول و... به جز تشکر.

می خواستم ببینم مشکل چیه؟
مرسی
سلام

شما تا کنون از کسی تشکر کرده اید ؟

چون هر کاربر در 24 ساعت تنها 30 تشکر می تواند از پست های دیگران داشته باشد و بیش از آن نمی تواند از تشکر استفاده کند...

آخرین ویرایش:

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام...با عرض خسته نباشد....ببخشيد من حالت نمايش صفحمو رو حالت deafult mobile گذاشتم حالا نميدونم چطوري به حالت اول برگردونمش....ممنونم ميشم كمكم كنيد

P O U R I A

مدیر تالار
سلام...با عرض خسته نباشد....ببخشيد من حالت نمايش صفحمو رو حالت deafult mobile گذاشتم حالا نميدونم چطوري به حالت اول برگردونمش....ممنونم ميشم كمكم كنيد

سلام ..

در قسمت(زیر تبلیغات در باشگاه) forum actions > ganeral setting .... پایین صفحه .. استایل تالار ... اونجا می تونید استایل رو تغییر بدهید ...

atrali

کاربر ممتاز
ببخشيد ولي نميشه....اصلا گزينه هاي صفحه شخصي من رو نمياره.....نميدونم چيكار كنم؟از اونجا كه شما گفتيد رفتم ولي ميگه شما اجازه دسترسي به اين صفحه رو نداريد....از نسخه موبايل پشتيباني نميكنه....اصلا پايين صفحه اون گزينه استايل رو نمياره كمك كنيدلطفا

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببخشيد ولي نميشه....اصلا گزينه هاي صفحه شخصي من رو نمياره.....نميدونم چيكار كنم؟از اونجا كه شما گفتيد رفتم ولي ميگه شما اجازه دسترسي به اين صفحه رو نداريد....از نسخه موبايل پشتيباني نميكنه
سلام
وارد صفحه اصلی تالار بشید
اون پایینِ پایین یه گزینه داره به نام full site

atrali

کاربر ممتاز
اره داره ولي ميزني ميره تو صفحه اصلي اصلا جايي نداره استايل رو تغيير بدم.....عنوان تالارها رو مثل مهندسي معماري و كامپيوتر مياره.....گيج شدم....

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره داره ولي ميزني ميره تو صفحه اصلي اصلا جايي نداره استايل رو تغيير بدم.....عنوان تالارها رو مثل مهندسي معماري و كامپيوتر مياره.....گيج شدم....
متوجه نمیشم چی میگید :huh:
شما روی full site بزنید همه چیز درست میشه
میتونید اسکرین شات بگیرید؟

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز

view full site رو بزن
برمیگرده حالت اول
موفق باشین

درخواست تغییر رمز عبور

درخواست تغییر رمز عبور

ببخشیدد میخواستم رمز عبورم رو تغییر بدم اگه ممکنه توضیح بدید چ طوری؟؟؟؟؟؟

nazi6232

عضو جدید
با سلام............چرا بعضی از پست ها گزینه " تشکر " نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر تالار
با سلام............چرا بعضی از پست ها گزینه " تشکر " نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من ..

برای پست هایی که بیش از یک ماه از ارسال آنها می گذرد گزینه تشکر وجود ندارد .. ولی همچنان گزینه دادن امتیاز فعال خواهد یود ..

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود افشین جان
یه سوال فنی؟؟؟؟!!!!
چجوریه که شما میتونی 6 تا فایل ضمیمه کنی اما من که فایلای ضمیمم از 2 برسه به 3 دیگه آپلود نمیشه؟!:razz:

سلام
منم الان 4تا عکس با هم آپ کردم! شاید مشکل از مرورگرتون باشه

اصلا مشکل از مرورگر من
مال جناب پیرجو هم مشکل داره!!!!!
واسه بعضیای دیگه چی!!؟؟

بله .. برای بنده هم پیام میده شما تنها توانایی ضمیمه کردن 2 فایل را دارید ... این پیامی هست که سرور میده و فکر نکنم مشکل از مرور گر باشه !!
من گمان می کردیم که در سال های قبل می شده که تا 5 فایل را ضمیمه کرد و الان این محدودیت را 2 فایل کرده اند اما اینکه این دوستمون میگوید که می تواند 5 فایل ضمیمه کند دیگه نظری ندارم !!

آهــــــــان فهمیدم چی شد:D
درسته
من آلبوم زدم اون موقع .. افشین هم احتمالا آلبوم زده بوده:confused:
الان من از این دوتا نتونستم بیشتر آپ کنم:D

مشاهده پیوست 165999مشاهده پیوست 165998

سلام :gol:

در حالت عادی چه برای کاربران و چه مدیران ، توانایی ارسال بیش از 2 فایل ضمیمه در هر پست وجود نداره !

اینکه برخی مدیران میتونن بیش از 2 فایل رو در هر پست داشته باشن ، به خاطر داشتن ابزارهای مدیریتی و استفاده ترفندهای مدیریتی هستش ! :D

بالا