زبان براي ارشد

nedashahsavary

عضو جدید
سلام
فكر ميكنم زبان براي همه رشته ها خيلي مهم باشه مخصوصا رشته مهندسي سيستم ومديريت بهروري صنايع از بچه ها خواهش ميكنم اگه كسي راجع به اينكه چه منبع هايي رو بايد خوند كه نزديكتره به آزمون ; باشه لطف كنيد بگيد البته بيشتر انتظار ميره بچه هايي كه قبول شدن بتونن مارو راهنمايي كنن.
ممنون ميشم اگه كمك كنيد.

nedashahsavary

عضو جدید
سلام
چرا هيچ كس جواب نميده يا همه پايه زبانشون قويه/
يا اينكه خيلي ضعيف؟
به هر حال اگه كسي مي دونه كمك كنه؟
ممنون.

ind.eng

عضو جدید
با سلام

زبان یکی از درسهایی که تقریبا منبع معینی ندارد ولی

انتشارات سمت برای 3 گرایش تکنولوژی . تولید . تحلیل زبان تخصصی دارد

که معمولا توصیه میشود

5 سوال گرامر

7 .8 سوال عمومی
7 یا 8 سوال تخصصی 20 سوال زبان را شامل میشوند

nedashahsavary

عضو جدید
با سلام

که معمولا توصیه میشود

5 سوال گرامر

7 .8 سوال عمومی
7 یا 8 سوال تخصصی 20 سوال زبان را شامل میشوند[/quote]
با تشكر
من قصد شركت توي رشته مديريت سيستم بهروري و مهندسي سيستم هارو دارم همين كتابهارو توصيه مي كنيد؟
كدوم كتابها بهتره ؟ وبيشتر ازش سوال مي ياد؟
با توجه به اينكه من رشته ام صنايع نبوده.

ind.eng

عضو جدید
با سلام

که معمولا توصیه میشود

5 سوال گرامر

7 .8 سوال عمومی
7 یا 8 سوال تخصصی 20 سوال زبان را شامل میشوند[/quote]
با تشكر
من قصد شركت توي رشته مديريت سيستم بهروري و مهندسي سيستم هارو دارم همين كتابهارو توصيه مي كنيد؟
كدوم كتابها بهتره ؟ وبيشتر ازش سوال مي ياد؟
با توجه به اينكه من رشته ام صنايع نبوده.
بهترین منابع همینه و 90 درصد اساتید همین منابع رو توصیه میکنند

hamid5882000

عضو جدید
ايا در كنكور ارشد تعداد سوالات وزمان مگه اينطوري نيست
زبان 30
تحقيق 20
احتمال وامار 30
موجودي 20
طرحريزي20
وقت امتحان 150

saeedeh_parsa

عضو جدید
کتاب زبان تخصصی برای دانشجو یان صنایع،کتاب504 words و متون تافل

آخرین ویرایش:

saeedeh_parsa

عضو جدید
کتاب زبان تخصصی برای دانشجویان صنایع با توجه به گرایششون،برای یپیشی گرفتن از سایر رقبااین منابع پیشنهاد شده:کتاب504 words متون تافل+کتاب زبان عمومی

امیر Amir

عضو جدید
به نظر من کتاب زبان تخصصی که برای فلاح هست خوبه+اطلاعات عمومی زبان+متون تخصصی مدیرتی

afarokhi

عضو جدید
سلام دوست من ميتوني از وب سايت من ديدن كنيد در اون اطلاعات خوبي در
قسمت عناوين آرشيو شده وجود داره ....
http://wwwmechanic222.parsiblog.com/
در اين سايت ميتونيد راجع به فيلم درا رتباط با مكانيك و كتب و همچنين مقاله و پايان نامه استفاده كنيد...
نظر يادتون نره ...

setare.st

عضو جدید
راهنمایی هایی برای مطالعه زبان

راهنمایی هایی برای مطالعه زبان

سلام, به نظر من هرکسی یه روشی داره.من خودم با کلاس رفتن زبانم عالی شد .با این حال چند تا پیشنهاد دارم:
1.برای این که دامنه لغاتتون رو افزایش بدین بهترین کار خواندن متنه.اگه وقت خیلی کمی دارین بهتره از فلش کارت های 504استفاده کنین.در وقت های تلف شده مثل زمانی که منتظر اتوبوس هستین از اونا استفاد ه کنین.
2.اگه میخواین متن هارو خوب بفهمین بهتره گرامر هارو خوب یاد بگیرین به نظر من گرامر راحت ترین بخش زبانه و مثل فرمول می مونه . در متن های علمی از افعال مجهول خیلی استفاده میشه اونا رو خوب یاد بگیرین.
3.برای یادگیری زبان بهتره به جای اینکه یه روز 2 ساعت بخونین و تا جند روز بذارینش کنار شبی 30یا15دقیقه بخونین و آخر هفته هم دور کنین.
با مید به اینکه براتون مفید باشه.;)

kuchuloo

عضو جدید
سلام, به نظر من هرکسی یه روشی داره.من خودم با کلاس رفتن زبانم عالی شد .با این حال چند تا پیشنهاد دارم:
1.برای این که دامنه لغاتتون رو افزایش بدین بهترین کار خواندن متنه.اگه وقت خیلی کمی دارین بهتره از فلش کارت های 504استفاده کنین.در وقت های تلف شده مثل زمانی که منتظر اتوبوس هستین از اونا استفاد ه کنین.
2.اگه میخواین متن هارو خوب بفهمین بهتره گرامر هارو خوب یاد بگیرین به نظر من گرامر راحت ترین بخش زبانه و مثل فرمول می مونه . در متن های علمی از افعال مجهول خیلی استفاده میشه اونا رو خوب یاد بگیرین.
3.برای یادگیری زبان بهتره به جای اینکه یه روز 2 ساعت بخونین و تا جند روز بذارینش کنار شبی 30یا15دقیقه بخونین و آخر هفته هم دور کنین.
با مید به اینکه براتون مفید باشه.;)
مرسي منم فلش کارت 504 رو دارم.خيلي مفيد :D

بالا