[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

fatemeh*70

عضو جدید
با سنگها بگو که چه اندیشه میکنند حتی بدون بال هم کبوتر کبوتر است عزیزم تو کار خودت رو بکن بذار همه هر چی دلشون میخواد بگن مهم تویی نه اونا

قربونت برم با مني ؟ ممنون از دل داريد . خوش اومدي عزيزم .ولي بايد قول بدي مرتب سر بزني اينجا .

engineer_alireza

عضو جدید
حتما خانومتون اصفهانيه كه بايد همرنگ جماعت شيد :biggrin:

محاسباتو فرايندو مباني برقو آزمايشگاشو كارگاه 2 آشنايي با قانون اساسي 13 واحد .

توموديناميك و مديريت كنترل پروژه هم ميخواستم بردارم نبود .كه بشه 19 واحد. اصلا از ترماي بالا درسي ارائه ندادن .انتخاب واحدمم فردا تمومه . شما چي ؟

نه با با زنم کجا بود میگه بیکارم زن بگیرم خوب امار میگیریا
این ترم
مهندسی اینترنت و شبکه محیط های چندرسانه ای فرهنگ و تمدن اسلامی علم مواد ترمودینامیک و انتقال حرارت آز مهندسی رایانه کوچک نقشه کشی تخصصی
جمعا 20 واحد

fatemeh*70

عضو جدید
نه با با زنم کجا بود میگه بیکارم زن بگیرم خوب امار میگیریا
این ترم
مهندسی اینترنت و شبکه محیط های چندرسانه ای فرهنگ و تمدن اسلامی علم مواد ترمودینامیک و انتقال حرارت آز مهندسی رایانه کوچک نقشه کشی تخصصی
جمعا 20 واحد

خوش به حالت من چكار كنم با 13 واحد. نه بابا ما رو چه به آمار گرفتن اينو اون هويجوري گفتم چون خيلي سفت و سخت گفتي بايد . به يارو ميگن اهل كجايي ميگه هنوز زن نگرفتم .

fatemeh*70

عضو جدید
تا از نظر تو برادر چی باشه
اگه داداشه بله میشه اما اگه منظورت از اون برداراست نوچ یقین 80%نیستند

مگه خوب بودن به ريشه ؟ ما پروفسور خوبم ديديم .

من شخصا هر كي كه تو نت باهاش مثل شما هم صحبت ميشم ميشه داداشم باور كن جدي ميگم .

Mehdi.MO

عضو جدید
منم سالاولی این رشتم تو پیام نورم ;).
اره رشته خوبیه خوشال میشم با هم رشته ایام اشنا بشم
مهدی :)

fatemeh*70

عضو جدید
فدای تو اما مارو جز دوستانت قرار بده

آخه ما هم دوست داريم هم فدايي ديگه نيازي نيست .

از نظر ما نه اما از نظ بقیه بعله

اينجاي حرفتو نگرفتم چي شد ؟

آخرش منو اين پيام نور ديوونه ميكنه .آخه چكار كنم با 13 واحد اين چند ترمه كمتر از 17 تا نداشتم .نميدونم بزنگم دانشگاه يا نه ؟آخه نميدونم بچه ها سيالاتو پاس كردن يا نه فقط از يكيشون خبر دارم .حتي يه درس نذاشتن كه خودخوان بردارم .چند روز ديگم كه ثبت نام تمومه .

engineer_alireza

عضو جدید
درکت می کنم من خودم دوترم واحد برام ارئه ندادند
یک ترم 14تا ترم بعدش 16تا
اما بزنگ دانشگاه سریع ما مدیر گروه رشتت بحرف بگو بزاره حتی اگه خودخوان باشه

fatemeh*70

عضو جدید
ميخواستم ببينم تاريخش كي هست با امتحانام نباشه الكي برم با اين كل كل كنم 21 بعداز ظهر مباني دارم . اون روز زنگيدم دانشگاه بعد از كلي غرغر كردن ميگفت پاشو بيا دانشگاه .پاشدم دو ساعت آماده شدم رفتم .دو ساعت با خانوم كل كل كردم آخرشم ميگه بايد 15 نفر باشين بهش ميگم آخه من 15 نفر از كجا بيارم 6 ،7 نفر بيشتر نبوديم مكانيك اونم اگه همه پاس كرده باشن . بهش ميگم حالا اين به كنار حداقل مديريت كنترل پروژه يا كيفيت بهروري بذار خودخوانم باشه مورد نداره ميگه نه . بايد درساي همين ترمو برداريد . بهش ميگم آخه من چكار كنم با 13 واحد . بعد از دو ساعت تازه راضي شده مديريت كيفيت و بهروري كه واسه صنايع گذاشتنو كلاسم داره بذاره كه هنوزم بعد از 3 روز نذاشته .

engineer_alireza

عضو جدید
ميخواستم ببينم تاريخش كي هست با امتحانام نباشه الكي برم با اين كل كل كنم 21 بعداز ظهر مباني دارم . اون روز زنگيدم دانشگاه بعد از كلي غرغر كردن ميگفت پاشو بيا دانشگاه .پاشدم دو ساعت آماده شدم رفتم .دو ساعت با خانوم كل كل كردم آخرشم ميگه بايد 15 نفر باشين بهش ميگم آخه من 15 نفر از كجا بيارم 6 ،7 نفر بيشتر نبوديم مكانيك اونم اگه همه پاس كرده باشن . بهش ميگم حالا اين به كنار حداقل مديريت كنترل پروژه يا كيفيت بهروري بذار خودخوانم باشه مورد نداره ميگه نه . بايد درساي همين ترمو برداريد . بهش ميگم آخه من چكار كنم با 13 واحد . بعد از دو ساعت تازه راضي شده مديريت كيفيت و بهروري كه واسه صنايع گذاشتنو كلاسم داره بذاره كه هنوزم بعد از 3 روز نذاشته .

می رفتی میگفتی شما زمانی که این رشته رو آوردید باید فکری برای این زمان هم میکردید پس حالا این مشکل من نیست باید درسهایی رو که میخوام برام ارائه بدید یا این رشته رو از دانشگاهتون حذف کنید باید باهاشون یکم اینجا تند برخورد کرد نه که بی ادبانه باشه ها نه باید طوری بگی که مدیر گروه رشته ات گناهکار از آب دربیاد بعدم برو پیش رئیس دانشگاه و به اون بگو

hamed1370n

عضو جدید
سلام من هم ترم5 مهندسی مدیریت اجرایی هستم اگه کمکی از دستم بر میاد انجام میدم :heart:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ، میگم چرا شما دوستان مدیریت اجرایی با عمرانیا کم تعامل میکنید ؟! چرا تالار مارو پربارتر نمیکنید از اطلاعاتتون ؟!؟؟!

Ned_Anathema

عضو جدید
dostan man mikham beram enseraf bedam karam doroste ya na??????????????????digaran kheili delsardam kardan ke poroje:cry: vase khanoma bazar kar nadare mamnon misham rahnamaeem konid

engineer_alireza

عضو جدید
dostan man mikham beram enseraf bedam karam doroste ya na??????????????????digaran kheili delsardam kardan ke poroje:cry: vase khanoma bazar kar nadare mamnon misham rahnamaeem konid
میگن حسود هرگز نیاسود
شما بازار کارتونخوبه البته شما می تونید یک شرکت پیمانکاری بزنید یا توی شرکت های بزرگی چون مپنا سپانیر و غیره استخدام بشید چون پروژه تخصص شماست
ادامه بده دلسرد نشو

بالا