تولد تولد ، بچه ها تبریک یادتون نره

MAHDI.VALVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای عزیزم فردا تولد یکی از دوستای من و شماست که به من خیلی لطف داشته
برای تولدش این تاپیکو درست کردم که هر کسی دوست داره تبریک بگه هرجوری دوست داره
هر جمله ای که دوست دارید

تولد negin 1990

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفلدت مبارک

نگین جان تولدت مبارک این آرزو کادوی تولدت باشه :خوشبختی مثل یک پروانه است اگه دنبالش کنی فرارمیکنه ولی اگه بایستی روسرت میشینه برات یک دنیا پروانه آرزومندم
این هم یک جمله به زبانآإری یا ترکی :ایی که دوغدون نگین جان اگه معنیشو ندونستی بگو برات بفرستم
راستی بازم از تنکست متشکرم شرمنده کردی

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به میبینم که بالا خره به دنیا اومدی:w15::w15::confused:
خوش اومدی:w15::w15::w15::w15:

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااای بچه ها ممنون از همتووووووووووووون
:w32:

:w14::w40::w14::w40::w14:

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگین جان تولدت مبارک این آرزو کادوی تولدت باشه :خوشبختی مثل یک پروانه است اگه دنبالش کنی فرارمیکنه ولی اگه بایستی روسرت میشینه برات یک دنیا پروانه آرزومندم
این هم یک جمله به زبانآإری یا ترکی :ایی که دوغدون نگین جان اگه معنیشو ندونستی بگو برات بفرستم
راستی بازم از تنکست متشکرم شرمنده کردی

راستش نه
نیدونم محنیشو
:cry:

majid.ph

عضو جدید
پیام تبریک

پیام تبریک

:gol:چه لطيف است حس آغازي دوباره، و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس... و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن! و چه اندازه شيرين است فردا... روز ميلاد... روز تو! روزي که تو آغاز شدي! تولد مبارک ...

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:چه لطيف است حس آغازي دوباره، و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس... و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن! و چه اندازه شيرين است فردا... روز ميلاد... روز تو! روزي که تو آغاز شدي! تولد مبارک ...

امروز انقدر از مامانم پرسیدم چرا منو تو این دنیای کثیف آوردی و بهش غر زدم که گفت الان که فکر میکنم میبینم اشتباه کردم
:w15::w15::w15: