ليست كشور ها بر اساس قدمت(بنازم به ايران)

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
در اقدامي كه ويكي پديا به تازگي انجام داده ليست كشور ها رو به ترتيب قدمت و تاريخ تشكيل آنها مرتب كرده
كه در صدر آنها ايران ميدرخشد

براي ديدن اين ليست به لينك زير مراجعه كنيد

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_statehood

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

hasti.v

عضو جدید
در اقدامي كه ويكي پديا به تازگي انجام داده ليست كشور ها رو به ترتيب قدمت و تاريخ تشكيل آنها مرتب كرده

سلام.عالیییییی بود.واقعا افتخار میکنم.فقط ایران...سر زده است افق...:w32:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w42:

اينم عربا :

:w45:

گرافیک

عضو جدید
ایران قهرمان میشه،خدا میدونه که حقشه.

شانس آوردیم رجانیوز و ..... رده بندی نکرده اند و گرنه قدمت ایران را 1400 سال در نظر میگرفتند!!!!

اسی جان، پسرم، تو کی میخوای سره عقل بیای و این عکس آواتار مسخره ات رو عوض کنی؟...

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دیگه همین قدمته زیاد باعث شد که هر سلسله ای بیاد یه بلا سرمون بیاره که زخمش تا ابد هنوزم که هنوزه رومون بمونه!

*Essi*

اخراجی موقت
اسی جان، پسرم، تو کی میخوای سره عقل بیای و این عکس آواتار مسخره ات رو عوض کنی؟...

من خیلی خوشم میاد که به اصطلاح تازه وارد ها هم، قدمت آواتار من را میدانند!!!!

بابا چند تا نام کاربری دارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Belle Fille

عضو جدید

بابا چند تا نام کاربری دارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای ول راست می گی حواسش نبود خودشو لو داد!!!!!!!:biggrin::biggrin:;)

ولی من کماکان در عجبم که علت تنفر و سوزش این قطره ها از آواتار شما چیه که مدام بهش گیر می دن؟!!:confused::D

forsha

عضو جدید
ایول ایران اولیه بالاخره توی یه چیز ایران اول شد اونم توی کل دنیا هورااااااااااااااااااااا

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايول ايول داش ايران رو ايول
ولي چه فايده وقتي تلاشي براي انتشار فرهنگش نميشه!:cry:

shahin.20

عضو جدید
میدونستین قطر با مساحتی برابر یک بیستم مساحت ایران و قدمتی برابر یک بیستم قدمت ایران کاندیدای جام جهانی شده ولی ایران کاندیدای جام ملتهای آسیا هم نمیتونه بشه؟!؟!؟!؟؟
ایول ایران.....

ahmad45199

عضو جدید
ايول ايول داش ايران رو ايول
ولي چه فايده وقتي تلاشي براي انتشار فرهنگش نميشه!:cry:
كدوم فرهنگ حاجي؟ واقعا دلت خوشه؟ مگه تو اين مملكت زندگي نميكني؟ واقعا به نظرت خيلي با فرهنگيم؟ مترو، اتوبوس، تاكسي، خيابون

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایران قهرمان میشه،خدا میدونه که حقشه.

شانس آوردیم رجانیوز و ..... رده بندی نکرده اند و گرنه قدمت ایران را 1400 سال در نظر میگرفتند!!!!
بی دین. بی ایمون. فتنه گر! قدمت ایران 32 سال بیشتر نیست!

خیلی باحال بود اسی دمت گرم!
بعد هی بگین مشایی بد.
بیچاره یه چیزی میدونه که میگه فرهنگ ایرانی.
اتفاقا تنها مهره خوب محمود همین مشایی هست . بسیار دوراندیش و معقول هستش اما تو چاه قطره ها افتاده و مهره سوخته شده.

rozan

عضو جدید
:w11::w11:
مو به تنم سیخ شد وقتی اینو دیدم
ولی چرا با این همه قدمت الان این جوری شدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

EAS

عضو جدید
خوب راسشو بخواین ایران تو خیلی از چیزا اول بود ، ولی چرا الان به جای اول بودن باید کشور جهان سوم باشیم ؟

maktub

عضو جدید

برام جالب بود که چرا کره سوم و یونان دهم ؟
ایتالیا (رم) کوشش ؟

Savant

کاربر بیش فعال
منم از نژاد همینام :
and Medes who created the first Iranian empire, which encompassed all of Iran and lasted from 728 to 550 BC

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستان تحصیل کردمون که به خودشون زحمت نیم نگاهی رو نمیدن

Below is a list of countries in chronological order of their statehood

لیست زیرین بر اساس کشورهای بوجود امده ایالتی پادشاهی میباشد

The first state consisting all of western Iran was founded by the Proto-Elamite with their capital at Susa & Anshan which lasted from around 3200 BC to 2700 BC, they were followed by Elam (2700-550 BC) and Medes who created the first Iranian empire, which encompassed all of Iran and lasted from 728 to 550 BC. Cyrus The Great, founded the world's first superstate, stretching from Greece to India. The last reunification of Iran happened in 1501 AD by the Safavid dynasty. Iran was referred to in the West as Persia until March 21, 1935 when it was officially recognized as either Persia or Iran, where the latter has been the local name. Iran has had roughly the same geographical boundaries since its inception and has been using Persian as the official language in addition to Iranian calendar.

نخستین ایالت تاسیس شده در غرب ایران صورت گرفته بنام ایلامی و پایتخت شوش و انشان در 2700 تا 3200 سال قبل از میلاد مسیح ایجاد شد و به دنبال ایلام 550 تا 2700 سال قبل از میلاد مسیح ماد ها اولین امپراطوری ایران را تاسیس کردند و تا سال 728تا 550 قبل از میلاد مسیح ادامه یافت و سپس کوروش کبیر اولین دولت جهان را از یونان تا هند را تاسیس کرد.........

بالا