یک زوج سیاه‌پوست صاحب فرزندی سفیدپوست و موطلایی شدند

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارشناسان ژنتیک از تولد یک نوزاد سفیدپوست، موطلایی و چشم‌آبی از یک زوج سیاه‌پوست حیرت‌زده شده‌اند.

به گزارش اسکای نیوز پزشکان تاکید می‌کنند نماچی کوچولو، دختر این خانواده، آلبینیسم (زالی) ندارد و هیچکدام از والدین هم سابقه‌ای خانوادگی اختلاط نژادی نداشته‌اند.

پدر کودک، بن ایهگبورو، ناظر خدمات مشتریان راه‌آهن، گفت: "هر دوی ما پس از تولد نوزاد کلی به او خیره شدیم...زبان‌مان بند آمده بود."

نماچی، که نامش در زبان نیجریه‌ای زادگاه والدینش آنجلا و بن، به معنای زیبایی خداوند است، در بیمارستان کوئین مری در سیدکاپ در کنت در انگلیس به دنیا آمد.

پزشکان این بیمارستان می‌گویند که این نوزاد دختر آلبینو (زال) نیست.

بن، پدر نوزاد در مصاحبه‌ای به روزنامه سان گفت: "البته که نماچی دختر من است. همسرم به من وفادار بود. و حتی اگر به فرض این طور نبود بچه به این شکل در نمی‌آمد."

"هیچکدام از اجداد ما سفیدپوست نبوده‌اند. ما نمی‌دانیم آیا جهش ژنتیکی رخ داده است یا نه."

پروفسور برایان سایکز،رئیس بخش ژنتیک انسانی در دانشگاه آکسفورد در این باره گفت: "در انسان‌های با سابقه اختلاط نژادی، ژن مربوط به رنگ روشن‌تر پوست ممکن است در یک بچه ظهور کند- و در نتیجه کاهی رنگ پوست بچه کاملا متفاوت از رنگ پوست والدینش شود."

برای این که چنین اتفاقی بیفتد باید یکی از اجداد هردوی والدین پوست با رنگ روشن داشته باشد، تا ژن‌های آنها به کودک رسیده باشد."

پروفسور سایکز گفت: "موی طلایی بچه کاملا غیر معمول است. حتی بسیاری از بچه‌های موطلایی در هنگام تولد چنین موهای طلاییی را ندارند."

سایکز افزود که شکل ناشناخته‌ای از جهش ژنتیکی به احتمال زیاد توضیح‌دهنده این رویداد عجیب است.

این زوج که در وولویچ در جنوب لندن زندگی می‌کنند، دو بچه دیگر، دو دختر دو و چهار ساله دارند.

مادر کودک، آنجلای 35 ساله به روزنامه سان گفت: "رنگ نماچی اهمیت ندارد. او یک نوزاد معجزه‌آسا است. اما به هر حال واقعا چه اتفاقی افتاده است؟

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ژن بقال سر کوچه رو چک کن داداش!
جدا از شوخی:
روزی مردی سیاه پوست نزد حضرت علی آمد و گفت: همسرم به من خیانت کرده است من و او هر دو سیاه پوستیم اما بچه مان سفید پوست شده است.
حضرت علی فرمودند: آیا در زمان قاعدگی به او نزدیک شدی؟ مرد سیاه گفت: همسرم گفت که قاعده است اما من خونی ندیدم و به گمان اینکه از سرما میترسد به او نزدیک شدم./
حضرت فرمودند: برخیز و برو. خون در رحم مادر اثر گذاشته است. بچه از ان توست...

Sarp

مدیر بازنشسته

arman23

عضو جدید
پسر(فرزند) كو ندارد نشان از پدر

بزن گردن مادرش با تبر

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالشون:w01:ماکه بخیل نیستیم:دی تاباشه از این زایمانا باشه

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::eek::eek:
2 شب پیش داشتم فکر میکردم آیا این اتفاق ممکنه...؟:eek:
چه جالب...!

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بی هر منطق واستدلال خداوند بهشون ببخشه و براشون نگهش داره انشاء الله

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک روز یک پیر مرد 70 ساله با زن جوانی ازدواج میکنه و پس از مدتی اونها صاحب بچه میشن
پیر مرد با افتخار میره پیش دکتره و بهش میگه اقای دکتر میبینی هنوزم دود از کنده بلند میشه!!!
دکتره بهش نگاه میکنه و میگه بگذار یک داستانی برات تعریف کنم:
یک روز یکی میره جنگل یک شیری رو شکار کنه اقا شیره رو پیدا میکنه و دستو پاش شروع میکنه به لرزیدن و بهش شلیک میکنه بعد با کمال ناباوری میبینه که زده اقا شیره رو کشته!!! خوشحال میشه و میره جلو که ببینه چه خبره ... یک شکارچی بهش نزدیک میشه و بهش میگه امروز عجب شکاری داشتم ببین چه شیری شکار کردم !!!

حالا نمیدونم جریان اینها چی بوده ولی احتمالا ازمایش ژنتیک میدن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژن بقال سر کوچه رو چک کن داداش!
جدا از شوخی:
روزی مردی سیاه پوست نزد حضرت علی آمد و گفت: همسرم به من خیانت کرده است من و او هر دو سیاه پوستیم اما بچه مان سفید پوست شده است.
حضرت علی فرمودند: آیا در زمان قاعدگی به او نزدیک شدی؟ مرد سیاه گفت: همسرم گفت که قاعده است اما من خونی ندیدم و به گمان اینکه از سرما میترسد به او نزدیک شدم./
حضرت فرمودند: برخیز و برو. خون در رحم مادر اثر گذاشته است. بچه از ان توست...
توجه کردید تشکر از این پست از خود پست اول تاپیک بیشتر بود؟

واقعا اسلام ما چی هست خداییش.