گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

reza_1364

مدیر بازنشسته
ای بابا قضیه انگار داره جدی میشه.رئیس با اجازه من یه کم توضیح بدم برامون حرف در نیارن.
قضیه بر میگرده به یه باغ که با بچه های njf رفتیم.اونجا زیر تاقچه در حیاطش غذا خوردیم.داخل ساختمونشم یه اکواریوم بود.جالا قسمتی از پارک علم و صنعت شبیه اونجا بود.روز همایش هم جمع بچه های njf جمع بود یاد اون روزا کردیم....همین

خیر ببینی

خوب شد گفتی........

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا قضیه انگار داره جدی میشه.رئیس با اجازه من یه کم توضیح بدم برامون حرف در نیارن.
قضیه بر میگرده به یه باغ که با بچه های njf رفتیم.اونجا زیر تاقچه در حیاطش غذا خوردیم.داخل ساختمونشم یه اکواریوم بود.جالا قسمتی از پارک علم و صنعت شبیه اونجا بود.روز همایش هم جمع بچه های njf جمع بود یاد اون روزا کردیم....همین
خیر ببینی
خوب شد نگفتی...

فرهنگ

مدیر بازنشسته
پیام اخلاقی میدی تو امضات؟
ولی عجب قدم سبکی دارم تا پام رو میذارم تو تالار همه میریزن...

امضات جالبه
البته لعد امضاي خودم..
امضايشما هم كه گفتم اصلا قشن گنيست يادته كه؟:biggrin::biggrin:
پ.ن: جهت اطلاع كسانيكه نميدونن اتفاقا امضاي جالبي داره

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی احساس نباش زینب خانم اگر بجای پسر , دختر قلبشو میداد باز اینو می گفتی ؟؟؟؟؟

نه اصلا ربطی به دختر یا پسر بودنش نداره ..

جریان چیزه دیگست .. یه پسر منو با همین داستان عاشقه خودش کرد .. واسم این داستانو میگفت که خوابم ببره ..

اما الان میگم پسرا دخترا گول حرفایه عاشقانه رو نخورینو مثه من ساده نباشین ..

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خداحافظ
امتحان نیم ترم دارم
کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز

But Love Always Fails

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر آنتونی رابينز کلمات کليدی ميتونن روحيه بخش باشن....و يکی ديگه اينکه حالات فيزيکی بدن ميتونن بر روی ضمير ناخوداگاه انسان تاثيرگذار باشن.....
پس بايد سعی کنيم کلماتی رو که رو ما تاثير مثبت دارن پيدا کنيم و در شرايط سخت بکار ببريم.....کلماتی مثل خوشبختی...عشق.....شادی......و........
و همچينين حالات فيزيکی رو که روی روحيه ما تاثير ميزارن......مسلا همين که آدم شونه هاشو ميده بالا يه جورايی شارژ ميشه....يا وقتی که خميازه ميکشه خوابش ميگيره......همه ی اين حالات ميتونه در موفقيت های بحرانی به داد شما برسه!!
به اميد موفقيت!!

بالا