راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من 125 شدم کجا قبولم ؟
راستی دانشگاهی به اسم میراث تودفترچه ندیدم
سلام..احتمال قبولیت تو روزانه زابل و اردبیل هست
حالا اگه بومیه تبریزم باشی شبانه تبرزیم میاری

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..احتمال قبولیت تو روزانه زابل و اردبیل هست
حالا اگه بومیه تبریزم باشی شبانه تبرزیم میاری
من تهران میخام قبول شم پس با این اوصاف سوره از همه محتمل تره ؟
راستی سوره بهتره یا دانشگاه آزاد ؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه تهران میخایی قبول شی هم رجایی رو بزن هم سوره رو
سوره میاری حتما (مصاحبه هم داره)
والا من در مورد سوره اطلاعی ندارم ...نمیتونم نظر بدم

mvmvm

عضو جدید

راجع به مقایسه سوره با دانشگاه آزاد همین رو بس که بگم کجا میتونی استاد پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران که 16 ساله اونجا درس میده رو واسه طرح 2 گیر بیاری . من که واقعا این ترم از استاد داریوش کسرایی خیلی چیزا یاد گرفتم . امیدوارم خدا هر جا که هست سلامتی و توفیق روزافزون بهشون عنایت کنه و ایشون و امثال ایشون رو نگهداره واسه جامعه معماری . هر چی ازشون بگم کم گفتم . اخلاق ، سواد و هر چی که فکرشو بکنی . آدم واقعا لذت میبره سر کلاس ایشون میشینه و تازه میفهمه معماری یعنی چی
قابل توجه دوستانی که سوره پذیرفته میشن واحدهای طرحتون رو حتما با ایشون بر دارید که ضرر نمیکنید;)

mvmvm

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدی شرایط اونا یعنی چی؟:gol:

دقیقا نمیدونم . باید از آموزش بپرسی .
ولی امسال سفت و سخت گرفتن هر کی تقاضایی داشته
باید تو آزمون عملی و تشریحی نمره لازم رو کسب کنن
آزمون اسکیس و آزمون تشریحی که مربوط به دروس تاریخ معماری میشه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنماییم کنید

راهنماییم کنید

:cry:من 1706 شدم کدوم دانشگاه برم از بین (آمل قزوین گرمسار ایوانکی) کدوم بهتره؟

سامان ص

عضو جدید
دقیقا نمیدونم . باید از آموزش بپرسی .
ولی امسال سفت و سخت گرفتن هر کی تقاضایی داشته
باید تو آزمون عملی و تشریحی نمره لازم رو کسب کنن
آزمون اسکیس و آزمون تشریحی که مربوط به دروس تاریخ معماری میشه
ینعنی اگر در آزمون قبول شم انتقال میشم.با آموزش چطوری ارتباط برقرار کنم؟شما دانشجوی سوره اید؟:gol:

mvmvm

عضو جدید
ینعنی اگر در آزمون قبول شم انتقال میشم.با آموزش چطوری ارتباط برقرار کنم؟شما دانشجوی سوره اید؟:gol:

بله . من دانشجوی اونجام . اینو دیگه دقیقا نمیدونم . شاید شرایط دیگه داشته باشن . ولی خیلی اعتراض شد . قرار شد انتقالی نگیرن . البته رو حرفاشون نمیشه حساب کرد . بهترین کار اینه که برید خود دانشکده معماری بپرسین . موفق باشید .

سامان ص

عضو جدید
بله . من دانشجوی اونجام . اینو دیگه دقیقا نمیدونم . شاید شرایط دیگه داشته باشن . ولی خیلی اعتراض شد . قرار شد انتقالی نگیرن . البته رو حرفاشون نمیشه حساب کرد . بهترین کار اینه که برید خود دانشکده معماری بپرسین . موفق باشید .
ممنون.آدرسش کجاست؟:gol:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:من 1706 شدم کدوم دانشگاه برم از بین (آمل قزوین گرمسار ایوانکی) کدوم بهتره؟

fari naz

عضو جدید
سلام. من ورودی بهمن 87 هستم و مهر امسال تازه میرم ترم 4 واسه همین فقط 2تا دانشگاه هست که میتونم انتخاب کنم, یکی محقق اردبیلی(روزانه 35 نفر) یکی هم تربیت دبیر شهید رجایی (روزانه 10 نفر) (شبانه 25 نفر) با رتبه 1800 و این درصد ها شانسی دارم؟!:cry::cry::cry::cry:

31/66
فرهنگ ومعارف اسلامي
10/00
زبان وادبيات فارسي
51/66
زبان خارجي
11/66
رياضي وهندسه
16/00
فن ساختماني
30/00
مباني نظري وتئوري معماري

خوب واسه یه دانشجوی ترم 3 و بدون مطالعه بهتر از این نمی تونستم :cry::cry::cry::cry::cry:
هیچ غیرانتفاعی ورودی بهمن نمیگیره :cry::cry::cry::cry:

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان و همکاران عزیز آینده :gol:

من وحید هستم و با اجازتون تجربه خوبی تو تدریس رویت دارم و مسلط با این نرم افزار جالب

قابل توجه تهرانی های عزیز من ایشالا از مهر ماه شروع به تدریس میکنم . البته خصوصی و نه تو آموزشگاها و با قیمت خیلی مناسب که هزینه تدریس هم 100 هزار تومنه .

تدریس هم تضمینیه و طوری که شما بتونین پروژه هاتون رو به راحتی و در عین حال با کیفیت بالا انجام بدبد .

خیلی از اون نکته های نابی رو که تو کلاسها گفته نمیشه هم تدریس میشه و یک مجموعه فیلم فارسی آموزشی رویت هم تهیه کردم که در اختیار دوستان علافه مند شرکت کننده در کلاس قرار داده میشه .

اگه سوالی داشتین در این خصوص پیام خصوصی بذارین در خدمتم.

سلام وحيد جان ،اگه بيام سوره حتما خدمت مي رسم، در مورد autocad architecture هم اطلاعات داري ؟ به نظر نرم افزار خوبي مياد،مخصوصا تو ايران كه همه با اتوكد كار مي كنن .با اينكه اتوكد رو تقريبابلدم ولي نمي تونم باهاش كار كنم

masoud memar

عضو جدید
سلام بچه ها من کارشناسی ناپیوسته معماری 7500 آوردم به نظر شما میتونم پردیسان فریدونکنار قبول بشم؟ اگه نه کجا میتونم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید.

mvmvm

عضو جدید
سلام وحيد جان ،اگه بيام سوره حتما خدمت مي رسم، در مورد autocad architecture هم اطلاعات داري ؟ به نظر نرم افزار خوبي مياد،مخصوصا تو ايران كه همه با اتوكد كار مي كنن .با اينكه اتوكد رو تقريبابلدم ولي نمي تونم باهاش كار كنم

سلام امید جان . آتوکد دیگه قدیمی شده هر چند تو نسخه 2011 یه تحولاتی تو سه بعدیش دادن .
من به شخصه کار کردن با کد رو کنار گذاشتم و کارهامو با رویت که فوق العاده سریعتره و هوشمندتره انجام میدم

ما در خدمتیم

mvmvm

عضو جدید

مثلا این از نمونه تمرینهای اولیه ای هست که تو جلسات اول کار میکنیم با بچه ها و واقعا بسیار سریع می تونید کارهاتون رو به حجم تبدیل کنین . نرم افزار واقعا فوق العادس و کاربردی . هر چی تو ذهنته رو میتونی به راحتی پیاده کنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا