راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای سعیدی پور قرار بود به کسی که از آکادمی رتبه 1 میاره پراید بده

ببینیم به قولش وفا میکنه یا نه :huh:

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان خودت خجالت کشیدی اومدی اینجا؟
من که از خجالت آب شدم................

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سعید جان این شکلکارو از کدوم سایت میاری؟ ما هم میخوایم :redface:

• Like
واکنش ها: MEG

mahmood321

عضو جدید
کارشناسی وبازارکار

کارشناسی وبازارکار

باسلام خدمت دوستان

خوبی امیدجان درموردسوالی که داشتی راجع به بازه کاری درمقطع کاردانی باید به اطلاعت برسانم که کاردانی یک تعریف خاص داره دراین حرفه که حالاباتمام کمبودهای که هست البته اگرچندپست قبل تر رامطالعه میکردی دقیقا جواب سوالت رامیگرفتی ولی چون خودم ازنزدیک بااین کاربودم وتجربه ای دارم به طورخلاصه درموردش توضیح میدم شما وقتی تکنسین میشی قبل اینکه بیای بری سرکارباید یک سری چیزها را مهارت پیدا کنی ازجمله نقشه های فاز2که خیلی مهم هست وتسلط به نرم افزارهای اتوکد وتری دی مکس برای کارهم مراکزکاریابی کمک میکنند ولی چون کارهای ساختمانی فصلی هست اکثرا خوب تومقطع کاردانی کمترسفارش برای تامین نیرومیدن شما باید یک شرکتی که حالا درقالب آشنا و...پیدا کنی بری سرکار باداشتن اون شرایط اول البته اگربخوای توشرکت ساختمانی کارکنی حقوق ها هم مشخصه درحدحداقل حقوق پایه سازمان کارواموراجتماعی تا سقفی که بستگی به توافق شما باشرکت ومهارت ونیازشرکت به شما وخیلی چیزها شما وقتی اینطوری مشغول کار شدی وبیمه ات هم را پرداخت کردی بعد حدودا 5سال باید بری کانون وثبت نام کنی برای یکسری کلاس حدودا 50تومان حق عضویت تو کانون وکلاس ها 180 تومان میشه وقتی کلاسها تمام شد یک آزمونی میگیرند که اینم فکرمیکنم طرفای اسفندماه باشه باید ازکانون کاردانها سوال کنی وقتی آزمون رادادی که مفاد آزمون هم مبحث های ساختمان هست البته یکسریش وقتی تعیین صلاحیت شدی بهت کارتکس میدن ومیتوی مهرداشته باشی مثل مهندس ها ودارای یک ظرفیت اشتغال که دربدو ورودشما کاردان پایه 3 که تقریبا 800متربع میشه رامیدن که درگروه شهرهای درجه 4 هست یعنی بخش ها وشهرک های کوچک البته برای هراستانی یک تعریف داره ازکانون یک معرفی میگیری برای شهرداری اون شهرها که شما رابه عنوان ناظرمعرفی میکنند بعدش هم اگرکاری باشه ازشهرداری زنگ میزنند که خوب بقیش راباید تو کاربیفتی سقف کاری برای پایه 3 سه سقفه وحدودا 6کاردرسال قیمت هم حدود 2000 تا3000 متغیره برای یک مترمربع
یا شرکت بزنی که شیوه نامه اش رابرای دانلود گذاشتم اگربرگردی به پست های 11هزاراونم شما باید 2تاکاردان با پروانه به عنوان اعضای هیئت مدیره که یکی مدیرعامل درگروه شرکتهای پایه 3 حدودا ظرفیت اشتغالش هم 3000مترمربع هست

abbasbostaniasl

عضو جدید
بچه ها این کنکور که گذشت.تمام تلاشتونو بکنید تا کنکور ارشد مثل این نشه.امیدوارم 2سال دیگه باز با این شور و شوق باشین و دوباره همدیگه رو کمک کنیم. حالا شب بخیر.

talim

عضو جدید
سلام دوستان....
من ترم 4 بودم و کنکور دادم..رتبه ام 1253 شد..حالا اینجور که دوستام میگن قزوین 100% میارم ولی خودم زیاد مطمئن نیستم..
اصلا موندم انتخاب رشته کنم یا نه..اخه من فقط سوره میخواستم و الان نافرم دپرس شدم..میدونم حداقل شاید از دانشگاه کاردانیم بهتر باشه.. ولی قزوین؟؟
از غیر انتفایی قزوین فقط 1 ساختمان 2 طبقه تو ذهنم تجسم کردم...طبقه اولشم سلف باشه...وای وای..فکر کن اجاره باشه کرایه شم عقب بیافته..استاداشم بچه قزوین باشن...چه توهمی..نمیتونم با خودم کنار بیام..با معدل 19 برم تو ساختمون اجاره ای قزوین..
ولی جدی موندم که اصلا انتخاب رشته کنم یا برم سال بعد..
میشه راهنماییم کنید؟؟؟فک کنم شما ها میتونید کمکم کنید..ممنون میشم

mahmood321

عضو جدید
کنکور89

کنکور89

نمره کل:2013
رتبه داوطلب درسهمیه:2619
رتبه داوطلب بدون سهمیه:2622
آخرین رتبه مجازدرسهمیه:20983

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی سپید اما نقل قول میگیرم هیچ اتفاق خاصی نمیوفته.
میدونم باید اسم اون سایتی که سعید اینارو از توش برداشته بیاد اما نمیاد :razz:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمیدونم
شهر خودمون که تا 4500 هم میگیرو
خیلی حیفه برم اونجا
چرا ایوانکی نمیزنی؟
ینی دهخدا بهتره؟

ندا جون آره دهخدا از ایوانکی بهتره.
من کاردانی ایوانکی بودم.الان کلی پیشرفت کرده.البته اونموقه هم استاد خوب
زیاد داشت اما در کل دهخدا از ایوانکی بهتره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا