فتواهای جالب وهابیون!!! (نمياي نظر بدي؟)

معمارباشی

عضو جدید
زولبیا بدعت است و خوردن آن حرام است!

علماي سلفي الجزاير در فتوايي جنجال‏برانگيز خوردن زولبيا (شيريني مخصوص ماه رمضان) را حرام اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاري ابنا، يکي از شيوخ سلفي در کشور آفريقايي الجزاير در فتوايي زولبيا را که در الجزاير با نام «الطمينه» شناخته مي‏شود و در ماه مبارک رمضان از شيريني‏هاي پرطرفدار در اين کشور به شمار مي‌رود، تحريم اعلام کرد.

«شيخ محمدعلي فرکوس المکني» معروف به ابو‏عبدالعزيز، در فتوايي حکم حرمت الطمينه و شيريني‏هاي ديگري که در ماه رمضان استفاده مي‏شود را صادر کرد.

بدين ترتيب بسياري از مريدان و پيروان وي خود را از خوردن اين شيريني لذيذ که به گفته ابو‏عبدالعزيز «بدعت» به شمار مي‌رود که در دين وارد شده است، محروم کردند.

وي دليل ديگر حرمت خوردن اين شيريني را وجود بخشي صليبي‏مانند در ميان اين شيريني ذکر مي‏کند. وي مي‌افزايد: «براي تناول اين شيريني وجود دليل شرعي لازم است؛ در حالي كه چنين دليلي وجود ندارد»!!

شايان ذکر است فتاواي مضحک و عجيب زيادي از سوي مفتيان سلفي و وهابي صادر مي‏گردد که يکي از مهمترين دلايل آن، دوري لجوجانه آنها از معارف و تعليمات مفسران واقعي قرآن و سنت ـ يعني اهل‏بيت عليهم‏السلام ـ است

http://tabnak.ir/pages/?cid=17574

معمارباشی

عضو جدید
شیر دادن زن به مرد غریبه برای محرم شدن!

اگر به دوستم شير ندهي تو را طلاق ميدهم!

اين زن با حالت گريه ميگفت كه شوهر وهابي متدينش! به او دستور داد كه به دوستش شير دهد تا با هم محرم شوند و دوستش بتواند ماه رمضان را با آنها در يك خانه بگذراند و آن زن هم خيلي منفعل و متاثر شده بود .

شيخ شمس الدين بوروبي يكي از مشهورترين رجال افتاء كشور الجزاير اعلام كرد كه يك خانم به او از شوهرش شكايت كرده، به اين دليل كه شوهرش او را تهديد كرده است كه اگر دوست مرا شير ندهي طلاقت ميدهم!

شيخ بوروبي اضافه ميكند : چندين مورد درباره اين فتوى (محرمیت با چندبار شير خوردن) داشتيم كه مؤثرترينش اين حالت بود كه اين زن با حالت گريه ميگفت كه شوهر وهابي متدينش! به او دستور داد كه به دوستش شير دهد تا با هم محرم شوند و دوستش بتواند ماه رمضان را با آنها در يك خانه بگذراند و آن زن هم خيلي منفعل و متاثر شده بود . شوهر وهابی گفته است كه اگر به دوستم شير ندهي تو را طلاق ميدهم...
منبع : روزنامه : الخليج الإماراتية ، عدد 10333 - 21/شعبان/1428 - 3/9/2007میلادی

این هم متن عربی اش

يأمر زوجته بإرضاع صديقه ليقضي رمضان معهما

رغم أن تداعيات فتوى إرضاع الكبير انتهت على الأقل بالنسبة للإعلام وصاحب الفتوى الذي أوقفه الأزهر الشريف عن العمل، إلاّ أن تبعات أخرى للفتوى تظهر في بعض المجتمعات العربية والإسلامية وتنذر بعواقب سيئة حسب رأي بعض المشتغلين بالفتوى.
و كشف الشيخ شمس الدين بوروبي أحد أشهر رجال الإفتاء في الجزائر أن إحدى الجزائريات شكت له من تهديد زوجها لها بالطلاق أن لم ترضع صديقه، وأن تاجراً استفسر منه عن إمكانية رضاعته من موظفة في محله. وطالب بوروبي في لقاء مع صحيفة "الشروق" الجزائرية أمس الأول رجال الدين والسياسة بوقف خطر "الفتاوى المستوردة" مؤكداً أن "جزائريين ذبحوا بناءً على فتوى، وإني لأتعجب من هذه الفتوى التي تستبيح الأعراض".
و قال الشيخ شمس الدين بوروبي: هنالك العديد من الحالات التي وصلتني حول موضوع رضاعة الكبار، والحالة التي حزت في نفسي كثيراً كانت لسيدة تبكي وهي تقول إن زوجها "السلفي المتدين الملتزم" طلب منها أن ترضع صديقه "المتدين أيضاً" حتى يتمكن من قضاء شهر رمضان في بيتهما والإفطار معهما، وكانت المرأة شديدة الانفعال والتأثر.
و أشار إلى أن الزوج هددها بالطلاق إن لم تنفذ أمره. وأضاف أنه تلقى اتصالاً من تاجر من الحميز شرق العاصمة الجزائرية بعدما انتشرت فتوى إرضاع الكبير وما رافقها من ضجة إعلامية موضحاً أن التاجر سأله "عندي موظفة في الطابق العلوي من المحل التجاري وأنا معجب بهذه الفتوى فهل يمكن أن أعمل بها؟

منقول من جريدة الخليج الإماراتية، العدد 10333 - 21/شعبان/1428- 3/9/2007م

به نقل از سلام شیعه

معمارباشی

عضو جدید
سؤالی که در درس العدة فی شرح العمدة در تاریخ 23/8/1421 از ابن جبرین (از سران وهابیت) پرسیده شده است:

سؤالی در مورد شیعیان:
سؤال: من کارمند یکی از دستگاههای دولتی هستم در بخشی که من کار می کنم حدود پنج نفر از شیعیان وجود دارند، چگونه با آنها برخورد کنم با توجه به اینکه من سرپرست آنان هستم؟ از جمله صفات آنان ابراز دوستی با اشخاص و مبادرت به سلام و ... می باشد.

حضرت شیخ! من نیاز به راهنمایی در این مسأله دارم که چگونه با آنان رفتار کنم، خصوصاً در مناسبت ها و اعیاد و سفر، آیا واجب است که با آنها مباحثه کنم و آنها را دعوت نمایم، با وجود تجربه ای که دوستانم داشته اند و به هیچ نتیجه مثبتی دست نیافته اند، به من و امثال من که ارتباط مستقیمی با این اشخاص داریم در این موضوع کمک نمایید.

جواب: ابتلاء به آنان در ادارات و مدارس و دانشگاههای دولتی بسیار زیاد است، در این حال باید ببینیم که اگر اکثریت با اهل سنت باشد، باید آنها را خوار و ذلیل نمود و اهانت نمود و عرصه را بر آنان تنگ کرد! امّا چگونگی رفتار با آنان اینگونه باید باشد که باید انسان با شدّت تمام با آنها برخورد نماید و با تنفر و بغض و تحقیر و کینه با آنان روبرو شود و آغاز سلام به آنان ننماید و بر ایشان از جا بلند نشود و با آنان دست ندهد، ولی اگر آغاز به سلام کردند، همانند آنان جواب دهد.

http://salam-shia.com/content/view/161/1/

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید انسان با شدّت تمام با آنها برخورد نماید و با تنفر و بغض و تحقیر و کینه با آنان روبرو شود و آغاز سلام به آنان ننماید و بر ایشان از جا بلند نشود و با آنان دست ندهد، ولی اگر آغاز به سلام کردند، همانند آنان جواب دهد.
توی انسان بودنشون شک دارم

icy

عضو جدید
خیلی باحال بود ..........باید شیر بدی تامحرم بشی:biggrin:.........این وهابیا خدایی یه تیرو تختشون تعطیله:surprised:

Dr ehsan

عضو جدید
معمار جون خدا قوت ! ( یه لحظه حس کردم پا ساختمونم (بچه یه نیمه بنداز!!!) :biggrin: )

من شنیدم اعتقادات جالبی راجع به مشخصات فیزیکی خدا دارن! کسی چیز دقیقی می دونه؟
;)

معمارباشی

عضو جدید
فتوای منع تقریب بین مذاهب اسلامی
سوال: با توجه به آگاهی جنابعالی از تاریخ رافضه (شیعیان) موضع شما در رابطه با اصل تقریب بین اهل سنّت و آنها چیست؟ جواب: تقریب بین رافضه و اهل سنّت غیر ممکن است؛ زیرا عقاید مختلف است، و عقیده اهل سنّت و جماعت توحید خدا و اخلاص در عبادت اوست، و آنها همراه با او احدی را نمی پرستند و...

--------------------------------------------------------------------------------

فتوای منع تقریب بین مذاهب اسلامی

سوال:

با توجه به آگاهی جنابعالی از تاریخ رافضه (شیعیان) موضع شما در رابطه با اصل تقریب بین اهل سنّت و آنها چیست؟

جواب مفتی وهابی:

تقریب بین رافضه و اهل سنّت غیر ممکن است! زیرا عقاید مختلف است، و عقیده اهل سنّت و جماعت توحید خدا و اخلاص در عبادت اوست، و آنها همراه با او احدی را نمی پرستند، نه پادشاه مقرب و نه نبی مرسل، و فقط خدای تعالی از اسرار غیب آگاه است، و نیز از عقاید اهل سنّت محبّت نسبت به صحابه رضی الله عنهم و اعتقاد به اینکه آنها بعد از انبیا افضل خلق الله هستند و افضل آنها هم ابوبکر صدیق و سپس عمر و سپس عثمان و سپس علی رضی الله عنهم می باشند، امّا رافضه خلاف آن را اعتقاد دارند پس وحدت بین آنها ممکن نیست، همانطور که دوستی بین یهود و نصارا و بت پرستان و اهل سنّت ممکن نمی باشد! بر همین اساس تقریب بین رافضه و اهل سنّت به سبب اختلاف عقیده ممکن نیست.

---------------------------------------------------------------------------------------------
منبع سایت سلام شیعه

معمارباشی

عضو جدید
عبد الله النجدی: فوتبال حرام است مگر با این شروط و ضوابط.

سوال: ...جوانانی که چیزی از تقوا نمی دانند و به وقتشان اهمیتی نمی دهند و می گویند می خواهیم فوتبال بازی کنیم، می پرسند شروط و ضوابط بازی فوتبال چیست تا ما در ورطه تشبّه به کفار و طاغوتیان و دشمنان دین مثل آمریکا و روسیه و.. نیفتیم.

جواب: به آنها می گوییم اگر اصرار دارید بازی کنید و وقت خود را بگذرانید، باید شروط و ضوابط ذیل را رعایت کنید:

اول: خطوطی چهار طرف دور زمین نباشد؛ زیرا این خطوط ساخته کفار و قانون بین المللی فوتبال است!

دوم: کلماتی که کفار و مشرکان به عنوان قانون بین المللی فوتبال وضع کرده اند، مانند گل و اوت و پنالتی و کرنر و ...، گفته نشود زیرا گفتن این کلمات حرام است و هر کس که اینها را بگوید تنبیه و باید از بازی اخراج شود و باید به او گفته شود که به کفار و مشرکین شبیه شده ای...

سوم: هر کس از شما که در اثناء بازی افتاد و دست یا پایش شکست، یا دستش به توپ خورد بازی به خاطر او نباید متوقف شود و به کسی که او را انداخته کارت زرد یا قرمز داده نشود، بلکه به هنگام شکسته شدن یا ضربه دیدن باید به قاضی شرع مراجعه شود تا آن بازیکن حق شرعی خود را همانطور که در قرآن است بگیرد و شما باید شهادت دهید که فلانی عمداً دست یا پای او را شکست...

چهارم: نباید در تعداد بازیکنان با کفار و یهود و نصارا و خصوصاً امریکای خبیث تبعیت کنید، به این معنا که نباید با یازده نفر بازی کنید، بلکه باید بر این تعداد اضافه یا کم کنید.

پنجم: باید با لباس خواب یا غیره خودتان و بدون شورت ها و پیراهن های رنگارنگ و شماره دار بازی کنید، زیرا این لباسها لباس اسلامی نیست، بلکه لباس کفار و غرب است.

ششم: هر کدام از شما که این شروط و ضوابط را رعایت کرد باید قصدش از بازی فوتبال تقویت بدنی برای جهاد فی سبیل الله و آمادگی برای زمانی باشد که به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادی از پیروزی ظنّ.

هفتم: نباید زمان بازی را 45 دقیقه قرار دهید، شما باید با کفار و فاسقان مخالفت کنید و در هیچ چیز مشابه آنان نباشید.

هشتم: نباید در دو نیمه 45 دقیقه ای بازی کنید، بلکه در یک یا سه نیمه بازی کنید تا مخالفت شما با کفار محقق شود.

نهم: هنگامی که یکی از دو تیم بر دیگری غلبه نکرد (تساوی بازی) و آنطور که شما می گویید توپ به دروازه ای وارد نشد، نباید برای بازی وقت اضافی یا پنالتی در نظر بگیرید (تا یکی پیروز شود)، بلکه بلافاصله بازی را تمام کنید، زیرا بازی به این طریق عین اجرای قوانین بین المللی فوتبال است!

دهم: در بازی فوتبال شخصی را به عنوان داور انتخاب نکنید، زیرا بعد از لغو قوانین بین المللی همچون گل و اوت و پنالتی و کرنر و... وجود او دلیلی ندارد! بلکه بودن او تشبّه به کفار و یهود و نصار و اطاعت از قوانین بین المللی است.

یازدهم: نباید در اثناء بازی، گروهی از جوانان جمع شوند و شما را تماشا کنند، چون قصد شما ورزش و تقویت بدنی است پس دلیلی ندارد آنها شما را نگاه کنند! هر چند که بگویید آنها باعث تشویق شما در تقویت بدنی و آمادگی برای جهاد هستند، به آنها بگویید بروید دنبال منکرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذارید ما بدنمان را قوی کنیم!!!

دوازدهم: هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!

سیزدهم: دروازه باید به جای دو تیرک، سه تیرک داشته باشد، تا مشابه کفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بین المللی طاغوتی سازمان فوتبال محقق شود.

چهاردهم: هنگامی که بازیکنی مصدوم شد، نباید بازیکن دیگری را جایگزین او کرد، زیرا این روش، ساخته کفار و مشرکین در آمریکا و ... است.

اینها بعضی از شروط و ضوابطی است که مانع تشبّه به کفّار و مشرکین در بازی فوتبال می گردد... من به اجرای این شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمی کنم، بلکه اینها در واقع برای کسی است که توان انجام ورزش های شرعی را ندارد و برای مؤمن صادق، ادلّه نقلی و عقلی مبنی بر تشبّه فوتبال به کفّار کافی است، زیرا انجام بازی فوتبال بغض انسان را نسبت به کفّار متزلزل می سازد، ولی جوانان این امر را شادی و بازی می پندارند (و تحسبونه هیناً و هو عند الله عظیم...).

در پایان امیدوارم که این پیام برای جوانان و دیگران مؤثر و مفید باشد. اللّهم آمین.

به قلم: عبد الله النجدی

ریاض-ربیع الاول1423هـ

معمارباشی

عضو جدید
تحریم اهداء گل ـ هیئت علمای ارشد

بسم الله وحده و الصّلاة علی خیر خلقه محمد صلّی الله علیه و سلّم،

و بعد: فتوای کمیته دائم علمای ارشد کشور توحید (که خدا ایشان را یاری نموده و عزّت داده و دشمنانشان را ذلیل گردانده است).

این فتوا در تحریم این گلهای خبیث به دلیل بوهای تحریک آمیزی که دارند و به سبب اینکه این کار تقلید از غرب ملعون و مسخ هویّت اسلامی ناب شمرده می شود، است. از خدا می خواهیم که امّت اسلام را از این فتوا بهره مند سازد و حجت را بر آنها تمام کند، والله المستعان!

متن فتوا:

شماره فتوا:21409

تاریخ:21/3/1421

الحمد لله و الصلاة و السلام علی من لا نبیّ بعده.

و بعد، کمیته دائم پژوهشها و فتواهای علمی از سؤال مستفتی محمد عبد الرحمن العمر از حضر ت مفتی کلّ آگاه شد که از سوی دبیرکلّ هیئت علمای ارشد با شماره 1330 و در تاریخ 21/3/1420 به این کمیته ارائه شده است.

متن سؤال:

در بعضی از بیمارستانها، اماکنی برای فروش گل وجود دارد، و ما عیادت کنندگانی را می بینیم که دسته های گل را به بیماران تقدیم می کنند، این کار چه حکمی دارد؟

در طول قرون متمادی اهداء گل (طبیعی یا مصنوعی) هیچگاه جزء سنّت عیادت از بیماران نبوده و این عادتی است که از بلاد کفر وارد شده و عدّه ای که ایمان ضعیفی داشته اند، از آنها تأثیر گرفته و این عادت را انتقال داده اند. حقیقت این است که بردن گل نفعی برای بیمار ندارد، بلکه تشبّه و تقلید محض از کفّار محسوب می شود و نه هیچ چیز دیگر، و فقط خرج کردن پول در غیر راه درست است که این اعتقاد فاسد را به دنبال دارد که این گلها باعث شفا می شود! بر این اساس نباید از گل در مورد مذکور استفاده کرد، نه به صورت فروش و نه خرید و نه اهدا...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پوشیدن کمربند ایمنی حرام است! زیرا مانع قضا و قدر می شود!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شستن گوشت قبل از پختن بدعت است

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ابن تیمیه: شستن گوشت بدعت است، چنانکه اصحاب پیامبر رضوان الله علیهم در عهد پیامبر(ص) گوشت را بدون شستن می پختند و می خوردند.

Dr ehsan

عضو جدید
:eek: :cry:
معمار باشی جان این فوتبال دیگه خیلی آخرشه! مطمئنی اینا طنز نیست. ببین مسئله خیلی مهمه ها اگر واقعی باشه خوب گفتنش ایرادی نداره اما اگر طنز باشه و به اسم اون بیچاره بخونیم مورد داره. اگر بشه منبعش رو هم بنویسی بهتر می شه ممنون
;)

معمارباشی

عضو جدید
احسان جان من عكثر منبع ها رو به صورت لينك گذاشتم ... بعضي از اونها رو هم خودم توي سايت هاي خبري خونده بودم دقيق يادم نيست كدوم خبرگزاري بود ... ولي واقعيت اينه كه وهابيون اين اعتقادات رو دارن و واقعا هم به همين اعتقادات تعصب خاصي دارن و براي خودشون خيلي عاديه ...

معمارباشی

عضو جدید
اين يكي اخرشه :biggrin:

بچه دارشدن از راه دور!

برخی علمای وهابیت به ارائه فتواهای عجیب شهره هستند اما اخیرا فتوایی منتشر شده که در نوع خود قابل تامل است؛ اگر مردى دخترش را كه در شرق جهان با وى زندگى مى كند به همسرى پسرى در آورد كه او در غرب جهان با پدرش زندگى مى كند و هيچگاه آن دو يكديگر را نبينند و از محل زندگى بيرون نروند، سپس شش ماه از ازدواج آنان بگذرد و آن دختر صاحب فرزند شود پدر او همان كسى خواهد بود كه در غرب دنيا زندگى مى كند، اگر چه هيچگاه همسرش را ملاقات نكرده و حتّى نديده باشد.

و همچنين اگر كسى را از لحظه عقد ازدواج به مدّت پنج سال زير نظر نگهبانان زندانى كنند، سپس آزاد شود و به منزلش برود و تعدادى فرزند در كنار همسرش ببيند همه آنان فرزندان وى خواهند بود اگر چه فرصت يك لحظه ديدار و ملاقات با همسرش را پس از عقد نداشته است.

اين امر امكانش دور از واقعيّت نيست، زيرا ممكن است بر اثر كرامت يكى از اولياء با آنكه مسافت بين زن و شوهر زياد است آن دو به ديدار يكديگر رسيده باشند و از اين راه فرزندى به وجود آمده باشد.

http://www.abna.ir/data.asp?id=105266&lang=1

معمارباشی

عضو جدید
ازدواج پدر با دختر!

فتواى امام مالك و به تبع او شافعى در حلال بودن ازدواج پدر با دخترش كه از طريق غير مشروع يعنى زنا به دنيا آمده باشد و همچنين با خواهر و دختر پسر و دختر دخترش كه به همين روش به دنيا آمده باشند از فتواهاى نادر روزگار است و دليلى كه بر جواز آن نيز آورده است نادر تر از خود حكم و شنيدنى است. وى مى گويد: به اين دليل نكاح جايز است كه اين پدر و دختر شرعاً با يكديگر نسبتى ندارند و بيگانه هستند و چون از راه غير مشروع متولّد شده است ارث نمى برد و نفقه او هم واجب نيست.

متن عربی:

حلية الزواج مع البنت من الزنا

(أفتى المالك) بحلية الزواج من بنته من الزنا ، ومن أخته وبنت ابنه ، وبنت بنته، وبنت أخيه وأخته من الزنا ، مستدلا بأنها أجنبية منه ، ولا تنتسب إليه شرعا ، ولا يجري التوارث بينهما ، ولا تعتق عليه إذا ملكها ، ولا تلزمه نفقتها ، فلا يحرم عليه نكاحها كسائر الأجانب. المغني لابن قدامة ۷ / ۴۸۵ .و أفتى الشافعي بحلية الزواج من بنته من الزنا ، ومن أخته وبنت ابنه ، وبنت بنته ، وبنت أخيه وأخته من الزنا ، مستدلا بنفس دليل الإمام مالك في هذه المسألة كما مر آنفا. المغني لابن قدامة ۷ / ۴۸۵ .وهذه المسألة ذكرها الفخر الرازي في مناقب الشافعي مسلما بها ومدافعا فيها عنه.مناقب الإمام الشافعي ،ص ۵۳۲ .إليها أشار الزمخشري في الأبيات المتقدمة بقوله : فإن شافعيا قلت قالوا بأنني أبيح نكاح البنت والبنت تحرم.

http://www.sobhnews.com/titr/8329/

icy

عضو جدید
بابا اینامرگن بجون خودم............خندس کلا قوانینشون میگم میگم کتابی چیزی دارن من بخرم اوقات بیکاری بخونم و بخندم:دی

kavire-zaman

عضو جدید
فکر کنم درمود قوانین فوتبال حلال یک چیز گفته شد ولی نوشته نشد که جوانان اصلا نباید از توپ استفاده کنند .:biggrin::biggrin:

grindelvald

عضو جدید
خریت که شاخ و دم نداره.باور کنید اگه اجازه بدن به این . . . ، واسه ما بدتر از این هم میگن.من شنیدم امام جمعه ی یه شهری گفته شنیدن صدای زنان مجری درست نیست و باعث تحریک میشه.:eek::eek::eek:
خریت شاخ و دم نداره که.

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
با درود
بنده یک انتقاد کوچک به این تاپیک دارم
وهابی .بودایی.مسیحی.مسلمان و... هرکدام دارای عقاید خاص خودشون هستند و به هیچ وجه ما حق نداریم اونها رو به سخره بگیریم میتونیم در ذهن خودمون تجزیه و تحلیل کنیم چون قدرت تمایز درست و نادرست رو داریم اما اینکه اتهاماتی چون جنون و...به این افراد وارد کنیم نه ادب اجازه میده و نه منطق ما در دین اسلام که مدعی هستیم بهترین دین و...هست هنوز مشکل داریم هنوز هم حاشیه ها دامان ما رو گرفته و محدودیت برامون ایجاد کرده بعد چطور به دیگران خرده میگیریم؟!
خواهش بنده حقیر این هست که در مورد کارهامون کمی فکر کنیم به عنوان اشخاصی که از لحاظ سنی به بلوغ فکری رسیدید و در جامعه در زمره افراد تحصیل کرده هستید این بیانات از شخصیت شما دور هست و امید دارم دیگه شاهد این تفرقه پراکنی ها بین انسان ها نباشیم
با سپاس
بدرود

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم یکی از این خبرها هم حقیقت داشته باشه
من خیلی از مردم سعودی رو دیدم
یکیشون هم اینجوری نیستن
یا حداقل من اینجوری دیدم!

سرنوشت اینا مثل اسراییل و بهایی ها شده
چرا؟
مثلآ یه جا بمب گذاری کردن
میگن طرف اسراییلی یا بهایی بوده:biggrin:

معمارباشی

عضو جدید
يعني ادامه ندم ....

zhilamo

عضو جدید
اگر سواد ندارید ننویسید

اگر سواد ندارید ننویسید

اگر سواد ندارید ننویسید
رافضه به هیچ عنوان به معنییه شیعه نیست بلکه شاخه ای منحرف از شیعه می یاشد.
میگم یاد بگیری.
شیعه 72 فرقه دارد
1- 12 امامی
2- 5 امامی
3- علی اللهی
4-...................................................
اهل سنت هم 4 شاخه اصلی که به هیچ عنوان وهابیت جزو فرقه های اهل سنت نمیباشد
1- حنفی : تند رو
2-شافعی << نزدیکترین فرقه به شیعه >>
3- مالکی که خود شاخه بندی میشود
4-حنبلی

معمارباشی

عضو جدید
من فقط copy paste كردم ... همه عينن از روي منبع ... بريد به اونا گير بدين ... چشمك ... (من واقعا در اين زمينه ها كلا بي سوادم ... شرمنده )

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم می مونه....واقعا به این حرفا عمل می کنن؟:surprised::surprised:

آخرین ویرایش:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر سواد ندارید ننویسید
رافضه به هیچ عنوان به معنییه شیعه نیست بلکه شاخه ای منحرف از شیعه می یاشد.
میگم یاد بگیری.
شیعه 72 فرقه دارد
1- 12 امامی
2- 5 امامی
3- علی اللهی
4-...................................................
اهل سنت هم 4 شاخه اصلی که به هیچ عنوان وهابیت جزو فرقه های اهل سنت نمیباشد
1- حنفی : تند رو
2-شافعی << نزدیکترین فرقه به شیعه >>
3- مالکی که خود شاخه بندی میشود
4-حنبلی

دوست من ما شیعه و سنی داریم کنار هم زندگی می کنیم
خیلی از دوستای خود من سنی هستن و برای من دوست داشتنی و قابل احترام ...و اختلاف نظرمون به دوستیمون ارتباطی نداره
فکر نمی کنم اینجا کسی بخواد به اهل سنت توهین کنه....
چیزیو که بچه ها نمی دونن بهتر نیست دوستانه و بدون عصبانیت توضیح بدی؟؟;)http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

معمارباشی

عضو جدید
فتوای قتل صاحبان شبکه های ماهواره ای جنجال آفرین شد

شیخ «صالح اللحیدان» رییس شورای عالی عدالت عربستان با صدور فتوایی، ضمن تأکید بر «مفسد فی‌الارض» بودن متولیان شبکه‌های ماهواره‌ای عربی که سریال‌ها و برنامه‌های ضد اخلاقی تولید و پخش‌می‌کنند، این گروه از اصحاب رسانه را مهدورالدم خواند که این امر جنجال‌‌آفرین شد.

ّبه گزارش شیعه نیوز ،شیخ «صالح اللحیدان» رییس شورای عالی عدالت عربستان با صدور فتوایی، ضمن تأکید بر «مفسد فی‌الارض» بودن متولیان شبکه‌های ماهواره‌ای عربی که سریال‌ها و برنامه‌های ضد اخلاقی تولید و پخش‌می‌کنند، این گروه از اصحاب رسانه را مهدورالدم خواند که این امر جنجال‌‌آفرین شد.

شیخ صالح اللحیدان با صدور فتوایی که از طریق یکی از رادیوهای محلی عربستان منتشرشد، قتل صاحبان شبکه‌های ماهواره‌ای را که برنامه‌های نامتناسب با ماه رمضان پخش‌می‌کنند، خواستارشد و اعلام‌کرد: این افراد مروج فساد و نشر‌ بی‌بندو‌باری در جامعه هستند.

وی تصریح‌کرد: نشر فساد اخلاقی و دعوت به آن عین مفسد فی الأرض بودن است و اگر مجازات، مانع فعالیت این افراد نشود، قضات می‌توانند قتل آن‌ها را جایز اعلام‌کن

http://www.shia-news.com/ShowNews.asp?Code=87062718

نتیجه: خاندان فاسد ال سعود و خائنین به حرمین هم چون شبکه های ماواره ای زیادی دارند و برنامه های غیر اخلاقی زیادی هم دارند که کوچکترینش محریان لخت شبکه های خبریشونه! مفسد فی الارض هستند!

معمارباشی

عضو جدید
شیخ محمد موناجید: موشها سربازان شیطانند و باید قتل عام شوند!

هفته نامه دي ولت مدعي شد يکي از روحانيون عربستان در سخناني با "سربازان شيطان" خواندن موشها در خطاب به همه مسلمانان معتقد دستور قتل عام موشها را صادر کرد. به گفته "شيخ محمد موناجيد" مسلمانان وظيفه دارند چنين کاري را انجام دهند.

سايت هفته نامه آلماني "دي ولت" با استناد به سخنان اين روحاني در مورد "سربازان شيطان" بودن موش‌ها ادعا کرد اين جانوران در شريعت اسلامي حيواناتي منفور هستند.

روزنامه‌ "چانيا ديلي" در اين باره نوشت اين مقام مذهبي پيش از اين به عنوان ديپلمات عربستان سعودي در واشنگتن دي‌سي ساكن بوده است، .

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم از وهابیون چیزهایی شنیدم ولی نه دیگه در این حد!!!!!!!!!!!
اینا دیگه شورشو در اوردن:smile: