لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعا میکنم هیشکی تو وضعیت من گیر نکنه ....
دقیقا همینه عزیزم ..اخرین حرفی که به خودم میزنم همینه من مهم هستم نه اونا ..
ممنون خشگلم
ایشالا مشکل شما هم به زودی حل بشه ماهم یه شیرینی بخوریم:D

-anjel-

عضو جدید
:biggrin:آقای happy atheist درد مشترک داریم. من 26 سالمه اما مردها میگن بهت 18 میاد! باز صد رحمت به زنها، که میگن به زور 20 بهت میاد! حالا منم نگران ازدواجمم چون که اگه بخوام یه آدم چند سال بزرگتر رو به عنوان همسر بپذیرم، خب زیادی مسن تر از من به نظر میاد و به هم نمیایم. و اگه بخوام کسی رو بپذیرم که ظاهرش به من بیاد، طرف باید کوچیک تر از من باشه. اونوقت از نظر درک و طرز فکر به نمیایم!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:آقای happy atheist درد مشترک داریم. من 26 سالمه اما مردها میگن بهت 18 میاد! باز صد رحمت به زنها، که میگن به زور 20 بهت میاد! حالا منم نگران ازدواجمم چون که اگه بخوام یه آدم چند سال بزرگتر رو به عنوان همسر بپذیرم، خب زیادی مسن تر از من به نظر میاد و به هم نمیایم. و اگه بخوام کسی رو بپذیرم که ظاهرش به من بیاد، طرف باید کوچیک تر از من باشه. اونوقت از نظر درک و طرز فکر به نمیایم!

اتفاقا منم کم سنو سال میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...:cool:

-anjel-

عضو جدید
بله قبول دارم. البته من رو فقط توی همین قضیه اذیت میکنه. ولی قبول کن که سودش بیشتره، اینو هرچی سنمون بره بالاتر بیشتر قدرشو میدونیم.نه؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اگر همه چیشون هم فرهنگی هم قیافه و ... به هم بیاد و پسر که 29 سالش باشه وضع مالیش از دختر که مثلن 20 سالشه بهتر باشه به نظر شما شانس موفقیت حدودن زیاده یا کمه ...

منظورم اینه که اختلاف سنی در شرایطی که همه چیزشون بهم میاد بطور کلی تو جامعه از نظر خانواده ها مهمه یا کم اهمیت؟
من خیلی نگرانم مخصوصن امروز فکرم خیلی مشغول بود

بیشتر از جامعه و خونواده اینکه شما باید با خود طرف به نتیجه برسید ..
ببینید اون چطور آدمیه؟؟؟؟

سلام شیما جون
با اجازه میام وسط بحثتون ...
یا اله
عزیزم تو دور وزمونه هر چی سنت بالا تر میره میفهمی چه قدر ازدواج کردن اونم با پسری که از خودت فقط 4 یا 5 سال بزرگ تر باشه سخت تره تا با کسی که 8 یا 9 سال از خودت بزرگ تر باشه .به قول قدیمیا پخته نیستن ...نمیتونم بهشون برای یه عمر زندگی تکیه کنم.الان دیگه زیر 30 سال رو معمولا نمی تونم تحمل کنم .

اگه اینجوریه نظرتون به چند سال اختلاف هست؟؟

من همون موقع هم عاقل بودم اون دختری هم که باهاش ازدواج میکنم باید عاقل باشه . دختر 20 ساله که ازدواج میکنه مگه شیطنت میکنه؟ دیگه فکرش میره تو زندگی!

حالا اگ نرف تکلیفش چیه؟:surprised:

دوستی

درس میگی!!..شما بیشتر ازاینک بفکر این باشی خودت سنت چقده یا طرفت سنش چقد باشه...به این فک کن شخصیت خودت چجوره..بگرد یکی حوله شخصیت خودت پیدا کن حالا اینک 20سال داشته باشه یا 25سال!!!!!!!!!!

سن درسته ملاک هس وباید بهش توجه کرد!!..ولی چیزی ک بنظرم تو زندگیه آینده اونم زیر ی سقف خودشو نشون میده شخصیته طرفته!
;)

به نظر من شعور جایگاه اول یک فرده

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازش خوشحالی یا ناراحت؟ من سنم کمتر که بود اصلا دوس نداشتم این خصوصیت رو. اما الان باهاش خیلی حال میکنم. شما چی؟

اخه اولش میگی اینهمه درس خوندی دانشگاه رفتی کار کردی بدبختی کشیدی بعد تو چشمت زل میزنن میگن کلاس چندمی؟!اینجور مواقع اگه طرف مقابلو خفه کنی هم نمیفهمی ولی بعدش که سنت رفت بالاتر میبینی از سنت جوونتری بخاطر همین خوشال میشی اصن چی بهتر از این:D

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
اخه اولش میگی اینهمه درس خوندی دانشگاه رفتی کار کردی بدبختی کشیدی بعد تو چشمت زل میزنن میگن کلاس چندمی؟!اینجور مواقع اگه طرف مقابلو خفه کنی هم نمیفهمی ولی بعدش که سنت رفت بالاتر میبینی از سنت جوونتری بخاطر همین خوشال میشی اصن چی بهتر از این:D

تازه اونم واسه خانمااااااااااااع.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز

من که هیچ وقت ناراحت نمیشم اونایی که میشناسمشون سن منو میدونن اونایی هم که نمیشناسنم که باهاشون کاری ندارم.
تازه خوشمم میاد بهم میگن آقا پسر :D

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که هیچ وقت ناراحت نمیشم اونایی که میشناسمشون سن منو میدونن اونایی هم که نمیشناسنم که باهاشون کاری ندارم.
تازه خوشمم میاد بهم میگن آقا پسر :D

هنوز دارین بحث میکنین!!

بابا بدتر ازاین نیس ک یکی یبار به دوستم گف تو ترم بوقی هسی!!!!!!!!!!!!!!!
میخاست خفش کنه!!!!!!!!!!!:D

اقا happyاخرش ب نتیجه ای رسیدین؟

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی راه حلی برای مردی که از هیچ کس حرف شنویی نداره داره؟؟

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی راه حلی برای مردی که از هیچ کس حرف شنویی نداره داره؟؟

عزیزم از قدیم گفتن هر مردی ی رگ خوابی داره!
اونو بگرد پیدا کن...اون وقت ازت حرف شنوی پیدا میکنه(البته منظورم از رگ خواب نقطه ضعف نیس اشتباه نکنی!!)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بابا فکر نکنم مشکلی باشه ...
اختلاف سنی تا 8 سال که چیز طبیعیه
خو اگه 29 سالتونه یه دختر 21 ساله راحت میتونید گیر بیارید
اصن یه پسر تا بخواد شرایت ازدواج رو جور کنه.. چه اخلاقی چه فکری چه مالی و غیره 29 سالش میشه
بعد با دختر 29 ساله که نمیتونه ازدواج کنه... دختر خوب( خوبا:دی) 24 ساله هم پیدا نمیشه.... چون معمولا دوست پسر یا نامزد داره:دی.. اگه هم باشه تعدادش کمه که نمیشه پیدا کرد.... و اگه پیدا هم بشه ازکجا معلوم جوابش مثبت باشه.....
پس می مونه قبل از اینکه دختره نامزد پیدا کنه شما برید طرفش که اونموقع دختره 20 تا 23 سالشه دیگه!!!!

البته بهتر بود از 25 یا 26 سالگی دنبال یه دختر خوب میگشتید نه 29 سالگی!!!.. البته خوبه ها.. ولی یه مدت با هم نامزد بودین بهتر بود تا اینکه 29 سالگی بدون شناخت و نامزدی ازدواج کنین!!
بعدشم سنتون به نظرم 24 می خوره یا 25..... ایشالله یه دختر خوب پیدا کنین و قاطی مرغا بشین:دی

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بابا فکر نکنم مشکلی باشه ...
اختلاف سنی تا 8 سال که چیز طبیعیه
خو اگه 29 سالتونه یه دختر 21 ساله راحت میتونید گیر بیارید
اصن یه پسر تا بخواد شرایت ازدواج رو جور کنه.. چه اخلاقی چه فکری چه مالی و غیره 29 سالش میشه
بعد با دختر 29 ساله که نمیتونه ازدواج کنه... دختر خوب( خوبا:دی) 24 ساله هم پیدا نمیشه.... چون معمولا دوست پسر یا نامزد داره:دی.. اگه هم باشه تعدادش کمه که نمیشه پیدا کرد.... و اگه پیدا هم بشه ازکجا معلوم جوابش مثبت باشه.....
پس می مونه قبل از اینکه دختره نامزد پیدا کنه شما برید طرفش که اونموقع دختره 20 تا 23 سالشه دیگه!!!!

البته بهتر بود از 25 یا 26 سالگی دنبال یه دختر خوب میگشتید نه 29 سالگی!!!.. البته خوبه ها.. ولی یه مدت با هم نامزد بودین بهتر بود تا اینکه 29 سالگی بدون شناخت و نامزدی ازدواج کنین!!
بعدشم سنتون به نظرم 24 می خوره یا 25..... ایشالله یه دختر خوب پیدا کنین و قاطی مرغا بشین:دی
این دیگ ازاون حرفا بود ینی چی ک ی دختر 24 ساله دوس پسر داشتههههههههههههههههه ک ازدواج نکرده!!

شاید یکی میخاد ادامه تحصیل بده...یا نخواد تا اون سن ازدواج ککنه!!!!!!!!!

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگ ازاون حرفا بود ینی چی ک ی دختر 24 ساله دوس پسر داشتههههههههههههههههه ک ازدواج نکرده!!

شاید یکی میخاد ادامه تحصیل بده...یا نخواد تا اون سن ازدواج ککنه!!!!!!!!!
:دی
درست میگید
ولی خوب....
بازم من گفتم که تعدادش کمه. بعدشم گفتم اگه پیدا بشه ازکجا معلوم جوابش مثبت باشه..
بعدشم خیلی خیلی کم پیدا میشه دختری که 24 و 25 سالشه و موقعیت خیلی خوبی واسه ازدواج پیدا کرده و یه پسر خیلی خوب پیدا بشه واسش وبعد نخواد ازدواج یا نامزدی یا دوست بشه!!!... ادامه تحصیل هم فکر نکنم به نامزدی ربطی داشته باشه.. اون قدیما بود که مرد میومد دستور می داد که وقتی با من ازدواج کردی نباید بری درس بخونی یا نباید پاتو از خونه بذاری بیرون یا نباید بری سرکار!
بعدشم من گفتم دختر خوب:دی.. اونم واسه ی ایشون.. ینی دختری که خیلی زیباست... چون فکر کنم ایشون همون اندازه که به اخلاق اهمیت میدن به ظاهر و قیافه و تیپ هم اهمیت میدن.... پس کم پیدا میشه دختری که خیلی زیبا باشه و موقعیت ازدواج واسش پیش نیومده باشه و تا 24 یا 25 سالگی نامزد نکرده باشه یا دوست پسرر نداشته باشه... چون معمولا همچین موردهایی رو رو هوا میزنن:دی

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه هم اونی رو که میخواستم تا حالا پیدا نکردم هم برنامم هیچ وقت مشخص نبود

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والا سخته.... ولی جوونی و دوران 20 تا 30 سال خیلیمهمه و باید نهایت استفاده رو کرد
شاید شما هم مث من زیاد اهل بیرون رفتن نیستید در نتیجه نمیتونید اونی که تو فکرتونه رو پیدا کنید. اونم با اوه همه خصوصیاتی که درنظر داریم:دی
برنامه هم که زیاده.. درس و ارشد و سربازی و دنبال کار رفتن و .. تا بخوای به این کارها برسی چشم رو هم میذاری میبینی 29 سالت شده...... حق میدم

yasihood

عضو جدید

سلام
من الان یه سر اومدم یه نگاه کلی انداختم به مطالب
دوست عزیز بهت اطمینان میدم دختری اگ ببینه درک میشه و طرف مقابلش قبل از اون کسی تو زندگیش نبوده قبول میکنه (البته اگر شرایطی که میخواد رو داشته باشی)
چون سن فاکتور تعیین کننده ای نیست
اتفاقا ما یه آمار گزفتیم 5-6 نفر تو خانواده هامون، اونایی که اختلاف سنشون 6به بالا بود ظاهرا که بهتر همدیگرو درک میکردن

.mahshad.

عضو جدید
دوستان من یکم ته دلم ترسیدم من 29 سالم شده و هنوز برای ازدواج کسی رو پیدا نکردم... به پسر 29 ساله که قیافش حدود 24 ساله باشه دختر حدود 20 ساله میدن؟
بله که میدن:D
البته بستگی داره اون دختر خودش چطوری فک کنه.
مثلا به نظر من پسرکه سنش بره بالا قدر زنشو بیشتر میدونه بخصوص اگه سنه زنشم کم باشه ومطمئن باشه که زنش قبل از ازدواجش با هیچکس نبوده.
پس پسر سن بالا بهتره وپخته تر.(نظر شخصیمه.البته استثنا هم باید در نظر گرفت)
من خودم 21سالمه ی خواستگاردارم که32 سالشه جوابم بهش مثبته چون با هم صحبت کردیم وبه تفاهم رسیدیم وتونستیم همدیگرو درک کنیم.
پس همه چی بستگی به دختر وپسر داره مثلا دختر رفتارش خیلی بچه گونه نباشه و...
اخه باید اینو درک کرد که پسر بنده خدا تا بخواد کار پیدا کنه و ...خب سنش میره بالا دیگه.:smile:

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله که میدن:D
البته بستگی داره اون دختر خودش چطوری فک کنه.
مثلا به نظر من پسرکه سنش بره بالا قدر زنشو بیشتر میدونه بخصوص اگه سنه زنشم کم باشه ومطمئن باشه که زنش قبل از ازدواجش با هیچکس نبوده.
پس پسر سن بالا بهتره وپخته تر.(نظر شخصیمه.البته استثنا هم باید در نظر گرفت)
من خودم 21سالمه ی خواستگاردارم که32 سالشه جوابم بهش مثبته چون با هم صحبت کردیم وبه تفاهم رسیدیم وتونستیم همدیگرو درک کنیم.
پس همه چی بستگی به دختر وپسر داره مثلا دختر رفتارش خیلی بچه گونه نباشه و...
اخه باید اینو درک کرد که پسر بنده خدا تا بخواد کار پیدا کنه و ...خب سنش میره بالا دیگه.:smile:

به نظر من مهمه که به هم بیان هم از نظر ظاهر هم فرهنگ و ...