نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

نمونه های مدلسازی و رندرینگ:3DMAX

• متوسط

رای: 1 100.0%
  • خوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
نعیم جان مدلینگت خوبه ولی رندرت ضعیف تو اکثر کار ها ت!
با وی ری رندر رفتی ؟
کارهات خیلی خشک و غیر طبیعیه . این جوری نمیتونی توی بازار خوب کار کنی و پول در بیاری
اگر حجم فیل زیر 5 مگ هست فایلشو بفرست تا مشکل کارت رو پیدا کنیم

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم کار من

اینم کار من

لطفا راهنمایی ایم کنید تا اشکالاتش رو رفع کنم;)

پیوست ها

• p- poorabas-farvadin89-2.jpg
    p- poorabas-farvadin89-2.jpg
    43.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

jey_jey

عضو جدید
مسابقات گرافیک کامپیوتری و طراحی دیجیتال Wacom

مسابقات گرافیک کامپیوتری و طراحی دیجیتال Wacom

سلام به همه
شاید این مطلب تکراری باشه و شاید بگید به معماری ربطی نداره ولی فکر کنم اینقدر با ارزش هست که چند بار ببینیم.

این مسابقه سال گذشته انجام شده .کارهای فوق العاده بچه های ایرانی واقا دیدن داره.
چند نمونه از کار ها :

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1000x538 است.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 800x1184 است.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 900x675 است.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1000x750 است.
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1000x763 است.

ادامه کارها رو از اینجا ببینید
http://www.cgart.ir/wacom/2009/
سایت اصلی:
http://www.cgart.ir/

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز
فروردین 89 به سفارش شرکت فرا ساز صنعت فروردین

طرح تایید شده و در حال ساخت می باشد

محل پروژه ایران - شهر قزوین

پیوست ها

• 10[draft setting]mmmmm012.jpg
    10[draft setting]mmmmm012.jpg
    33.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
فروردین 89 به سفارش شرکت فرا ساز صنعت فروردین

طرح تایید شده و در حال ساخت می باشد

محل پروژه ایران - شهر قزوین

دوست نازنین سعی کن با افکت و پست پروداکشن روی طرحت کاری کنی کهطرف نخواد چشمش رو برگردونه !
تازه بعد از رندر گرفتن کار شروع میشه!
همیشه روی رندر با برنامه ای مثل فتو شاپ کار کن

نعیم7

عضو جدید
سلام بههمه دوستان من هفته پیش یه کیس با مشخصات دوتا رم n,دوال4 .2200 باس و مادربرد x98 ud7 و سی پی I7920 intel که خب تازه امدن تو بازار و 3 تومن دراومد اما بدبختانه موندم با نرم افزاراش چه کار کنم که اگه 7 نصب کنم نه مشکل و ویستا هم یه مشکلو داره که وری روش نمی یاد بالا
درود بر شما . من به شما پیشنهاد میکنم که به جای استفاده از ویندوز 7 یا ویستا از ویندوز سرور 2003 سرویس پک 2 ، 64 بیتی استفاده کنید تا هم از امکانات 64 بیتی این سیستمتان استفاده کنید و هم از منابع رم بیشتر برخوردار شوید . در ضمن سرعت رندرتان 2 برابر خواهد شد.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما . من به شما پیشنهاد میکنم که به جای استفاده از ویندوز 7 یا ویستا از ویندوز سرور 2003 سرویس پک 2 ، 64 بیتی استفاده کنید تا هم از امکانات 64 بیتی این سیستمتان استفاده کنید و هم از منابع رم بیشتر برخوردار شوید . در ضمن سرعت رندرتان 2 برابر خواهد شد.

عزیز دل win 2003 سرور رابط گرافیکی نداره !
نمیشه روش کار کرد اگر هم بخواهید استفاده کنید باید برای رندر استفاده کنید

نعیم7

عضو جدید
عزیز دل win 2003 سرور رابط گرافیکی نداره !
نمیشه روش کار کرد اگر هم بخواهید استفاده کنید باید برای رندر استفاده کنید
من این سیستم عامل را بر روی سیستم خودم که core i7 است نصب کرده ام و خیلی بهتر از ویندوز 7 و ویستا نتیجه گرفته ام .

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این سیستم عامل را بر روی سیستم خودم که core i7 است نصب کرده ام و خیلی بهتر از ویندوز 7 و ویستا نتیجه گرفته ام .
من هم نصب کردم ولی چون دایرکت ایکس روش نصب نمیشه پس نمی تونیم کار کنیم توی ویو پورت های مکس فقط به درد رندر باکس میخوره
شما فقط برای رندر استفاده میکنی؟
زمان رندرت چقدر افزایش پیدا کرده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

froghiy

عضو جدید
هانیه خانم کیه؟!!!
آقا هانی منظورته؟!!!!
ویندوز 7 نصب کن با مکس و وی ری 64 بیت فضانوردی کن باهاش! البته 2008 باشه از همه بهتره
ممنون از لطفتون اما من بدبختانه تری دی مکس2009 و ویری برای 64 رو ندارم و هرچی هم گیرم اومد مشکل داشت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از لطفتون اما من بدبختانه تری دی مکس2009 و ویری برای 64 رو ندارم و هرچی هم گیرم اومد مشکل داشت
2010 هم کرک شده و کاملا درست کار میکنه من خودم هم استفاده میکنم
امکانات جدیدی هم داره مثل ساپورت متریال های A&D منتال ری!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

دریا1

عضو جدید
نمونه کار3d

نمونه کار3d

سلام از شما دوستان خوب میخوایم که این کار ها رو نقد کنیداینا نمونه کار های من و همسرمه

پیوست ها

• دکوراسيون18.jpg
    دکوراسيون18.jpg
    30.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • master3.jpg
    master3.jpg
    49.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

دریا1

عضو جدید
نمونه کار 3d -

نمونه کار 3d -

لطفا نظر بدین

پیوست ها

• 40.jpg
    40.jpg
    42.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • SALIAN31.jpg
    SALIAN31.jpg
    42.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

pooran.mehr

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا نظر بدین

خوب راستش فکر می کنم اگه بتونی با کمک یکی از پلاگین های مکس مثل وری یا منتال ری به کارت روح بدی زیبایی های طرحت بیشتر خودش رو نشون میده اگه دوست داشتی فایل رو برام بفرست تا با وری برات رندر بگیرم تا خودت بتونی تفاوتش رو حس کنی:redface:

دریا1

عضو جدید
خوب راستش فکر می کنم اگه بتونی با کمک یکی از پلاگین های مکس مثل وری یا منتال ری به کارت روح بدی زیبایی های طرحت بیشتر خودش رو نشون میده اگه دوست داشتی فایل رو برام بفرست تا با وری برات رندر بگیرم تا خودت بتونی تفاوتش رو حس کنی:redface:
سلام دوست عزیز رندر با منتال ریه اشکال از نوره. بهم بگو چطوری فایلشونو برات بفرستم. ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام خوبی پسر به نظر من کارت خیلی مبتدی هست ودر سطح خودشم خیلی سطح کارت پائینه اصلا هم جالب نیست البته امید وارم که بهت بر نخوره چون جنبت فکر کنم خیلی بالاست پس خیلی خیلی کار کن تا کارای بهتری ازت ببینبم"Ok

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی پسر به نظر من کارت خیلی مبتدی هست ودر سطح خودشم خیلی سطح کارت پائینه اصلا هم جالب نیست البته امید وارم که بهت بر نخوره چون جنبت فکر کنم خیلی بالاست پس خیلی خیلی کار کن تا کارای بهتری ازت ببینبم"Ok

کار بدی نشده که شما این طوری میگی !
VFX نداره و post production نداره همین
این کار برای سال 2009 هست و الان 2010 هستیم الان مطمئن هستم این دوستمون کارهاشون خیلی بهتر شده

froghiy

عضو جدید
لطفا نظر بدین
سلام دوست من
کارتون واسه شروع بد نیست اما سعی کنید bump بدین به کاراتون و رفلکس بدین و نوراتونو پاک کنید و به این صورت بذارین یک نور در خارج ترجیحا دایرکت باشه وتسه نور پشت پنجره و در قسمت shadow که کار سایه سازی رو میکنه ray traced رو بذار تا نور از پنجره عبور کنه و بعدشم یه نور Omin بذار داخل . نزدیک پنجره تا نور داخلیت رو بسازه و shadow را خاموش کن البته باید با اینا بازی کنی تا به نور دلخواه برسی اما واسه نور خارجی moltip رو بذار رو 1.3 - 1.8 و داخلی رو بذار رو6 . - 8. امیدوارم کارتو بهتر کنی و بذاریش در ضمن نمونه کاراتو کامل معرفی کن با چه متریالی کار کردی نورتون چیه و تنظیمات رندر رو کار کردین یاا نه تلاش رمز پیروزست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
سلام از شما دوستان خوب میخوایم که این کار ها رو نقد کنیداینا نمونه کار های من و همسرمه

سلام دوست عزيز!من زياد حرفه اي نيستم.ولي از نظر يه بيننده مي تونم بگم نورپردازيت خيلي مات شده البته تو دومي خيلي نورها بهتر شده واگه روي متريال چوب در و زير روشويي بيشتر كار كني عالي ميشه!
مي تونم بپرسم با چي رندر گرفتي؟

froghiy

عضو جدید
salam
کارتون خیلی فلت و یک دست شده باید bump به متریال ها بدین و reflaction رو میتونید از raytrced استفاده کنید

abed_405

عضو جدید
salam
man 3d max kar mikonam vali dar sathe paeen
karatoon ro didam
be karatoon bump , raytrace , reflection va az injoor chiza ezafe konid
ta karetoon jelveye bishtari dashte bashin
va nooretoon ro ye kam bishtar daskarish konin behtar mishe
:biggrin:sharmande inghad irad gereftim
bye;)

farshid_hashemi

عضو جدید
vray vray vray

vray vray vray

اخیرا یه کار برای تمرین انجام دادم . مدل کار مربوط میشه به طرح 3 ... موضوع طرح : کلنیک کودکان در رواندا.
نرم افزار :
3ds max 2009. vray 1.5 sp1.vray scatter.photo impact 13
چمن و درختای بک گراند کار توسط vray scatter ایجاد شده که ابزار مناسبی برای انجام این کاره.
برای شبیه سازی مه و افکت های پس زمینه هم از z depth استفاده شده که یکی از element های رندر است. در صورت نیاز توضیح بیشتری میدم...
منتظر نقد های دوستان عزیز هستم.:gol:

farshid_hashemi

عضو جدید
استفاده از z depth

استفاده از z depth

اگر با vray کار کرده باشید حتما اسم vrayproxy به گوشتون خورده... پلاگین vray scatter این پروکسی ها را در مقیاسی عظیم روی سطح مورد نظر پخش میکنه. درختان موجود در این جنگل در واقع دو نوع درخت هستند که اشل های مختلف دارن و در عین حال نسبت به هم زاویه دارن تا متوجه یکسان بودن درختان نشیم.

بعد از آماده سازی صحنه نوبت به افزودن افکت مه قبل از رندر گیری می رسه. برای این کار باید در قسمت render elements گزینه ی vray z depth رو باید انتخاب کنیم.

farshid_hashemi

عضو جدید
2

2

بعد از انجام مراحل بالا و اتمام رندرینگ دو تصویر خواهیم داشت... یکی z depth و دیگری رندر خام 3ds max

حالا هر دو عکس مورد نظر رو تو photoshop باز میکنیم و zdepth رو به عنوان لایه ای مجزا روی عکس خام قرار میدیم. لایه zdepth رو invert میکنیم و opacity آن را افزایش می دهیم تا تصویر زیر رو بدست بیاریم.

با اعمال افکت نوری تصویر نهایی که در پست قبلی بود بدست می آید... امیدوارم مفید بوده باشه.:gol:
حالا یه دوربین میتونین بذارین وسط این دره و با حرک دادنش یه فیلم بهتر از آواتار بسازین!!!!!!!!

آخرین ویرایش: