درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام
ی سوال دارم ضروریه خواهشا هر کی میتونه زود جواب بده.
سوال:واکنش زنجیری H2 با اکسیژن مطرح است مکانیسم آن را پیشنهاد کنید.
فقط میدونم با رادیکال شروع میشه با رادیکال هم بسته میشه.
جواب بدیدا.
ممنون
دوست گلم فکرکنم ان سوال رو از بچه های شیمی محضو شیمی کاربردی بپرسی بیشتر بتونن کمک کنن , چون اینا به شیمی الی مربوط میشه:gol:

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
من نیاز به یه مقاله دارم درباره ی:
کمپلکس کاتیونی +Cu2 با Triazine legend
لطفاً اگه کسی می تونه کمکم کنه!
بازم لطفاً اگه پیدا شد برام پیغام بزارید، چون معمولاً تو تالار کامپیوتر هستم.
Copper(II) complexes of 3-amino-1,2,4-triazine and 2-aminopyrazine: Strategies for designing crystalline materials using coordination polymers

mohandes-87

عضو جدید
به دادم برسيد!!!

به دادم برسيد!!!

:crying:پس چرابه من جواب نميديد اصلاپيام منوديديدياانقدرارزش نداشت که حتي بخونيدش بابا دارم ميگم امتحان دارم به دادم برسيد

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Direct modificationofhydrogen/deuterium-terminateddiamondparticleswith polymers toformreversedandstrongcationexchangesolidphaseextraction sorbents Li Yanga, DavidS.Jensena, MichaelA.Vail b, AndrewDadsonb, MatthewR.Linforda[FONT=OHGBA E+ Onemtmigu AAAA,Onemtmigu AAAA][FONT=OHGBA E+ Onemtmigu AAAA,Onemtmigu AAAA],[/FONT][/FONT][FONT=OHGBA F+ MTSY,MTSY][FONT=OHGBA F+ MTSY,MTSY][/FONT][/FONT]a [FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT][FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT]Department ofChemistryandBiochemistry,BrighamYoungUniversity,C100BNSN,Provo84602,UT,USA [/FONT][/FONT]b [FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT][FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT]USA SyntheticCorporation,Orem84058,UT,USA [/FONT][/FONT]
[FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT][FONT=OHGBA G+ Gulliver IT,Gulliver IT]میشه خواهش کنم این مقاله رو واسم دربیارین
[/FONT]
[/FONT]
http://www.speedyshare.com/files/25162481/science1.pdf

iRaNKinG

عضو جدید
با سلام
لطفا یه مقاله توووووووپ و تخصصی در مورد نمک زدایی به زبان فارسی واسه من بزارین
میخوام خیلی جزیی و تخصصی توضیح داده باشه
وقتم خیلی کمه
ممنون از زحماتتون
کسی از دوستان زحمت اینو نکشیدن؟؟؟؟؟:cry:

nd14470

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام دوستان عزیز عزیز کسی کتاب استخدام شرکت نفت رو داره اگه کسی داره سره من منت بذاره وبرام میل کنه www.giold.man08@yahoo.com:gol:

iRaNKinG

عضو جدید
با سلام و تشکر
اما وقتی فایل PDF رو باز میکنم این Error رو میده که فونت mitra bold میخوادو بعضی از صفحات رو ناقص باز میکنه

در ضمن من فونت Bmitra رو دارم.حالا نمیدونم این همون فونت mitrabold هست یا نه؟؟؟
اگه کسی از دوستان داره لطف کنید
در ضمن amirs جان اگه در همین موارد نمک زدایی چیزی که با Power Point باشه داری واسم بزار
ممنون از زحمات همه دوستان:w27:

پیوست ها

• Erorr.jpg
    Erorr.jpg
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
:crying:پس چرابه من جواب نميديد اصلاپيام منوديديدياانقدرارزش نداشت که حتي بخونيدش بابا دارم ميگم امتحان دارم به دادم برسيد

دیدیم. متأسّفانه حلّ المسائل کتاب تریبال در نت موجود نیست. ولی می تونید کتابش رو بخرید. یه کتاب آبی رنگ تآبیف دکتر بهزاد خداکرمی.

از این لینک هم می تونید کتاب رو سفارش بدید. :smile:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و تشکر
اما وقتی فایل PDF رو باز میکنم این Error رو میده و بعضی از صفحات رو ناقص باز میکنه
در ضمن من فونت BNazanin رو دارم.حالا نمیدونم این همون فونت NazaninNormal هست یا نه؟؟؟
اگه کسی از دوستان داره لطف کنید
در ضمن amirs جان اگه در همین موارد چیزی که با Power Point باشه داری واسم بزار
ممنون از زحمات همه دوستان:w27:

نه فونت هاش تفاوت دارن.

B Nazanin رو می تونید از این لینک بگیرید. :smile:

peymanfarashi

عضو جدید
:gol:سلام بچه ها خسته نباشید میدونم داریدمیانترم هارو میدید چون خودمم الان امتحان دارم ویه درخواست ازدوستای گلم که اگه کمکم کنن دعا میکنم همشون برن سرکار وحالا درخواست منحل تمرینای اخرفصل 9تریبال رو میخوام اگه کسی داره به ایمیلم پست کنه ممنونم قول میدم نمرم خوب بشه که شرمندتون نشم اینم ایمیلمnasrin_engineer_chem@yahoo.com
سلام.جواب تمرین های 2-4-5-6-7-8-10 به صورت دست نویس دارم (کاری از خودم;)) اگه می خوای بگو بزارم

iRaNKinG

عضو جدید
نه فونت هاش تفاوت دارن.

B Nazanin رو می تونید از این لینک بگیرید. :smile:
ببخشید من nazanin رو گیر آوردم بعد واسه mitrabold ارور داد واسه همین من پاسخ رو به mitrabold ویرایش کردم.حالا اگه میشه واسم فونت mitrabold رو واسم بزارید که این فایل PDF رو بتونم باز کنم.مرسی

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز عزیز کسی کتاب استخدام شرکت نفت رو داره اگه کسی داره سره من منت بذاره وبرام میل کنه www.giold.man08@yahoo.com:gol:

مگه استخدام شرکت نفتم کتاب داره؟
اگه منظورت نمونه سوالهای آزمدنشه که همین سوالهای ارشد سالهای اخیره که حتی عدد هاشم تغییر نمیدن

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من nazanin رو گیر آوردم بعد واسه mitrabold ارور داد واسه همین من پاسخ رو به mitrabold ویرایش کردم.حالا اگه میشه واسم فونت mitrabold رو واسم بزارید که این فایل PDF رو بتونم باز کنم.مرسی

از اینجا بگیرید. :smile:

mohandes-87

عضو جدید
سلام.جواب تمرین های 2-4-5-6-7-8-10 به صورت دست نویس دارم (کاری از خودم;)) اگه می خوای بگو بزارم
سلام واقعا ازت ممنونم حتما برام بذاراگه میشه سوال 1و15روهم حل کن وجواباشونوبذاربازم ازت ممنونم فقطهرچه سریعتربهتر

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
سلام .مقاله زیر رو می خوام کمکککککککککککککککککککککککککککککککک
A general purpose curve fitting program for class and research use

James L. Dye and Vincent A. Nicely
J. Chem. Educ., 1971, 48 (7), p 443
DOI: 10.1021/ed048p443
Publication Date: July 1971
اینم لینک مقاله ست:
http://pubs.acs.org/doi/pdfplus/10.1021/ed048p443

mahmudians

عضو جدید
درخواست

درخواست

دوستان و هم باشگاهیان عزیز سلام.
من دانشجوی مهندسی شیمی هستم .
لطفا اگر کسی درمورد (نقطه ریزش و درجه نفوذ برای گریس) مطلبی دارد یا ادرس سایت بلد هست به من کمک کند

peymanfarashi

عضو جدید
سلام واقعا ازت ممنونم حتما برام بذاراگه میشه سوال 1و15روهم حل کن وجواباشونوبذاربازم ازت ممنونم فقط هرچه سریعتربهتر
سلام این درسو من 2 سال پیش پاس کردم;) .جواب تمرین های 2-4-5-6-7-8 به صورت دست نویس ولی فقط نمودار سوال 15 رو دارم . یه سوال هم که توی پایان ترممون امد رو هم گذاشتم. سوال 10 رو پاک نویس می کنم فردا واست می زارم ،هر کار کردم اینجا نتونستم آپلود کنم از لینک زیر استفاده کن.
خدمت شما
http://www.mediafire.com/file/4a2klmo48nztyna/hale%20tamrine%20amaliat%20fasle%209.zip

آخرین ویرایش:

majidch

عضو جدید
سلام من مقاله راجع به بویلر ریکاوری نیاز دارم تشکر majid.chenani@gmail.com

iRaNKinG

عضو جدید
سلام.لطفا یک فایل power point فارسی در مورد نمک زدایی از نفت خام واسه من بزارید.
با تشکر از سایتتون:gol:

fattahi55

عضو جدید
سلام به همگی دوستان میتونید کمکم کنید؟

سلام به همگی دوستان میتونید کمکم کنید؟

از تمامی دوستانی که در مورد مقاله ارشد رشته شیمی بتونم کمکم کنند منون میشم ترجیحا انگلیسی باشه یا آدرس سایتشو واسه دانلود برام بزارید متشکرم

بالا