Gmail هک شــــــــــــــــــــــــ ــــــــــد...

mezak

کاربر فعال
گوگل به کاربران خود هشدار داد که هکرهاي چيني سرويس پست الکترونيک "جي. ميل" را هک کرده اند و تاکنون وارد برخي از اکانتهاي شخصي کاربران شده اند.

سايت گروه مجلات همشهري: "جي. ميل" پر استفاده ترين سرويس پست الکترونيک دنيا مورد هجوم هکرهاي چيني قرار گرفت به طوري که در اين روزها ورودهاي مشکوکي به اکانتهاي شخصي از طريق رايانه هايي که در اين کشور آسيايي قرار دارند به ثبت رسيده است.
وبلاگ تخصصي Threat Post 1 وابسته به شرکت امنيت انفورماتيکي کسپراسکاي براي اولين بار تعداد موارد کاربراني را که به صندوق پست الکترونيک آنها حمله شده است شناسايي کرد.
در موارد مشکوک به ورود غيرقانوني، گوگل در سيستم "جي. ميل" يک علامت قرمز را نشان مي دهد که روي آن نوشته شده است: "توجه! فکر مي کنيم که به تازگي کسي از چين از اکانت شما بازديد کرده است."
به اين ترتيب هر وبگردي که از "جي. ميل" استفاده مي کند مي تواند در هر لحظه بررسي کند که کدام IP وارد پست الکترونيک وي شده است.
برپايه اطلاعاتي که در وبلاگ Threat Post 1 نوشته شده است کاربراني که به پست الکترونيک آنها حمله شده است از تمام قاره ها هستند و هيچ ارتباط واضحي ميان آنها و چين وجود ندارد. در اين ميان، تنها يک مورد نسبت به ساير موارد شايان توجه است.
درحقيقت، هکرهاي چيني به ايميل شخصي "الکساند هنف" وکيل Privacy International Uk (حريم شخصي بين الملل انگليس) حمله کرده اند که به تازگي درباره آزادي بيان و حقوق بشر در چين و اروپا سخناني ايراد کرده بود.
براساس گزارش تکنومگزين، گوگل تاکنون در خصوص اين موارد اظهار نظري نکرده است. ارتباط ميان اين موتور جستجو و چين در چندماه اخير تيره شده است. چند ماه قبل هکرهاي چيني با هدف دستيابي به اسرار صنعتي در عملياتي به نام "شفق قطبي" به دهها شرکت انفورماتيکي از جمله گوگل حمله کردند.
منبع:http://hamshahrimags.com/NSite/FullStory/News/?Id=4112

mezak

کاربر فعال
این خبر امروز یکشنبه ٤ مهر ١٣٨٩ در سایت همشهری درج شده.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ جون
چه باحال
چرا کسی جی میل منو هک نمیکنه
بابا ماهم مهم هستیم خوب
کاش جی میل مارو هم هک کنند تا یه کم کلاس بزاریم :D

mezak

کاربر فعال
یوزر و پسوردتو با پیام شخصی بفرست واسم سه سوته هکش میکنم!!!!;)

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یوزر و پسوردتو با پیام شخصی بفرست واسم سه سوته هکش میکنم!!!!;)

آخه اینجوری حال نمیده که :redface:
باید یهو بی خبر هک شی:D
بیا ببینی هک شدی
وای خدا
چه باحال میشههه

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اینجوری حال نمیده که :redface:
باید یهو بی خبر هک شی:D
بیا ببینی هک شدی
وای خدا
چه باحال میشههه
بابا شما كه جزو افراد سياسي مهم هستيد كه بايد ايميلتون امن باشه

ولي تالا حتما سربازان گمنام امام زمان براتون هكش كردند ...:D

mezak

کاربر فعال
daqiqan baraye man in neveshte nashode bood vali ye payame ajib dashtam ye 2 saate pish ke yechizi too mayehaye account meccount toosh neveshte bood ! vali rajebe chin chizi naneveshte bood !

من خودم ندیدم ولی با این تفاسیر باید حواستون باشه، احتمال داره اکانت شما هم هک شده باشه.

maktub

عضو جدید
من خودم ندیدم ولی با این تفاسیر باید حواستون باشه، احتمال داره اکانت شما هم هک شده باشه.
vala chize mohemi too gmailam nist ke bekhad hack she , faqat too 200 , 300 taee majale o site mite ozvam bahash. be khatere in neveshtamesh inja ke oon peyqamaro be bacheha neshun dadam kesi nemidunest chie . vali dige rafte

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شما كه جزو افراد سياسي مهم هستيد كه بايد ايميلتون امن باشه

ولي تالا حتما سربازان گمنام امام زمان براتون هكش كردند ...:D

آخ جون
یعنی جی میلم هک شده؟
باورم نمیشه
مرسیییی:D;);)