زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

گندم طلایی

عضو جدید
یعنی هیچ کی نی ؟!!!!!:razz::razz:

من رسیدم:d
واقعا که!!!!:razz:
من رفتم چن تا تاپیک مفید بزنم بر می گردم:D
موفق باشی

:w45:

rezvane

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااام دوستان خوبین ؟ چرا اینجا اینقدر خلوته؟:crying2:
چند وقت دیگه دانشگاه باز میشه دیگه کمتر میتونید بیایدا
از این روزا استفاده کنید :w04:
کجایید؟:gol:

soutedelan

عضو جدید
مرد جوانی به خواستگاری دختری کشاورز رفت. پدر دختر گفت: برو در مزرعه بایست، من سه گاو نر را یک به یک آزاد می کنم، اگر توانستی دم یکی از این سه گاو را بگیری می توانی با دخترم ازدواج کنی. مرد جوان پذیرفت و در مزرعه به انتظار ایستاد. اولین گاو نر بزرگترین و خشمگین ترین گاوی بود که او تا حال دیده بود پس از ترس جانش به کناری رفت و از خیر گرفتن دم گاو گذشت. اما دومین گاو حتی بزرگتر و خشمگین تر از اولین گاو بود. پس مرد جوان دوباره از خیر گرفتن دم گاو گذشت و به انتظار آمدن سومین گاو نشست. ظاهر شدن سومین گاو لبخند را بر لبان مرد جوان نشاند زیرا این کوچکترین و ضعیف ترین گاوی بود که او در طول عمرش دیده بود. پس دستش را دراز کرد تا دم گاو را بگیرد....، اما گاو دمی نداشت!!" "آری، زندگی همیشه پر از فرصتهای دست یافتنی نیست، همیشه اولین شانس را دریاب.
پس این فرصتا رو دریابین ،مهندسین کشاورزی تنبل، چرا این تالار همیشه اینقدر سوت و کوره ، افسون جان یه تدبیری بیندیش!!!

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي تاپيك بي رونق شده هااا...
مقصر را بيابيد...
سلـــــــــــــام...:cowboy:;)

soutedelan

عضو جدید
سلام گل پسر
آره به خدا، بی رونق که چه عرض کنم ، کمه ، یه چیزی بالاتر از بی رونق
هر کی دچار بی خوابی شده ، به نظرم 5 دقیقه بشینه اینجا ، خواب که هیچ چی ، بیهوشم می شه:biggrin::biggrin:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم كه موافقي...
بگردين 4تا از بچه ها روجمع كنين بيارين ديگه...
حميد كو؟؟؟؟
افشين؟؟؟؟
زهرا؟؟؟
مريم؟؟؟
پويان؟
و...كه بنده نميشناسم به اسم.
سلام گل پسر
آره به خدا، بی رونق که چه عرض کنم ، کمه ، یه چیزی بالاتر از بی رونق
هر کی دچار بی خوابی شده ، به نظرم 5 دقیقه بشینه اینجا ، خواب که هیچ چی ، بیهوشم می شه:biggrin::biggrin:
100%;)

rezvane

عضو جدید
تو هم که رفتی؟ شب همگی خوش خوش خوش وش وش ش ش (اینقدر اینجا خلوته صدا میپیچه تو تالار):gol:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ببین کیا اینجا بودن . افشین و امین جان عزیز .کم پیدا هایه روزگار :gol:

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه ببین کیا اینجا بودن . افشین و امین جان عزیز .کم پیدا هایه روزگار :gol:

بالا