والد1، والد2، در توجیه همجنس بازی!

CHerchil

عضو جدید
چیزی که میخوام پایین بگم به هیچ وجه نظر شخص خودم نیست:

من از همجنس بازی و همجنسبازها متنفرم, اما یکی از دوستان چند وقت پیش سوالی پرسید تو جمع که نتونستیم بهش جواب مشخصی بدیم, سوالش این بود:

وقتی 2 نفر بهم علاقه دارند, همدیگه رو میفهمن, لحظات خوبی رو باهم دارند و تا پایان عمر دوستان خوبی برای هم هستند چه فرقی داره این 2 نفر همجنس باشند یا مختلف الجنس؟:que:

آخه بابا اونم ضایعست

Sarp

مدیر بازنشسته
1:این ها را از پروررشگاه میارند .خیلی احتمال داره این کودک تا پایان جوانی در پرورشگاه بزرگ بشه.
پس داشتن 2 سرپرست بهتر از هر چیه.
2:در ضمن کسی به این خاطر همجنس باز نمیشه.همجنسگرایی ژنتیکی هست .نه اینکه یک هویی همجنسباز بشه.
تو دیگه خیلی رفتی تو نخ داوکینز و داروین
همینه که بهت متوهم ترین یوزر باشگاه لقب دادند دیگه !!!

فکر کنم چند ماه بعد بخوای 2+2 رو هم با ژنتیک و داروین و . . .جواب بدی

Sarp

مدیر بازنشسته
تو آمریکا هم که واژه "خانواده" خیلی وقته معنیش رو از دست داده !
من خودم به تغییر معتقدم . برخلاف اقایون مجتهد و آقای خمینی !

ولی دیگه نه تغییر تو همه چیز
این آمریکائیها اومدن معنی مادر یا پدر یا خانواده یا . . . رو هم تغییر دادند !

ما عادت کردیم و یاد گرفتیم که نون از آرد درست میشه .
حالا اگه بیان با خاک نون بپزن چه احساسی بهمون دست میده ؟
معنی نون سرجاش مونده
ولی ماهیتش از بیخ تغییر پیدا کرده !

الان خانواده تو غرب هم همچین تغییری کرده !

Arash_Sn

عضو جدید
1:این ها را از پروررشگاه میارند .خیلی احتمال داره این کودک تا پایان جوانی در پرورشگاه بزرگ بشه.
پس داشتن 2 سرپرست بهتر از هر چیه.
2:در ضمن کسی به این خاطر همجنس باز نمیشه.همجنسگرایی ژنتیکی هست .نه اینکه یک هویی همجنسباز بشه.

خوب این اطلاعات شما اشتباه است.!

کلاً از نظر S_e_xual Orientation (تمایلات جنسی، البته شاید این واژه ترجمه دقیقی نباشدو بیشتر S_e_xual Attraction معنی دهد ) چهار دسته بندی وجود دارد
  1. As_e_xual کسانی که میل به ارتباط جنسی ندارند که خود این گروه به دوبخش رمانتیک و ارومانتیک تقسیم میشوند
  2. Bis_e_xaul کسانی که میل به هر دو جنس دارند
  3. Heteros_e_xual کسانی که میل به جنس مخالف دارند
  4. Homos_e_xual کسانی که میل به جنس موافق دارند
تمام این دسته بندی ها از طرف American Psycological Association یا APA انجام میشود نه از طرف American Biological Safety Association ، که این نشانه از ریشه رفتاری داشتن اینگونه از اعمال دارد و بیشتر به محیط تربیتی مربوط میگردد.
البته در چند سال گذشته نظریات مختلفی ارائه شده که هیچکدام تائید نشده است و فقط برخی معتقدند که کسانی که رفتار Bis_e_xual دارند احتمالاً از تولید بیشتر از معمول هرمونهای تستسترون و استروژن ناشی شده باشد که با معالجات رفتاری قابل درمان است.

کسانی که رفتار معمولی جنسی ندارند به LGBT معروف هستند که مخفف Les_bian, Gay, Bis_e_xual, Transgender میباشد.
در بین اینها فقط گروه Transgender هستند که رفتار جنسی آنها مربوط به مشکلات رفتاری نشده و منشا آن از زمان تولد وجود داشته است که این گروه با کمک علم پزشکی درمان میگردنند. به همین دلیل گروهای LGBT تمایلی به هماهنگی با این گروه از مردم در میتینگها ندارند و خود را LGB مینامند.

پس همانطور که گفتم این موضوع یک مشکل رفتاری است تا بیولوژیکی و ژنتیکی.

در غرب بهتر است که اول مشکل قانونی Transgender ها حل شود که در واقع بدلایل طبیعی با این مسئله روبرو شده اند. در سایت بی بی سی انگلیسی اگر جستجو کنید خواهید دید که قوانین کشورهای غربی اجازه تغییر جنسیت به این نوع اشخاص نمیدهد و آنها از این نظر دچار مشکلات قانونی هستند. در همان مقاله به این موضوع اشاره شده که گروهی از محققین در بررسی نوع برخورد جوامع مختلف بشری با این موضوع، به نکته بسیار جالبی برخورد کرده اند که آن فتوای آیت الله خمینی در سال 1960 است که در آن ایشان به مجاز دانستن این تغییر جنسی از نظر شرعی حکم داده است و آنرا بیماری میداند .

فعلا اکثریت اون جامعه وجودشون را قبول کردند و دارند تحمل میکنند.
به من و شما چه ربطی داره؟؟

خوب اطلاعات شما در اینجا هم درست نیست!!!
برای اطلاعات بیشتر به رای گیری انجام شده در کالیفرنیا مراجعه کنید که چند ماه پیش در مورد ازدواج همجنسگرایان انجام شد و در آن اکثریت مردم آن ایالت مخالف بودند ولی قاضی فدرال نتیجه آن رای گیری را باطل اعلام کرد. و یا بحثهائی که در چند ماه گذشته در آمریکا راجع به سیاست DADT انجام شده است و اکثریت مردم با آن مخالف هستند.

یک نفر تو یک مجلسی این حرف را زد به یک همجنسباز که بیمار هستی و فلان
طرف گفت پس اگر تو راست میگی من را در مان کن وگرنه زر اضافی نزن.

همجنس گرایی یک بیماری نیست و ژنتیکی هست.در واقع افراد همجنسگرا به دنیا میاند.

خوب این آدم علاوه بر اینکه دچار مشکلات رفتاری بوده و طبق نظر دانشمندان علوم روانشناسی به محیط تربیتی فرد برمیگردد ( دلایل آنرا در بالا توضیح دادم ) بینهایت بی فرهنگ هم تشریف داشته است! که این هم باز از همان محیط تربیتی ریشه گرفته است.

//

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
این را من نمیگم.جامعه علمی میگه.
همجنسگرا به کسی میگند که همجنسگرا به دنیا میاد.
البته همجنسباز و بچه باز تو ایران ریخته.
این مدلی که شما میگید بیشتر در کشور های مثل ایران که محدودیت ها ی جنسی وجود داره اتفاق میوفته
همین هست که شما شاهد هستید یک نفر که تو مدرسه کل مدرسه را سیر میکرد .الان 10 تا دوست دختر داره.
و واقعا میل جنسی به پسر ها نداره .
ولی در غرب به خاطر عدم محدودیت ها این اتفاقات کمتر میوفته.
.من نمیدونم منابع شما از کجا هست.
شاید استفاده از لغت ژنتیکی درست نبود.
ولی همجنسگرا به کسی میگند که همجنسگرا به دنیا بیان.

Sarp

مدیر بازنشسته
این مدلی که شما میگید بیشتر در کشور های مثل ایران که محدودیت ها ی جنسی وجود داره اتفاق میوفته
همین هست که شما شاهد هستید یک نفر که تو مدرسه کل مدرسه را سیر میکرد .الان 10 تا دوست دختر داره.
منبع خودت کجاست ؟

Arash_Sn

عضو جدید

اینکه فرمودید " جامعه علمی میگوید " بیان کلی است! لطفاً یک مرجع و یا مقاله تائید شده معرفی کنید.

آنچه که بنده عرض کردم مبتنی بر نظریات پذیرفته شده دانشمندانی مانند آلفرد کینزی است که در کتاب S_e_xual Behavior in the Human Female به دسته بندی افراد به شش گروه که تمایلات آنها از همجنسگرا تا کسانی که تمایلات آنها به جنس مخالف خود میباشد، پرداخته است. در مقالات دیگر و بولتنهای منتشره از سوی جامعه روانشناسان آمریکا نیز مراجعه کنید با همین نظریات روبرو خواهید شد. برای مطالعه بیشتر لطفاً واژه LGBT را در اینترنت جستجو کنید تا با منابع بیشتری روبرو شوید.

در بین تمام این افراد فقط Trangender ها هستند که میتوان گفت از بدو تولد به جنس موافق گرایش دارند. که اگر عمیقتر به موضوع نگاه کنید خواهید دید که این افراد نیز به همجنس گرایش ندارند. اینها در واقع کسانی هستند که در هنگام تقسیم جفت در دوران جنینی دچار این مشکل شده اند و در واقع یک زن Transgender یک مرد میباشد که بروز زنانه دارد و با عمل جراحی به یک مرد تبدیل میگردد که حتماً راجع به این موضوع به دفعات شنیده و یا در روزنامه ها خوانده اید که زنی پس از عمل جراحی به مرد تبدیل شده است . به همین دلیل گروهای LGB تمایلی به هم گروه شدن با این گروه از افراد را ندارند و تمایلات خود را صرفاً میل و علاقه میدانند نه یک مشکل پزشکی .

//

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع خودت کجاست ؟

من 2سال پیش درباره همجنسگرایی تحقیق کردم.البته به سایت های پزشکی میرفتم که معتبر باشند .ولی اون منابع را الان در اختیار ندارم .
ولی مطمئن هستم.شما خودتون برید تخقیق کنید .متوجه میشید که همجنسگرایی با همجنسبازی متفاوت هست.
شما اگر 2 مرد معمولی هم مدت ها تو یک جا زندانی کنی.ممکن هست به همجنسبازی دست بزنند.ولی همجنسگرایی چیز متفاوت هست و فراتر از فقط س ک س هست.
که این نه در انسان ها و حتی در تمام حیوانات هم دیده میشه.حتی حیواناتی که احساس میکنیم هدفشون از س ک س تولید مثل هست که این اشتباه غلطی هست و اکثر حیوانات لذت میبرند.
عزیز من خود من شاهد همجنس گرایی 2 تا سگ نر بودم .در حظور سگ های بسیاری ماده .
و انسان هم از این قائده مستثنی نیست.
مستند های زیاد در موردش ساخته شده. و حتی این مساله در غرب هم تابو هست.
همین چند وقت پیش امار پسر های توجوانی که به خاطر اینکه همکلاسی هایشون در مدرسه میفهمند که همجنسگرا هست و مورد تمسخر قرار میگرند و باعث میشه که خودکشی کنند جنجالی در امریکا بوجود امده بود.
خیلی از کسانی که توسط پزشکان به اصطلاح معالجه شدند .حتی در سن های بالا مثل 40 سال و یا 50 سال با داشتن زن و بچه باز دوباره روی اوردند به همجنسگرایی.
اصولا من هم از این پدیده خوشم نمیاد و یک جورایی چندشم میشه وقتی به این موضوع فکر میکنم.ولی با توجه به نظرات پزشکان و اینکه اکثر همجسگرایان تقصیری ندارند .به خاطر همین بهشون احترام میزارم و بهشون هرگز روانی نمیگم.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
مـــــوافقم...

Sarp

مدیر بازنشسته
من 2سال پیش درباره همجنسگرایی تحقیق کردم.البته به سایت های پزشکی میرفتم که معتبر باشند .ولی اون منابع را الان در اختیار ندارم .
ولی مطمئن هستم.شما خودتون برید تخقیق کنید .متوجه میشید که همجنسگرایی با همجنسبازی متفاوت هست.
شما اگر 2 مرد معمولی هم مدت ها تو یک جا زندانی کنی.ممکن هست به همجنسبازی دست بزنند.ولی همجنسگرایی چیز متفاوت هست و فراتر از فقط س ک س هست.
که این نه در انسان ها و حتی در تمام حیوانات هم دیده میشه.حتی حیواناتی که احساس میکنیم هدفشون از س ک س تولید مثل هست که این اشتباه غلطی هست و اکثر حیوانات لذت میبرند.
عزیز من خود من شاهد همجنس گرایی 2 تا سگ نر بودم .در حظور سگ های بسیاری ماده .
و انسان هم از این قائده مستثنی نیست.
مستند های زیاد در موردش ساخته شده. و حتی این مساله در غرب هم تابو هست.
همین چند وقت پیش امار پسر های توجوانی که به خاطر اینکه همکلاسی هایشون در مدرسه میفهمند که همجنسگرا هست و مورد تمسخر قرار میگرند و باعث میشه که خودکشی کنند جنجالی در امریکا بوجود امده بود.
خیلی از کسانی که توسط پزشکان به اصطلاح معالجه شدند .حتی در سن های بالا مثل 40 سال و یا 50 سال با داشتن زن و بچه باز دوباره روی اوردند به همجنسگرایی.
اصولا من هم از این پدیده خوشم نمیاد و یک جورایی چندشم میشه وقتی به این موضوع فکر میکنم.ولی با توجه به نظرات پزشکان و اینکه اکثر همجسگرایان تقصیری ندارند .به خاطر همین بهشون احترام میزارم و بهشون هرگز روانی نمیگم.
به جای پست بی منبع واسه یه بحث علمی اون هم واسه من که اطلاعات درستی ندارم ، جواب آرش رو بده

CHerchil

عضو جدید
یعنی علم غرب با این پیشرفت عظیمش که حتی خدا رو هم زیر سوال میبره و جای خدا نشسته، هنوز نتونسته یه راه پیدا کنه اینها درمان بشن؟

ژنتیکی نیست عزیزم، چون اگر ژنتیکی بود باید پدرش هم همجنسگرا باشه، مادرش هم همجنسگرا باشه، نسلشون باید همجنسگرا باشه، درحال یکه اکثر موارد اینطور نیست...

راه درمان اون یارو هم اینه که باید خودش بخواد این کارو بذاره کنار، که چون سخته و نمیخوان میگن اگه راست میگی تو منو درمان کنی یا زر اضافی نزن...

ببین ما یه چیزی داریم به نام طبیعت انسان، طبیعت انسان اینه که گرایش به جنس مخالفش داره، حالا هرچیزی خلاف این به وجود بیاد، تحت تاثیر محیط و اطرافیان و تفکرات و کارهای همون فرده، هیچ کس از بچگی هم جنس گرا به دنیا نمیاد، چون طبیعت انسانها مشترکه، تحت آموزش های محیطی این طبیعت به سمت های خاصی متمایل میشه...

راه درمان پیدا کنن به جای قانونی کردنش...

پس علاقه داشتن به همدیگشون و آرامشی که از هم میگیرن فقط به خاطر فهمیدن همدیگه و درک متقابل نیست، به دلیل چیز دیگری است که خودتون هم در جواب آقای کاپلو گفتید مشکلات روانی و این جور مسائله...

جواب دوستتون مشخص شد؟

آقا دمت گرم شامل و جامع و کامل ، دستت درد نکنه

بالا