انتخاب کاربر فعال و متخصص تالار صنایع

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
بچه ها در کل سایت و تالار ها قاراه بچه هایی رو که در زمینه های خاصی تخصص دارن رو به عنوان متخصص در اون زمینه معرفی کنیم و من برای این بچه ها داشتن شرایط زیر رو در نظر گرفتم:
1.پست هایی کمتر از 50 تا در خود تالار مربوطه نداشته باشن.
2.بیان خوب داشته باشن و بتونن دیگران رو تفهیم کنن.
3.در یک زمینه خاص تخصص داشته باشن و بتونن در این زمینه پاسخگوی بچه ها باشن.
4.غیبتی کمتر از یک هفته داشته باشن.
5.متعهد در پاسخگویی و کمک به دیگران باشن.

و کلا در تالار صنایع بتونن بحث هایی رو راه بندازن و اونا رو اداره کنن.

ادمین جان هم برا این بچه ها فعلا یه تالار اختصاصی د رنظر گرفتن که مختص خودشون هست ولی بحث های تخصصی در تالار مربوط به اونها مطرح میشه(صنایع)
در ضمن پایین اسم کاربریشون هم درج میشه که کاربر مختصص...
حالا بازم یه سری مزایای دیگه هم در نظر گرفته شده که فعلا قطعی نشده.

من از تمام بچه های صنایع میخوام اگر که شرایط فوق رو دارن و میخوان که در زمینه ی خاصی فعالیت کنن در همین تاپیک اعلام کنن و بگن که چه تجربیاتی دارن (البته این برا یکسایی هست که من ازشون در اون رابطه ی خاص فعالیت ندیدم)

با تشکر

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
لازم دونستم که به بچه هایی که جدید وارد تالار میشن و همچنین کسایی که مدتی نبودن اسامی دوستایی رو که قرار شده بهمون در تالار کمک کنم ذکر کنم :

1. AMIRHAKIMI متخصص MIS
PARSA-IE .2 متخصص EFQM
PERSIAN-PULSE .3 متخصص نت و COQ
alirezakiani . 4 متخصص سیستم های مدیریتی

مهندسان عزیز این افراد با توجه به عملکردشون در تالار انتخاب شدن و همگی اونها مایل به کمک و همکاری با سایرین هستن.
مشکلات خودتون رو در زمینه های مربوط به اونها میتونین باهاشون مطرح کنین و اونها بنا به تشخیصشون به ایجاد تاپیک بپردازند.

با آرزوی موفقیت

alirezakiani

عضو جدید
تشكر و اعلام آمادگي

تشكر و اعلام آمادگي

با سلام:
لازم دونستم که به بچه هایی که جدید وارد تالار میشن و همچنین کسایی که مدتی نبودن اسامی دوستایی رو که قرار شده بهمون در تالار کمک کنم ذکر کنم :

1. AMIRHAKIMI متخصص MIS
PARSA-IE .2 متخصص EFQM

مهندسان عزیز این افراد با توجه به عملکردشون در تالار انتخاب شدن و همگی اونها مایل به کمک و همکاری با سایرین هستن.
مشکلات خودتون رو در زمینه های مربوط به اونها میتونین باهاشون مطرح کنین و اونها بنا به تشخیصشون به ایجاد تاپیک بپردازند.

با آرزوی موفقیت

با درود و تقديم احترام
ضمن تشكر از مدير مهتابي عزيز و ساير دوستان
اميدوارم بتوانم بعنوان عضو كوچكي از اين مجموعه ، مفيد واقع گردم .

m_kh_m

عضو جدید
;)راستی یه چیزی

آقای حامد سرلکی هم صنایع کارن نه؟

چون هیچی نباشه کلّی فعّاله

گفتم یه وقت از قلم نیفته;)

امیر Amir

عضو جدید
با سلام:

1. AMIRHAKIMI متخصص MIS
PARSA-IE .2 متخصص EFQM

با آرزوی موفقیت

با سلام,
ایده جالبی بوده,طراح این ایده هم فکر قشنگی داشته.فکر میکنم اگر اقای الیاس پور که فکر کنم دانشجوی دکترا هستند رو راغب کنید برای شرکت بیشتر در تالار بهتر باشه.

من هم کارشناس گفتگوی تمدن ها بگذارید:smile:

امید وارم همه شما دل شاد,دل ارام و روحی ارام داشته باشید.

امیر

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر محترم مهتابی عزیز امیدوارم بتونم منم در جهت کمک به این تالار موثر واقع بشم...

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)راستی یه چیزی

آقای حامد سرلکی هم صنایع کارن نه؟

چون هیچی نباشه کلّی فعّاله

گفتم یه وقت از قلم نیفته;)
خواهش میکنم..
بنده که رشتم صنایع نیست ولی هر کمکی از دستم بیاد دریغ نمی کنم

mbadri

عضو جدید
سلام
من در زمینه های
کارشناس بهره وری
ممیز ایزو
ارزیاب efqm
کارشناس نت
عارضه یابی صنایع
راهنمایی جهت دریافت تسهیلات خود اشتغالی وکار آفرینی
طرح توجیهی
رو در حد بالایی می تونم کمک کنم;)

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایده خلاقانه

ایده خلاقانه

باسلام
مدیر محترم ایده خلاقانه ای بود ، حالا این دوستان به عنوان مدیر انتخاب شدن ، بهتر نیست که هر کدوم برای خودشون تاپیک ایجاد کنن ، و به مدیریت اون مشغول بشن ، بدین معنی که توی تاپیک شون بحث راه بندازن ، آموزش بدن توی زمینه تخصصی شون و در نهایت توی همون تاپیک ها به سوالات بچه ها پاسخ بدن.
بااحترام

mahtabi

مدیر بازنشسته
باسلام
مدیر محترم ایده خلاقانه ای بود ، حالا این دوستان به عنوان مدیر انتخاب شدن ، بهتر نیست که هر کدوم برای خودشون تاپیک ایجاد کنن ، و به مدیریت اون مشغول بشن ، بدین معنی که توی تاپیک شون بحث راه بندازن ، آموزش بدن توی زمینه تخصصی شون و در نهایت توی همون تاپیک ها به سوالات بچه ها پاسخ بدن.
بااحترام

با سلام:
متشکر از لطفتون.
راستش این ایده از طرف من نبود و یه ایده یکلی در تمام سایت هست.
اما متاسفانه من نمیدونم چرا بچه ها تا میشن کاربر متخصص دیگه از تاپیک هاشون خبری نیست!
بنده گفتم که هدف از این کار چیه اما انگار که این هدف برای هیچ کسی اهمیت نداره.

alirezakiani

عضو جدید
با سلام:
متشکر از لطفتون.
راستش این ایده از طرف من نبود و یه ایده یکلی در تمام سایت هست.
اما متاسفانه من نمیدونم چرا بچه ها تا میشن کاربر متخصص دیگه از تاپیک هاشون خبری نیست!
بنده گفتم که هدف از این کار چیه اما انگار که این هدف برای هیچ کسی اهمیت نداره.

با درود
مدير مهتابي عزيز تو رو خدا اينطوري نگوييد ، دلمون ميشكنه ها ، به خدا گرفتاريم ولي با اين حال سعي ميكنيم حضورمونو بيشتر(از لحاظ كيفي) كنيم ،شما هم بعنوان مدير تالار بايد يه مقدار بيشتر افراد را درگير كنيد.پيشنهاد بحث بديد ، باز زماني تعيين كنيد با هماهنگي بچه ها و . . .

mahtabi

مدیر بازنشسته
با درود
مدير مهتابي عزيز تو رو خدا اينطوري نگوييد ، دلمون ميشكنه ها ، به خدا گرفتاريم ولي با اين حال سعي ميكنيم حضورمونو بيشتر(از لحاظ كيفي) كنيم ،شما هم بعنوان مدير تالار بايد يه مقدار بيشتر افراد را درگير كنيد.پيشنهاد بحث بديد ، باز زماني تعيين كنيد با هماهنگي بچه ها و . . .

با سلام:
بله می دونم .منم وقتم آزاد نیست اما دیگه همه با هم کجا رفتن؟
اگر هم دیده باشین من چندین بار تلاش کردم که بحث کنیم اما متاسفانه اون انسجامی که یه گروه باید داشته باشن توی این تالار نمی بینم.
در هر صورت من بازم به تلاشم ادامه می دم اما نه حالا چون بسیار درگیرم .
با تشکر از لطف شما

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
با توجه به فعالیت مداوم و پیگیری های جناب ترابی در زیر تالار آزمون ارشد ، بهتر دیدم که ایشون هم جز بچه های متخصص قرار بگیرند.
پس لیست افراد متخصص تالار به شرح ذیل آپدیت میشه:

1. AMIRHAKIMI متخصص MIS
PARSA-IE .2 متخصص EFQM
5.torabi مدرس آزمون ارشد

امیدوارم بچه هایی که جز این لیست هستند از ما بقی فعالیت بیشتری نشون بدن و بنده رو از انتخابم سر افراز کنن.
بچه ها ما هدفی جز تعالی تالار و اینکه یه محیطی پر محتوا برای اول خودمون و بعد سایرین درست کنیم ندارم پس خواهشا این عناوین رو سطحی در نظر نگیرین.
ازافراد فو ق الذکر می خوام تاپیک هایی رو جهت بحث و گفتگو باز کنن و پیگیرش هم باشن.
بحث های هفتگی خودشون ایجاد کنن.
با احترام

TRANEH

عضو جدید
با سلام:
بچه ها در کل سایت و تالار ها قاراه بچه هایی رو که در زمینه های خاصی تخصص دارن رو به عنوان متخصص در اون زمینه معرفی کنیم و من برای این بچه ها داشتن شرایط زیر رو در نظر گرفتم:
1.پست هایی کمتر از 50 تا در خود تالار مربوطه نداشته باشن.
2.بیان خوب داشته باشن و بتونن دیگران رو تفهیم کنن.
3.در یک زمینه خاص تخصص داشته باشن و بتونن در این زمینه پاسخگوی بچه ها باشن.
4.غیبتی کمتر از یک هفته داشته باشن.
5.متعهد در پاسخگویی و کمک به دیگران باشن.

و کلا در تالار صنایع بتونن بحث هایی رو راه بندازن و اونا رو اداره کنن.

ادمین جان هم برا این بچه ها فعلا یه تالار اختصاصی د رنظر گرفتن که مختص خودشون هست ولی بحث های تخصصی در تالار مربوط به اونها مطرح میشه(صنایع)
در ضمن پایین اسم کاربریشون هم درج میشه که کاربر مختصص...
حالا بازم یه سری مزایای دیگه هم در نظر گرفته شده که فعلا قطعی نشده.

من از تمام بچه های صنایع میخوام اگر که شرایط فوق رو دارن و میخوان که در زمینه ی خاصی فعالیت کنن در همین تاپیک اعلام کنن و بگن که چه تجربیاتی دارن (البته این برا یکسایی هست که من ازشون در اون رابطه ی خاص فعالیت ندیدم)

با تشکر
با سلام و خسته نباشید.من دانشجوی ترم آخر صنایع هستم.موضوع پایان نامم FMEA هستش.می خواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن راهنمایی بگیرم.با تشکر...

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید.من دانشجوی ترم آخر صنایع هستم.موضوع پایان نامم FMEA هستش.می خواستم از دوستانی که در این زمینه کار کردن راهنمایی بگیرم.با تشکر...
باسلام
خیلی موضوع خوبی رو برای پایان نامه انتخاب کردید ، خوب می شد اگه یه تاپیک تخصصی راجع به این درست می کردید ، که همه توش فعالیت کنیم.
بااحترام