سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

محصل بی حاصل

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خوش اومدین
انتخاب رشته دانشگاه موضوع مهمی و علاقه تو انتخاب رشته خیلی مهمه
به نظر من شما چندتا رشته که به نظرتون خوبن انتخاب کنید، بعد در مورد اونا تحقیق کنید و از تو اونا یکی رو انتخاب کنید
درمورد رشته آی تی دوستان قبلا مطالب زیادی گفتن
پیشنهاد میکنم اونارو مطالعه کنید به جواب خودتون می رسید
مثلا تاپیک هایی مثل این
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/78574-%E2%97%84%D8%AA%D8%B9%D8%B1%DB%8C%D9%81-IT-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%BA%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D9%86%E2%96%BA

بلی درست میگید

ممنان حتما میبینم

با تشکر:redface:

شیرین فرهاد

عضو جدید
سلام خسته نباشید من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته اقلیم شناسی هستم یک سوال ازتون داشتم موضوع پایاننامه من توزیع زمانی مکانی بارش در سطح شهرستان تبریز هست من می خوام برای هر روز یک نقشه بارش رسم کنم که کارم با نرم افزار سورفر خواهد بود بعد از اینکه طول و عرض جغرافیایی ایستگاهها رو وارد نرم افزار کردم بعد مقدار بارش ایستگاه رو کنار هر ایستگاه نوشتم بقیه مراحل رو بلد نیستم اصلا چطور کمیشه تونرم افزار سورفر یک نقشه ترسیم کرد لطفا زود جوابم رو بدید ممنون

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته اقلیم شناسی هستم یک سوال ازتون داشتم موضوع پایاننامه من توزیع زمانی مکانی بارش در سطح شهرستان تبریز هست من می خوام برای هر روز یک نقشه بارش رسم کنم که کارم با نرم افزار سورفر خواهد بود بعد از اینکه طول و عرض جغرافیایی ایستگاهها رو وارد نرم افزار کردم بعد مقدار بارش ایستگاه رو کنار هر ایستگاه نوشتم بقیه مراحل رو بلد نیستم اصلا چطور کمیشه تونرم افزار سورفر یک نقشه ترسیم کرد لطفا زود جوابم رو بدید ممنون

میشه لینک دانلود این نرم افزار رو بگذارید ؟؟

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
چطور کمیشه تونرم افزار سورفر یک نقشه ترسیم کرد
سلام.
این نرم افزار تخصصی رشته شما هست؟ توصیه میکنم از کاربرهای باتجربه بپرسید.اگر نرم افزار تخصصی هست احتمالا هم رشته های خودتون اطلاعات بیشتری دارن.
جدای از Help برنامه،توی اینترنت هم احتمالا Tutorial های مناسب برای انجام دادن کارهای مختلف پیدا میکنید که عموما منابع بسیار خوبی هستند.

mones joon

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم خیلی برام مهمه که جوابشو بگیرم:
من ترم 6 هستم و این ترم درسای مهندسی نرم2, اقتصاد مهندسی , شبکه 2, شیوه و مهندسی it1 رو دارم .باید گرافیک کامپیوتری یا سیستم عامل رو هم بردارم. اما نمیدونم کدوم برام بهتره و البته راحتتره. چون معدلم برام مهمه و نمیخام درسام سخت بشه چون میخام برای ارشد هم شروع کنم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
یک سوال داشتم خیلی برام مهمه که جوابشو بگیرم:
من ترم 6 هستم و این ترم درسای مهندسی نرم2, اقتصاد مهندسی , شبکه 2, شیوه و مهندسی it1 رو دارم .باید گرافیک کامپیوتری یا سیستم عامل رو هم بردارم. اما نمیدونم کدوم برام بهتره و البته راحتتره. چون معدلم برام مهمه و نمیخام درسام سخت بشه چون میخام برای ارشد هم شروع کنم. ممنون میشم راهنمایی ام کنید.
سلام خیلی خوش اومدید. هم گرافیک و هم سیستم عامل درس سنگینی هستن ولی اینجا سیستم عامل یه اهمیت بیشتری که نسبت به گرافیک داره اینه که منبع ارشد هستش . اگه فکر میکنید که میتونید در کنار درسایی که دارید ، سیستم عامل رو هم خوب خوب بخونید پس سیستم عامل بردارید ولی اگه نه ، امکان کم کاری هستش پس گرافیک رو بردارید. سیستم عامل وقت بیشتری رو از شما طلب می کنه.
شاد و پیروز باشید

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

یه اتفاق جالب برای سیستمم افتاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
الان به اینترنت وصل هستم ولی فقط میتونم باشگاه رو باز کنم. هیچ جای دیگه رو نمیتونم حتی گوگل و یاهو...
به نظرتون مشکل از کجاست؟؟
میشه از کانفیگ باشه؟؟ یعنی ممکنه از اونجا باعث این مشکل شده باشم؟؟
آخه پریشب واردش شدم ولی مطمئنم چیزی رو عوض نکردم!!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

الان به اینترنت وصل هستم ولی فقط میتونم باشگاه رو باز کنم. هیچ جای دیگه رو نمیتونم حتی گوگل و یاهو...

برای اینترنت منم دقیقا همین اتفاق افتاده بود.

با این تفاوت که از سایت هایی که میشناسم. فقط 2 تا سایت خاص که اتفاقا هاستشون هم داخل ایران هست باز میشد و بقیه سایت ها باز نمیشد.

حتی باشگاه رو هم نمیتونستم باز کنم.

فکر میکردم به خاطر اینترانت ملی هست. ولی مثل اینکه مشکل چیز دیگه ای هست.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام

حل شد مشکلت یا نه؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اینترنت منم دقیقا همین اتفاق افتاده بود.

با این تفاوت که از سایت هایی که میشناسم. فقط 2 تا سایت خاص که اتفاقا هاستشون هم داخل ایران هست باز میشد و بقیه سایت ها باز نمیشد.

حتی باشگاه رو هم نمیتونستم باز کنم.

فکر میکردم به خاطر اینترانت ملی هست. ولی مثل اینکه مشکل چیز دیگه ای هست.

پس مشکل من تنها نبوده.
دیشب از چندتا از بچه هایی که باشگاه آن بودن پرسیدم. ولی اونا این مشکل رو نداشتن.(فکر میکردم تنظیمات مودم رو بهم زدم که اینجوری شده)
دلیلش به نظرتون چی میتونه بوده باشه؟؟

حل شد مشکلت یا نه؟

آره خداروشکر حل شد.

mones joon

عضو جدید
سلام دوستان. خوبین؟
میخاستم ببینم شما نرم افزارdreamweaver که واسه طراحی وب هست رو دارین؟[h=3][/h]

zhazha

عضو جدید
سلام دوستان من یک مقاله راجب MIS لازم دارم مال سال 2012 به بالا لطفا کمکم کنید .... ممنون میشم اگر دارید در اختیارم بزارید

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام بچه ها میتونید کمکم کنید لطفا؟
من ترم یک کارشناسی ناپیوسته نرم افزارم
استاد شیوه ازمون خواسته سه تا مقاله تحت ی موضوع برداریم و بخونیمو خودمون یکی با اینا بنویسیم ولی مشکل من اینه که اصلا تنیدونم چه موضوعی رو بردارم که هم راحت 3تا مقاله گیرم بیاد هم بتونم بحثشو جمع کنم میشه لطف کنید بهم موضوع بدین؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام دوستان من یک مقاله راجب MIS لازم دارم مال سال 2012 به بالا لطفا کمکم کنید .... ممنون میشم اگر دارید در اختیارم بزارید
بهتره برید توی IEEE یا ELSEVIER یا هرجای دیگه سرچ کنین که همونی که دقیق میخواین بدست بیاد بعد اگه اکانت برا دانلودش ندارین..بگین بچه ها دانلود کنن.

Drago

کاربر ممتاز
اين اتفاق قبلا چند بار واسه من افتاده بود و توي گفت و گو هم مطرح كردم.دفعات اول هيچكس نتونست درستش كنه،حتي آي اس پي! بعدا با بخش فني (نه پشتيباني) هماهنگ كردم تونستيم به نتيجه برسيم.البته دقيقا نميدونم اشكال كجا بود.

عنوان دقيق يا ترجيحا لينكش رو در تاپيك درخواست مقالات بگذاريد اگه دسترسي داشته باشيم دانلود ميكنيم تحويل ميديم.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام من یک مشکلی دارم هر کاری کردم درست نشد و نمی دونم چرا حل نمیشه از اول میگم مشکل چی بود حالا چی شده :
ما خط تلفنمون عوض شده ( یعنی خونه مون عوض شده ) بعد من از پارس آنلاین اشتراک می گیرم چهارشنبه رفتم که اشتراک اینا گرفتم گفتن مخابرات شنبه یکشنبه خط ات رو باز می کنه بع شنبه هم بردم مودم کانفیگ عوض کردن و مودمم هم مشکلی نداشت .تا دوشنبه وصل نشد بعد یعنی چراغ dsl ثابت نمی شد و وقتی می خواست چراغ اینترنت وصل شه همه با هم می رفتن ( حتی پاور )ولی وقتی خط مشغول بود وصل می شد و وقتی باز تلفن قطع می شد اینم قطع می شد بعد من زنگ زدم اول گفتن باید صبر کنی چراغ dsl ثابت شه بعد که گفتم مشغول میشه این جوری میشه گفتن پریزت مشکل داره برو از کابلی که بیرون اومده امتحان کن مستقیم وصل کن امتحان کن
بعد رفتم مستقیم وصل کردم درست نشد بعد فرداش باز گفتن برو اونجا مستقیم وصل کن به ما بگو ریست کنیم .یک آشنایی هم مخابرات نگاه مرد گفت خط اینجا مشکل نداره .بعد که من بردم مستقیم وصل کردن این اونجا وصل شد گفتن پس مشکل از پریز بود برو کابل جدید بگیر به اون وصل کن حل میشه حالا من دیشب وصل کردم وصل شد ولی نیم ساعت یکبار اینا کلا همه اش خاموش می شد بعد 5 مین وصل می شد حالا باز پشتیبانی زنگ زدم گفتن مودمت زیاد روشن مونده خاموش کن درست میشه بعد درست نشده زنگ زدم گفتن اگه پاور میره پس مودم مشکل داره بیار مودم رو چک کنیم مودم رو هم بردم نگاه کردن مشکلی نداشت اینم بگم مستقیم هم وصل می کنم یعنی بدون اسپیلتر باز همینه .باز آوردم خونه باز قطع میشه همه اش میره حالا باز فردا 5 شنبه جمعه مخابرات تعطیل موند شنبه :(
این همه طومار نوشتم شرمنده ولی خوب می خوام ببینم کسی این مشکل رو داشت یا اطلاعی داره چی کار کنم درست شه :mad:

tanha-aval

عضو جدید
سلام من تازه وارد هستم
يه سوال خيلي مهم و فوري داشتم ممنوم ميشم اگه كمكم كنيد
مي خواستم راجع به داده آمايي خودكار برام توضيح بدبد:D

mohandeseit

کاربر ممتاز
برای چی باید چنین کاری کنه وقتی صد تا سایت لینک دانلود مستقیمش رو گذاشتن؟؟ !!!!!!!
اگه دقت کنی بهتر میشه
گفته چطوری به دستت برسونم من راه حلی برا این مورد گفتم.
وگرنه که درسته خیلی از سایتها هستن که این برنامه رو ارائه دادن.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- اگه دقت کنی بهتر میشه
2- گفته چطوری به دستت برسونم من راه حلی برا این مورد گفتم.
وگرنه که درسته خیلی از سایتها هستن که این برنامه رو ارائه دادن.

1- لینک غیر مستقیم 4shared از لینک مستقیم بهتره ؟ :D

2- راهت مثل این میموند که :
یکی داخل چاله گیر کرده. بعد طرف بپرسه چجوری از چاله درت بیارم. بعد تو به طرف بگی تو یه چاه بکن. بعد خاک هایی که برای چاه کندی رو بریز برای اون طرف تا اون بیاد بالا.
در حالیکه نردبان رو برای همین روزها گذاشتن !!

سرچ :

https://www.google.com/search?q=لین...73,d.ZG4&fp=75f184bd656a27d5&biw=1680&bih=935

لینک دانلود مستقیم :

http://p30download.com/fa/entry/38321/

زمان تلف شده : 2 ثانیه.

زمان لازم برای اپلود در 4shared : ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Drago

کاربر ممتاز
سلام من یک مشکلی دارم هر کاری کردم درست نشد و نمی دونم چرا حل نمیشه از اول میگم مشکل چی بود حالا چی شده :
ما خط تلفنمون عوض شده ( یعنی خونه مون عوض شده ) بعد من از پارس آنلاین اشتراک می گیرم چهارشنبه رفتم که اشتراک اینا گرفتم گفتن مخابرات شنبه یکشنبه خط ات رو باز می کنه بع شنبه هم بردم مودم کانفیگ عوض کردن و مودمم هم مشکلی نداشت .تا دوشنبه وصل نشد بعد یعنی چراغ dsl ثابت نمی شد و وقتی می خواست چراغ اینترنت وصل شه همه با هم می رفتن ( حتی پاور )ولی وقتی خط مشغول بود وصل می شد و وقتی باز تلفن قطع می شد اینم قطع می شد بعد من زنگ زدم اول گفتن باید صبر کنی چراغ dsl ثابت شه بعد که گفتم مشغول میشه این جوری میشه گفتن پریزت مشکل داره برو از کابلی که بیرون اومده امتحان کن مستقیم وصل کن امتحان کن
بعد رفتم مستقیم وصل کردم درست نشد بعد فرداش باز گفتن برو اونجا مستقیم وصل کن به ما بگو ریست کنیم .یک آشنایی هم مخابرات نگاه مرد گفت خط اینجا مشکل نداره .بعد که من بردم مستقیم وصل کردن این اونجا وصل شد گفتن پس مشکل از پریز بود برو کابل جدید بگیر به اون وصل کن حل میشه حالا من دیشب وصل کردم وصل شد ولی نیم ساعت یکبار اینا کلا همه اش خاموش می شد بعد 5 مین وصل می شد حالا باز پشتیبانی زنگ زدم گفتن مودمت زیاد روشن مونده خاموش کن درست میشه بعد درست نشده زنگ زدم گفتن اگه پاور میره پس مودم مشکل داره بیار مودم رو چک کنیم مودم رو هم بردم نگاه کردن مشکلی نداشت اینم بگم مستقیم هم وصل می کنم یعنی بدون اسپیلتر باز همینه .باز آوردم خونه باز قطع میشه همه اش میره حالا باز فردا 5 شنبه جمعه مخابرات تعطیل موند شنبه :(
این همه طومار نوشتم شرمنده ولی خوب می خوام ببینم کسی این مشکل رو داشت یا اطلاعی داره چی کار کنم درست شه :mad:
اگه از مودم مطمئنی و مثلا یه خونه‌ی دیگه میزنی کار میکنه،من میگم اشکال از خطه.
زنگ بزن ۱۷ بگو آقا خط من نویز داره روش.

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
میخواستم یه پیشنهاد دررابطه با موضوع ارائه بهم بدین.

درس هوش مصنوعی؛ باید در رابطه با یکی از شاخه های هوش مصنوعی ارائه بدیم.موضوعاتی مثل الگوریتم ژنتیک،شبکه های عصبی،منطق فازی،تئوری بازیها،رباتیک رو بچه های دیگ برای ارائشون رزو کردن(برای اولین بار در طول عمر دانشجوییمون جلسه اولو نرفتیم کلاس همه موضوعاتو گرفتن:razz:) .

ممنون میشم اگ موضوع جالبی به ذهنتون میرسه یا مطلب،فایل،اسلاید،پی دی اف ویا هرچیزی در رابطه با یک موضوع ارائه جالب برای هوش مصنوعی دارین بهم بدین.
پیشاپیش تشکر فراوون از کمکتون.:gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
میخواستم یه پیشنهاد دررابطه با موضوع ارائه بهم بدین.

درس هوش مصنوعی؛ باید در رابطه با یکی از شاخه های هوش مصنوعی ارائه بدیم.موضوعاتی مثل الگوریتم ژنتیک،شبکه های عصبی،منطق فازی،تئوری بازیها،رباتیک رو بچه های دیگ برای ارائشون رزو کردن(برای اولین بار در طول عمر دانشجوییمون جلسه اولو نرفتیم کلاس همه موضوعاتو گرفتن:razz:) .

ممنون میشم اگ موضوع جالبی به ذهنتون میرسه یا مطلب،فایل،اسلاید،پی دی اف ویا هرچیزی در رابطه با یک موضوع ارائه جالب برای هوش مصنوعی دارین بهم بدین.
پیشاپیش تشکر فراوون از کمکتون.:gol:
ببین دوست عزیز این موضوعاتی که گفتی دوستاتون برداشتن خیلی موضوعات کلی هستن . هریک از این موضوعات میتونه برا خودش زیرشاخه های زیادی داشته باشه . ببین دقیقا دوستاتون میخوان رو چی کار کنن و شما برو تو یه شاخه دیگه . حتی میتونی ترکیبی هم کار کنی مثلا ترکیب شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیک در یه مساله ای خاص

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز این موضوعاتی که گفتی دوستاتون برداشتن خیلی موضوعات کلی هستن . هریک از این موضوعات میتونه برا خودش زیرشاخه های زیادی داشته باشه . ببین دقیقا دوستاتون میخوان رو چی کار کنن و شما برو تو یه شاخه دیگه . حتی میتونی ترکیبی هم کار کنی مثلا ترکیب شبکه عصبی و الگوریتم ژنتیک در یه مساله ای خاص
ممنون ازنظرتون:smile:
استاد گفتن موضوعات کلی هست ولی اگ هرکس میخواد موضوعی مشابه اینها ارائه کنه باید مطالبی که میارید مثل هم نباشه-حالا به نظرتون کدوم موضوع جذابتره که برم راجع بع اون (البته اگ مدنظر بچه هامون این موضوع نباشه)تحقیق کنم؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين اتفاق قبلا چند بار واسه من افتاده بود و توي گفت و گو هم مطرح كردم.دفعات اول هيچكس نتونست درستش كنه،حتي آي اس پي! بعدا با بخش فني (نه پشتيباني) هماهنگ كردم تونستيم به نتيجه برسيم.البته دقيقا نميدونم اشكال كجا بود.

برای من الان دوباره اینجوری شده!!!
یعنی فقط الان باشگاه رو باز میکنه.:surprised:

پس این مشکل از مرکز هست؟ ربطی به خونه نداره یا تنظیمات مودم؟؟

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
مشکل مشابهی برای من هم پیش اومده:
احتمالات
1-اشکال از مودم=از مخابرات ظاهرا تست کردی سالم بوده.
2-سیم کشی داخل= که من از صحبت هات برداشت میکنم مشکلی نداره.
خطتونم که از مخابرات تست شده.
میمونه یه گزینه که برای من همین بود.
احتمال ذاره خط شما از جایی داره استفاده میشه.البته این یه احتماله که بد نیست بررسی بشه.

Drago

کاربر ممتاز
برای من الان دوباره اینجوری شده!!!
یعنی فقط الان باشگاه رو باز میکنه.:surprised:

پس این مشکل از مرکز هست؟ ربطی به خونه نداره یا تنظیمات مودم؟؟
مرکز یعنی چی؟
مودم و سایر موارد خونه اگه تا دیروز کار میکردن،پس دلیلی نداره امروز هم کار نکنن.(دیروز یه مفهوم کلیه،شما بگو هفته پیش)
من میگم با آی اس پی هماهنگ باشید.نه فقط بخش پشتیبانی،که با خود فنی هم تماس بگیرید.

بالا