به جای تقلب از این روشها بهره ببرید...(خودتونم طرح بدید)

fidele

عضو جدید
آخه خداییش این عمومیان که دق به دل آدم میکنن
یه بارم سر امتحان تحقیق در عملیات چند تا سوالو موندم پسرای با مرام دور و برم گفتن تقلب میخوای گفتم نه:redface:
سر کله شق بازی نمره نگرفتم:cool::cool:

paeeizan

اخراجی موقت
دوران تقلب گذشته ....
الان فقط باید مخ استاد رو قبل امتحان بزنی که سوالا رو غیر مستقیم بده....
ما چند روز پیش ..استاد یه جزوه 90 صفحه ای بود ....اینقد باهاش حرف زدیم ...که شد 6 صفحه !!!!!!!!!
.
.
.
.
آره ..اینجوریه ...
یکی دیگه شونم .... یه جزوه 40 صفحه ای بود که استاد مجبور کردیم 10 تا سوال بده که از اون 10 تا 6 تاش تو امتحان بودن .... که سرجمع 2 صفحه نشد !!!!!!!!
.
.
.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوران تقلب گذشته ....
الان فقط باید مخ استاد رو قبل امتحان بزنی که سوالا رو غیر مستقیم بده....
ما چند روز پیش ..استاد یه جزوه 90 صفحه ای بود ....اینقد باهاش حرف زدیم ...که شد 6 صفحه !!!!!!!!!
.
.
.
.
آره ..اینجوریه ...
یکی دیگه شونم .... یه جزوه 40 صفحه ای بود که استاد مجبور کردیم 10 تا سوال بده که از اون 10 تا 6 تاش تو امتحان بودن .... که سرجمع 2 صفحه نشد !!!!!!!!
.
.
.

چه استادای ...
خوش به حالتون.استادای ما معمولا جلسه آخر به منابع گفته شده،منبع جدید اضافه می کنند...:biggrin::biggrin::biggrin:

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استارتر
کتاب روشهای تقلبو جمع کردی؟
بده زیگفرید تایپش کنه
دستش تنده
نقاشی رو جلدشم من می کشم

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استارتر
کتاب روشهای تقلبو جمع کردی؟
بده زیگفرید تایپش کنه
دستش تنده
نقاشی رو جلدشم من می کشم

شیلام.خوفی؟
از کدوم انتشارات بدیمش بیرون؟
بیاید نتیجه گیری کنیم از بحث ها:
1.تقلب نوعی ادویه است که قیمه بدون آن خوشمزه نمیشود(اینو چند تا از بچه ها تایید کردن):biggrin::biggrin::biggrin:
2.دیگه بقیش با شما.من سمینار باید آماده کنم...:gol::gol::gol:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
واي خداي من!اين كه هيچي نيست مريم خواهرم يه دوست داره تو كلاسشون اون دست هر چي اعجوبه و نابغه و شيطونه از پشت بسته!هميشه نمره هاش بالاتر از مريمه!يه كارايي كرده مريم تعريف ميكنه شاخ رو سرمون سبز ميشه!از دزدين سوالاي امتحاني تا جابه جا كردن برگه ي جوابش بعد از امتحان و هر چي بگم كم گفتم!
سلام
به به هاله خاتون چشمم روشن :eek:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
دوستان من از اين روش استفاده كردم اونم به سبك خودم و جواب هم داده
خيلي خوب نيست و نميگم كه اين كار رو بكنيد ولي هي زماني كه گير افتادي و چاره نداشتي يه امتحاني بكن :biggrin:
جريان از اين قرار بود كه ما ترم آخر بوديم يه درس داشتيم به نام اصول طراحي موتور هاي پيستوني ، خلاصه خيلي درس شاخي بود و هست (البته حسابي ميخونديم ها ، اما فايده نداشت )
هر كي رو ميديدم ميگفت كه اوضاع خرابه
منم غرق تفكر شدم ، تا اينكه يه متن توپ آماده كردم و به قول دوستان (نامه ي فدايت شوم ) رو براي استاد نوشتم
بگيد چند بهم داد
17.50
آخ كه دماغ همه ي بروبچ مكانيك دانشگاه بد جوري سوخت
هنوز كه هنوزه دعا به جون استاد ميكنم
خدا خيرش بده :redface:
البته دست متن هم درد نكنه

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من از اين روش استفاده كردم اونم به سبك خودم و جواب هم داده
خيلي خوب نيست و نميگم كه اين كار رو بكنيد ولي هي زماني كه گير افتادي و چاره نداشتي يه امتحاني بكن :biggrin:
جريان از اين قرار بود كه ما ترم آخر بوديم يه درس داشتيم به نام اصول طراحي موتور هاي پيستوني ، خلاصه خيلي درس شاخي بود و هست (البته حسابي ميخونديم ها ، اما فايده نداشت )
هر كي رو ميديدم ميگفت كه اوضاع خرابه
منم غرق تفكر شدم ، تا اينكه يه متن توپ آماده كردم و به قول دوستان (نامه ي فدايت شوم ) رو براي استاد نوشتم
بگيد چند بهم داد
17.50
آخ كه دماغ همه ي بروبچ مكانيك دانشگاه بد جوري سوخت
هنوز كه هنوزه دعا به جون استاد ميكنم
خدا خيرش بده :redface:
البته دست متن هم درد نكنه

:surprised::surprised::surprised:
یکی از دوستام یه شعر در وصف استاد نوشت.استاده هم خیلی بد اخلاقو شاخه.از شعر خوشش اومده بود.3نمره به درس سه واحدیش اضافه کرد...:eek::eek::eek:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که یه بار از استادمون که یک خانوم دکتر محترم هم بود آخر برگه ای که خیلی هم عالی جوابهاشو نوشته بودم بسیار مرتب و باکلاس و محترم تشکر کردم ، دیدم نمره ی ای که فکر نمیکردم از 18 کمتر شه شده 13.
دیگه آخر برگه هیچ نوع متن اضافه ای رو نمی نویسم.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که یه بار از استادمون که یک خانوم دکتر محترم هم بود آخر برگه ای که خیلی هم عالی جوابهاشو نوشته بودم بسیار مرتب و باکلاس و محترم تشکر کردم ، دیدم نمره ی ای که فکر نمیکردم از 18 کمتر شه شده 13.
دیگه آخر برگه هیچ نوع متن اضافه ای رو نمی نویسم.

آخیییییییییییییییی:biggrin::biggrin::biggrin:

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تا حالا تقلب نکردم.. می ترسمممم
نه می رسونم نه میگیرم...
اصلا قیافه ام فکر کنم تابلو بشه ..

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا تقلب نکردم.. می ترسمممم
نه می رسونم نه میگیرم...
اصلا قیافه ام فکر کنم تابلو بشه ..

من یه رده از شما بالاترم.میرسونم.ولی نمیگیرم.:smile:;);)
بیا از تجربیات بچه ها استفاده کنیم،post-doc در زمینه تقلب میگیریم...:redface::redface:
:gol::gol::gol:

mona.p

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیلام.خوفی؟
از کدوم انتشارات بدیمش بیرون؟
بیاید نتیجه گیری کنیم از بحث ها:
1.تقلب نوعی ادویه است که قیمه بدون آن خوشمزه نمیشود(اینو چند تا از بچه ها تایید کردن):biggrin::biggrin::biggrin:
2.دیگه بقیش با شما.من سمینار باید آماده کنم...:gol::gol::gol:

اصلاح می کنم:
تقلب نوعی ادویه است که اگر به خورش قیمه ی بی مزه ی اصغر آقا(چلوخورشتی سرکوچه) اضافه کنیم قرمه سبزی خانگی در سطح تیم ملی به دست می آوریم.

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای نه..من در انجام این کار واقعا توانایی ندارم..

آه خدای من...
بالاخره باید یاد بگیری...حالا منو که میبینی دیگه به فکرش نیستم،این ترم واحدهای تئوری ارشدم تموم میشه.دیگه این نوع تقلبا زیاد برام کارساز نیست:biggrin::biggrin::biggrin:(شوخی کردم.تقلب بده.اخه.جیزه:evil::crying:)
من باید برم به سمت تقلب در داده سازی در حین انجام پروژه:cry::cry::cry:

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلاح می کنم:
تقلب نوعی ادویه است که اگر به خورش قیمه ی بی مزه ی اصغر آقا(چلوخورشتی سرکوچه) اضافه کنیم قرمه سبزی خانگی در سطح تیم ملی به دست می آوریم.

تقلب در مورد بقیه غذاها چی میشه؟در مورد اونا اطلاعاتی نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:
پس نتیجه میگیریم نوعی ادویه وجود دارد که میتواند غذا را از نوعی به نوع دیگر تبدیل کند...میو میو عوض میشه...:redface::redface::redface:...این ادویه،تقلب است...موارد مصرف دیگر این ادویه این است که میتواند دانشجو را از نوع مشروط به شاگرد اول تبدیل کند...

آخرین ویرایش:

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اینا درست ولی خودمونیم تقلب سر جلسه امتحان یه حس خوب و هیجان خاصی به ادم می ده حیف از دستش بدیم

بالا