دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

خوب البته از نظر جوي دانشگاه هنر كه با هيچكدوم از دانشگاه هاي ايران هم تراز نيست!!!!!! ماشاالله هزارماشاالله اونجا آرزوي هر جوونيه!!!!!!!! همه دوست دارن شريف قبول نشن ولي به جاش برن دانشگاه هنر!
خوب... پس معلوم شد دانشگاهتون هنره....
والا اينجا جو نسبت به اونجا سنگين تره.... درست شنيديد.... هم از لحاظ سياسي هم از لحاظ حجاب و اينجور چيزا... رك و خلاصه بگم اينجا دانشگاه دست برادران .................... محترم هستش. به قول شاعر كه ميگه : حرف اضافه خاموووووووووش . اينجا چنين جوي داره
اما از لحاظ علمي و اينا سطحش خداوكيلي بالاس... نسبت به دانشگاه هاي خودمون ميگماااا به خاطر همينم هست كه جزو دانشگاه هاي پدر ايران محسوب ميشه!
اما تو اين چند ساعته كه شما با تاپيك اينجا آشنا شدين ، بچه ها پدر منو درآوردن... ميدوني چرا؟ اسم شما رو هنوز متوجه نشدن....:)

Bionic.arc

عضو جدید
البته من دانشگاه هنر اصفهان درس میخونم.نمیشه که از دانشگاه هنر تهران مهمان دانشگاه علم و صنعت تهران شد!!!!!!!!!!!!
اینجا نسبت به هنر تهران ناازادتره ولی بازم ازاده
حراست ش تعطیله
بچه ها همه با هم راحتن همه با هم دوستن و....
برادر کم داره
من قبل اینکه کنکور بدم ام عاااااااااشق علم و صنعت بودم
همیشه میگفتم فقط معماری علم وصنعت که نشد

Bionic.arc

عضو جدید
اما تو اين چند ساعته كه شما با تاپيك اينجا آشنا شدين ، بچه ها!!!؟ پدر منو درآوردن... ميدوني چرا؟ اسم شما رو هنوز متوجه نشدن....:)

[/SIZE][/QUOTE]
اسمم زهرا ست

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

پس خوشبختم زهرا خانوم
بچه ها که اومدن سر به تاپیک زدن !!!! حتما بهتون خوش آمد میگن... مگه نه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( بلههههههههه)
منم حسام هستم .... فعال ترین عضو این تاپیک:redface:
راااااااااستی... یادتون نره بیاین اینجا هرروز سر بزنیدااااااا.... از بقیه که بخاری بلند نمیشه لااقل شما به این تاپیک رونقی بدین:):):):):):):):):)

Clemenza

عضو جدید
سلام
خوب هستید ؟
سلام سارا چطوری؟ چه خبر؟
سلااااااااااااااااااامممممممممممممممممم به همه بر و بچ گل علم و صنعتي؟
خوبيد؟
خوش ميگذره؟ چه خبرا؟
سلام صالحی:biggrin: چطوری؟ بارون چطوره؟:surprised:
دم شما گرررررم...منم
ورودی 83 iust بودم
سلام. خوش آمدید. یک معرفی مختصر از خودتون می فرمودید. ورودی چه رشته ای بودین؟ موفق باشید.
سلام چطوری شما؟
چطوری صادق؟
من این ترم میام دانشگاتون(مهمان شدم)
وشنیدم دانشگاتون خیییلی محیط بسته ای داره و......!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام خوش اومدین. علم و صنعت محیط بسته؟ چه حرفا؟:eek:
سلاااااااااااااااااااام... اوه اوه در عرض یه روز سه تا تاپیک!!!!!!!

سلامی هم به شما. عزیزم منظورت باید پست باشه. تاپیک میشه موضوع مثلاً تاپیک دانشگاه علم و صنعت. از دانشگاه چه خبر؟

aban68

عضو جدید
درود به دوستای گلم
اول زهرا جان:خوبی خانومی؟:gol: من نگارم از آشنایی با شما خوشبختم:smile: راستی
شما از دانشگاه اصفهان میای من چند بار رفتم اخه اصفهان زندگی میکنم کلا برادر خواهر زیاد داره :biggrin:همه دانشگاهها جوشون از اصفهان بهتره بهت قول میدم;)
البته اینم بگم که همه بچه های اینجا خیلی باحالن من با این که علم صنعت درس میخونم ولی با بچه های اینجا خیلی دوستم:w36:
حالا صادق سیگار میکشی؟ ووووووووااااااااییییی:w39: پسر بد مگه تو نمیدونی سیگار بده؟ ها؟:mad:بهت نمیومد:razz:
چی میگی حسام؟ من که همیشه میام و مواظب شما هستم که دست از پا خطا نکنید! !!:cool:
یه سلام ویژه هم خدمت علی آقا!!!!!!!!!!!!!!!!مقسی خوبم!شما خوبی؟:w27:

آخرین ویرایش:

Bionic.arc

عضو جدید
پس خوشبختم زهرا خانوم
بچه ها که اومدن سر به تاپیک زدن !!!! حتما بهتون خوش آمد میگن... مگه نه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( بلههههههههه)
منم حسام هستم .... فعال ترین عضو این تاپیک:redface:
راااااااااستی... یادتون نره بیاین اینجا هرروز سر بزنیدااااااا.... از بقیه که بخاری بلند نمیشه لااقل شما به این تاپیک رونقی بدین:):):):):):):):):)

منم همینطور .ممنون از لطف تون
من هر روز به تاپیکتون سر میزنم
لازم نیست من به این تاپیک رونق بدم تا شما هستی این تاپیک پررونقه:w16:

Bionic.arc

عضو جدید
درود به دوستای گلم
شما از دانشگاه اصفهان میای من چند بار رفتم اخه اصفهان زندگی میکنم کلا برادر خواهر زیاد داره :biggrin:همه دانشگاهها جوشون از اصفهان بهتره بهت قول میدم;)
البته اینم بگم که همه بچه های اینجا خیلی باحالن من با این که علم صنعت درس میخونم ولی با بچه های اینجا خیلی دوستم:w36:
حالا صادق سیگار میکشی؟ ووووووووااااااااییییی:w39: پسر بد مگه تو نمیدونی سیگار بده؟ ها؟:mad:بهت نمیومد:razz:
چی میگی حسام؟ من که همیشه میام و مواظب شما هستم که دست از پا خطا نکنید! !!:cool:

ممنون .منم از اشنایی با شما خوشبختم:gol:من دانشگاه هنراصفهان درس میخونم که قبلن پردیس دانشگاه تهران بوده و الانم به همون پردیس معروفه

msadeghz

عضو جدید
سلام سارا چطوری؟ چه خبر؟

سلام صالحی:biggrin: چطوری؟ بارون چطوره؟:surprised:

سلام. خوش آمدید. یک معرفی مختصر از خودتون می فرمودید. ورودی چه رشته ای بودین؟ موفق باشید.

سلام چطوری شما؟

چطوری صادق؟

سلام خوش اومدین. علم و صنعت محیط بسته؟ چه حرفا؟:eek:

سلامی هم به شما. عزیزم منظورت باید پست باشه. تاپیک میشه موضوع مثلاً تاپیک دانشگاه علم و صنعت. از دانشگاه چه خبر؟

سلام علیکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم!!‏
چه عجب!! بالاخره یه سری زدی بابا!! چه می کنی؟!‏
(البته می دونم که یکمی دیر اومدم ولی خوب حالا!!!‏)‏

من این ترم میام دانشگاتون(مهمان شدم)
وشنیدم دانشگاتون خیییلی محیط بسته ای داره و......!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از خوشامدگوییتون
من فقط یه چیزایییی شنیییدم مثلن اینکه بچه های علم وصنعت خیلی +ن و تحمل جو ش سخته و...
اخه من قراره از دانشگاه هنر بیام اونجا و اینجا بچه ها خییییلی راحتن
تو دانشگاه ما بچه ها از مهمونا خیلی خوششون نمیاد و شهروند درجه2محسوب میشن
امیدوارم اونجا اونجوری نباشه
من قراره ترم 4معماری رو اونجا بگذرونم

سلام
به تاپیک خوش آمدید و
به دانشگاه خوش خواهید آمد!!!
نه بابا همش شایعه هست!!! جوش که بچه مثبتی هست تا حدی ولی خوب مثل دانشگاههای دیگه خیلی بروبچس با هم رله نیستن! ولی خوب این دلیل نمی شه برو بچس رله، کم هم نیستن!!! ولی خوب من این جو رو تا حدودی می پسندم!(البته این جنبه اش رو ها!)
بچه ها ی معماری هم که اغلب خانوم هستن!! که چند روز پیش یکی از بچه های هشتی می گفت وقتی می ری سایت ، انگار رفتی دبیرستان دخترونه!!!! ‏
ایشاالله که بهتون خوش بگذره و پر بار برگردید دانشگاه خودتون!‏

درود به دوستای گلم

سلام علیکم!
نه بابا من سیگار نمی کشم! البته دوستدارم ها ولی نمی کشم!!!!!!!
چون نمی تونم سیگار بکشم پس می زنم!!!!

آخرین ویرایش:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiing

سلوووووووووووووووووم
خوووووووووووفین همه؟؟؟؟؟؟؟ منم خوووووووفم
امتحانااااااااااااااااااااااااااااااا شروع شده و همه بر و بچ با کله تو کتاباشونن
اول) زهرا خانوم آخه با یه نفر که هیچ تاپیکی رونق نمیگیره... من هزار بار به بچه های اینجا گفتم که هر روز بیاین سر بزنین و اینا ولی انگار نه انگار..... انرژی منم گرفتن:(
دوم) نگار ما اگه به کسی که بهمون سر بزنه احتیاج نداشته باشیم باید کیو ببینیم؟؟؟؟؟ ها؟ ای بابا.... اصلا ما دوست داریم شلوغ کنیم تاپیک رو بریزیم به هم

Bionic.arc

عضو جدید

سلام
به تاپیک خوش آمدید و
نه بابا همش شایعه هست!!! جوش که بچه مثبتی هست تا حدی ولی خوب مثل دانشگاههای دیگه خیلی بروبچس با هم رله نیستن! ولی خوب این دلیل نمی شه برو بچس رله، کم هم نیستن!!! ولی خوب من این جو رو تا حدودی می پسندم!(البته این جنبه اش رو ها!)
بچه ها ی معماری هم که اغلب خانوم هستن!! که چند روز پیش یکی از بچه های هشتی می گفت وقتی می ری سایت ، انگار رفتی دبیرستان دخترونه!!!! ‏

aban68

عضو جدید
سلوووووووووووووووووم
خوووووووووووفین همه؟؟؟؟؟؟؟ منم خوووووووفم
امتحانااااااااااااااااااااااااااااااا شروع شده و همه بر و بچ با کله تو کتاباشونن
دوم) نگار ما اگه به کسی که بهمون سر بزنه احتیاج نداشته باشیم باید کیو ببینیم؟؟؟؟؟ ها؟ ای بابا.... اصلا ما دوست داریم شلوغ کنیم تاپیک رو بریزیم به هم
نه من میخوام سر بزنم حالا بده یکی مثل من مواظب باشه یکی تو مایه ها مرد عنکبوتی و اینا آخه تو که نمیدونی همه از من حساب میبرن:biggrin:
ولی حسام اعصاب نداری ها به خاطر امتحاناته آره برو درس بخون آفرین پسر خوب;)
همه با کله رفتن تو کتاب ولی من هنوز دارم یکم جزوه هامو نگاه میکنم ورق میزنم اخه درسام در حد من نیستم گفتم که من mit میخونم:surprised:

msadeghz

عضو جدید

سلام
به تاپیک خوش آمدید و

:biggrin::w15::w15::w15::w25::w25::w18:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

اولا) با بچه های بالا صحبت کردم گفتن باشه... اشکال نداره... بیا سر بزن
در ضمن گفتن اینقد از خودت تعریف نکن.... فعلا که اینجا هیشکی ازت حساب نمیبره هههههههههههههههه
دوم) اتفاقا اعصاب دارم ، خوبشم دارم هوووووووووووووم
سوم) اگه توMIT میخونی ، منم الان مدیرعامل شرکت گوگلم
اوکی؟؟؟؟؟؟ قبول؟

Bionic.arc

عضو جدید
:w39::w39::w39:

سلام علیکم
منظور من تایید جمله قرمز شما نبود که !!
بلکه همراهی در شوخی فرض کردن آن بود!!!!!
اصلا شما بیا من با بچه های معماری صحبت می کنم با هم راحت تر باشن!!
البته فقط خانوما ها!!!!!!!!
:w25::w25::w25::w25::w25::w15:

علیکم السلام
من که با راحتی و ناراحتی بچه ها با هم کاری ندارم.متوجه نشدم ربطش به قضیه چیه:w20:
اصلن من اعتقاد دارم که حتی درست نیست که دختر و پسر تو محیط دانشگاه با هم همکلام شن چه موضوع درسی باشه چه غیر درسی چه برسه به راحتی در روابط

msadeghz

عضو جدید
علیکم السلام
من که با راحتی و ناراحتی بچه ها با هم کاری ندارم.متوجه نشدم ربطش به قضیه چیه:w20:
اصلن من اعتقاد دارم که حتی درست نیست که دختر و پسر تو محیط دانشگاه با هم همکلام شن چه موضوع درسی باشه چه غیر درسی چه برسه به راحتی در روابط

:D
Wow....!
بسیار عالی....
ولی شما اولش بحث راحت بودن بچه های دانشگاه خودتون رو مطرح کردید من فکر کردم که این قضیه تو دانشگاه ما بالاخره یه موضوعیه برا خودش!!
حالا ولش کنید!!
شما تو رشته تون گرایش مرایش تو کارشناسی ندارید؟!
یه سوال دیگه! شما برا چی میخواید بیاید اینجا؟!! برای واحدهای خاصی حتما!!! کدوم اساتید؟!
:)

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

بچه ها با هم دعوا نکنیییییییییییییییییییییییییییییید:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Bionic.arc

عضو جدید
:D
Wow....!
بسیار عالی....
ولی شما اولش بحث راحت بودن بچه های دانشگاه خودتون رو مطرح کردید من فکر کردم که این قضیه تو دانشگاه ما بالاخره یه موضوعیه برا خودش!!
حالا ولش کنید!!
شما تو رشته تون گرایش مرایش تو کارشناسی ندارید؟!
یه سوال دیگه! شما برا چی میخواید بیاید اینجا؟!! برای واحدهای خاصی حتما!!! کدوم اساتید؟!
:)

نه معماری تو کارشناسی گرایش نداره.
زشته!!!به مهمون نمیگن واسه چی داری میای:redface:

aban68

عضو جدید
بچه ها با هم دعوا نکنیییییییییییییییییییییییییییییید:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
اینا من باید بگم نه تو:w00::w00::w00:
چیه چه خبره ؟ با هم دعوا نکنید:w43: حالا شد:w18:
ولی حالا که بچه خوبی هستی تو را میکنم معاون خودم :w08:از الان شدی معاون کلانتر:w02:
سمت جدید را بهت تبریک میگم بعدا یه کلاه مثل این هم برات میارم:w41:

msadeghz

عضو جدید

چی؟!!!!!!!!!!!
دعوا؟!!!!!!!!!!!
مگه مهدکودکه که سر مسائل به این ساده دعوا کنیم؟!!!!! :D
نترس عمویی!!!!!! ؟!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

نه معماری تو کارشناسی گرایش نداره.
زشته!!!به مهمون نمیگن واسه چی داری میای:redface:

خیلی می بخشید شما!!!!!!
خب چی می گن؟!! باید بگم "برای چی ، بفرما"؟!!!! شما که صاحاب تاپیکی!!(تعارف الکی!{با اجازه نگارخانوم!!})
برای چه امری ، عزم تشریف فرمایی به دانشگاه این جانبان نموده اید؟!!!
باششششششششششه زهرا جان این معاون تازه اومده زیاد وارد نیست یکم بمون جا میوفته مثل من حرفه ای میشه!!!!!!:cool:

ما معاون منتخب می خوایم نه منتصب!!!
:neutral::neutral::neutral::neutral::w18:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ای خداااااااا ببین کار ما به کجا رسیده!!!!
نگارخانوم موقعی که ما تو این تاپیک پست می نوشتیم ، جنابعالی در عنفوان کودکی مشغول توپ بازی بودی... بله
حالا اومده به من میگه تو معاون!!!!!!!!
قبل از این حرفا بچه ها رأی به مدیریت من به تاپیک علم و صنعت داده بودن... جهت اطلاع
خب
حالا که با استدلال و منطق راضی شدی که کی اینجا رئیسه و کی نیست ، باشه... قبول.... تو بشو منشی رئیس(که بنده باشم)
چی؟؟؟؟؟؟؟؟ حقوق مقوق هم میخوای؟؟؟؟ دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خبری از حقوق نیستاااا... گفته باشم. نمیخوای به سلامت

بر و بچ جذبه رو حال کردین؟؟؟:razz:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing 2

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing 2

به به به بچه ها یه عضو جدید داریم
H@MID-IUST به جمع ما خوش اومدیییییی
لطف میکنی خودتو معرفی کنی تا بچه ها بیشتر باهات آشنا شن؟ مرسی;)
فکر نکنم اینجا دانشجوی صنایع یا راه آهن داشته باشیم... نمیدونم... بچه ها اگه کسی هست به آقا حمید گل خبر بده
در جواب آقا صادق)
آقا صااااااااادق گگگگگگللللللللل چطوره؟؟؟؟ امتحانا ردیفه؟؟؟؟
آقا ما قصد جسارت نداشتیماااا ولی به هر حال مسؤولیته دیگه.... رئیس تاپیک بودن سخته... تجربه نکردی نمیدونی... حق داری.... من بر طبق وظیفه انسانی و شغلی خودم مسؤولیت دارم که رابطه بر و بچ رو کنترل کنم که یهوووو به دعوا و اینا نکشه:cry:

Bionic.arc

عضو جدید
چی؟!!!!!!!!!!!
دعوا؟!!!!!!!!!!!
مگه مهدکودکه که سر مسائل به این ساده دعوا کنیم؟!!!!! :D
نترس عمویی!!!!!! ؟!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

خیلی می بخشید شما!!!!!!
خب چی می گن؟!! باید بگم "برای چی ، بفرما"؟!!!! شما که صاحاب تاپیکی!!(تعارف الکی!{با اجازه نگارخانوم!!})
برای چه امری ، عزم تشریف فرمایی به دانشگاه این جانبان نموده اید؟!!!

ما معاون منتخب می خوایم نه منتصب!!!
:neutral::neutral::neutral::neutral::w18:

راستش اوضاع دانشگامون خیلی داره بی ریخت میشه:(من در واقع دارم پناهنده میشم دانشگاتون:w05:
پناهنده ی علمی پژوهشی

وضعیت
موضوع بسته شده است.