حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
پیرو تز فرهنگ خانوم ، قبلش یه صندلی داغ بذارید تا بیشتر بچه ها رو بشناسیم و بهتر بتونیم مبصر انتخاب کنیم :whistle:

نه.به نظرم هنوز زمانش نرسیده.الان یه کمی شتاب زده عمل کردنه .
فرصت بدید.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر خاصی نیست
از اونجا که درگیر پروژه میشم.بیشتر میتونم پای کامپیوتر باشم و از نظر علمی هم یه سسر و سامونی بدم.

اين 777 امين پست فرهنگ خانم بود . هفت هم كه عدد مقدسيه :gol:

مباركه . اميدوارم به 7777 امين پست هم برسيد :w30:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
البته من خودم رو به عنوان یک شخصیت بسیار سازنده، استوار، متین، آگاه، عاقل و بالغ و هزار تا چیز دیگه قبول دارم ها;);)
ولی از طرف دیگه اعتقاد دارم که باید راه رو برای جوون ها باز کرد تا این انقلاب رو ( انقلاب آتیش پاره ها رو می گم) به دست بگیرن و از بین خودشون یه مبصر محبوب انتخاب کنن. از این لحاظ من همچنان از فرهنگ خانوم و آقای reza 1364 حمایت می کنم.

البته از لطف و مرحمت شما دوست عزیز بسیار سپاس گذارم و امیدوارم که زیر سایه عدالت و رفاه به وجود آمده توسط داروغه جدید گروه، شاهد جوانه زنی نشات فرهنگی- علمی در دل های جوانان این مرز و بوم باشیم. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

وااااااااایییییی دهنم کف کرد.

اما از شوخی گذشته من معتقدم که این دو نفر می تونن گزینه های خوبی باشن.

چه اعتماد به نفسی.عجیب نیست رتبه کنکورتون ;)
من هر وقت پستای شما رو میبینم یاد bimetal می افتم.یادش بخیر.
امیدوارم دوباره توی تالار ببنیمشون.نه تنها ایشون که همه دوستان قدیمی مثل:
متالیک-حامد سرلکی-salehim64 و.....

یاد باد یاد گذشته شاد باد......

فرهنگ

مدیر بازنشسته
به نظر من فرهنگ خانم گزينه مناسبي هستند . البته همونطور كه بقيه دوستان هم فرمودند شخص مهم نيست . اينجا همه دوست هستيم و قراره با هم اينجا رو پيش ببريم ولي خب به شخصي احتياج داريم كه با نظم و ترتيبي كه به تالار ميده و هماهنگ كردن هر چه بيشتر اعضا به پيشرفت تالار كمك كنه . ضمن اينكه شخص مورد نظر ضمن فعال بودن ، بايد مورد قبول بقيه هم باشه كه اين امر باعث ميشه تا همه همكاري بيشتري از خودشون نشون بدن . من مناسب ترين گزينه رو فرهنگ خانم ميدونم . :gol:

البته فعلا مهم ترين نكته سرعت عمل هست . خيلي داريم عقب مي افتيم . بايد يه كاري كرد تا ادمين سريع تر تصميم گيري كنه و تالار رو به حال خودش رها نكنه ........:w20:

من برای ادمین لینک این تایپیک ررو میذارم تا بهش سسر بزنه و از اعتراضات باخبر بشه.من براشون برای دومین بار خواستمون رو مطرح کردم.تا ببنیم چی میشه.
در ضمن ممنون از لطفتون.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
خوش باشی.درگیر کارای بیرون بودم الان در خدمتتون هستم تا پاسی از نیمه های شب

ممنونم
راستش شما از اون اتیش پاره های نخبه هستین بر خلاف من که اینجه فقط آتیش سوزوندم.با حضور شما خیالم از مقاله ها . مباحث علمی تالار راحته.خوشحال میشیم اتش بیشتری بسوزونید.

reza_1364

مدیر بازنشسته
ممنونم
راستش شما از اون اتیش پاره های نخبه هستین بر خلاف من که اینجه فقط آتیش سوزوندم.با حضور شما خیالم از مقاله ها . مباحث علمی تالار راحته.خوشحال میشیم اتش بیشتری بسوزونید.
من نخبه نیستم.اگه نخبه بودم حتما تو دانشگاه شریف یا علم و صنعت یا این جور جاها درس میخوندم.

من دانشگاه آزادی ام.و هر کمکی از دستم بر بیاد تا اونجا که بتونم کوتاهی نمی کنم.

هر کتاب یا مقاله ای را بخواهید در خدمتم

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من نخبه نیستم.اگه نخبه بودم حتما تو دانشگاه شریف یا علم و صنعت یا این جور جاها درس میخوندم.

من اعتراض دارم بهتون:
1.کم لطفی نسبت به خودتون دارید.مگه نخبه بودن به دانشگاهه؟؟!!(انقدر ادم توی دانشکده خودمون سراغ دارم که......استغفرالله)
2.چرا تهران و نگفتید.من چی مشیم پس؟;)

ممنونممممممممممم

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه نخبه بودن به درس خوندن توي دانشگاه هاي شريف و ...... هست ؟؟؟؟؟؟ من كه ربطي بين اين مورد و نخبه بودن نمي بينم ..........
فرقش فقط چند تا تست هست ...... اونم اين تست ها ..........

سعي نكنيد سطح خودتون رو پايين بياريد :gol:

reza_1364

مدیر بازنشسته
من اعتراض دارم بهتون:
1.کم لطفی نسبت به خودتون دارید.مگه نخبه بودن به دانشگاهه؟؟!!(انقدر ادم توی دانشکده خودمون سراغ دارم که......استغفرالله)
2.چرا تهران و نگفتید.من چی مشیم پس؟;)

ممنونممممممممممم
تهران جز این جور جاهاست:):):)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من خواستم از خیلی ها تشکر کنم به خاطر پستاشون.فکر کنم سقف تعداد تشکر در روز تعیین شده.دیگه نمیذارن امتیاز بدم.
ممنون از همگی.فردا جبران میکنم.
با اجازه.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
واه واه!!!!!!!!!!
چه تعارف تيكه پاره هم ميكنيدااااا!
به نظرم چاره اش يه نظرسنجيه!
مگه ما تو جامعه اي با مردمسالاريه ديني زندگي نمي كنيم؟
فقط مواظب باشيد بعدش اينجا واقعا نسوزه!!!
:w08::w08::w08::w08::w08:
:neutral::neutral::neutral::neutral::neutral:
:w29::w29::w29:
:w47::w47::w47:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه شلوغ کردین! حتی انقلاب هم کردین! باریکلا! مگه غیبت من جقدر بود؟
منم تو این مدت 2 تا از امتحانامو دادم. انتخاب مواد و مواد پیشرفته. بعدیش شنبه است.

سلام
الان ساعت 7 صبحه... من فکر می کنم هر صبح اولین نفری باشم که می یام اینجا...
باورم نمیشه که از دیروز این همه پست اینجا زدن... خوشحالم که هر روز اینجا شلوغتر میشه...
فکر می کنم عضوهای فعال این قسمت شدن 7 نفر....
البته از حمیده خانوم خبری نیست فعلا....
فعلا فرهنگ جور خانوما رو میکشن... دستشون درد نکنه...

فرهنگ جان جبران می کنم ایشالا ;)

اعلام اسامی اتیش پاره های متال:
1. من 2. thixotrop
3.REZAB
4.REZA-1364

5.HAMIDEH VF

منتظر دوستان دیگر هستیم.:gol:

من پنجم شدم!!! :biggrin:

آخی بمیرم....
نبینمت تا پایان امتحانات اینجا بیایا
فعلا ما اینجا رو شلوغ میکنیم بعدا تو ررو هم راه میدیم.....(البته اگه امتحانا تو خوب ببدیا
شوخی کردم ناراحت نشو.تو بچه خوبی هستی راهت میدیم.

اومدم. اما زودی میرم :cry: قول:cool:

حمیده خانوم چی؟
پایه شلوغی هستین یا نه؟ همش به فکر درس نباشین ... خودتو تخلیه کن!!

چشم

:w14:
:w32::w32:
:w35::w35::w35:
:w34::w34:

تخلیه شدم :)بزم سر درسم.

من فردا هم امتحان تعیین سطح زبان دارم. می بینین دارم خودکشی می کنم!!:biggrin::w47:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه اعتماد به نفسی.عجیب نیست رتبه کنکورتون ;)
من هر وقت پستای شما رو میبینم یاد bimetal می افتم.یادش بخیر.
امیدوارم دوباره توی تالار ببنیمشون.نه تنها ایشون که همه دوستان قدیمی مثل:
متالیک-حامد سرلکی-salehim64 و.....

یاد باد یاد گذشته شاد باد......

نه بابا خالی بندی که اعتماد به نفس نمی خواد :biggrin::biggrin::biggrin:

در ضمن من bimetal رو شخصا می شناختم خیلی پسر با شخصیت و مودب و خوش رویی بود. خیلی خوشحالم که من کسی رو به یاد ایشون بندازم آخه من یه خورده نمک فل فلم بیشتره:biggrin::biggrin::biggrin:

ولی مثل اینکه شما واقعا دلتنگ شدی ها.:confused:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی من امروز 3 بار آن شدم ها کسی حق نداره جایگاه دوم من رو ازم بگیره:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
چه شلوغ کردین! حتی انقلاب هم کردین! باریکلا! مگه غیبت من جقدر بود؟
منم تو این مدت 2 تا از امتحانامو دادم. انتخاب مواد و مواد پیشرفته. بعدیش شنبه است.

فرهنگ جان جبران می کنم ایشالا ;)

من پنجم شدم!!! :biggrin:

اومدم. اما زودی میرم :cry: قول:cool:

چشم
:w32::w32:
:w35::w35::w35:
:w34::w34:

تخلیه شدم :)بزم سر درسم.

من فردا هم امتحان تعیین سطح زبان دارم. می بینین دارم خودکشی می کنم!!:biggrin::w47:

خوش اومدی عزیزم
من برای فارغ التحصیلیت برنامه دارم.
امیدوارم امتحاناتو خوب بدی.

یه چیز مهم:
این رتبه بندی آتیش پاره ها به ترتیب اعلام امادگی بچه ها بود.نه شدت و ضعف اتششون.وگرنه ماشا الله همه نامبر وان هستید:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
نه بابا خالی بندی که اعتماد به نفس نمی خواد :biggrin::biggrin::biggrin:

در ضمن من bimetal رو شخصا می شناختم خیلی پسر با شخصیت و مودب و خوش رویی بود. خیلی خوشحالم که من کسی رو به یاد ایشون بندازم آخه من یه خورده نمک فل فلم بیشتره:biggrin::biggrin::biggrin:

ولی مثل اینکه شما واقعا دلتنگ شدی ها.:confused:

bimetal واقعا اقا بود.اینو جدی میگم.نه تنها ایشون که حامد سرلکی و متالیک هم همینطور.:redface:
شما هم اگه جای من بودی دلتنگ می شدی.دلم واقعا برای هر سه شون تنگ شده.(ناراحت شدم.من تعلق خاصی به خاطراتم دارم.اومدن توی این باشگاه واقعا نقطه عطفی بود.:().امیدوارم باز هم اینجا بیان.

دور اول دور من و این سه نفر بود و حمیده جان و البته reza1364

دور دوم دور من و شماهاست.خوشحالم از این بابت.

m4material

مدیر تالار
bimetal واقعا اقا بود.اینو جدی میگم.نه تنها ایشون که حامد سرلکی و متالیک هم همینطور.:redface:
شما هم اگه جای من بودی دلتنگ می شدی.دلم واقعا برای هر سه شون تنگ شده.(ناراحت شدم.من تعلق خاصی به خاطراتم دارم.اومدن توی این باشگاه واقعا نقطه عطفی بود.:().امیدوارم باز هم اینجا بیان.

چرا اينجوري حرف ميزنيد!:(
با وجود اينكه من تقريبا تازه واردم ولي اين تالار را بدون شما دوستان نمي توانم تصور كنم!:cry:

m4material

مدیر تالار
يه پيشنهاد

يه پيشنهاد

با عرض سلام مجدد!
دوستان! من اينجوري احساس ميكنم كه يه ذره داريم در تئوريها گره ميخوريم!
مقدار فعاليتهاي عملي ( مثل آپلود عكس يا نرم افزار يا گزارشاتي كه نتيجه آزمايشگاههاست و ...) خيلي در اين تالار كمه! (قبول داريد؟)
من يه پيشنهاد دارم!!! البته اين پيشنهاد رو عملي كردم؛ اگه ناراضي بوديد بايكوتش كنيد.
براي بالا بردن حس عملياتي دو تا تاپيك زدم؛ يكي تحت عنوان «عكاسخانه مواد» و ديگري «آزمايشگاه مواد». هر چند بخشي به عنوان عكس در زير مجموعه مولتي مديا داريم ولي قبول كنيد كه هيچ فعاليت خاصي نداشته و موضوعات پراكنده زياد داره. از مهندسين گرامي ميخواهم اگر عكسي مرتبط با هر بخش از مهندسي مواد دارند يا حتي اگر از آزمايشگاه دانشگاه گرفتند يا از قطعات ساخته شده توسط خودشان يا ...؛ آنها را آنجا آپ كنند.
پيشنهاد «آزمايشگاه مواد» هم در جهت غني تر كردن تالار از حهت عملي بود؛ بدين صورت كه اگر دوستان تمايل داشته باشند خلا صه اي ( صرفا خلاصه تا بعدها سوءاستفاده نشه) از آزمايشات انجام شده توسط خودشان يا ترجمه اي از آزمايشات انجام شده در مقالات علمي يا ... را آنجا بذارند.
خب حالا نظرتان چيه؟:)
براي ديدن مراجعه كنيد به:
«««عكاسخانه مواد»»» و ***آزمايشگاه مواد***

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز

زندگی همینه دیگه، حالا شما هم خودتون رو زیاد ناراحت نکنید. می گذره در آخر این خاطرات از دوستانه که می مونه، حالا یه چیز بدتر رو بهتون یاد آوری می کنم، یه چند وقت دیگه فارغ التحصیل می شید ( مثل من) بعد حالا یا ارشد قبول می شید یا می رید دنبال کار بعد می بینید اون آدمایی که 4 سال از عمرتون رو باهاشون گذروندید هر کدوم راه خودشون رو میرن:smile:

الان نمی خوام ناراحتتون کنم ها ولی ما یه گروه 6 نفره از دوستان داریم که احتمالا هر کدوممون تو یه شهر مختلفی می افتن، فقط 3 تاشون تو همین سمنان می مونن، من که تهرانم، 2 تاشون احتمالا می افتن اصفهان یا مشهد. ولی خوب خدا به ازای هر پنچره ای که می بنده یه در باز می کنه. این ها هم چز زندگیه دیگه چه می دونی از دبیرستان اومدیم دانشگاه از دانشگاه هم میریم یه جای دیگه :biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
با عرض سلام مجدد!

دوستان! من اينجوري احساس ميكنم كه يه ذره داريم در تئوريها گره ميخوريم!
مقدار فعاليتهاي عملي ( مثل آپلود عكس يا نرم افزار يا گزارشاتي كه نتيجه آزمايشگاههاست و ...) خيلي در اين تالار كمه! (قبول داريد؟)
من يه پيشنهاد دارم!!! البته اين پيشنهاد رو عملي كردم؛ اگه ناراضي بوديد بايكوتش كنيد.
براي بالا بردن حس عملياتي دو تا تاپيك زدم؛ يكي تحت عنوان «عكاسخانه مواد» و ديگري «آزمايشگاه مواد». هر چند بخشي به عنوان عكس در زير مجموعه مولتي مديا داريم ولي قبول كنيد كه هيچ فعاليت خاصي نداشته و موضوعات پراكنده زياد داره. از مهندسين گرامي ميخواهم اگر عكسي مرتبط با هر بخش از مهندسي مواد دارند يا حتي اگر از آزمايشگاه دانشگاه گرفتند يا از قطعات ساخته شده توسط خودشان يا ...؛ آنها را آنجا آپ كنند.
پيشنهاد «آزمايشگاه مواد» هم در جهت غني تر كردن تالار از حهت عملي بود؛ بدين صورت كه اگر دوستان تمايل داشته باشند خلا صه اي ( صرفا خلاصه تا بعدها سوءاستفاده نشه) از آزمايشات انجام شده توسط خودشان يا ترجمه اي از آزمايشات انجام شده در مقالات علمي يا ... را آنجا بذارند.
خب حالا نظرتان چيه؟:)
براي ديدن مراجعه كنيد به:
«««عكاسخانه مواد»»» و ***آزمايشگاه مواد***

ممنون بابت فکرای جالبتون
من با وجود آزمایشگاه مواد موافقم نه با عکاسخانه.(اگه نظر بقیه بچه ها هم همین بود عکاسخانه حذف شه بهتره)
موضوعات پراکنده رو میتونه یه مدیر جمع و جور بکنه.

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بابت فکرای جالبتون
من با وجود آزمایشگاه مواد موافقم نه با عکاسخانه.(اگه نظر بقیه بچه ها هم همین بود عکاسخانه حذف شه بهتره)
موضوعات پراکنده رو میتونه یه مدیر جمع و جور بکنه.

سلام مثل اینکه باز هم برگشتیم سر نقطه اول: مدیر می خوایم!!:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
آقا سوال:
من نمیتونم به کسی امتیاز بدم چرااااااااااااا!؟؟؟؟؟؟؟:(

بالا