راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من کارشناسی ناپیوسته معماری 7500 آوردم به نظر شما میتونم پردیسان فریدونکنار قبول بشم؟ اگه نه کجا میتونم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید.

سلام"چه اعتماد به نفسی خوشم اومد:biggrin::biggrin::biggrin:نه" فک نکنم با این رتبه بتونی اونجا قبول بشی تازه ظرفیتا هم از شانسمون کم شده ه : :cool:i am sorri

mvmvm

عضو جدید

و این هم یه نمونه از نمونه های اولیه دیگه که شما ابتدا ساختمون رو مدلسازی میکنین با فرمی که در نظز دارید . بعدش کف های طبقات رو قرار میدین که تو شکل با صفحات قرمز رنگ نشون داده شده . بعدش میتونین تو هر طبقش طراحی مورد نظرتون رو انجام بدبن و صدها امکانات دیگه
http://masoud123.persiangig.com/image/1%20%283%29.PNG

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قابل توجه دوستان
من سال قبل رتبه 1790 رو کسب کردم و با توجه به انتخاباتی که داشتم انتخاب دومم(بجنورد)رو قبول شدم..ولی بعد از انتخاب دوم 23 تا انتخاب داشتم از جمله شمال امل که انتخاب 16 بنده بود که قبول نشدم یعنی برای اون دانشگاه رتبه من شده 809 ولی رتبه اخرین فرد قبول شده برای اون دانشگاه شده748
انتخاب 23 هم میرعماد قزوین بود که اینم قبول نشدم...رتبه من:851 رتبه اخرین فرد:759
ابیک قزوین انتخاب 24 ام بود که قبول شدم
انتخاب 25 ام هم کوثر قزوین بود اونم قبول نشدم...
به نظر خودم دلیل قبول نشدنم در دو تا قزوین اینه که چون جزو اخرین انتخابام بود
چون دوستی پارسال با رتبه 1800 کوثر قبول شده بود
چون میدونستم فوقش تا انتخاب 7 طول نمیکشه قبولیه من از انتخاب 7 به بعد رو همینطوری زدم...

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا نمیدونم چه جوری انتخابمو بزنم

میترسم آخرش نقبولم :cry:

ragbarg

عضو جدید
سلام بچه ها:crying2:
به نظرتون امسال سوره تا چه رتبه اي قبولي داره
يعني رتبه هاي 250 تا 300 چند درصد احتمال قبوليشون هست
ديگه قاطي كردم به خدا. :w06:
از بچه هاي شهرستانم يه خواهشي دارم
تورو خدا سوره تهرانو نزنين
پس ما تهرانيا چي كار كنيم
باور كنين تو شهر ديگه درس خوندن خيلي مشكله
به خصوص اين كه خوابگاه هم كه نميدن نه به سختيش ميارزه نه به هزينش
من كاردانيمو شهرستان خوندم واسه همين سعي كردم رتبمو برسونم به تهران اون سختي ها برام تكرار نشه اما حالا با اين وضعيت ....
باور كنين شهر خودتون حتي اگه دانشگاش به درد نخور هم باشه ارزشش خيلي بيشتر از يه شهر ديگه اونم با اين امكانات خيلي محدود هست.
باشه؟:w05:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها:crying2:
به نظرتون امسال سوره تا چه رتبه اي قبولي داره
يعني رتبه هاي 250 تا 300 چند درصد احتمال قبوليشون هست
ديگه قاطي كردم به خدا. :w06:
از بچه هاي شهرستانم يه خواهشي دارم
تورو خدا سوره تهرانو نزنين
پس ما تهرانيا چي كار كنيم
باور كنين تو شهر ديگه درس خوندن خيلي مشكله
به خصوص اين كه خوابگاه هم كه نميدن نه به سختيش ميارزه نه به هزينش
من كاردانيمو شهرستان خوندم واسه همين سعي كردم رتبمو برسونم به تهران اون سختي ها برام تكرار نشه اما حالا با اين وضعيت ....
باور كنين شهر خودتون حتي اگه دانشگاش به درد نخور هم باشه ارزشش خيلي بيشتر از يه شهر ديگه اونم با اين امكانات خيلي محدود هست.
باشه؟:w05:
راست میگه
تورو خداااااااااا
انقد تهران شهره بدیه- کثیف-شلوغ-ترافیک........... اه اه اه

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه
تورو خداااااااااا
انقد تهران شهره بدیه- کثیف-شلوغ-ترافیک........... اه اه اه

اه راست میگی؟!!!!!!! :biggrin:
حالا که اینطور شد به همه ی شهرستونیا میگم انتخاب اولشونو سوره بزنن! :biggrin:
چطوره؟

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بذار به عهده خودشون
تازه اگه خواستن شخصا واسشون کامل تهران رو توصیف میکنم :D
حتماً ترافیکو نا امنی و چیزای بدبین کننده رو وصف میکنی دیگه :D
از امکاناتو چیزای خوبشم چیزی نمیگی تا....... :biggrin:
تو این دوره زمونه ام که کسی گول نمیخوره :thumbsup2:
باشه میذاریم به عهده ی خودشون :w01:

mahmood321

عضو جدید
دوست عزیز بزن ولی احتمال زیاد نمیاری
سلام به شما خسته نباشید میخواستم بپرسم بعد ازانتخابهای قزوین دراولویت کدام دانشگاههای شمال رابزنم که جزء دانشگاهای خوب هستند وامکان قبولیش برای من هست اگرقزوین نیاوردم مثلا آمل میشه قبول شد

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به شما خسته نباشید میخواستم بپرسم بعد ازانتخابهای قزوین دراولویت کدام دانشگاههای شمال رابزنم که جزء دانشگاهای خوب هستند وامکان قبولیش برای من هست اگرقزوین نیاوردم مثلا آمل میشه قبول شد
سلام...سلامت باشین
دوست عزیز دانشگاههای شمال رو بغیر از شمال امل همرو قبولی...راجع به سطح بقیه دانشگاههای مازندران اطلاعی ندارم...در مورد گیلان فک کنم جابر رشت دانشگاه خوبی باشه
موفق باشین

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...سلامت باشین
دوست عزیز دانشگاههای شمال رو بغیر از شمال امل همرو قبولی...راجع به سطح بقیه دانشگاههای مازندران اطلاعی ندارم...در مورد گیلان فک کنم جابر رشت دانشگاه خوبی باشه
موفق باشین
منم تعریف جابرا شنیدم........پسر دایی اونجا بود ..............تائید میشود........

• Like
واکنش ها: MEG
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا