مقایسه آزمون های آمادگی ارشد موسسات-کدوم بهتره به نظر شما؟ نظر بدین

rose22

عضو جدید
بچه ها اگه کسی واقعا میدونه کدوم آزمون بهتره لطفا بگه.اگه فکر میکنین موسسه دیگه ای بهتر از این دوتاست اعلام کنید.

mahtab30

کاربر فعال
بچه ها اگه کسی واقعا میدونه کدوم آزمون بهتره لطفا بگه.اگه فکر میکنین موسسه دیگه ای بهتر از این دوتاست اعلام کنید.

سلام دوست عزیز . من خودم نمیدونم. ولی استادامون میگفتن پارسه خیلی بهتره . خودتم برو از اونایی که قبول شدن بپرس . حتما کمکت میکنن . موفق باشی ..

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه گفتم این بستگی به شرایط و وضعیت طرف و مخصوصا جیبش و خوندنش داره و به نظر خود من موسسه و جزوه و ازمون شاید برای افرادی که واقعا در سطح پایینی هستن و میخوان تو دوره فشرده خودشون رو بالا بکشن خیلی موثر باشه ولی برای افراد متوسط به بالا چندان توفیری نداره من خودم اون سالی که کنکور میدادم رفتم یه کوچولو تحقیق کردم دیدم پارسه میگه 300 و خورده و ماهانم همین حدودا رفتم علوی و با 100 هزار تومن هم جزوه های رشته مربوطه رو گرفتم و هم 5 تا ازمون ازمایشی داشت و با خوندن خودم بهترین رتبه ممکن رو کسب کردم پس میبینید که صرف اسم اموزشگاه چندان تاثیری نداره و البته من حتی تاثیر علوی رو بیشتر از 10 درصد نمیدونم و بیشترش رو به برنامه و خوندن خودم مربوط میدونم

alireza_shokate

عضو جدید
سلام دوستان
آزمونها بستگی به رشته و گاها خود طرف داره من پارسال دوستایی داشتم که یکیشون به پارسه رفته بود یکیشونم به ماهان اما هیچکدوم راضی نبودند اما یکی از دوستانم که مهندسی برق میخوند میرفت ماهان که خیلی تعریف میکرد و رتبشم شد 450

beginner2001

عضو جدید
منکه گفتم این بستگی به شرایط و وضعیت طرف و مخصوصا جیبش و خوندنش داره و به نظر خود من موسسه و جزوه و ازمون شاید برای افرادی که واقعا در سطح پایینی هستن و میخوان تو دوره فشرده خودشون رو بالا بکشن خیلی موثر باشه ولی برای افراد متوسط به بالا چندان توفیری نداره من خودم اون سالی که کنکور میدادم رفتم یه کوچولو تحقیق کردم دیدم پارسه میگه 300 و خورده و ماهانم همین حدودا رفتم علوی و با 100 هزار تومن هم جزوه های رشته مربوطه رو گرفتم و هم 5 تا ازمون ازمایشی داشت و با خوندن خودم بهترین رتبه ممکن رو کسب کردم پس میبینید که صرف اسم اموزشگاه چندان تاثیری نداره و البته من حتی تاثیر علوی رو بیشتر از 10 درصد نمیدونم و بیشترش رو به برنامه و خوندن خودم مربوط میدونم

خدمت شما عرض کنم که پارسه بهتره به نظر من سطح آزمونهاش بالاتره بعضی از کتایهاش رو همه اساتید پیشنهاد میکنن

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدمت شما عرض کنم که پارسه بهتره به نظر من سطح آزمونهاش بالاتره بعضی از کتایهاش رو همه اساتید پیشنهاد میکنن
منم نگفتم که بهتر نیست گفتم من یکی 300 تومن نداشتم بدم هر کسی هم که وضع جیبش در حد من باشه بهتره به فکر پارسه و ماهان و اینا نباشه ضمنا من خودم خوندم و بهترین رتبه ممکن رو کسب کردم که فکر نمیکنم پارسه یا ماهانم میرفتم بهتر میشدم

rahele83

عضو جدید
آزمونای ارشد

آزمونای ارشد

سلام میخاستم بدونم کدوم آزمونا برای ارشد ازبین ماهان وپارسه وسنجش تکمیلی بهتره ممنون

شيته گيان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخاستم بدونم کدوم آزمونا برای ارشد ازبین ماهان وپارسه وسنجش تکمیلی بهتره ممنون
ما رو باش بدو بدو اومدم گفتم الان تمام ازمونارو پهن كرده داره ميفروشه:biggrin:

فكر كنم شما بايد يكي از كتابهاي مارو بخونيد برا ارشد مدارهاي الكتريكي

alumnus

عضو جدید
سلام،
پارسه..آخه هم جامعه آماریش بیشتره و هم سطح آزموناش به آزمون سراسری نزدیکتره
موفق باشی

mona 23

عضو جدید
آزمون پارسه یا ماهان؟ کدوم بهتره؟
سلام دوست عزیز
من فکر میکنم اینکه آدم کدوم آزمون رو شرکت کنه برای کسایی که خودشون قدرت برنامه ریزی رو دارن چندان فرقی نداره چون فقط مهم اینکه آزمون دادن رو تمرین کنند تا روز آزمون اصلی کمی مسلط تر باشند توی تنظیم وقت و تمرکز و ...
اما اگه شما فکر میکنی نیازه که کسی واست برنامه بریزه بهتره خودتون کمی درباره موسسه های مختلف تحقیق کنی تا بتونی برنامه ای رو که به نظر خودت بهتره و با شرایطت بیشتر جور در میاد انتخاب کنی :gol:

موفق باشید

nima dar

عضو جدید
آزمون پارسه یا ماهان؟ کدوم بهتره؟[/QUO
سلام دوست عزیز باید دید شما با کدوم بهتر وراحتتری خیلی خودتو محدود نکن از نظر من هردو خوبن من جزوه هردوشونو دیدم البته اموزشگاه های دیگری هم هست که با یه کاوش تو اینترنت میتونی ببینی
یا حق

marof

عضو جدید
پارسه و ماهان د ر واقع هیچ کدوم

پارسه و ماهان د ر واقع هیچ کدوم

سلام میتونم بگم که هر کدوم رو شرکت کنی زیاد فرق نمی کنه مهم این اس که خودت جطور بخونی در حقیقت خودت از همه بهتری

bahman.eng

عضو جدید
سلام دوست عزیز . من خودم نمیدونم. ولی استادامون میگفتن پارسه خیلی بهتره . خودتم برو از اونایی که قبول شدن بپرس . حتما کمکت میکنن . موفق باشی ..
دوست عزیز فرقی نمی کنه کدوم رو انتخاب کنی و بری بخونی چون اکثر موسسه ها سوالات مشابه ی واسه آزمون بهت میدن
مهم اینه که خودت بتونی خوب و دقیق بخونی و از کسایی هم که ارشد قبول شدن بپرسی تا بتونی بهترین هارو بخونی
امیدوارم موفق باشی

elham7070

عضو جدید
مقایسه آزمون های آمادگی ارشد موسسات

مقایسه آزمون های آمادگی ارشد موسسات

سلام خدمت دوستان عزیز.

من میخوام تو یه موسسه شرکت کنم واسه ارشد.
بین پارسه و مدرسان تردید دارم... البته با پارسه کمی آشنایی دارم ولی مدرسان رو اصلا نمی دونم چطوریه؟

از دوستانی که با مدرسان آشنایی دارند میخوام که لطفا راهنمایی بدن

موفق باشید

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوست عزیز
پارسه جامعه آماری بیشتری نسبت به مدرسان داره
ولی از نظر هزینه پارسه 480 و مدرسان 390 تومنه
این مبلغ مدرسان شامل یه پکیجه که همون کتابهای تست هستن یا همون جزوه ها و شامل یه cdزبان که به گفته خودشون زبان رو بالا میزنی و 8مرحله آزمون
اینکه جزوه های پارسه برتری داره یا مدرسان من دقیق نمیدونم
ولی من از دوستای خودم تعریف جزوه های مدرسان بیشتر شنیدم

elham7070

عضو جدید
سلام دوست عزیز
پارسه جامعه آماری بیشتری نسبت به مدرسان داره
ولی از نظر هزینه پارسه 480 و مدرسان 390 تومنه
این مبلغ مدرسان شامل یه پکیجه که همون کتابهای تست هستن یا همون جزوه ها و شامل یه cdزبان که به گفته خودشون زبان رو بالا میزنی و 8مرحله آزمون
اینکه جزوه های پارسه برتری داره یا مدرسان من دقیق نمیدونم
ولی من از دوستای خودم تعریف جزوه های مدرسان بیشتر شنیدم

ممنون دوست عزیز.

من کتاب نمیگیرم فقط میخوام آزمون شرکت کنم...
از سطح ازمونهای مدرسان اطلاعی ندارید؟

maryam.raz

عضو جدید
سلام
نه متآسفانه
تو همین سایت بیشتر بحث بین پارسه وسنجش بود ، حرفی از مدرسان نبود

mahta52

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام
من نمایندگی مدرسان رو در همدان دارم
پاسخنامه مدرسان روز آزمون کتبی بهتون داده میشه احتیاج به سایت رفتن نیست.و کاملا تشریحی هستش.موارد زیر رو داره:
جواب صحیح
چرا سه تای بقیه اشتباهند
مسئله دارای تله بصری یا علمی هستش یا نه
مشابه کدام سوال کنکوره
از کجا طرح شده یعنی صرفا از روی کتابای مدرسان طرح نمیشه که رتبه شما کاذب خوب بشه
سطح دشواری سوال +زمان پیشنهادی برای حل سوال

کارنامه اونم در 8 صفحه صادر میشه
در صفحه اول رتبه در هر درس و کلی در مدرسان و تخمین رتبه شما در آزمون سراسری
صفحه 2 تحلیل تک تک سوالا که هر سوال رو چند نفر درست جواب دادن
صفحه 3 تا 8 از هر مبحث چند درصد رو درست زدین
نمودار مقایسه با میانگین و نفر اول

در مورد پارسه اطلاع خاصی ندارم جز اینکه کارنامه و پاسخنامه فقط در اینترنت هستش

به هر حال موفق باشید

بالا