تجاوز وهابیون به دخترک 15 ساله در مکه مکرمه

عباس13659

عضو جدید

</SPAN>مسئولان هتل هم به مهمانداران دستور دادند که همه جای هتل را بگردند. همه مهمانداران دقایقی بعد بازگشتند و از نیافتن دخترم خبر دادند. سه تن از مهمانداران که به طبقه شانزدهم (طبقه ای متروکه) رفته بودند، بازنگشتند. دقایقی بعد صدای سقوط دخترم از آن طبقه به گوش رسید. فورا نیروهای امداد و امنیتی را با خبر کردیم و در محل حاضر شدند اما دختر جان باخته بود.
به گزارش شیعه آنلاین، پزشک قانونی عربستان سعودی پس از چند روز بازرسی بدنی و بررسی پرونده احتمال تجاوز جنسی به «سارا خطیب» دخترک 15 ساله الجزایری در شهر مکه مکرمه، که پس از مورد تجاوز قرار گرفتن جان باخت، وقوع چنین تجاوزی را رد کرد.

پزشک قانونی سعودی در گزارش خود که در این مورد منتشر کرد، نوشت: هیچ گونه تجاوز به این دخترک نشده بود بلکه علت مرگ وی، شکستن دست و پا و وارد شدن ضربه شدید به ستون فقرات او به دلیل پرتاب شدن از ارتفاع بوده است.

در همین حال اظهارات ضد و نقیض بسیار زیادی از مسئولان مختلف عربستان سعودی در مورد این پرونده بیان شده است.

در همین راستا سرهنگ «عبد المحسن» سخنگوی پلیس شهر مکه مکرمه طی ادعایی تعجب برانگیز با هدف سرپوش گذاشتن بر جنایت انجام شده در شهر مکه، گفت: تحقیقات و بررسی های انجام شده نشان می دهد که به این دختر 15 ساله تجاوز نشده بلکه به دلیل افتادن از طبقه شانزدهم هتل، دست و پای وی شکسته و به بخش های دیگر بدنش ضربه وارد شد و سپس جان باخت!

سرهنگ «عبد المحسن» در ادامه، اظهارات سابق خود را رد کرده و گفت: البته این پرونده هنوز بسته نشده و بازجوئی ها با متهمان و مظنونین همچنان ادامه دارد و طی چند روز آینده نتیجه نهایی تحقیقات رسما اعلام خواهد شد. اکثر متهمان بازداشت افرادی غیر سعودی هستند! هنوز برای اعلام نتایج تحقیقات زود است اما سر نخی بدست آورده ایم که نشان می دهد یکی از متهمان با «سارا خطیب» رابطه برقرار کرده است. این منظون تبعه یکی از کشورهای عربی است که به طور غیرقانونی وارد عربستان شده است!

پدر این دخترک الجزایری طی اظهاراتی گفت: برای زیارت خانه خدا به اینجا آمدیم. در این هتل مستقر شدیم. سه شنبه گذشته که در اتاقمان بودیم، دخترم برای بازی کردن از اتاق بیرون رفت. بعد که قرار شد برای شام به رستوران هتل برویم، ناگهان متوجه غیبت دخترم شدم. فورا مسئولان هتل را مطلع ساختم. مسئولان هتل هم به مهمانداران دستور دادند که همه جای هتل را بگردند. همه مهمانداران دقایقی بعد بازگشتند و از نیافتن دخترم خبر دادند. سه تن از مهمانداران که به طبقه شانزدهم (طبقه ای متروکه) رفته بودند، بازنگشتند. دقایقی بعد صدای سقوط دخترم از آن طبقه به گوش رسید. فورا نیروهای امداد و امنیتی را با خبر کردیم و در محل حاضر شدند اما دختر جان باخته بود.

گفتنی است در اعتراض به وقوع چنین جنایتی بیش از 300 زائر الجزایری در نزدیکی هتل محل وقوع این جنایت دست به تظاهرات زده و خواستار حضور فوری سفیر الجزایر در عربستان شدند تا از وی بخواهند فورا مقامات سعودی را زیر فشار قرار داده و از آنان بخواهد که پرونده تجاوز به این دخترک 15 ساله را بررسی کنند و پاسخی منطقی به آنان بدهد. تظاهر کنندگان همچنین خواستار تحویل دادن جسد این دخترک شدند اما گویا مقامات سعودی که از فاش شدن این جنایت در هراسند، از تحویل دادن جسد خودداری می کنند.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با وجود قانون چندهمسری بازم این عربای جاهل سیرمونی ندارن. دشمن اصلی اینان به خدا.

عباس13659

عضو جدید
ببخشید کجای این خبر در باره وهابیون صحبت شده؟

سلام دوست عزیز من که چیزی از خود نگفتم بهتره یه سری به سایت شیعه انلاین بزنید.یا اینکه روی خود عنوان موضوع کلیک کنید تا منبع معتبر را مشاهده کنید.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

میشه علت تعجب شما رو بپرسم؟

سلام دوست عزیز من که چیزی از خود نگفتم بهتره یه سری به سایت شیعه انلاین بزنید.یا اینکه روی خود عنوان موضوع کلیک کنید تا منبع معتبر را مشاهده کنید.

منم مستقیما منظورم به شما نبود. البته خود شما هم کمی مقصر هستید. صحت این خبر کلا زیر سواله. حالا به شرطی که واقعیت داشته باشه معلوم نیست کار وهابیون باشه یا نه. بعدم اینکه عنوان خبر با متن خبر وقتی تناقض داره واسه چی کپی پیست میکنی برادر من.

متاسفم.متاسفم.متاسفم.........................................

شما بزار اول قضیه روشن بشه بعد ابراز تاسف کن.

گلشید ساحل

عضو جدید

من به صحت وسقم خبر کاری ندارم
تاسف بار باشه یا نه !!
کسی ناراحت بشه یا نه !!
از این تاسف میخورم که::
اینا همون انسانهای جاهلین که اسلام برای هدایتشون امده
اونایی که دخترانشون را زنده به گور میکردن
برده داری و کنیز داری از افتخاراتشون بوده وهست
از انسانیت چیزی نمیدونستن
بت پرستی تو خونشون بوده
ادیان یکتا پرستی را نمیشناختن
فرهنگ اصیل ایرانی اریایی نداشتن
بعد من ایرانی باید تمام !!
جزیات دینی که برای این قوم ... امده را مو به مو اجرا منم
رفتارام اسلامی عربی باشه
در حد اینا فکر کنم
نتونم بیشتر از چیزی که برای اعراب فرستاده شده بیندیشم
دغدغه ام عربی باشه البته از نوع اسلامیش
حتی خبری هم که میشنونم بازم همون چیزی باشه با فرهنگ من سنخیتی نداره

من از این متاسفم !

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاسف بار باشه یا نه !!
کسی ناراحت بشه یا نه !!
بت پرستی تو خونشون بوده
رفتارام اسلامی عربی باشه
در حد اینا فکر کنم

من از این متاسفم !

شما فکر میکنی چون نژاد ما ایرانی دچار هیچ گناهی نمیشیم
یهنی اونا که نژادشون ایرانیه همه پاک و مقدسن
دوست من اسلام برای عربها نیومده برای ایرانیا نیومده برای جامعه بشریت جن و انس اومده
مگه همین عربهای خرمشهر و ابادانو خوزستان نبودند که از میهن ما توی هشت سال دفاع کردند
:gol:

ارمیامهاجر

عضو جدید
رفتارام اسلامی عربی باشه
در حد اینا فکر کنم
!

کی گفته دین اسلام فقط برای قوم عرب اومده . . . می تونی اینو ثابت کنی؟:gol:

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر شما سنی های عرب رو وهابی میدونین یه بخشه
مهمانداران اونجا اگر وهابی باشن که باید اثبات بشه
اونم تازه تبعه یکی از کشور های عربی هستش که به عربستان اومده که هنوز مشخص نیست بی دینه سنیه شیعس و یا وهابیه

و بعد اون.....جز جمله ای بر مبنای یک سر نخ که تجاوز صورت گرفته من جمله دیگه ای راجع به این موضوع نمی بینم
هیچ نشانی از این نیست که این عمل صورت گرفته (اما احتمالش هست که 3 نفر یه دختر رو اونجا نمی برن اخاذی کنن)
به هر حال باید دید اون دختر چطور رفته اونجا
برای چی ررفته
و چه اتفاقی افتاده
و این همه ضربات وارده به اون برای چیه

پس هروقت اثبات شد از این خبر ها بزارین

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره یه سری به سایت شیعه انلاین بزنید
منبع خبر شیعه آنلاین
آقا کار خوبی کرده، شماها که بلند میشین میرین پولتون رو میریزین تو حلقوم عربها که برن عیش و نوش کنن اونوقت بر علیه اونا بلند میشین؟
آخه چرا چشم و گوشتون رو جامعه خودتون بستین ، مگه تو خبرها نمی شنوید که به دختران ایرانی تجاوز میکنن ، آخه چرا شیعه آنلاین نمیای یه تومار پر کنی بر علیه این اقدام زشت یا باید حتما سنی باشه که بلند شی بگی آی مردم شیعه کشتن ،آی برسید مسلمون رو کشتن

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منبع خبر شیعه آنلاین
آقا کار خوبی کرده، شماها که بلند میشین میرین پولتون رو میریزین تو حلقوم عربها که برن عیش و نوش کنن اونوقت بر علیه اونا بلند میشین؟
آخه چرا چشم و گوشتون رو جامعه خودتون بستین ، مگه تو خبرها نمی شنوید که به دختران ایرانی تجاوز میکنن ، آخه چرا شیعه آنلاین نمیای یه تومار پر کنی بر علیه این اقدام زشت یا باید حتما سنی باشه که بلند شی بگی آی مردم شیعه کشتن ،آی برسید مسلمون رو کشتن

حرف شما متین
و منم مثله شما مخالف
اما سفر حج رو باید رفت
اما اینکه چرا اعراب اینکارو میکنن
بدون همیشه در همه جا میگن اگر بدی صورت گرفته ریشه در اعمال خودت داره
ببین چی کار کردن ایرانی ها که اعراب به اینجا رسیدن
چقدر خودشون رو پایین آوردن که اعراب میتونن همچین کاری کنن
چرا اینهمه اختلاف قومیتی بین شیعه وسنی هست در حالبه که بین کاتولیک و پروتستان نیست
نمی گم ریشه در صهیونیست و .... نداره اما باید دید خودمون چی کار کردیم
چرا دبی رو که ایرانی ها ساختن و اینطورش کردن الان به همون ایرانی ها بدرفتاری میشه و باز هم ایرانی ها میرن
چون جای دیگه ای ندارن..چون امنیت سرمایه گذاری تو ایران ندارن....وقتی افغان ها تو ایران میومدن ما چی کار میکردیم باهاشون؟
جز اینکه حقشون رو میخوردیم؟جز اونکه مثله خر کار میکردن اخر واسه اینکه از ایرونی ها کمتر حقوق میگرفتن میوردیم؟
افغانستان کشور داغونی بود ما باهاش اینکارو میکردیم
حالا ما اینطور شدیم اعراب میکنن
بهتر نیست بگیم چرا ما به اینجا رسیدیم؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف شما متین
و منم مثله شما مخالف
اما سفر حج رو باید رفت
اما اینکه چرا اعراب اینکارو میکنن
بدون همیشه در همه جا میگن اگر بدی صورت گرفته ریشه در اعمال خودت داره
ببین چی کار کردن ایرانی ها که اعراب به اینجا رسیدن
چقدر خودشون رو پایین آوردن که اعراب میتونن همچین کاری کنن
چرا اینهمه اختلاف قومیتی بین شیعه وسنی هست در حالبه که بین کاتولیک و پروتستان نیست
نمی گم ریشه در صهیونیست و .... نداره اما باید دید خودمون چی کار کردیم
چرا دبی رو که ایرانی ها ساختن و اینطورش کردن الان به همون ایرانی ها بدرفتاری میشه و باز هم ایرانی ها میرن
چون جای دیگه ای ندارن..چون امنیت سرمایه گذاری تو ایران ندارن....وقتی افغان ها تو ایران میومدن ما چی کار میکردیم باهاشون؟
جز اینکه حقشون رو میخوردیم؟جز اونکه مثله خر کار میکردن اخر واسه اینکه از ایرونی ها کمتر حقوق میگرفتن میوردیم؟
افغانستان کشور داغونی بود ما باهاش اینکارو میکردیم
حالا ما اینطور شدیم اعراب میکنن
بهتر نیست بگیم چرا ما به اینجا رسیدیم؟
ایرانی نیست الجزایریه

Savant

کاربر بیش فعال
خیلی وحشتناک بود
متاسفم ازاین قوم وحشی عرب که ازاسلام وانسانیت بویی نبردن
حالا خوبه همین عربها یه دونه گرسنه هم در ممالکشون پیدا نمیشن. عربهای حاشیه خلیج رو میگم.
شمهام اونارو وحشی میخونید در حالی که بهترین اتوموبیلها رو سوار میشن و در بهترین خونه ها زندگی میکنن و در آرامش کامل به سر میبرن. این عربهای وحشی صاحب امتیاز بزرگترین باشگاه های ورزشی هستند. این عربهای وحشی شهرهاشون به شیوه متمدن ترین آدمهای امروزیه . میگین پول دارن ؟ مگه پولشون از ایران بیشتره ؟ جمعیتشون هم اونقدر کم نیست که بگین پوله به همه میرسه !
اونها قانون دارن پس وحشی نیستن. پیامبر اسلام هم عرب بود پس بهتره به نژادشون توهین نشه !

عباس13659

عضو جدید
حالا خوبه همین عربها یه دونه گرسنه هم در ممالکشون پیدا نمیشن. عربهای حاشیه خلیج رو میگم.
شمهام اونارو وحشی میخونید در حالی که بهترین اتوموبیلها رو سوار میشن و در بهترین خونه ها زندگی میکنن و در آرامش کامل به سر میبرن. این عربهای وحشی صاحب امتیاز بزرگترین باشگاه های ورزشی هستند. این عربهای وحشی شهرهاشون به شیوه متمدن ترین آدمهای امروزیه . میگین پول دارن ؟ مگه پولشون از ایران بیشتره ؟ جمعیتشون هم اونقدر کم نیست که بگین پوله به همه میرسه !
اونها قانون دارن پس وحشی نیستن. پیامبر اسلام هم عرب بود پس بهتره به نژادشون توهین نشه !

مرسی دوست عزیز
دوستان لطفا بحث را نژادی نکنید بلکه باید پاسخ علمی بدهید اهانت به هر نوع نژادی دور از شان یک مسلمان است ما که ادعای شیعه علی میکنیم نباید اینگونه باشیم.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیرالمومین علی علیه السلام فرمودند:من عربم ولی عرب از من نیست.:gol:

عباس13659

عضو جدید
امیرالمومین علی علیه السلام فرمودند:من عربم ولی عرب از من نیست.:gol:

سلام دوست عزیز
دوست محترم هیچ وقت بدون علم و دلیل حرف نزن خواهش میکنم .
اولا این حدیث از حضرت محمد (ص) نقل شده نه از علی.
ثانیا این حدیث به این معنی نیست در واقع حدیث به این صورت است
انا عربی ولیث العرب منی .من عربم وشیر عرب(شجاع عرب)ازمن است
در واقع زبان فارسی ما کمی مشکل دارد که ما لیث که به معنی شیر است همان لیس که به معنی نیست تلفظ میکنیم. خواهشا منبعی که حدیث را نقل کرده معرفی کن.
ثالثا اگر بگوییم که حدیث صحت داشته باشد هیچ وقت پیامبر به اون شخصیت بزرگی که داشت چنین حرفی نمی زند.به دلیل اینکه بیشتر اصحاب ان حضرت عرب بودند وپیامبر هیچ وقت به اصحاب خود طعنه نمی زند.

گلشید ساحل

عضو جدید

ببخشید خلیج فارس
مگه همون موقع که دین اسلام بر قوم عرب نازل شد گرسنه بودن .؟؟/نه خیلیاشون سیر بودن ولی در تاریکی زندگی میکردن .کسی نباید از گفتن واقیت ناراحت بشه مگه با کسی تعارف داریم .پیامبر خودش هم از دست همین قوم چه سختیها که ندید .

گلشید ساحل

عضو جدید
شما فکر میکنی چون نژاد ما ایرانی دچار هیچ گناهی نمیشیم
یهنی اونا که نژادشون ایرانیه همه پاک و مقدسن
دوست من اسلام برای عربها نیومده برای ایرانیا نیومده برای جامعه بشریت جن و انس اومده
مگه همین عربهای خرمشهر و ابادانو خوزستان نبودند که از میهن ما توی هشت سال دفاع کردند
من نگفتم ما ایرانیا گناه نمیکنیم. فکر میکنم رفتارمون شبیه کلاغی بود که خواست راه رفتن کبک رو یاد بگیره راه رفتن خودشم یادش رفت هر جند در مقابل فرهنگ اصیل ایرانی اونا هیچ وقت حکایت کبک وکلاغ نمیشن ما ایرانیان یکتا پرست بودیم قبل از اسلام مهم هم یکتا پرستی .کردار نیک .پندار نیک وگفتار نیک بوده مگه اسلام بیشتر از اینم چیزی گفته .دوست من من به نزادشون کاری ندارم صحبت من از خود باختگی خودمون در مقابل اونا بوده . راستی شنیدید چراغ رو جایی روشن میکنن که تاریکی باشه .اینو از یه معلم عربی تو سال دوم راهنمایی که خودش هم عرب بود سر کلاس شنیدم ..شما فکر نمیکنی اسلامی که اصولش رعایت نشه هیچ فرقی با ادیان قبل خودش نداره .خداییش کلاه تو بذار قاضی جواب منو نده جواب وجدان خودت رو بده چقدر با این دین که بقول شما برای جامعه بشری از جن و انس امده ما ایرانیا سازگاری داریم .یه سری خصوصیات هم که داریم به نظر من از برکت اهل بیته نه از اصل دینمون ..من به اعراب ایران کاری ندارم اونا خون ایرانی تو رگشونه وهمیشه تو قلمرو ایران زندگی کردن همسایه خودم یه عربه که از خیلی از ما ایرانیا نسبت به ایران ونزاد ایرانی متعصب تره ..بله کی گفت اعراب ایران .ممکنه یه نزاد چند جای دنیا باشه قرار نیست که همه یه جور باشن

lazlo

عضو جدید
چه علتی داشته که بعد از تجاوز پرتش کنند پایین؟
اولین باره میشنوم عرب بعد از تجاوز کسی رو پرت کنه پایین:razz:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاسف بار باشه یا نه !!
کسی ناراحت بشه یا نه !!
بت پرستی تو خونشون بوده
رفتارام اسلامی عربی باشه
در حد اینا فکر کنم

من از این متاسفم !
اصلا چه ربطی داشت؟!
مگه تو جاهای دیگه دنیا این جور اتفاقات نمیفته.

tatu_lover1366

عضو جدید
حالا من هی بیام بگم اینا وحشی و حیوان اند , کسی باور نکنه
اگه برای اینا پیامبر نازل شد به خاطر تربیت کردن همین حیوانها بود, که نشد
اگر در اسلام بحث حجاب مطرح شد برای رام کردن همین وحشی ها بود , که نشد
اما بجاش در ایران متمدن قوانینی که برای این وحشی ها نازل شده بود , کاملا بکار بسته شد

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا من هی بیام بگم اینا وحشی و حیوان اند , کسی باور نکنه
اگه برای اینا پیامبر نازل شد به خاطر تربیت کردن همین حیوانها بود, که نشد
اگر در اسلام بحث حجاب مطرح شد برای رام کردن همین وحشی ها بود , که نشد
اما بجاش در ایران متمدن قوانینی که برای این وحشی ها نازل شده بود , کاملا بکار بسته شد
بجزجمله دوم با بقیه حرفهاتون موافقم
حجاب ربطی به رام کردن عرب یا غیرعرب نداره... حجاب برای ارامش جامعه وخانواده ها لازمه