ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
حواستونو جمع کنید اگه حتی یک صدم هم معدل رو بالا بزنید بعد قبولی ثبت نام نمی کنن.
یکی از دوستای من ارشد بود تو یه رشته انسانی سال دومش بود که معلوم شد معدلش زو 30 صدم بالاتر زده منتقلش کردن از سراسری یزد به یه دانشگاه دیگه یا رفسنجون یا بیرجند درست یادم نمیاد ولی خداییش شوخی ندارن!

مهرومهتاب

عضو جدید
سلام دوستان من ترم 5 ام به نظر شما کنکور آزمایشی بدم ؟؟اگه میشه دلیلاتونو واسه امتحان دادن یا ندادن بگین مرسیییییییییی

مکاترونیک8282

عضو جدید
یه سوال احتمالا تکراری!

یه سوال احتمالا تکراری!

بچه ها! بودجه بندی :
1- مقاومت از روی کتاب دکتر نایی
2- طراحی اجزاء به طور کلی
3- دینامیک ماشین پوران پژوهش
چطوریه؟
استاتیک دکتر نایی خیلی باحال اول هر فصل مشخص کرده. بقیش واسم مهمه بدونم. مخصوصا طراحی چون خیلی نمی خوام وقت بذارم.

ممنون میشم کسی کمکم کنه.:redface:

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام دوستان من ترم 5 ام به نظر شما کنکور آزمایشی بدم ؟؟اگه میشه دلیلاتونو واسه امتحان دادن یا ندادن بگین مرسیییییییییی

آآآره امتحانه، ضرر که نمیکنی. از هرگروه یکی دوتا رو هم کمکی بخونی خوبه. سال دیگه دستت میاد چیکار کنی.

koohe energy

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه.کسی جزوه دینامیک ماشین دکتر حامدی رو نداره؟(فایل اسکن شده)من کتاب راهیان ارشد رو گرفتم.میخوام این جزوه رو هم در کنارش داشته باشم

sumi9500

عضو جدید
دوستان معدل در دانشگاه آزاد برای کنکور چجوریه؟چون تو دانشگاه آزاد ریاضی پیش و چند درس اضافی داریم .اونارم حساب باید کرد یا نه؟
معدلی که تا آخر شهریور پرینت گرفته شده .همونه؟
ممنون

hamid19395

عضو جدید
طراحی اجزا دکتر شریعت پناهی حجمش چقدره؟:redface:دنبال یه جزوه کوچیک جمع و جورم. چه فصل هایی میشه تست هاشو بهتر حل کرد؟
خیلیا جزوه اش رو دارند از جمله خود من
تا پایه قوی نداشته باشی از جزوه اش سر در نمیاری!
هر سال از بخشهای مختلفی سوال میدن...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان برای ثبت نام رشته شناور باید یک 14300دیگه بدیم؟اون 4300برای پیام نور و غیر انتفاعی هست؟

tanha60

عضو جدید
از طریق اینترنت راحتتر و کم دردسر تره. وقتی خرید کارت ثبت نامی انجام شد بوسیله کارت های متصل به شبکه شتاب صفحه ای از اطلاعات کارت خریداری شده براتون باز میشه که شامل شماره پرونده شماره کاربری و رمز ورود است همانند کارت خریداری شده از اداره پست. با این اطلاعات شما با ورود با سایت سنجش و ورود این شماره ها براحتی میتونین ثبت نام کنید. خبر جدیدی هم نیست امتحان امسال دقیقا با شرایط سال گذشته یکسانه و تفاوتی نکرده
کجاش راحته.الان 3 ساعت میخوام یه کارت بخرم.بانک پارسیان که درگاهش اصلا باز نمیشه.بانک سامانم همینجوریباید برم پست.اگه رفته بودم اینهمه الاف نمی شدم

godman2010

عضو جدید
خیلیا جزوه اش رو دارند از جمله خود منتا پایه قوی نداشته باشی از جزوه اش سر در نمیاری!هر سال از بخشهای مختلفی سوال میدن...+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++دوستان برای ثبت نام رشته شناور باید یک 14300دیگه بدیم؟اون 4300برای پیام نور و غیر انتفاعی هست؟
سلام.... اره باید 14300 برای یک رشته دیگه داد

farzadyar

عضو جدید
سر کاریم

سر کاریم

سنجش هم که داره بازی میده ما رو.
بریم فردا بیاییم.

راستی رشته شناور هم ثبت نام می کنید ؟

چه رشته ای ؟

مهرومهتاب

عضو جدید
فقط میترسم رتبم ناجور شه نا امید شم
از دوستان اونایی که آزمایشی دادن رتبه هاشونو لطفا بگن

zed_vr

عضو جدید
من 3 تا کارت آزمون خریدم، اما وقتی شماره خرید یا کد تراکنش رو وارد میکنم،
با پیغام "تراکنش نامعتبر" مواجه میشم.
زنگ زدم به بانک سامان و گفتن تراکنش موفقیت آمیز بوده و وجه هم از حساب شما کم شده.
اما سایت سازمان سنجش میگه تراکنش نامعتبره.
حالا باید چی کار کنم؟
هرچی به روابط عمومی سنجش هم زنگ میزنم تلفناش اشغاله.
انگار بلاک کردن اصن.
دوستان لطفاًَ راهنمایی کنید.

tanha60

عضو جدید
من بین نانو مواد . ابزار دقیق مونده بودم که آخرش نانو رو زدم. ابزار دقیق اهواز ارائه میشه.
معمولا بچه های مکانیک هوا فضا رو انتخاب میکنن.ابزار دقیق به درسهایی که داریم نزدیکه ولی چندتا اشکال داره:1)اهوازه(هوای وحشتناکی داره)2)باید میانگین درصدها بالاتر از 50% باشه تا پذیرفته شی3)15 نفر بیشتر پذیرش نداره.البته 100 نفر هم دانشگاه مجازی میگیره که شهریش در حد شبانست ومدرکش علی رقم تبلیغاتشون اعتبار نداره.نانورو هم نمیدونم شما چه جوری زدید درساشون خیلی متفاوته.من که هوا فضا میزنم.چون هم پذیرشش بالاست وهم بازار کارش خوبه وتشابهات درسی هم زیاد داره.به خصوص که تو دینامیک و ارتعاشات خیلی بهترم تا شیمی کاربردی یا فزیک جدید یا اتقال جرم

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام دوستان،فکر کنم من یه مشکلی دارم !! من هنوز کارآموزیو تموم نکردم و دانشگاه ما برای پروژه و کارآموزی دو ترم وقت میده...
من ترم پیش کارآموزی برداشتم و تا اواسط بهمن هم فرصت دارم ارائه بدم؛حالا سوال من اینه که نمره کارآموزی من که بعدا وارد کارنامه میشه به احتمال زیاد معدلمو عوض می کنه... از نظر سنجش این اشکالی داره یا چون کارآموزیه حسابش جداست؟؟
شنیده بودم تو فاصله ثبت نام که تو این روزا انجام میشه تا روز اعمال معدل هم 3-4 بار فرصت اصلاح معدل میدن...آخه معدلو که تا اعلام رتبه منظور نمی کنن...
کسی تجربه ای داره از این مورد؟ بد جوری فکرمو مشغول کرده و استرس میده !!! اگه نمره رو پایین تر هم اعلام کنیم بازم گیر میدن یا فقط به بالا بودنش گیر میدن؟ می تونم به استاد کارآموزی بگم نمرمو بالا تر بده که معدلم بره بالا !!!
نمی دونم باید چیکار کنم...
ممنون میشم راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

mec_eng_2010

عضو جدید
آقا کسی میدونه مکانیک تو دانشگاه غیر انتفایی یا پیام نور کجا ها و چه گرایشی ارشد داره ؟ موندم کارت ثبت نام علاقمندی ها رو بگیرم یا نه؟؟؟؟؟

farzadyar

عضو جدید
آقا کسی میدونه مکانیک تو دانشگاه غیر انتفایی یا پیام نور کجا ها و چه گرایشی ارشد داره ؟ موندم کارت ثبت نام علاقمندی ها رو بگیرم یا نه؟؟؟؟؟

مهندس دستت درد نکنه ، مکانیکو کردی تو ............. (بوووق)

مکانیکو پیام نور ( موندم بخندم یا ............ )

نه عزیز من مکانیک پیام نور و گورو از این جور .............. (بوق ها ) نداره .

حداقل می تونم بگم که تا سال پیش نداشت.

farzadyar

عضو جدید
من 3 تا کارت آزمون خریدم، اما وقتی شماره خرید یا کد تراکنش رو وارد میکنم،
با پیغام "تراکنش نامعتبر" مواجه میشم.
زنگ زدم به بانک سامان و گفتن تراکنش موفقیت آمیز بوده و وجه هم از حساب شما کم شده.
اما سایت سازمان سنجش میگه تراکنش نامعتبره.
حالا باید چی کار کنم؟
هرچی به روابط عمومی سنجش هم زنگ میزنم تلفناش اشغاله.
انگار بلاک کردن اصن.
دوستان لطفاًَ راهنمایی کنید.

دوست عزیز کد تراکنش رو که برای ثبت نام به درد نمی خوره .
شماره پرونده با رمز عبوره که زمان ثبت نام باید در سایت سنجش وارد کنی .
حالا چرا 3 تا گرفتی ؟

zed_vr

عضو جدید
آقا من مشکلم حل شد.
امروز صبح که امتحان کردم، تونستم مشخصات کارت هارو ببینم.
2 تا واسه خودم، و 1 دونه هم ماله داداشم :دی

ehsan-inventor

عضو جدید
سلام دوستان،فکر کنم من یه مشکلی دارم !! من هنوز کارآموزیو تموم نکردم و دانشگاه ما برای پروژه و کارآموزی دو ترم وقت میده...
من ترم پیش کارآموزی برداشتم و تا اواسط بهمن هم فرصت دارم ارائه بدم؛حالا سوال من اینه که نمره کارآموزی من که بعدا وارد کارنامه میشه به احتمال زیاد معدلمو عوض می کنه... از نظر سنجش این اشکالی داره یا چون کارآموزیه حسابش جداست؟؟
شنیده بودم تو فاصله ثبت نام که تو این روزا انجام میشه تا روز اعمال معدل هم 3-4 بار فرصت اصلاح معدل میدن...آخه معدلو که تا اعلام رتبه منظور نمی کنن...
کسی تجربه ای داره از این مورد؟ بد جوری فکرمو مشغول کرده و استرس میده !!! اگه نمره رو پایین تر هم اعلام کنیم بازم گیر میدن یا فقط به بالا بودنش گیر میدن؟ می تونم به استاد کارآموزی بگم نمرمو بالا تر بده که معدلم بره بالا !!!
نمی دونم باید چیکار کنم...
ممنون میشم راهنمایی کنین

به نظر من با سازمان سنجش تماس بگیری بپرسی بهتره

ممنون از شما،والا چند بار تماس گرفتم همش اشغال بود،خسته شدمو از دوستام پیگیری کردم؛
از یکی از دوستام که پارسال قبول شده بود پرسیدم...اتفاقا اونم وضعیتی مثل من داشت(اون کارآموزی و پروژه رو ترم تابستون برداشته بود و نمره هاش تا 31 شهریور نیمه تمام بوده...)
گفت همین معدلی که بدون نمره کارآموزی هستو وارد کن...
درستشم همینه چون ما باید فرم معدلو بدیم به معاونت اموزشی و تایید کنه و این معدل میانگین نمره واحد های گذرانده شده هستش...من که هنوز کارآموزی رو نگذروندم.اگه تو دفترچه نوشته بود واحد های اخذ شده اون وقت نمیشد این جوری برداشت کرد...
به هر حال امیدوارم به خیر بگذره ! با این حال اگه دوستان از این مورد اطلاعی دارن ممنون میشم بگن که خیالم کلا راحت شه.
راستی اگه تراکنش ناموفق بود و پول از حساب کم شده بود چند ساعت بود پول به حساب بر می گرده نگران نباشین...
موفق باشین

tanha60

عضو جدید
مهندس دستت درد نکنه ، مکانیکو کردی تو ............. (بوووق) مکانیکو پیام نور ( موندم بخندم یا ............ ) نه عزیز من مکانیک پیام نور و گورو از این جور .............. (بوق ها ) نداره . حداقل می تونم بگم که تا سال پیش نداشت.
داره آقا.یا به نظر میرسه که داره.توی رشته هایی که زده میتونن پیام نور میتونن شرکت کنن صفحه ی5 دفترچه نگاه کن میبینی.در ضمن چند سال خودشونو کشتن فراگیر گذاشتن.مکانیک که هیچ برق هم پیام نور داره

tanha60

عضو جدید
سلام دوستان،فکر کنم من یه مشکلی دارم !! من هنوز کارآموزیو تموم نکردم و دانشگاه ما برای پروژه و کارآموزی دو ترم وقت میده... من ترم پیش کارآموزی برداشتم و تا اواسط بهمن هم فرصت دارم ارائه بدم؛حالا سوال من اینه که نمره کارآموزی من که بعدا وارد کارنامه میشه به احتمال زیاد معدلمو عوض می کنه... از نظر سنجش این اشکالی داره یا چون کارآموزیه حسابش جداست؟؟شنیده بودم تو فاصله ثبت نام که تو این روزا انجام میشه تا روز اعمال معدل هم 3-4 بار فرصت اصلاح معدل میدن...آخه معدلو که تا اعلام رتبه منظور نمی کنن... کسی تجربه ای داره از این مورد؟ بد جوری فکرمو مشغول کرده و استرس میده !!! اگه نمره رو پایین تر هم اعلام کنیم بازم گیر میدن یا فقط به بالا بودنش گیر میدن؟ می تونم به استاد کارآموزی بگم نمرمو بالا تر بده که معدلم بره بالا !!!نمی دونم باید چیکار کنم...ممنون میشم راهنمایی کنین
شما از نظر سنجش هنوز درست تموم نشده.معدلتونو تا الان وارد کنید.فکر نمیکنم 2 واحد تاثیر چندانی تو معدل شما داشته باشه.بعد فرم صفحه 28 رو پر کنید و بدید دانشگاه مهر و امضا کنن و پیش خودتون نگه دارید.به امید خدا وقتی قبول شدید اون فرمو میبرید دانشگاهی که قبول شدید نشون میدید و ثبت نام میکنید.یادتون باشه حتی یک صدم هم نباید مغایرت داشته باشه که اذیت میشید.البته آموزش دانشگاه خودش چک میکنه بعد مهر وامضا میکنه

shirin_902

عضو جدید
ممنون از شما،والا چند بار تماس گرفتم همش اشغال بود،خسته شدمو از دوستام پیگیری کردم؛
از یکی از دوستام که پارسال قبول شده بود پرسیدم...اتفاقا اونم وضعیتی مثل من داشت(اون کارآموزی و پروژه رو ترم تابستون برداشته بود و نمره هاش تا 31 شهریور نیمه تمام بوده...)
گفت همین معدلی که بدون نمره کارآموزی هستو وارد کن...
درستشم همینه چون ما باید فرم معدلو بدیم به معاونت اموزشی و تایید کنه و این معدل میانگین نمره واحد های گذرانده شده هستش...من که هنوز کارآموزی رو نگذروندم.اگه تو دفترچه نوشته بود واحد های اخذ شده اون وقت نمیشد این جوری برداشت کرد...
به هر حال امیدوارم به خیر بگذره ! با این حال اگه دوستان از این مورد اطلاعی دارن ممنون میشم بگن که خیالم کلا راحت شه.
راستی اگه تراکنش ناموفق بود و پول از حساب کم شده بود چند ساعت بود پول به حساب بر می گرده نگران نباشین...
موفق باشین

دفترچه رو بخونید ، صفحه 1.
شما دانشجوی سال آخر بحساب میاید ، معدل واحد هایی که تا 31/6/90 گذروندین رو باید وارد کنید.
من هم شرایط شما رو دارم .

مکاترونیک8282

عضو جدید
معمولا بچه های مکانیک هوا فضا رو انتخاب میکنن.ابزار دقیق به درسهایی که داریم نزدیکه ولی چندتا اشکال داره:1)اهوازه(هوای وحشتناکی داره)2)باید میانگین درصدها بالاتر از 50% باشه تا پذیرفته شی3)15 نفر بیشتر پذیرش نداره.البته 100 نفر هم دانشگاه مجازی میگیره که شهریش در حد شبانست ومدرکش علی رقم تبلیغاتشون اعتبار نداره.نانورو هم نمیدونم شما چه جوری زدید درساشون خیلی متفاوته.من که هوا فضا میزنم.چون هم پذیرشش بالاست وهم بازار کارش خوبه وتشابهات درسی هم زیاد داره.به خصوص که تو دینامیک و ارتعاشات خیلی بهترم تا شیمی کاربردی یا فزیک جدید یا اتقال جرم

خوب من دقیقا چون فیزیک جدید خوندم زدم! یه کتاب جمع و جور داره راهیان ارشد خیلی خوبه. زبان بالا هم واقعا تاثیر داره. من پارسال فقط با ریاضی زبان و جدید با اخرین نفر قبولی 100 تا کمتر فاصله داشتم. فقط زبان رو بالا زده بودم.
ابزار دقیق رو دوست دارم ولی دقیقا چون هوای اهوازو میدونم نزدم!

arsana61

عضو جدید
برای ثبت نام کارشناسی ارشد کدوم کارت رو باید بخریم؟ پیام نور و غیر انتفاعی و ... هم نمیخوام. فقط روزانه و شبانه. یکی کمککککک کنه لطفا. من گیج شدم/.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا