مادر زن و مادر شوهر !!!!

3D.MAX

عضو جدید
آخ گفتی ی ی ی ی ی ی ی ی
ولی فک کنم تکراری بودا..البته از من نشنیده بگیر;)

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جفتشون خیلی گلن..دی

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی دوست گلم...من خودم یه دوستی دارم که هرلباسی میخره ،مادرشوهرش میره واسه خودش میخره...........:biggrin:
بخدا.......دمپایی نارنجی میخره،اونم میره میخره.....دامن کوتاه میخره...اون میره میخره....خلاصه هرچیزی که واسه سن ما جووناست،مادرشوهر عزیزش میره میخره.
حالا بخره به درک،اما میره عین مال دوستمو میخره با همون رنگ.:razz:
اونوقت میگین مادرشوهر.....
بیشتر مادرشوهرا توقع زیادی از عروسشون دارن و جهیزیه خیلی سنگین و .....
اما خیلی وقتا ما کوتاه میایم و عروسی آنچنانی نمیخوایم اما اونا کوتاه نمیان و جهیزیه فلان میخوان....
هرجایی دیدین مادرشوهری مهربون شده بدونید یه کلکی تو کاره...جدی میگم.....اصلأ این مسئله مادر شوهر و عروس حل شدنی نیست....

kosar_zahra

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی بی انصافی هم نکنیم....بعضی مادرشوهرا واقعأ خوبن و با عروسشون مثل دخترشون رفتار میکنن...البته این مادرشوهرا به تعداد انگشت شمار وجود دارن...کاش همه اینجوری بودن.....:(

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکته مهم اینکه اسامی ذکر شده واقعی هستند.

milititi*

عضو جدید
پس حتما زبان مادر زن رو باید تو قنادیا دنبالش گشت؟؟؟!!!!!!!!!:D

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگی دوست گلم...من خودم یه دوستی دارم که هرلباسی میخره ،مادرشوهرش میره واسه خودش میخره...........:biggrin:
بخدا.......دمپایی نارنجی میخره،اونم میره میخره.....دامن کوتاه میخره...اون میره میخره....خلاصه هرچیزی که واسه سن ما جووناست،مادرشوهر عزیزش میره میخره.
حالا بخره به درک،اما میره عین مال دوستمو میخره با همون رنگ.:razz:
اونوقت میگین مادرشوهر.....
بیشتر مادرشوهرا توقع زیادی از عروسشون دارن و جهیزیه خیلی سنگین و .....
اما خیلی وقتا ما کوتاه میایم و عروسی آنچنانی نمیخوایم اما اونا کوتاه نمیان و جهیزیه فلان میخوان....
هرجایی دیدین مادرشوهری مهربون شده بدونید یه کلکی تو کاره...جدی میگم.....اصلأ این مسئله مادر شوهر و عروس حل شدنی نیست....

خوب بخره مگه مادر شوهر دل نداره:دی:biggrin: