وقتی شما تلفنتونو جواب نمیدین یا گوشیتون خاموشه پدر و مادر چه فکری میکنن?

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی شما تلفنتونو جواب نمیدین یا گوشیتون خاموشه پدر و مادر چه فکری میکنن؟
رنگ آبی: شما مردید
رنگ سبز: شما دارید میمیرید
رنگ صورتی: صدای زنگتونو نمیشنوید یا شارژ گوشیتون خالی شده

parisa.66

عضو جدید
پدر و مادر هستن دیگه به قول خودشون تا بچه دار نشی این مسائل رو نمی فهمی......

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی پدر مادر من خونسرد هستن، البته بیشتر خودشونو خونسرد نشون میدن، نگرانی رو زیاد بروز نمی دن،
نسبت به خیلی از پدر مادر ها که دیدم اینو می گم،

وقتایی که تو جاده بودم ، می دونستم چقد به چقد زنگ می زنن حواسم جمع می کردم ج بدم نگران نشن :redface:

جز یه بار که خواب مونده بودم تو ماشین (ساعت نزدیک 1 شب) ، بیدار که شدم گوشیم داغ بود، بعد دیدم که تو 10-15 دقیقه بیشتر از 20 بار زنگ زده بودن (خودشون و داداشم) ، حتی آلارم گوشی هم بیدارم نکرده بود،
رسیدم خونه هیچی نگفتن.

ولی چند روز بعد اتفاقی از داداشم شنیدم که بابا با ماشین تا توی خیابون هم اومده که بره پیش پلیس و پلیس راه و ... که به خیر گذشته :D

solar flare

مدیر بازنشسته
اگه جواب ندم میفهمن پشت فرمانم و اگه خاموش باشه مطمئن هستن که باطری گوشیم تموم شده
آخه همه اینارو قبلا بهشون اطلاع میدم :D

rfatemeh48

عضو جدید
ولی کاش یکی به این پدر و مادر های عزیز بگه که اگر اونا هم گوشیشون رو جواب ندن ما هم خیلی نگران میشیم:cry:

Sarp

مدیر بازنشسته
کدومتون بچه کوچولوها رو دوس دارین ؟
منظورم کودکای دو سه سال هست

چه احساسی نسبت به اینجور نوزادا دارین ؟
مطمئنا احساس مسئولیت !
مثلا وقتی بخواد بره به سمت کتری یا هر خطر دیگه ، فوری جلوشو میگیرین

پدر و مادر همین احساس رو نسبت به بچه هاشون دارن
حالا بچه هرچقدر میخاد بزرگ باشه
اصلا بچه 30 ساله شه

باز هم واسه پدر و مادر همون بچه هستند

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنگ رو نمیدونم! ولی اگه زود تر از 11-12 شب برم خونه فکر بد می کنن!

آقا ما یه دوست داریم کنه به تمام واژه ی سخن

من نمیدونم چرا وقتی زنگ میزنه و جواب نمیدم هر فکری می کنه الا مردن!

انواع و اقسام سیمکارت خریده فقط برای مچ گیری من!

با همشون امتحان میکنه که بالاخره به یکی جواب بدم،

تو چند دقیقه مصب گوشی رو داغئتماخ میکنه

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز

هيچي فكر ميكنند يه جايي با يه ****** دارين فك اضافي ميزنين

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15::w15:
ولی مامان بابای من خود خونسردن... اصلا عادت به نگرانی دم به دقیقه ای ندارن... ما رو هم همینجوری بارآوردن...
دیدین ازین مامانا که هرروز به بچه هاشون تو خوابگاه زنگ می زنن؟؟؟ من که گاهی خودم به مامان بابام می گفتم بابا یه زنگ بزنین شاید من مردم جنازه م تو سردخونه موند :d
بابام می گه زیاد مراقب بچه باشی وابسته بار میاد و مستقل نمی شه... من بخاطر این تفکرش ازش ممنونم:gol:... چون تو همه ی زمینه ها بهمون استقلال داده:w21:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی مامان بابای من خود خونسردن... اصلا عادت به نگرانی دم به دقیقه ای ندارن... ما رو هم همینجوری بارآوردن...
دیدین ازین مامانا که هرروز به بچه هاشون تو خوابگاه زنگ می زنن؟؟؟ من که گاهی خودم به مامان بابام می گفتم بابا یه زنگ بزنین شاید من مردم جنازه م تو سردخونه موند :d
بابام می گه زیاد مراقب بچه باشی وابسته بار میاد و مستقل نمی شه... من بخاطر این تفکرش ازش ممنونم:gol:... چون تو همه ی زمینه ها بهمون استقلال داده:w21:

این خیلی روحیه خوبیه.
به هیچکس سخت نمیگذره
نه مادر نه بچه.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوابم خیلی سنگینه. یکبار مامانم 17 بار تو یکساعت زنگ زده بود بیدار نشده بودم. بیچاره فکر کنم تو یکساعت هم منو کفن کرده بود هم خودش در آستانه سکته بوده که تو هیجدهمی بیدار شدم جواب دادم. از اون موقع هر وقت می خوابم گوشی رو خاموش می کنم. مادر هم وقتی زنگ بزنه ببینه من جواب نمی دم. دیگه زنگ نمی زنه تا خودم زنگ بزنم.

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خوابم خیلی سنگینه. یکبار مامانم 17 بار تو یکساعت زنگ زده بود بیدار نشده بودم. بیچاره فکر کنم تو یکساعت هم منو کفن کرده بود هم خودش در آستانه سکته بوده که تو هیجدهمی بیدار شدم جواب دادم. از اون موقع هر وقت می خوابم گوشی رو خاموش می کنم. مادر هم وقتی زنگ بزنه ببینه من جواب نمی دم. دیگه زنگ نمی زنه تا خودم زنگ بزنم.
بنده خدا رو سکته دادین!

AVINA

عضو جدید
مامان بابای من
وقتی میرم مسافرت عمرا بهم زنگ بزنن
اگر اگر اگرم بزنن و من جواب ندم...میذارن چن ساعت بعد میزنن...هییییچ فکریم نمیکنن

AVINA

عضو جدید
دقیقا
مثل پدر مادر من

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندسجان من وقتی میرم دانشگاه تا یه هفته که هیچی
بعدش اگه احیانا خبری ازم نشد بابام یه زنگکی میزنه
دوتا کلمه:
سلام
نمیتونستی یه زنگ بزنی
خداحافظ:biggrin::biggrin::biggrin:
همین

تازه اگه احیانا تو جاده اخبار بگه تو مسیر تصادف رخ داده شاید یه زنگی بزنن:surprised:

واگه بفهمه که رسیدم که دیگه میره تا یکی دوماه بعد
و این که:
سلام خوبی
پولی چیزی نمیخوای
خداحافظ:biggrin::biggrin:

اما خدا نیاره زنگ بزنن و من جواب ندم یا نفهمم
کارم با کرام الکاتبینه:confused:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
مامان بابای من
وقتی میرم مسافرت عمرا بهم زنگ بزنن
اگر اگر اگرم بزنن و من جواب ندم...میذارن چن ساعت بعد میزنن...هییییچ فکریم نمیکنن

مهندسجان من وقتی میرم دانشگاه تا یه هفته که هیچی
بعدش اگه احیانا خبری ازم نشد بابام یه زنگکی میزنه
دوتا کلمه:
سلام
نمیتونستی یه زنگ بزنی
خداحافظ:biggrin::biggrin::biggrin:
همین

تازه اگه احیانا تو جاده اخبار بگه تو مسیر تصادف رخ داده شاید یه زنگی بزنن:surprised:

واگه بفهمه که رسیدم که دیگه میره تا یکی دوماه بعد
و این که:
سلام خوبی
پولی چیزی نمیخوای
خداحافظ:biggrin::biggrin:

اما خدا نیاره زنگ بزنن و من جواب ندم یا نفهمم
کارم با کرام الکاتبینه:confused:
بچه ها امار ما صورتیا داره می ره بالا... بیشتر اطلاع رسانی کنیم :d

fischer

عضو جدید
من اگه 1 سال هم خونمون نرم پدر و مادرم اصلا بهم فکر نمی کنن که بهم زنگ بزنن البته خداروشکر خودم خوب و بد زندگیرو تشخیص میدم . بد نمی بینم یه خاطره کوچیک از واقعیت زندگیم بهتون تعریف کنم
حدودا 4 ماه پیش بنا به دلایلی 2 هفته رفتم ارومیه قبل از اینکه برم سفر به هیچ کدوم از خانوادم نگفتم که دارم میرم سفر وقتی که رفتم تو 2 هفته همه بهم زنگ زندند به جز پدر و مادرم بعدش که برگشتم خونه وقتی که بابام منو دید برگشت بهم گفت کجایی پسرم 1 ساعته نمی بینمت
بعدش خودمم تعجب کرده بودم بهش گفتم من 2 هفته هست خونه نمیام حالا شما فقط یه ساعته که منو نمیبینی بعدش هم بابام خندید هم من
البته اصلا از این بابت ناراحت نیستم و پدر و مادرمم خیلی دوست دارم

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه 1 سال هم خونمون نرم پدر و مادرم اصلا بهم فکر نمی کنن که بهم زنگ بزنن البته خداروشکر خودم خوب و بد زندگیرو تشخیص میدم . بد نمی بینم یه خاطره کوچیک از واقعیت زندگیم بهتون تعریف کنم
حدودا 4 ماه پیش بنا به دلایلی 2 هفته رفتم ارومیه قبل از اینکه برم سفر به هیچ کدوم از خانوادم نگفتم که دارم میرم سفر وقتی که رفتم تو 2 هفته همه بهم زنگ زندند به جز پدر و مادرم بعدش که برگشتم خونه وقتی که بابام منو دید برگشت بهم گفت کجایی پسرم 1 ساعته نمی بینمت
بعدش خودمم تعجب کرده بودم بهش گفتم من 2 هفته هست خونه نمیام حالا شما فقط یه ساعته که منو نمیبینی بعدش هم بابام خندید هم من

منو باش فکر می کردم پدر مادر من خونسردن :surprised:
دو هفته ؟!! یک ساعت ؟!

خدا حفظشون کنه براتون

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز

منو باش فکر می کردم پدر مادر من خونسردن :surprised:
دو هفته ؟!! یک ساعت ؟!

خدا حفظشون کنه براتون
امار صورتیا لحظه به لحظه بالا می ره :biggrin::cool:

آخرین ویرایش توسط مدیر: