درخواست از کاربران مستعد در مناظرات فاروم.

shahidi721

اخراجی موقت
به خدا نوشتم جمله ...نیگا:wallbash::wallbash:

من که دیگه بحث سیاسی نمیکنم شما راحت باش...باید قبلنا میومدی که اینجا کلی آدم بود.....نصفشون اخراج شدن بقیشونم نمیان :heart::heart::heart:
قبلا هم بحث شما رو دیدم جز فحاشی چیزی نبود بار علمی وتحقیقاتی نداشت فقط توهین بود و تهمت

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید این تاپیکه برا مناظره و بحث نیست عزیزان.

اینجا فقط اعلام آمادگی میکنید و با قوانین ضد بی جنبگی که عنوان شد موافقت میکنید تا در مناظرات دور از تشنج شرکت کنید.

pedram_irani

عضو جدید
منم حاظرم
یک نکته که من فکز کنم مفید باشه اینه که لازم نیست همیشه نظر خودمان را به کرسی بنشانیم به این پروسه فکر کنیم.
کاربر 1 نظری میدهد که شاید منطقی هم باشد
کاربر 2 که بی منطق هست و فقط شعار میدهد و خود را حق مطلق میداند شروع میکند به سخره گرفتن نظر کاربر 1
کاربر 1 که بسیار از این بی احترامی بر آشفته است جوابش را میدهد
کاربر 2 توهین را با دوز بیشتری ادامه میدهد
کاربر 3 کاربر 4 و کاربر 5 هم وارد ماجرا میشوند
نهایت این داستان کجاست؟
به نظرتان بهتر نبود کاربر 1 پاسخ 2 را نمیداد تا این مشجاره اصلا آغاز نشود؟

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری حال نمیده باید توش جدل باشه اگه اینطوریه منم هستم;)

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه هیئت داوری هم داریم برا تعیین بی جنبه که با اکثریت آرا بی جنبه بودن طرف رو حکم میکنه(البته این حکم تنها برای تاپیک مناظره صادقه و با این حکم نباید در الباقی تاپیکها علیه شخصی که در این تاپیک حکم بی جنبه داره برخورد شد)

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه هیئت داوری هم داریم برا تعیین بی جنبه که با اکثریت آرا بی جنبه بودن طرف رو حکم میکنه(البته این حکم تنها برای تاپیک مناظره صادقه و با این حکم نباید در الباقی تاپیکها علیه شخصی که در این تاپیک حکم بی جنبه داره برخورد شد)
ایول پس فکر همه جاشو کردی:cool:اگه داور بیطرفه okمنم هستم;)

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون داور بی طرف کم داریم سعی میکنیم از دو طرف هم داور داشته باشیم.
سلام
دوست گرامی پست های قبلی رو که خوندی.....
اگه قراره بحث به این منوال پیش بره که نتیجه ای حاصل نمیشه..
تاپیکم یکی دو روز دیگه میبندن.
متاسفانه هیچ یک از دوستان در هر طرف حاضر به انجام رفتار منطقی نیستند.
امیدوارم روشی رو پیش بگیرید که برا ی بحث ازاد و منطقی به مشکل بر نخوریم.............:gol:

مسیح 110

عضو جدید
مسیح 110 عزیز خانم هستند
ایشون اسامی فراوانی من جمله شمس 110، yamahdi، karbo v bla، مسیح 110، شب روشن، و ... دارن
خواستم در جریان باشید که با هرکدام از این اسامی روبرو شدید خانم هستند

در ضمن
ایشون خودشون رو دکتر م.ر.ا صدا میزنن
اینطور نیست مسیح جان؟

شناسنامه تو همین است
خوب .........
خدارا شکر که همین است
تقلب در انتخابات است
وما میدانیم که متقلب کیست؟

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar272304_5.gif

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

kabose 2

اخراجی موقت
با سلام
در ابتدا تاسف خودم رو از ادامه بحث به این شکل که اصلا هدف استارتر و دوستاش نبود اعلام میکنم
خود استارترم مقصرند که دیشب نیامدند تا بر روند بحثها کنترل داشته باشند
من دیشب به خاطر مشغله ای که داشتم اصلا نتونستم بیام تو بحثها شرکت کنم ولی خواهشها و تذکراتی دادم که متاسفانه دوستان از منبری که بالا رفته بودند پایین نمیومدند که جای بسی تاسف است

بگذریم
تا اینجا هر مناظره ای شده از ذهنهاتون پاک کنید چون میخواهیم بعد این رو موضوع مورد نظر بحث کنیم

اولین پیشنهاد من که دوستانم عوان کردند وجود هیئت داوری از بین خودمون هست که با نظر این هیئت کاربران فاقد شرایط حضور در بحثها طرد خواهند شد و تا حد امکان به نظرات آنها جواب داده نخواهد شد
مطلب بعدی ایجاد قوانینی برای بحث کردن هست که همه آنهایی که در بحثهای حساس و جنحالی شرکت میکنند باید رعایت کنند که عدم رعایت آنها باعث طرد انها خواهد شد

منتظر شنیدن نظرات شما دوستان محترم هستیم
ممنون

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
در ابتدا تاسف خودم رو از ادامه بحث به این شکل که اصلا هدف استارتر و دوستاش نبود اعلام میکنم
خود استارترم مقصرند که دیشب نیامدند تا بر روند بحثها کنترل داشته باشند
من دیشب به خاطر مشغله ای که داشتم اصلا نتونستم بیام تو بحثها شرکت کنم ولی خواهشها و تذکراتی دادم که متاسفانه دوستان از منبری که بالا رفته بودند پایین نمیومدند که جای بسی تاسف است

بگذریم
تا اینجا هر مناظره ای شده از ذهنهاتون پاک کنید چون میخواهیم بعد این رو موضوع مورد نظر بحث کنیم

اولین پیشنهاد من که دوستانم عوان کردند وجود هیئت داوری از بین خودمون هست که با نظر این هیئت کاربران فاقد شرایط حضور در بحثها طرد خواهند شد و تا حد امکان به نظرات آنها جواب داده نخواهد شد
مطلب بعدی ایجاد قوانینی برای بحث کردن هست که همه آنهایی که در بحثهای حساس و جنحالی شرکت میکنند باید رعایت کنند که عدم رعایت آنها باعث طرد انها خواهد شد

منتظر شنیدن نظرات شما دوستان محترم هستیم
ممنون
پیشنهاد خوبیه این هیات داوری، به نظر من اگر تعدادشون کم باشه خیلی بهتره و زودتر به نتیجه میرسن اون هیات، مثلاً 4 نفر، دو نفر از هرجناح، تعداد بره بالا نتیجه گیری وقت گیر میشه
ضمن اینکه باید یه ساز و کاری هم باشه که حداقل یکی از افراد این هیات بیشتر آن باشه تا بتونه روی بحث ها نظارت بیشتری بکنه...

و کاربران باید ملزم به رعایت نظر این هیات باشن...
و اگر اعضاش با رای گیری هم انتخاب بشن کار دموکراتیک تره!

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ممکنه الان خودشون نظر بدن؟!!!من یه کلمه گفتم منطق نداری این همه جنجال شد ....آخه چرا عادت داری درمورد همه قضاوت کنی مسیح عزیز...چیکار داری شناسنامه کی چیه...ذات فلان کس چجوریه...درون کی چه شکلیه؟!! بابا ول کن این حرفارو حرف خودتو بزن .نظر خودتو با همه جزئیات بگو ولی لطفا لطفا لطفا تفکرات و عقاید دیگران و با طعنه کنایه زدن تخریب نکن
.
.
.
.
کابوس عزیز لطفا از دوستان چنتا چیز دیگه رو هم بخواین همونی که توقسمت بالا گفتم ...با طعنه و کنایه عقاید هم دیگه رو تخریب نکنیم ،هرکس میتونه نظر طرف مقابلشو قبول نکنه و براش دلیلم بیاره اما فحاشیو توهین بحثش جداست...یه چیز دیگه رو هم دوست دارم بگم بعضی ها به اصولی پایبند هستن و براشون اون اصول خیلی مهمه ولی ممکنه دیگری اصلا اعتقادی به وجود اون اصول نداشته باشه این نقد از اعتقادات ممکنه طرف رو ناراحت کنه اما این ناراحتی نباید به بی ادبی منتهی بشه...

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شناسنامه تو همین است
خوب .........
خدارا شکر که همین است
تقلب در انتخابات است
وما میدانیم که متقلب کیست؟​

دوست عزیز شما دیگه به این بحث دامن نزنید، خیلی نگفته ها هست توی این سایت ولی جای گفتنش نیست، لطفاً ادامه ندید، خواهش منه از شما:gol:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد خوبیه این هیات داوری، به نظر من اگر تعدادشون کم باشه خیلی بهتره و زودتر به نتیجه میرسن اون هیات، مثلاً 4 نفر، دو نفر از هرجناح، تعداد بره بالا نتیجه گیری وقت گیر میشه
ضمن اینکه باید یه ساز و کاری هم باشه که حداقل یکی از افراد این هیات بیشتر آن باشه تا بتونه روی بحث ها نظارت بیشتری بکنه...

و کاربران باید ملزم به رعایت نظر این هیات باشن...
و اگر اعضاش با رای گیری هم انتخاب بشن کار دموکراتیک تره!

تعداد که باید فرد باشه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ممکنه الان خودشون نظر بدن؟!!!من یه کلمه گفتم منطق نداری این همه جنجال شد ....آخه چرا عادت داری درمورد همه قضاوت کنی مسیح عزیز...چیکار داری شناسنامه کی چیه...ذات فلان کس چجوریه...درون کی چه شکلیه؟!! بابا ول کن این حرفارو حرف خودتو بزن .نظر خودتو با همه جزئیات بگو ولی لطفا لطفا لطفا تفکرات و عقاید دیگران و با طعنه کنایه زدن تخریب نکن
لطفاً... تقدیم با احترام :gol:

kabose 2

اخراجی موقت
تذکر :
از آوردن اسمهای افراد برای انتقاد در این تاپیک خودداری شود. این روند ما رو از هدف خارج میکند
آخه گروهها مختلفند، سیاسی، قومی، مذهبی و...
اگه بخواهیم از هر گروه دو نفر انتخاب کنیم باید کلی اعضا انتخاب شه

درسته؟
نظر شما؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرباره دو کاندیدا از جناح راست دو تا چپ و یه بی طرف انتخاب بشه

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تذکر :
از آوردن اسمهای افراد برای انتقاد در این تاپیک خودداری شود. این روند ما رو از هدف خارج میکند
آخه گروهها مختلفند، سیاسی، قومی، مذهبی و...
اگه بخواهیم از هر گروه دو نفر انتخاب کنیم باید کلی اعضا انتخاب شه

درسته؟
نظر شما؟
بین دو گروهی که بحث های بیشتری در میگیره، چون مثلاً گروه های استانی و ... اینها زیاد توی بحث های عمده سایت دخیل نیستند، درسته؟
بیشتر درگیری ها بین قطره های سابق و خس و خاشاک های سابق (یادش بخیر) درمیگیره، منظور افرادی هستند که شبیه اینها فکر میکنند حالا شاید عضو هم نباشن توی این گروه ها ولی تفکراتشون مثل اونهاست...
به نظر من این دو گروه توی 98% تاپیکهای باشگاه فعالند...

kabose 2

اخراجی موقت
ببینید الان مرحله وضع قوانینه و قوانین وضع شده باید تا اونجا که میشه جامع باشه و جای بحث های بعدی رو نزاره

سبزو قطره که هستند ولی باید مسائل قومی و مذهبی نیز مد نظر قرار بگیرند

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قرباره دو کاندیدا از جناح راست دو تا چپ و یه بی طرف انتخاب بشه
حالا نمیدونم راجب این تصمیم گیری قطعی شده یا نه ولی به نظر من زیاده 5 نفر، جمع کردن نظر 5 نفر سخت تر و زمان بر تر نظر 3 نفره، یکی از هرکدوم کافیه، چون باید سریع به نتیجه برسن و معلوم هم نیست کی آن بشن!

shahidi721

اخراجی موقت
اولا افرادی که هنوز تو توهم هستند وعکسهایی میزارن که به شخص یا اشخاصی توهین میشه با ید برن بیرون

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید ما سه تا حزب داریم

چپ-راست-واقع گرا

دوستان از چپ دو نفر از راست دو نفر و از واقع گرا یک نفر انتخاب میشن به صورت اجمالی و نه نظر سنجی ( یعنی هر گروه بر سر نماینده خودش به اجماع برسه)

هر کس عضو هر حزبی شد باید نام حزبش رو توی امضاش بیاره و نظر بده و بدون نمایش حزبش در امضا حق پست دادن نداره و بایکوت میشه تا وقتی که جهتگیریش مشخص بشه

بالا