عکس و مطلب راجب برج شیطان..حتما بیا و بخون و نظر بده

katee_h

عضو جدید
کاری به اسپم و این طور چیزا ندارم تنها قصدم این بود چندتا از دوستام و بچه های باشگاه رو بتونم آگاه کنم .....فقط خواستم سطح آگاهی بالا بره همین نمیدونستم بعضی ها هستن که درک شون پایینه و همه چیز رو به شوخی میگیرن.خداروشکر دوستان گلم به من لطف دارن.

خیلی استفاده بردیم . تاپیک خوبی بود. با شما هم آشنا شدیم :w27:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب
موضوع جدید چیداریم؟؟؟؟؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای به ظاهر با شخصیت ماهم نگفتیم ربطی به شیطان پرستی داره ...واقعا متاسفم ...صحبت ما سر فراماسون ها ست نه شیطان پرستان.
اگه به شما خرافه پرستان باشه به چشم انسان که خدا آفریده چون شبیه فراماسون هست ، یه خرافه ای می چسبونید !
بس کنید برادر من ... دامن زدن به این خرافات اصل شرک و غیر خدا پرستیه ...
اسلام و مسلمونی با این چیزا زیر سوال نمیره ...

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه به شما خرافه پرستان باشه به چشم انسان که خدا آفریده چون شبیه فراماسون هست ، یه خرافه ای می چسبونید !

بده تو جامعه ای که این همه نمادگرایی هس
همچین عقاید باستانی داشته باشین
توصیه میکنم حتما سخنرانی های استاد راعفی پور رو گوش بدین

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ببخشید جناب میشه دلیل بیلرین که چرا فک میکنین بحث در این مورد شرکه؟این که اطلاعات مردم بالا بره شرکه؟
باتشکر پیشاپیش;)

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

جناب مشاور فرهنگی:smoke:
خیلی هم خوشبین نباشید. ماسون ها هر چی کم داشته باشن از ظرفیت ولی پول زیاد دارن. پول زیادی که براشون قدرت اورده وبراش برنامه هایی دارن (و داشتن )
اینها اول اینطوری نبودن ...

تازه زکات علمشون رو هم ندادن بی فرهنگا باید دستگیر بشن :)

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز

قشنگ به عکس نگاه کن در نگاه اول فکر میکنی که این کلمه ی نوشته شده کلمه ی الله است ولی نه کمی که دقت کنی می بینی کلمه خیلی با دقت و حرفه ای از هم جداشده و به کلمه ی ل لا ه و تجزیه میشه(تو عکس سعی کردم با های لایت نشونت بدم)

در زبان عربی این ل ل نفی می باشد (فکر کنم البته)ولا به معنی نه,نیست می باشد و حرف های ه و و که سر هم کلمه ی هو که یکی از نام های خداوند می باشد را می سازند که معنی جمله می شود :خدا نه یا خدایی وجود ندارد (نعوذبالله) و این کاملا مشخصه.

در دنیای کوچیکت خوش باش عزیزم

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر یک زمان چه باشگاه مهندسانی بود.چه کاربرهایی داشت.
الان پر شده از چند مشت متوهم توطئه کهخ سلبریتیشون عباسی هست

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا شما تو هر تایپیکی میای احساس میکنی دنیای خودت خیلی بزرگه و عالم دهری و بقیه هر نظرو ایده ای داشته باشن یه مشته ادم متوهمنو دنیاشونم خیلی کوچیکه؟؟:surprised:شاید شما دنیات خیلی کوچیکه که بزرگیه اینارو نمیبینی؟؟:D

heartbroken

عضو جدید

اولا به بنده نگین برادر چون من اصلا نمیخوام با یه آدمی مثل شما برادر باشم ثانیا وقتی تو جامعه ای(ایران عزیزمون) که تمام دنیا دارن بر علیه اون حرف میزنن و عمل میکنن و شدیدترین تحریم ها رو بر ماها اعمال میکنن آیا آگاه کردن چند تا جوون خرافه اس؟اگر خرافه اس چرا این همه از استاد های بزرگی چون استار رافعی پور این همه درباره ی این موضوع صحبت میکنن؟میدونی دلیل مخالفت تو و امثال تو چیه؟شماها از هیچ راه دگه ای نمیتونین خودتون رو نشون بدین و تنها راهی که فکر میکنین میتونین خودتون رو نشون بدین اینه که بیایین و به این طور تاپیک های آموزنده ای گیرهای بنی اسرائیلی بدین....آقای محترم بنده هر حرفی زدم با منبع و مدرک بوده ولی جناب عالی حرفات برداشته شده از ذهن کوچیک خودته هر وقت تونستی با مدرک بگی جرا اینا خرافه اس اون وقت حرفت رو قبول میکنم. موفق باشی

heartbroken

عضو جدید
در دنیای کوچیکت خوش باش عزیزم

میشه شما بفرمایین مشکلت چیه؟چه دنیای کوچکی؟چه خوشی؟وقتی دارن تک تک جوون های مارو به یه سمتی میکشن که آخرش جز بدبختی چیزی نیست و خود جوون ها هم از روی نا آگاهی کاری میکنن چه خوشی داره؟وقتی دارن ذره ذره خون توی دل رهبرمون میکنن چه خوشی داره؟مگه خود پیامبر وائمه نگفتن زکات علم یاد دادن اونه؟وقتی چند سال تحقبق کردم آیا اگر بیام و اونو به چند تا جوون بگم که آگاه بشن و با پای خودشون تو چاه نرن شما به این میگی خوشی؟
هیچ دنیای کوچکی نیست و هیچ خوشی نیست....شما تو دنیای کوچک خودت خوش باش.

heartbroken

عضو جدید

فکر نکم شما اصلا جات اینجا باشه این باشگاه محل آدمایی که سطح فرهنگ شون بالاست و قدرت درک بالایی دارن شما به چه دلیلی این حرف رو میزنی؟مگه من دعوتت کردم بیایی اینجا؟مشکل داری میتونی بری.....دفعه آخرت هم باشه توهین کردی.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا شما تو هر تایپیکی میای احساس میکنی دنیای خودت خیلی بزرگه و عالم دهری و بقیه هر نظرو ایده ای داشته باشن یه مشته ادم متوهمنو دنیاشونم خیلی کوچیکه؟؟:surprised:شاید شما دنیات خیلی کوچیکه که بزرگیه اینارو نمیبینی؟؟:D

نخیر ...بحث این. نیس ، متاسفانه! کاربرای قدیمی. تر چون. فک میکنن قدیمی ترن و بقول. خودشون. دهه ی 60 ای. هستن! مغزشونم. گنده تره!!!:d

والا. ما تا اونجا که یادمونه قدیما سایت. رو به. خاطر این ادمای مغز گنده فیل+تر کردن!!! هر چند ما هم دهه60یم....اما!

بازم صد رحمت به70 ی ها...که تا حالا در اینجارو تخته نکردن هنوز:d

heartbroken

عضو جدید
نخیر ...بحث این. نیس ، متاسفانه! کاربرای قدیمی. تر چون. فک میکنن قدیمی ترن و بقول. خودشون. دهه ی 60 ای. هستن! مغزشونم. گنده تره!!!:d

والا. ما تا اونجا که یادمونه قدیما سایت. رو به. خاطر این ادمای مغز گنده فیل+تر کردن!!! هر چند ما هم دهه60یم....اما!

بازم صد رحمت به70 ی ها...که تا حالا در اینجارو تخته نکردن هنوز:d

دوست عزیز بعضی ها هستند که سطح تفکرشون زیاد بالا نیست...دهه 60 یا هفتاد نداره من خودم دهه 70 هستم ولی هیچ وقت به کسی بی احترامی نکردم.

m.sabri

عضو جدید
اوه چه دعوایی راه انداختید... هیچکی ندونه فک میکنه یکیتون آمریکاس و اون یکی ایران... بس کنید این دعواهارو:mad:
من همچین حرفی زدم؟؟؟؟؟؟فقط تو اون عکس نشون داد که این نماد اونجا هم استفاده شده واصلا کسی نگفت شیطان پرست هست یا نه.......یه ذره دقت کنین لطفا

heartbroken

عضو جدید
اوه چه دعوایی راه انداختید... هیچکی ندونه فک میکنه یکیتون آمریکاس و اون یکی ایران... بس کنید این دعواهارو:mad:

دوست عزیز چه دعوایی؟چرا اینقدر زود تصمیم گیری میکنین؟؟؟هیچ دعوایی نیست یه سری صحبت های کوچیکه میتونی تموم صفحه ها رو بخونی بعد نظر بدی.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همچین حرفی زدم؟؟؟؟؟؟فقط تو اون عکس نشون داد که این نماد اونجا هم استفاده شده واصلا کسی نگفت شیطان پرست هست یا نه.......یه ذره دقت کنین لطفا

وقتی میگین تو اون فیلم هم از اون نمیاد استفاده شده یعنی ایشون هم تو همون مسلک هستن دیگه!!

پس بویو سرزمین موعود شیطان هم هست:D

اما من فکر نمیکنم سوسانو شیطان پرست باشه ها :D

heartbroken

عضو جدید
وقتی میگین تو اون فیلم هم از اون نمیاد استفاده شده یعنی ایشون هم تو همون مسلک هستن دیگه!!

پس بویو سرزمین موعود شیطان هم هست:D

اما من فکر نمیکنم سوسانو شیطان پرست باشه ها :D

هرگز چنین نیست....فقط خواسته شده نمادگرایی رو نشون بده...و نمادگرایی خیلی فرق داره تا پرستش.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
هرگز چنین نیست....فقط خواسته شده نمادگرایی رو نشون بده...و نمادگرایی خیلی فرق داره تا پرستش.
ولی کسی که داره از اون نماد استفاده میکنه بالاخره میدونه چه دلیلی داره این یه جور تبعیت نیس؟