اشغالگران ناپيداي پيرامون ما...

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصوير بزرگنمايي شده حيرت آور سر يك مورچه. دانشمندان تعداد مورچه هاي ساكن زمين را ده ميليون ميليارد برآورد مي كنند. تاكنون فقط 12 هزار گونه مورچه كشف شده و به گفته دانشمندان هنوز بيش از 10 هزار گونه ديگر ناشناخته باقي مانده اند.

تصوير سر يك ساس. ساس‌ معمولا در رختخواب و وسايل خواب پناه برده و براي مدت بيش از 10 دقيقه از خون انسان تغذيه مي‌كند. هنگامي كه يك ساس له مي‌شود رايحه ناخوشايندي از آن به مشام مي‌رسد. ساس قربانيان خود را به لطف حس بويايي بسيار توسعه يافته‌اش تشخيص مي‌دهد.

تصوير بزرگنمايي شده سر يك كك. اگر انسان توانايي كك را داشت قادر بود به ارتفاعي به اندازه برج ايفل بجهد. كك جانوري است كه فقط از خون انسان، پستانداران و به طور كلي پرندگان تغذيه مي‌كند. حشره‌شناسان نزديك به 2500 گونه كك را در روي زمين شناسايي كرده‌اند.

تصوير بزرگنمايي شده سر يك پروانه بيد با چشمان درشت و خرطوم حلقه شده‌اش. بيد مسوول سوراخهايي است كه شما روي لباس‌هاي مورد علاقه خود پيدا مي‌كنيد. بيدها جانوراني سمج بوده و تنها راه خلاص شدن از دست آنها استفاده از موادي مانند تنباكو يا نفتالين بوده و يا اينكه لباس‌هاي خود را در جريان هواي آزاد بگذاريد.

شپشك جانوري است كه ميزبان خود را دچار شرمساري مي‌كند زيرا ناگزير است به دليل وجود اين جانور موذي دائم خود را بخاراند. نام شپشك مترادف با شخصي است كه نسبت به بهداشت خود اندك توجهي ندارد. ماده شپشك با سرعت حيرت‌آوري توليدمثل كرده و روزانه ده‌ها تخم مي‌گذارد.

تصوير بزرگنمايي شده چند شپش. در صورت عدم نظافت سر انسان مي‌تواند بهترين مكان براي شپش محسوب شود. اغلب در مدارس با توجه به مجاورت كودكان روي نيمكت در صورتي كه يكي از آنها حامل شپش باشد مي‌تواند تمام همكلاسي‌ها را آلوده كند. شپش از خون انسان تغذيه كرده و محل گزيدگي آن دردآور است.

تصوير بزرگنمايي شده سر يك آب دزدك. آب دزدك به دليل اين كه چند ده ميلي‌متر طول دارد به وسيله چشم غيرمسلح قابل مشاهده است. آب دزدك در اماكن مرطوب منازل زندگي مي‌كند و مي‌توان اين جانور را در حمام‌ها و همين طور در انبارهاي زيرزميني مشاهده كرد. آب دزدك هر خورده آشغالي كه در محل سكونتش وجود داشته باشد را مي‌خورد.

تصوير يك كولئوپتر نوعي موجود ريز كه دشمن سرسخت فرشهاي خانه است. اين موجودات ريز هر چيزي را كه زير پاهايشان احساس كنند مي‌خورند خواه پشم فرش، موكت، مو، پوست‌هاي مرده، پارچه و يا پر باشد.

تصوير كابوس يك شب گرم تابستاني يا همان پشه كه نوك نيش آن سلاح واقعي‌اش در تصوير به خوبي مشهود است. معمولا پشه‌ها برخي از انسانها را بيش از ديگران نيش مي‌زنند. اين حشره از خرطوم خود كه قادر به سوراخ كردن پوست است براي تغذيه از خون قرباني خود استفاده مي‌كند.

تصوير بزرگنمايي شده سر يك موريانه دشمن قسم خورده وسايل چوبي. موريانه‌ها وقتي به داخل يك خانه رخنه كنند درها، كابينت‌هاي چوبي و ساير وسايل چوبي خانه را سوراخ كرده و با تغذيه از چوب فقط سطح ظاهري آن را باقي مي‌گذارند.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا تاپیک مفید و عالی ای بود، دستت طلا.
اما حالا من دیگه از خودم و خونمون و هوا و همه جا میترسم چیکار کنم؟

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیک جالبی
آورین دستت درد نکنه

خیلی زیبا بودن

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجاش زیبا بودن!!!

کل تاپیک زیباست دیگه
خو اینام به نوعی قشنگن دیگه